Támogatás

Started by zsozso, 2004-04-18, 18:37:56

Previous topic - Next topic

zsozso

Amennyiben tamogatni szeretnetek az oldalt akkor a kovetkezo szamlaszamot (OTP-s) hasznaljatok:
11773133-12135532

Ha kerdesetek lenne irjatok nekem.
Death is the only redemption

Xipe

zsozso,
megy a heten egy kisebb osszeg.
ha esetleg hardver(vinyo) kell lehet tudunk segiteni.

kosz a sok animet meg a munkat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

andras

beszálltunk, lehetôségeink szerint.
Tegyétek ti[k] is!

@+p

Pgeo

Ment kis pénzmag...
Nem sok, de ennyire tellett per pill, és nagyon remélem, hogy
továbbra is megmarad az ftp, mert nagyon sok örömet okozott az itt megtalálható filmek nézése!

Pgeo

NewPlayer

Szolok a haveroknak, azt megpróbálok összeszedni egy kis pénzt!
Remélem, hogy minél elõbb rendbejöttök pénzügyileg!

Csak egy tipp: Emelt díjjas sms támogatást nem terveztek?
Nem arra gondolok, hogy a tartalmat csak sms után lehessen elérni, hanem önkéntes alapon lehessen sms-t küldeni egy számra! (az uw-n beállítod az smswebet, csak nem töltesz föl oda semmit... SZERINTEM  :) )

S5555

#5
Írtam szép hosszú levelet és elveszett az egész

Szal röviden:

Küldök egy kis pénzt.

Sztem sms, nem megy. Csak 1/8-át kapná meg az oldal (12,5%), és van minimális használati stb. feltétel
lsd. http://uw.hu/?page=service

Aki támogatni akarja az oldalt menjen vagy kérjen meg valakit, hogy hajtsa végre számára a banki átutalást, szinte minden szülõ rendelkezik bankszámlával a fizetés miatt mostanság, (ha te nem is), szal nem olyan nehéz. (Én már jó öreg vagyok szal nekem nem probléma, de sztem másnak sem az a fentebb leírtak miatt.)

Ez se lett rövid, csak rövidebb.

Xipe

Quote from: S5555Írtam szép hosszú levelet és elveszett az egész

Szal röviden:

Küldök egy kis pénzt.

Sztem sms, nem megy. Csak 1/8-át kapná meg az oldal (12,5%), és van minimális használati stb. feltétel
lsd. http://uw.hu/?page=service

Aki támogatni akarja az oldalt menjen vagy kérjen meg valakit, hogy hajtsa végre számára a banki átutalást, szinte minden szülõ rendelkezik bankszámlával a fizetés miatt mostanság, (ha te nem is), szal nem olyan nehéz. (Én már jó öreg vagyok szal nekem nem probléma, de sztem másnak sem az a fentebb leírtak miatt.)

Ui.: Nem tudom elérni az ftpt mindig bontja a kapcsolatot.
Mostanában nem igen töltök róla, inkább bittorrent mert néha nem egységesek a sorozatok (értsd több külön csapattól vannak (Erre persze nem mindig van megoldás)). Banlistán nem szereplek. Szerver túlterhelt? Ennyire?

Ez se lett rövid, csak rövidebb.


tegnap behalo felben volt egy vinyo es azert volt ez igy.
szeritnem meg mindig ez a problema van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shadowolf

Quote from: S5555Aki támogatni akarja az oldalt menjen vagy kérjen meg valakit, hogy hajtsa végre számára a banki átutalást, szinte minden szülõ rendelkezik bankszámlával a fizetés miatt mostanság, (ha te nem is), szal nem olyan nehéz.

Én ezt most valahogy így képzelem el: Anyu, anyu! Mit szeretnél kisfiam? Anyu, átutalnál egy kis pénzt egy vadidegen ember számlájára légyszíves? :D  (ne vedd sértésnek, de sztem ez a legtöbb esetben elég kaotikus lenne) Ettõl függetlenül persze 1 próbát megér. :)

QuoteBanlistán nem szereplek. Szerver túlterhelt? Ennyire?

