Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Meske

Quote from: belldandySekai No Futari

Közelgõ mangám plakátja, igyexem összerakni õsszelre.

A sztori 1 testvérpárról szól, akinek szülei 1 ûrutazás során eltûntek. Az utánuk való keresés során a fõhõslányok olyan titokra bukkannak, mely gyökeresen megváltoztatja a világról alkotott képet (Kasztovszky Béla novellájából íródik).

Vélemények, miina?
Szerintem nem rossz ötlet, sok sikert hozzá! :jee:

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Exo

Quote from: belldandySekai No Futari

Közelgõ mangám plakátja, igyexem összerakni õsszelre.

A sztori 1 testvérpárról szól, akinek szülei 1 ûrutazás során eltûntek. Az utánuk való keresés során a fõhõslányok olyan titokra bukkannak, mely gyökeresen megváltoztatja a világról alkotott képet (Kasztovszky Béla novellájából íródik).

Vélemények, miina?

A kép fantasztikus...naggyon tetszik :jee: :kiraly: :cool: :appl:

És hogy ne legyek off, a véleményemet a megfelelõ topicba írom majd ;) :D

Komplikato

Quote from: belldandySekai No Futari
Közelgõ mangám plakátja, igyexem összerakni õsszelre.
Ha nem titok, a hátterek mikánt készülnek majd? Azt látom, hogy ezt most rajzolt karakterekkel csinálod, a hátteret is, vagy marad a képátdolgozás?

Egyébként elég ígéretenek tûnik! :hopp:
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

belldandy

#1593
Quote from: KomplikatoHa nem titok, a hátterek mikánt készülnek majd? Azt látom, hogy ezt most rajzolt karakterekkel csinálod, a hátteret is, vagy marad a képátdolgozás?

Egyébként elég ígéretenek tûnik! :hopp:

Arigato.

A mangához addig is, amíg... szóval eye-candynek feldobtam 1 wallpapert, akit érdekel nézze meg!

Sekai No Futari Wallpaper 1024x768

most pedig lássunk 1 kis behind-the-scenes dolgokat:

Plakát:
Háttér: NASA archívum csillagos ege.
Bolygók: NASA archívum Uránusz és Vénusz agyonfilterezve Photoshopban
Robbanás bal fent: Erõs pontszerû fény szubtraktív (Overlay) filterrel, narancsra színezve + fekete sprayflakonnal megdolgozva (a széle)
Ûrhajó: internetrõl ELLOPTAM ( :rolleyes: mit szépítsem) 1 ûrhajó drótmodelljét, majd Painterben összehoztam rá 1 felületet (/ne vetíts, Belldandy, azt is majdnem loptad, de aztán meggondoltad magad és csak a fénysorokat tartottad meg/), Truespace-ben ráfeszítettem + bevilágítottam.
Legalsó sáv: rajz + némi photoshop színezés.

A manga háttereit még nem döntöttem el, a jelenlegi vázlataim eléggé kiábrándítanak, de hát hol van még az õsz... :hehe:

Wallpaper: 3 féle égbolt képe felhõkkel + 1 layer sötétkék-világoskék gradiens összerakva + NASA archívum földgömb + fénycsóvák + gradienses színezés a karakteren + bevilágítás, mindez Photoshopban 2 óra alatt (+1 óra rajzolás, amivel majd meggebedtem, buzi nehéz fizikailag a helyére tenni a testrészeket).
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Exo

Quote from: belldandyArigato.

A mangához addig is, amíg... szóval eye-candynek feldobtam 1 wallpapert, akit érdekel nézze meg!

Sekai No Futari Wallpaper 1024x768

most pedig lássunk 1 kis behind-the-scenes dolgokat:

Plakát:
Háttér: NASA archívum csillagos ege.
Bolygók: NASA archívum Uránusz és Vénusz agyonfilterezve Photoshopban
Robbanás bal fent: Erõs pontszerû fény szubtraktív (Overlay) filterrel, narancsra színezve + fekete sprayflakonnal megdolgozva (a széle)
Ûrhajó: internetrõl ELLOPTAM ( :rolleyes: mit szépítsem) 1 ûrhajó drótmodelljét, majd Painterben összehoztam rá 1 felületet (/ne vetíts, Belldandy, azt is majdnem loptad, de aztán meggondoltad magad és csak a fénysorokat tartottad meg/), Truespace-ben ráfeszítettem + bevilágítottam.
Legalsó sáv: rajz + némi photoshop színezés.

A manga háttereit még nem döntöttem el, a jelenlegi vázlataim eléggé kiábrándítanak, de hát hol van még az õsz... :hehe:

Wallpaper: 3 féle égbolt képe felhõkkel + 1 layer sötétkék-világoskék gradiens összerakva + NASA archívum földgömb + fénycsóvák + gradienses színezés a karakteren + bevilágítás, mindez Photoshopban 2 óra alatt (+1 óra rajzolás, amivel majd meggebedtem, buzi nehéz fizikailag a helyére tenni a testrészeket).

