Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

zsozso

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Tegnap volt 6000 post az egész fórumban, Ezek szerint az anime a fórum leglátogatottabb része?
(erre tök egyedül rájöttem)
Pedig már kezdtem azthinni hogy vki seggített ;D
Death is the only redemption

Drótmalac

Csökenõ koncentrációképességem és az egyre inkább elmosódó monitor képébõl arra következtetek, hogy álmosodok.
Asszem elvonulok csicsikálni, szóval mindenkinek jó éjszakát kívánok!

Relunx

OFF Topic?

Hát nem is tudom mit kéne vagy mihez kéne hozzászolnom...megvan....

Ismeri/látta vki a Fatal Fury bármenyik részét és ha igen tetszett neki?

Várom a véleményeket!

Nah én is elmegyek aludni....

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
OFF Topic?

Hát nem is tudom mit kéne vagy mihez kéne hozzászolnom...megvan....

Ismeri/látta vki a Fatal Fury bármenyik részét és ha igen tetszett neki?

Várom a véleményeket!

Nah én is elmegyek aludni....

Relunx
OVA 2-õt láttam, és fõleg azért tetszett, mert vegyítették a King of Fighters-es szereplõket a Fatal Fury-sokkal...;)

CHRONOS

Chronos

Emperor: Már azt hittem, hogy nem is fogod többet látogatni a fórumot, mert mostanában csak néha-néha nézel be...:rolleyes:
Mi van veled?:confused:

CHRONOS

Shock12

Ezen threadre nincsen szerintem feliratkozva Emperor kolléga, így gyanítom, hogy üzeneted süket fülekre talál Emperor személyében... (Miért nem küldesz neki pmet ?!)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Ezen threadre nincsen szerintem feliratkozva Emperor kolléga, így gyanítom, hogy üzeneted süket fülekre talál Emperor személyében... (Miért nem küldesz neki pmet ?!)
Akkor küldök PM-et...:)

CHRONOS

Relunx

Chronos ha tetszett a Fatal Fury 2 akkor a Fatal Fury - Motion Picture-t feltétlenül nézd meg, a szereplõkrõl annyit hogy hogy a Fatal Fury 1 és 2 majd összes szereplõje benne van, meg talán másokból is egy-kettõ.

Relunx

Chronos

QuoteOriginally posted by Relunx
Chronos ha tetszett a Fatal Fury 2 akkor a Fatal Fury - Motion Picture-t feltétlenül nézd meg, a szereplõkrõl annyit hogy hogy a Fatal Fury 1 és 2 majd összes szereplõje benne van, meg talán másokból is egy-kettõ.

Relunx
Jó, majd megnézem...:D

CHRONOS

Zodd

Nekem is nagyon tetszett a fatal fury motion picture.:hopp:

Most néztem meg a Perfect Blue-t
jó kis elborult anime tetszett (ezt is egy AMV nek köszönhetem: Aluminum-Every_Breath):zen:
:bsd:

Sky

QuoteOlvasd el a mangát... abból kiderül... 32 kötetes (kötetenként durván 100 oldal)... de az megmondja a frankót (egyik kedvenc mangában). De tényleg! És szakadni lehet.

A Ranma 1/2 38 kötetes és darabja durván 180 oldal

Én már csak tudom, mind megvan :hopp:
Mess with the best,
Die like the rest...

Shock12

Jóvan... most akkor kukacoskodj... (rég olvastam...)... de a lényeget értetted nem ?! (Nekem is megvan, kiírva, nem néztem meg, hogy tényleg jól emlékszem e... ennyi...)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Jóvan... most akkor kukacoskodj... (rég olvastam...)... de a lényeget értetted nem ?! (Nekem is megvan, kiírva, nem néztem meg, hogy tényleg jól emlékszem e... ennyi...)

Nem kukacoskodott,csak kijavított.Vagy tán ez is gond?

Shock12

#43
Valamit félreértettél phr0zen (és kicsit érdekesen adtál neki hangot...csak nem valami baj van :confused: ) ! Én nem sérelmeztem, hogy kijavított, sõt örülök is neki, mert itt akkor releváns információk szerepelnek.

Valamit nem értek viszont phr0zen: Mi volt még gond ha azt írod, hogy "... ez is..." ??