Ajánlott a fõoldalon a híreket néha olvasni. ;) (bár látom Xipe már leírta mi a helyzet)

Xipe

Quote from: ShadowolfÉn ezt most valahogy így képzelem el: Anyu, anyu! Mit szeretnél kisfiam? Anyu, átutalnál egy kis pénzt egy vadidegen ember számlájára légyszíves? :D  (ne vedd sértésnek, de sztem ez a legtöbb esetben elég kaotikus lenne) Ettõl függetlenül persze 1 próbát megér. :)



Ajánlott a fõoldalon a híreket néha olvasni. ;) (bár látom Xipe már leírta mi a helyzet)


ja, en leirtam. de csak azert mert tegnap este beszelgettem zsozsoval egy picit.
amiben tudok segitek es amire tudok valaszolok.  :hail:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

S5555

Quote from: ShadowolfÉn ezt most valahogy így képzelem el: Anyu, anyu! Mit szeretnél kisfiam? Anyu, átutalnál egy kis pénzt egy vadidegen ember számlájára légyszíves? :D  (ne vedd sértésnek, de sztem ez a legtöbb esetben elég kaotikus lenne) Ettõl függetlenül persze 1 próbát megér. :)

Ajánlott a fõoldalon a híreket néha olvasni. ;) (bár látom Xipe már leírta mi a helyzet)

Olvastam csak átsiklottam a megjegyzés felett. (A lényeg mindig az apróbetûben van)

Ami az átutalást illeti asszem akit a szülei odaengednek, hogy egyedül netezzen, és letöltögessen, (mikor neten azért lássuk be rendesen érheti káros hatás is a gyereket,) annak ez nem fog gondot jelenteni, fõleg ha lemondasz egy kis zsebpénzrõl és elmondod mirõl van szó, és miért is akarsz, mondjuk évente, két évente, vagy gyakrabban (ki tudja) átutalni egy kevés pénzt.

Fazék

lehet tudni hogy egy ilyen átutalásból mennyit vág le a bank? vagy az egészet pontosan megkapja Zsozso a számlájára? annyira nem értek ehhez a témához, eddig csak 2x utaltam, és akkor se tudom, hogy egyáltalán jó helyre-e... (bár azért talán ennyire béna nem vagyok) :) csak azért kérdezem, hogy mi az a minimális pénz, amit még érdemes elküldeni (amúgy tényleg mindenki szempontjából a legrosszabbkor haldoklik a gép, ez olyan tipikus Murphy-törvény...), köszi a választ.

S5555

Ez attól, függ milyen bank, milyen számla, hová, (bankon belül vagy kívül, esetleg külföld belföld), sürgõsség, stb. De pl. Otp: kb: 0,10 - 0,25 %-t von le visszaigazolás +100 ft.

De van minimum és maximum, a minimumot ígyis úgyis elveszik, szóval annál inkább lényegesen többet küldj ritkábban, mert különben nem sok minden marad.

%  mivel    (min/max bankon belül pl. OTP-OTP) (min/max bankon kívül pl. OTP-CIB)

0,10% internet (50/500) (100/2500)

0,10% telefon, otp direkt automatával (50/500) (100/2500)

0,15% telefon, otp direkt ügyintézõvel (75/750) (150/3750)

0,20% bankfiókban (100/1000) (200/5000)

0,50% postán (200Ft / 5.000Ft, + kifizetési utalvány díja)

Amúgy a bank oldalán tudsz informálódni ilyesmirõl a számlákról szóló tájékoztatóban benne szokott lenni.

startlap-on keresztül megtalálod a bankokat.

Tutegal

Quote from: Blimplehet tudni hogy egy ilyen átutalásból mennyit vág le a bank? vagy az egészet pontosan megkapja Zsozso a számlájára? annyira nem értek ehhez a témához, eddig csak 2x utaltam, és akkor se tudom, hogy egyáltalán jó helyre-e... (bár azért talán ennyire béna nem vagyok) :) csak azért kérdezem, hogy mi az a minimális pénz, amit még érdemes elküldeni (amúgy tényleg mindenki szempontjából a legrosszabbkor haldoklik a gép, ez olyan tipikus Murphy-törvény...), köszi a választ.

Szia!

Amit küldesz, azt egyben kapja meg a címzett. A számládról vesz le a bank az utalás díjával többet. Ez emberi léptékû összegek küldésekor általában max. 100 Ft körül lesz. Amúgy minden banki oldalon megtalálod a szolgáltatások díjait  :)

S5555

Kollégának természetesen igaza van, a számláról vonja le és nem abból amit küldesz, különben kifizetéseket tök nehéz lenne kiszámolni, de továbbra is érdemes többet küldeni egyszerre, mint sok kicsit apránként. Elnézést a dezinformációért, ebbõl is látszik, hogy lépten nyomon ezt csinálom  :) .

