Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Kalibur

Hi all, ki eltévedt ide... Avval rabolnám becses idõtöket, hogy ajánlatot kérjek bármi jó, vámpíros témájú mozgóképhez...
/A Vampire princess Myu, a Blood - tényleg, azt valaki majd magyarázza el, miért jó- és a Vampirehunter D-n kívül/.
Köszi:)
(éljen Anne Rice)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hi all, ki eltévedt ide... Avval rabolnám becses idõtöket, hogy ajánlatot kérjek bármi jó, vámpíros témájú mozgóképhez...
/A Vampire princess Myu, a Blood - tényleg, azt valaki majd magyarázza el, miért jó- és a Vampirehunter D-n kívül/.
Köszi:)
(éljen Anne Rice)
Hmmm... mondjuk Hellsing? :D

CHRONOS

VASH

QuoteOriginally posted by Chronos
Hmmm... mondjuk Hellsing? :D

CHRONOS
JA HELLSING RULEZ:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

Igen, igen... Rávilágítottatok, mit felejtettem ki a felsorolásból. Az elsõ 3 részét már láttam, naaaaaaagyon tetszett és természetesen folytatni is fogom. Most épp aktívan várom, hogy az illetõ, aki megígérte el is hozza :D
Más esetleg?
Egyébként thx :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Igen, igen... Rávilágítottatok, mit felejtettem ki a felsorolásból. Az elsõ 3 részét már láttam, naaaaaaagyon tetszett és természetesen folytatni is fogom. Most épp aktívan várom, hogy az illetõ, aki megígérte el is hozza :D
Más esetleg?
Egyébként thx :hopp:
nézd meg még1x a Hellsing-et:D:D:D:D:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

Ezt a megjegyzést inkább Chronostól vártam volna az avatart elnézve, de ámmen, megfogadom. Mindent a kedves közönségért!
:p
Van abból valami a sorozaton és a mangán kívül?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ezt a megjegyzést inkább Chronostól vártam volna az avatart elnézve, de ámmen, megfogadom. Mindent a kedves közönségért!
:p
Van abból valami a sorozaton és a mangán kívül?
Sajnos nincs...:(

CHRONOS

roderick

QuoteSajnos nincs...

Nono, van a Hellsingnek OST-ja, ami KÖTLEZÕ!!!!
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Chronos

QuoteOriginally posted by roderick
Nono, van a Hellsingnek OST-ja, ami KÖTLEZÕ!!!!
Minden animenek van OST-je... ;)
De ezeken kívül tényleg nincs több...;)

CHRONOS

thebluesnote

Blood the Last Vampire, ami egy ultrarövid, szerintem inkább monsztás movie, mint vámpíros, akkor Vampire Princess Miyu TV sorozat és OVA, meg még biztos van pár...

Dschneider

Master Mosquiton? Nekem eléggé tetszett az elvetemült karaktereivel... Persze ez inkább vigjáték.

Giskard

Valami Masquerade szintû anime tényleg nem lenne rossz.
-
A Nightwalker: Midnight detective tudtommal vampire-ös.

Kalibur

Eddig jó, szépen gyûlik, kösszép :jee:
A Vampire princess Myu elsõ részét láttam, az annyira nem nyert meg, persze ha lesz az jobb is, esetleg meggonodlom mégegyszer.....
Ne, hagyjátok abba!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

Nah, tipikus. Nem olvastam el az elsô postot... Nah, most hogy elvolvasódott, re: a Blood nem túl jó. Amolyan hülye-amcsiknak-dobunk-egy-kis-csontot anime. Most ami eszembe jut róla: béna amerikai-japán hibrid karakterdizájn, felejthetô sztori, vámpírokból vmi monszta lett, + van benne két kúlos hentelôs jelenet. Animátrixra elment volna (csak ahhoz kicsit kevés benne a mátrix-motívum... áh, sehogy se jó).

VASH

QuoteOriginally posted by thebluesnote
Nah, tipikus. Amolyan hülye-amcsiknak-dobunk-egy-kis-csontot anime.

IGAZ IGAZ a Pokemon is átvehet egy Í.J. kártyát...:D
pont ebbe a stílusba tartozik...

Blade-t nézd meg és utána bármilyen vámpíros anime be fog jönni:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

Blade... nincs ennek a címében valami folytatás is?
Egyébként örülök, hogy vannak mások is, akik tökéletesen rossznak tartják a Bloodot. Már megriadtam, hogy vámpírfan létemre én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Acélpatkány

Vámpírok a Nightwarriors: Darkstalkers Revenge-ben is elõfordulnak. De az már rég nem Anne Rice-szintû téma.

Kalibur

Mi számít  Anne Rice szintû témának?
Én a Penge I-II-t is csípem, pedig az sem Anne Rice szintje vagy mondjuk a Vampire the Masquerade sem teljesen... De maradjuk animénél, és akkor Hellsing, mint azt már megtárgyaltuk.
Az éljen õ, és az aláírás csak a kedvebc könyvemre utalnak (Interjú a vámpírral)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

thebluesnote

Mondjuk a Hellsingnek nekem inkább csak az eleje tetszett, (annak ellenére, hogy Alucard roppant ellenszenves volt, alig vártam, hogy valaki kinyúvassza) azt hiszem nem árulok el túl nagy titkot, hogy a vége felé nagy klisészagú hentelgetés lesz, ami nekem pl. nem nagyon jön be.