Chronos

Love & Peace emberek!;)
Csak semmi veszekedés!:D

CHRONOS

Shock12

Chronos... hehe... jó... ez jó... még mielõtt, netán tán, esetleg, de inkább mégse... jó... :D .

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Valamit félreértettél phr0zen (és kicsit érdekesen adtál neki hangot...csak nem valami baj van :confused: ) ! Én nem sérelmeztem, hogy kijavított, sõt örülök is neki, mert itt akkor releváns információk szerepelnek.

Valamit nem értek viszont phr0zen: Mi volt még gond ha azt írod, hogy "... ez is..." ??

Csak arra gondoltam ahogy a b.a.k.a. topicban az én 5-6 offtopic hozzászólásomra reagáltál.Elhiszem h. nem szereted az offtopicot,de azon a helyen már 8-10 oldalnyi tömény offtopicolás ment végbe,azzal meg nem megyünk semmire ha engem dorgálsz le,aki eddig 2X volt ezen a fórumon.:ejj:

Na mindegy,nem megyek a sértődősdivel semmire,részemről spongyát rá,és próbálom hanygolni az offtopicot.:D

Shock12

Igen, lehet... de ha megnézted, ott nem egy témában offtopicoltak, és nem hosszan... midegy nem ez a lényeg ! Itt az a lényeg, hogy OFFTOPICOLJ, mert ennek a topicnak ez a lényege !!! :D

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Igen, lehet... de ha megnézted, ott nem egy témában offtopicoltak, és nem hosszan... midegy nem ez a lényeg ! Itt az a lényeg, hogy OFFTOPICOLJ, mert ennek a topicnak ez a lényege !!! :D

Akkor ez a topic nekem való!Arról dumálunk amirõl akarunk!Az acetontól a zugkocsmákig!:D

Shock12

Na végre ! Pontosan, bármi jöhet (mondjuk azért a jóízlés keretein belül) !

Drótmalac

Nohát én meg azt mondom recece!

Shock12

Igen ?? Igen ??? Hát én meg: Ingyom - bingyom tálib - e ?! Naaa ??!

(Erre jobbat nem tudtam írni... :D )

Drótmalac

Megintcsak recece!
(ezt egyébként a Hófehér címû magyar rajzfilmes mûalkotásból szedtem, a multkor volt ugyanis a TV-ben:D )

Shock12

Ok, akkor meg ihajj-csuhajj !

Értem... én azt bizony nem láttam... (tv-t eléggé ritkán nézek...)

Drótmalac

Egyébként a fentt említett animációs csodár láttad már?
- És hol van az a kedves kis Hófehérke?
- Nem, csak Hófehér, útálja ha becézik.
:D

Shock12

Nem, nem láttam, de az említett részletbõl ítélve jó lehet :D ... na majd figyelek rá, és megnézem, ha lesz rá lehetõség ;)

phr0zen

Én viszont láttam és szerintem a(mára már nagyjából halottt:( )magyar animáció egyik csúcspontja,a humora lenyûgözõ,pedig ritkán van olyan dolog amin 6 éves koromban is jól szórakoztam meg most is!:D

Shock12

Hümm..., na akkor tényleg megnézem.

Nem tudom, mennyire halott az a magyar animáció, de azért csak van termelés (ez a Segítség hal lettem vagy mi... azt ne kérdezzétek milyen, mert lövésem sincs, de azért csak csinálnak valamit... ok, régen több minden volt...)

phr0zen

QuoteOriginally posted by Shock12
Hümm..., na akkor tényleg megnézem.

Nem tudom, mennyire halott az a magyar animáció, de azért csak van termelés (ez a Segítség hal lettem vagy mi... azt ne kérdezzétek milyen, mert lövésem sincs, de azért csak csinálnak valamit... ok, régen több minden volt...)

Hát ha nem is halott,meg nem is haldoklik,de mindenképp csökkent a jelentõsége.Egyébként meg a mai magyar alkotásokról halvány lila szellentésem nincs milyenek lehetnek...

Shock12

Az tény hogy csökkent a jelentõsége, ebbõl adódik, hogy a mennyiség is... vagy fordítva :confused: ... melyik volt elõbb... a tyúk vagy a tojás...