 :merci:

Cobra

Akinek nincs bamkszámlája, az is tud pénzt küldeni, csak be kell menni eg OTP fiókba és a bankszámlaszámra be kell fizetni az összeget. Még alá se kell írni a befizetési bizonylatot.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: CobraAkinek nincs bamkszámlája, az is tud pénzt küldeni, csak be kell menni eg OTP fiókba és a bankszámlaszámra be kell fizetni az összeget. Még alá se kell írni a befizetési bizonylatot.
igen, szóval én is így gondoltam, eddig mind2x így utaltam, hogy simán bementem egy OTP fiókba és ott befizettem a megadott számlaszámra. de ezek szerint abból pl semmit se vonnak le? azért köszi a válaszokat.

Dragon

Quote from: Blimpigen, szóval én is így gondoltam, eddig mind2x így utaltam, hogy simán bementem egy OTP fiókba és ott befizettem a megadott számlaszámra. de ezek szerint abból pl semmit se vonnak le? azért köszi a válaszokat.
Hát furcsa lenne, ha levonnának.
Képzeld csak el, kereken 10000 a gázszámlád, befizeted, de a bank csak 9000-et ad oda a gázszolgáltatónak, másnap meg kopogtatnak az ajtón a behajtók, hogy jöttek a bútorokért...
Persze lehet, hogy ez is csak fikció.
A legjobb az, amikor annak is ára van, hogy fizess. És mindkettõn van áfa.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Banki szolgáltatásokat nem terheli ÁFA... még, mert most gondolkoznak rajta, hátha mégis meg kéne adóztatni.

TurboK

Quote from: TriviBanki szolgáltatásokat nem terheli ÁFA... még, mert most gondolkoznak rajta, hátha mégis meg kéne adóztatni.
azért csak ne kiabáld el. van itt már minden...

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

TurboK

a server kimélése érdekében el tudom képzelni hogy mondjuk a könyvtárak legyenek szétszedve pl: Anime A-C, Anime D-F, Anime G-I, stb. A könyvtárinfó lekérése baromira idegesítõ hogyha csak egy-egy apróság miatt nézek fel.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Quote from: TurboKa server kimélése érdekében el tudom képzelni hogy mondjuk a könyvtárak legyenek szétszedve pl: Anime A-C, Anime D-F, Anime G-I, stb. A könyvtárinfó lekérése baromira idegesítõ hogyha csak egy-egy apróság miatt nézek fel.
Hidd el ez nemilyen 1xuen megoldhato dolog
De lecci ne itt offoljatok..
Death is the only redemption

Shadowolf

Quote from: zsozsoDe lecci ne itt offoljatok..

Majd törlöm az off hsz-okat. ;) Aki nem akarja, hogy az övé elvesszen, az kérem másolja át az offtopicba. Köszönöm.

TurboK

Quote from: zsozsoHidd el ez nemilyen 1xuen megoldhato dolog
De lecci ne itt offoljatok..
megoldani nem fogja, legfeljebb valamilyen mértékben segít a megelõzésében.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

teraflare

Én annyit szeretnék tudni, hogy az én átutalásaim megérkeznek-e vagy egy tök idegennek küldök pénzt. Számlaszámot nem tudok mondani csak nevet:Szabó Sándor
edit:az átutalás nem egyszeri, hanem rendszeres

zsozso

Quote from: teraflareÉn annyit szeretnék tudni, hogy az én átutalásaim megérkeznek-e vagy egy tök idegennek küldök pénzt. Számlaszámot nem tudok mondani csak nevet:Szabó Sándor
edit:az átutalás nem egyszeri, hanem rendszeres
Szia ha majd vmikor megkapom az osszesitest akkor megtudom mondani (keress meg pmben) addig sajna nem :(
Death is the only redemption

Titkos

Tegnap el lett küldve a pénz, zsozso! :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Gauss_chan

Szia zsozso!

Dschneider-rel karöltve küldtünk egy nagyobbacska összeget.

Üdv

Gauss_chan

Zodarr

Hi Zsozso!

Küldtem egy keveset, remélem segítségedre lesz.
Most ennyire fussa.

Keep up the good work!

Zodarr
Paradimetil-diaminó-arzenobenzol-monometán-szulfinsavas  nátrium

Damnatus

Hali!

Én csak 2005. januárjában tudok majd pénzt küldeni, remélem addig kitart a cucc, vagy összegyûlik a megfelelõ pénz. Jut eszembe, mennyi kell még (sürgõsen)?

zsozso

Quote from: DamnatusHali!

Én csak 2005. januárjában tudok majd pénzt küldeni, remélem addig kitart a cucc, vagy összegyûlik a megfelelõ pénz. Jut eszembe, mennyi kell még (sürgõsen)?
Sajnos tobb mint amennyit szeretnek, tekintve, hogyha meglesz az uj vas akkor onnantol kezdve dupla annyi lesz a hosting koltseg a 2x100mbit miatt :(
Death is the only redemption