Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Soridan
Nekem meg egy DVD lejátszót, hogy elkérhesem [bounce]tól :D
Nekem van az is :D  Már csak idő kéne ... :rolleyes:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Soridan

QuoteOriginally posted by Shadowolf
:ejnye: a kis telhetetlen...:rolleyes:

:p Nem is, de kellene nekem azadévédémegegypetiummnégysokgigarammalmegasokmindenkütyühozzárádiónettelésmégcccccokitiszakajokmégjajjdesokvagyok! :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

:lol: :lol:

Sori kimondta hogy odaadnam? :hehe:

Amugy nem is nagy keres szerintem, nekem is kene :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Bruce

QuoteOriginally posted by Chronos
8-as movie, és helyesbítsünk:
Piccolo: You are a monster...
Brolly: A monster? No way... I'm the devil himself!

CHRONOS

Oh... botsesz... láttam vagy egy éve... Most hétvégén viszont újranéztem, és igazad van.

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

[BouNCE]

Brúsz, ő moderator, ezt erzi kotelessegenek :)

Nemtok mit irni, tok dilemmaba vagyok :(
Megneztetek Freya rajzat? :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Bruce

Na ja...

Megnéztem a képet. Nem rossz, sőt!
Apropó kép, hogy kell felrakni, ha már bescanneltem? Anno domini Dragonballos koromból van még pár házi rajzom...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Cobra

Ide a Fanart szekcióba feltöltöd: http://usteam.uw.hu/pictures/
Hide and fear, Cobra Commander is here !

[BouNCE]

Cobra, ez Shadowwolf reszortja :D :D :D

Vagy nem o a HELP felelos? :)
Amugy milyen rajzok?
Teddmáfel :) :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Soridan

QuoteOriginally posted by [BouNCE]

Amugy milyen rajzok?
Teddmáfel :) :)

Most mondta: Dragonballos :rolleyes: :p
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

[BouNCE]

QuoteOriginally posted by Soridan
Most mondta: Dragonballos :rolleyes: :p

Kihittevónya ;)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Bruce

Képekről szabadkézzel másoltak, és feketefehérek... De még csak a hétvégén tudom őket előkotorni (akkor leszek otthon) :(

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Freyja

trunks

Hali!

Itt van megint egy régebbi rajz, pár éves.

Soridan

QuoteOriginally posted by Freyja
trunks

Hali!

Itt van megint egy régebbi rajz, pár éves.

Ha pár éves, akkor kíváncsi vagyok, milyenek _most_. :cool:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Soridan
Ha pár éves, akkor kíváncsi vagyok, milyenek _most_. :cool:

Egyetértek. :D

Freyja

QuoteOriginally posted by Soridan
Ha pár éves, akkor kíváncsi vagyok, milyenek _most_. :cool:

A papír elszineződésére értettem a dolgot :D  azon látszik azért hogy kissé koros...
a színei mondjuk megmaradtak szépen. De van olyan is amit tesóm kitett a falára, azokon már színek is alig vannak...

[BouNCE]

Ha csak fele ennyire tudnak rajzolni ;)

A papir meg a legkevesebb :)
Ifju feltorekvo muveszkenk :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

.Attila

Egy cel Mystique Gohanról, amit most raktam össze 4 darabból:
Mystique Gohan cel

Ha még akartok DB cel-eket, és van kedvetek 4 részre darabolt képeket összerakosgatni, itt a link:
LINK

Kalibur

QuoteOriginally posted by Trivi
Egy cel Mystique Gohanról, amit most raktam össze 4 darabból:
Mystique Gohan cel

Ha még akartok DB cel-eket, és van kedvetek 4 részre darabolt képeket összerakosgatni, itt a link:
LINK
Hehe, kész mint egy 4 darabos puzzle :D
Ezt tán még magának Gokunak is ajánlhatnád, háth össze tudja rakni...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Drótmalac

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hehe, kész mint egy 4 darabos puzzle :D
Ezt tán még magának Gokunak is ajánlhatnád, háth össze tudja rakni...
Goku? Hát, nem biztos.
Ha ovodába járt volna, akkor a háromszöget a körbe paszírozta volna a mindenki által közkedvelt háromszög kör négzet a megfelelő forma a megfelelő lyukba című játékban... De ami nem megy ésszel, az megy erővel:hehe:

[BouNCE]

Vagy csodalkozna hogy miert teptek szet.

Az is egy megoldas hogy minden figurat kis golyova gyur es bedobalja a kor alaku jukon :)

Regi ovis emlekek... :D
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Amadeus Anony