Nagyon :kiraly: !!! :D :jee: :cool:
Komoly projekt :appl:

A Wallpaper meg egyszeren zseniális...kezd Hoshi no Koe-s hangulatom lenni (van egy kis beütése) :D

belldandy

Quote from: ExoKomoly projekt :appl:

Bár én lennék olyan komoly, mint a projekt  :)

Quote from: ExoA Wallpaper meg egyszeren zseniális...kezd Hoshi no Koe-s hangulatom lenni (van egy kis beütése) :D

Ezt kinyomtatom, bekeretezem és kirakom a falra. Makoto Shinkai nekem ugyanis az ISTEN!!! :merci:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Cobra

És még azt mondtad, hogy nem tudsz jól rajzolni.... :ejj:
A legtöbb animekészítõ sem tud többet, mint te  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

belldandy

Quote from: CobraÉs még azt mondtad, hogy nem tudsz jól rajzolni.... :ejj:
A legtöbb animekészítõ sem tud többet, mint te  :)

/Me elpirult/

Dehogynem, mert õnekik bazi nagy gyakorlatuk van. Én még friss vagyok és fiatalos, de ahogy örexem, remélem egyre jobb lesz (én meg egyre göthösebb). Ne felejtsd el, csak a karaktert rajzoltam én, a többit photoshoppoltam  :rolleyes:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Exo

Quote from: belldandy/Me elpirult/

Dehogynem, mert õnekik bazi nagy gyakorlatuk van. Én még friss vagyok és fiatalos, de ahogy örexem, remélem egyre jobb lesz (én meg egyre göthösebb). Ne felejtsd el, csak a karaktert rajzoltam én, a többit photoshoppoltam  :rolleyes:

"csak a karaktert"...az a lényege az egésznek (legalábbis sztem)...szóval tessék elõvenni az önbizalmat, és bátran alkotni ;)
Khmmm...ano...a photoshopot is tudni kell ám kezelni...mondjuk én GIMP-et használok, de a photoshoppal anno béna voltam be kell ismerjem :)

belldandy

a wp vázlata:

http://usteam.uw.hu/pictures/f/pics/1089875846776.jpg

tablettel módosítottam rajta a scannelés után, meg megnyújtottam kicsit. a könyöke még nem az igazi szerintem.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Kalibur

Quote from: belldandya wp vázlata: ...
a könyöke még nem az igazi szerintem.
Ok, én ugyan nem tartom magam überpengének, tehát az az kritizálja, aki jobban tudná csinálni- faktor ki is esett, de ha egy szerény és csendes megjegyzést megengedsz: nem a könyökével, sokkal inkább a kézfejével látok némi igazítanivalót, az sem tragikus...
Exo kollegával pedig egyet kell értsek: A Photoshoppot is kell ám tunni használni ! (Én pl még csak nem is láttam még élõben, nemhogy használjam is)

Ohh, és hogy rontsam erre a színvonalat:Kedvenc kis kék vámpírom
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Exo

Quote from: KaliburOhh, és hogy rontsam erre a színvonalat:Kedvenc kis kék vámpírom

Khmmm...túlzott szerénység szagot érzek :D
Kalibur ez ÜBER:cool: :jee: :kiraly:
Ha lehetne még, akkor hasonló "színvonalrontásokat" szívesen látnánk :D

belldandy

Quote from: KaliburOk, én ugyan nem tartom magam überpengének, tehát az az kritizálja, aki jobban tudná csinálni- faktor ki is esett, de ha egy szerény és csendes megjegyzést megengedsz: nem a könyökével, sokkal inkább a kézfejével látok némi igazítanivalót, az sem tragikus...
Exo kollegával pedig egyet kell értsek: A Photoshoppot is kell ám tunni használni ! (Én pl még csak nem is láttam még élõben, nemhogy használjam is)

Ohh, és hogy rontsam erre a színvonalat:Kedvenc kis kék vámpírom

köszi, kezét valóban elnagyoltam, igazából a fején meg a szoknyán görcsöltem, kézfejre vhogy már oda se figyeltem.

Kis kék vámpír :cool: !
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

.Attila

Quote from: KaliburOhh, és hogy rontsam erre a színvonalat:Kedvenc kis kék vámpírom
Ezért a kijelentésért ma megvonjuk a napi véradagodat :hehe: Méghogy rontja a színvonalat:_piszka: :ejj:
A rajz igenis :jee::cool:

poharka

^.^ Megint gazdagodott a kalibur mappám egy remekmûvel :merci:

belldandy

Naésmég: plusz 1 wallpaper (úgy látszik elkapott a gépszíj)

Sekai No Futari Wallpaper 2

A mechát nem én csináltam, de szerintem illik ide.
Még nem tudom mi legyen a neve, valószínüleg Tadakichi-san  :hahaha:
(aki látta az Azumangát, az tudja)

Ez az uccsó wallpaper, mostanság már el is kellene kezdeni rajzolni a mangát.
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Exo

#1606
Quote from: belldandyNaésmég: plusz 1 wallpaper (úgy látszik elkapott a gépszíj)

Sekai No Futari Wallpaper 2

A mechát nem én csináltam, de szerintem illik ide.
Még nem tudom mi legyen a neve, valószínüleg Tadakichi-san  :hahaha:
(aki látta az Azumangát, az tudja)

Ez az uccsó wallpaper, mostanság már el is kellene kezdeni rajzolni a mangát.