Egyébként egy kérdés: A hetedik vagy nyolcadik részben mi történt az animátorokkal? Végig eszméletlen jó a grafika, jön ez az epizód, ami katasztrófa, aztán tovább folytatódik a fantasztikus animáció. Elfogyott a zseton? Szegény Integrán úgy állt az öltöny, mintha pizsama lett volna rajta, a papírmasé helikopterekrôl ne is beszéljünk.

Giskard

QuoteOriginally posted by Kalibur
Mi számít  Anne Rice szintû témának?
Én a Penge I-II-t is csípem, pedig az sem Anne Rice szintje vagy mondjuk a Vampire the Masquerade sem teljesen... De maradjuk animénél, és akkor Hellsing, mint azt már megtárgyaltuk.
Az éljen õ, és az aláírás csak a kedvebc könyvemre utalnak (Interjú a vámpírral)

Szerinted miért jobb az Anna Rice féle vampire téma mint a masquearade ? Azon kívül, hogy piszkosul jó a könyv és a film.

A Penge I-II... szerintem sem rossz - nagyon.
Örülök, hogy az Anna Rice féle megfilmesített könyvön kívül is van a vampír témában 1-2 alkotás. De egyébként... ha lehet csontot dobni amerikának akkor a Blade az az volt. Szerintem.
-
Bevallom, titkon abban reménykedem, hogy valami matrix szintű producer felfigyel a masquerade-ben rejlő lehetőségekre, és belefog valami nagyszabású projectbe... simán lehetne TV-sorozatot csinálni egybefüggő rászekkel, vagy akár külön rövid kalandokból állót is. Vagy csak egy DVD körülbelül az animatrix kis részeinek mintájára.
-
Dehát ez csak álom.
-
Giskard

Dschneider

QuoteOriginally posted by Giskard
Bevallom, titkon abban reménykedem, hogy valami matrix szintű producer felfigyel a masquerade-ben rejlő lehetőségekre, és belefog valami nagyszabású projectbe... simán lehetne TV-sorozatot csinálni egybefüggő rászekkel, vagy akár külön rövid kalandokból állót is.

Van.

Giskard

QuoteOriginally posted by Dschneider
Van.

Igen ?? :eek:
És Anime sorozat ? Vagy valami film esetleg ?
Pontosits már légyszi...

Dschneider

QuoteOriginally posted by Giskard
Igen ?? :eek:
És Anime sorozat ? Vagy valami film esetleg ?
Pontosits már légyszi...

Valami low-cost amerikai TV-filmsorozat, ismerösöm kapta, majd utánakérdezek ha érdekel.

Kalibur

Gis, én szerinted mikor állítottam bármi rosszat a masqueraderõl?
Olvastam arról is regényt, Robert Weinberg Vérhábórú-ját pl kb kétszer vagy háromszor, ismerem a szabálykönyvet (bár még nem találtam olyat, akikkel játszani is tudtam volna...

A sorozatról én is hallottam, látni viszont még nem láttam. :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Gis, én szerinted mikor állítottam bármi rosszat a masqueraderõl?
Olvastam arról is regényt, Robert Weinberg Vérhábórú-ját pl kb kétszer vagy háromszor, ismerem a szabálykönyvet (bár még nem találtam olyat, akikkel játszani is tudtam volna...

ne is álmodj róla, próbáltunk vele játszani de aztán jöttek a csajok és ők csak D&D tudnak jáccani ugyhogy az bukta volt:D

de próbálkozz csak:hehe:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

Hogy érted, hogy ne is álmodjak róla?
Mármint csajokkal nem lehet jáccani, én nem tudnék, vagy úgy általában lehetetlen olyanokat találni, akik játszanak még evvel?
:confused:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Giskard

QuoteOriginally posted by Dschneider
Valami low-cost amerikai TV-filmsorozat, ismerösöm kapta, majd utánakérdezek ha érdekel.

Lehet, hogy meg sem éri megnézni. Talán annyira el van cs*szve.
De azért pls nézz utánna, ha nem túl nagy fáradtság. Esetleg megéri.
-
Giskard

Giskard

QuoteOriginally posted by Kalibur
Hogy érted, hogy ne is álmodjak róla?
Mármint csajokkal nem lehet jáccani, én nem tudnék, vagy úgy általában lehetetlen olyanokat találni, akik játszanak még evvel?
:confused:

Szerintem sokan játszák.  - Ahhoz képest, hogy mennyire a süllyesztõben van manapság.
-
Csajok csak D&D-t ? :p Utoljára lánnyal akkor d&d-tem amikor kb. 10 évesen teljesen átszellemülve vágtuk át magunkat a hátsókert akácfáin.

Más szóval: még nem szerepjátékoztam lánnyal :p
És van egy olyan érzésem, hogy már nem is fogok :p
-
Giskard

Kalibur

Az oksi, hogy sokan, de én nemnagyon ismerek senkit közülük, plussz ugye még kezdõ lennék benne, így meg a nyavaja akarna bevenni.... mind1 valahogy túlélem.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Üdv minden Vampire rullz Holdimádónak !!!
Én eddig a itt leginkább említetteket láttam a Blood, The Lost Vampire - Vampire Princess Miyu - NightWallker - Hellsing - Vampire Hunter D meg a ******* ban is volt egy Vámpíros rész. Talán a 4. részben asszem de eléggé régen néztem azt legalább 1 éve szóval nem tuti de az biztos hogy abban is volt Vámpíros rész. Masqurade meg egy játékban van nekem és annyi.