Hali! aki DC-zik és kellenek neki részek (db,Dbz), olyan elfogadható minőségben (DVD-rip(japán,angol),rm(összes magyar)), akkor az megtalál a Koli,Matrix,Tejszin hubonkon ([HUN]Anony2 néven). Szólj rám! Amúgy csak az előzökhöz hozzászólva:
A DB, DBZ azért ennyire hosszú, mert világszerte népszerű volt, mint képregény. És az olvasókat le kellett kötni. Ma már rájöttek a Japánok, hogy nem a mennyiség hanem a minőség a lényeg (Ezt mi még a mai napig nem vágjuk). A disznoságokról, Japánban ha hangosan böfögsz az asztalnál, azt jó néven veszik, ha nem teszed (mint vendég természetesen) azzal megsérted őket. Ugyanis náluk ezzel fejezed ki, hogy nagyon izlet az étel, és elismerésed. De mivel ez Európa, meg Amerika kedvence is, és nálunk ez kicsit gázos szokás, ezért nincs benne. De ugy emléxem, hogy a képregényben még van néhny helyen. Arról, hogy ki a remek szereplő, arról csak annyit, hogy Goku igen együgyü életett élt, ezért is lehet a Gt végén az aki. Lásd Pl: aki látta Forest Gump-ot, ott ő is eggyűgyű, és full biztos, hogy a "mennybe kerül", szerintem oda kéne neki. Ugyanez van Gokuval is. Az már más dolog, hogy Vegita Gokun keresztül be van protezsálva  . De attól még ez az egész igy jó ahogy van. Igy visz szint a sorozatba. Igy vannak poénok, amúgy különben igen uncsi lenne a sorozat, csak a harc csak a harc, uncsi uncsi.
Igy viszont, Goku poénjaival, a Perverz őregemberrel, a beégésekkel,máris igen szinessé tetük az amugy különben igen szegényes sorozatott. Mert maga a töténetek nem valami nagy szám, a rajz se olyan jó, ötletesség szempontjából (pl a technikák: igen gáz hogy vagy a Kamehame vagy a Genki dama fog csak használni. Ha mindig az a király akkor már az elején mikor először összevenek, azt használom, nem megyek vissza vagy 80-szor, hogy azért is megmutatom áhh) sem a legjobb, egy idő után unalmas, de a Bevezetés az Anime világába arra igencsak alkalmas volt  . És talán igy vgészónak ez a legjobb,
Ha nincs a DragonBall talán néhányunk egyáltalán nem érdeklődne most az Anime, manga iránt.
Csak ennyit szerettem volna.
Pá EveryBody (X Tv a King )

Freyja

QuoteOriginally posted by Amadeus Anony
Hali! aki DC-zik és kellenek neki részek (db,Dbz), olyan elfogadható minőségben (DVD-rip(japán,angol),rm(összes magyar)), akkor az megtalál a Koli,Matrix,Tejszin hubonkon ([HUN]Anony2 néven). Szólj rám!
Húha, köszi! :hopp:
Amint lesz lehetőségem, megnézem ezeket!!!
Bár korlátozták az adatforgalmat a gépen ahol lehetne töltögetni :beken: úgyhogy még nagyon nem élem bele magam...

Akartam még betenni egy Vegitát, de a gép nem fogadja el a CD-t...ilyenek ezek a sulis gépek, de mindjárt próbálkozom másikról...

Kalibur

QuoteOriginally posted by Amadeus Anony
Hali! aki DC-zik és kellenek neki részek (db,Dbz), olyan elfogadható minőségben (DVD-rip(japán,angol),rm(összes magyar)), akkor az megtalál a Koli,Matrix,Tejszin hubonkon ([HUN]Anony2 néven). Szólj rám!
Köszönjük és Hali neked is ;) !
QuoteHa nincs a DragonBall talán néhányunk egyáltalán nem érdeklődne most az Anime, manga iránt.
Csak ennyit szerettem volna.
Igen, ebben természetesen szintén van valami, de én ismerek olyan példát is, akinek külön meg kellett mutatni, hogy anime és manga nem egyenlő Dragonball Z meg SM, amióta ezt belátta, ő is lelkes fan...
Quote (X Tv a King )
Ezt pedig (bár ebben is igazad van), szerintem a Bemutatkozások és a legjobb anime c topicokba írd.

Freyja, neked pedig hajrá! Ne hagyd a technikát győzni :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

[BouNCE]

Egyetertek Kaliburral.
Es amadeussal is :)

De miert epp abba a topicba irja amikor ez a DB topik :)
Mind1 :)
Ird oda is ;)
Csak en latom ugy vagy meg mindig 90 postom van? :mad:
Már kéccer atleptem a 100-at.

Freya, ha gond van mindenen segit a penz :)
Bar lenne nekem, segitenék :D

Amadeus, a DB GT-bol nincs semmid?
Nekem azkéne ;)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Amadeus Anony

Üdvözlet :)

A Gt csak cd-n van meg mind a 64 rész (a VHS minőségü, nem az rm hanem a majdnem DVD-rip) de a válasz a kérdésre az, hogy megvan mind. http://www.dbdreamworld.hu/ de itt megtalálod az egészet, ez van meg nekem is, és itt mind a 64 rész fenn van.
Meg van DBZ is :)

[BouNCE]

Mindegy, ignussal mar elkezdtunk uzletelni :)

Nameg honnan is szereznék olyan netet, amivel le tudom tolteni, azisgond kicsit :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Kalibur

QuoteOriginally posted by [BouNCE]


De miert epp abba a topicba irja amikor ez a DB topik :)
Mind1 :)
Az, hogy az X tv milyen jó, mióta téma a dragonballban?

QuoteCsak en latom ugy vagy meg mindig 90 postom van? :mad:
Már kéccer atleptem a 100-at.
 
Megeshet, Chronos járt a házad táján, és mint az dolga is, kigyomlálta az überofftopic hozzászólásokat... ilyenkor biza csökken a postszám. De ez nem rpg, így annyira tán nem is fontos, hány postod van, fel a fejjel :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

[BouNCE]

Ja x tv :)

Nem a szamok miatt kerdeztem, hanem maga a teny miatt :)

Ennyi offtopik hozzaszolasom lett volna?! :D
Nem hittem :)
Kalibur te lattad mar a GT-t?
Ha igen hogy tetszett?
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Kalibur

GT- ből egyenlőre csak AMV-t láttam, az ígéretes volt, ez minden amit mondhatok. Majd kölcsönkérem valakitől, de nem most. Ha te előbb látod, majd mesélhetsz ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Amadeus Anony

A Gt-ről csak annyit tudnék mondani, ha tetszet a sima Dragonball akkor ez is fog. Ez már nem annyira olyan mint a Z.
Sokan gyerekesnek mondták. De nekik nem is tetszet a Dragonball.
csak ennyi