Hahaha ("gépszíj") :lol:...megint padló :jee: :cool:
Szerintem lehetne a neve: Aoikyokan (szószerint: kék óriás)

belldandy

Quote from: ExoSzerintem lehetne a neve: Aoikyokan (szószerint: kék óriás)

 :lol:  és  :merci:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Kalibur

Quote from: poharka^.^ Megint gazdagodott a kalibur mappám egy remekmûvel :merci:
Megtisztelõ  :p ...ámbátor hogy remekmûvel-é... :rolleyes:
Trivinek: mekkora mák, hogy ezt a fej/vér/adag-megvonást csak étkezés után olvastam ... :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Meske

Tegnap unatkoztam egy kicsit, s elkezdtem rajzolgatni.
Itt az eredmény. Az egyik szeme nagyobb lett, mint a másik, meg még vannak apróbb hibák, de azért nem mehet minden elsõre jól. De azért rá lehet jönni, hogy ki az, ugye?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Dunpeal

Quote from: MeskeTegnap unatkoztam egy kicsit, s elkezdtem rajzolgatni.
Itt az eredmény. Az egyik szeme nagyobb lett, mint a másik, meg még vannak apróbb hibák, de azért nem mehet minden elsõre jól. De azért rá lehet jönni, hogy ki az, ugye?

Ez nem más mint Motoko! :D
Na jó nem, ezt a szereplõt elég nehéz lenne nem felismerni. :)
Szerintem elsõre is nagyon jó lett. :jee:

Meske

Quote from: DunpealEz nem más mint Motoko! :D
Na jó nem, ezt a szereplõt elég nehéz lenne nem felismerni. :)
Szerintem elsõre is nagyon jó lett. :jee:
/me most nagyon elpirult. Köszi :merci:
De ki mondta hogy a Love Hinából van?! :p

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Shadowolf

Quote from: MeskeTegnap unatkoztam egy kicsit, s elkezdtem rajzolgatni.
Itt az eredmény. Az egyik szeme nagyobb lett, mint a másik, meg még vannak apróbb hibák, de azért nem mehet minden elsõre jól. De azért rá lehet jönni, hogy ki az, ugye?

:eek: Ez de gáz! Nem a kép, ne tessék félreérteni (az igenis nagyon jó lett :jee: ) hanem az hogy én is pont ezt a képet készitettem el egy pár nappal ezelött. ^^ Majd elhozom magammal a táborba. :D

Feldin

Quote from: Shadowolf:eek: Ez de gáz! Nem a kép, ne tessék félreérteni (az igenis nagyon jó lett :jee: ) hanem az hogy én is pont ezt a képet készitettem el egy pár nappal ezelött. ^^ Majd elhozom magammal a táborba. :D
Várjuk!
Pótoltam itt a lemaradásom. Szuperek a képek! A mangát várom!!!
Én már látom mi lesz a táborban! Engem fogtok tanítani rajzolni :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Shadowolf

Na kérem szépen 6 db kép készen áll. :D (alig unatkoztam a Balcsin :lol: ) Mondjuk ezek közül talán kettövel ha vagyok megelégedve. :rolleyes: Majd a tábor után felrakom öket. ;)

Feldin: persze majd segitünk téged elinditani a rajzolás müvészetének rögös útján. :rotflol:

Kvikveg

Quote from: belldandySekai No Futari

Közelgõ mangám plakátja, igyexem összerakni õsszelre.

A sztori 1 testvérpárról szól, akinek szülei 1 ûrutazás során eltûntek. Az utánuk való keresés során a fõhõslányok olyan titokra bukkannak, mely gyökeresen megváltoztatja a világról alkotott képet (Kasztovszky Béla novellájából íródik).

Vélemények, miina?

/me leborul elotted/ Wow! Ezek tokjok! Meg az utana levok. Szerintem ha  ilyen energiaval csinalod, irany a csillagos eg!  :lol:
en is lenni nagy Photoshop fan!
Ld: folyamatabra :)
jo kep

Varom a mangadat, de nagyon am!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: KaliburOhh, és hogy rontsam erre a színvonalat:Kedvenc kis kék vámpírom

/me kábultan, hipnotizálva mered a monitorra, míg a képernyõkímélõ meg nem könyörül rajta.

Röviden: jujha. Kis híján elbájolt :)

Kupo

Sziasztok!
csináltam egy boo-s hátteret.Remélem tetszik

Kupo

#1618
Bocs az elõbb nem tudtam belinkelni
most itt van

Boo

Cobra

Attachmentet nem szeretjük, töltsd fel a képgalériába (  http://usteam.uw.hu/pictures ) helyette, és onnan linkeld.
Hide and fear, Cobra Commander is here !