Cukor NÉlkÜl!!!!!!

Started by TurboK, 2003-12-08, 00:20:47

Previous topic - Next topic

Bruce

A magyarok is tudnak, ha akarnak, és ez az, amit nem értek: manapság miért nem akarnak? Pedig a Lúdas Matyi, a Szaffi, a fent említett Macskafogó (épp a héten néztem újra) és Hercegnõ és a kobold (még ha mások is belepiszkáltak), meg ugye a Mézga család meg még ki tudja mi még most is a kedvenceim között vannak... Jujj! Majdem kihagytam a Hófehért! Pedig az az egyik  legjobb példa, hogy nem csak a japánok csinálnak karikás rajzfilmeket...

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: BruceMajdem kihagytam a Hófehért! Pedig az az egyik  legjobb példa, hogy nem csak a japánok csinálnak karikás rajzfilmeket...
Az nagyon ott van! Hû, hányszor néztem én azt meg!
Persze sorolhatnánk még a magyar rajzfilmeket, mert azért van jópár (pl. a még nem említett Vili a veréb is elég jó).
Szerintem nem arról van szó, hogy nem akarnak mostanában rajzfilmeket csinálni, hanem tõke kellene. Ilyenre nincs pénz, csak sok más baromságra... :(

Damnatus

Hali!

Akkor legyen kevés magyar rajzfilm, de csak minõséget adjunk ki a kezünkbõl! Arra emlékezni fogunk évek múlva is.

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

TurboK

a legjobb magyar rajzfilmek: Mézga család, Dr Bubó és a Macskafogó.

kár hogy a Bubó dvd kiadását elcseszték. egy az egybe olyan mint egy gyengébb VHS felvétel.

Romhányi szövegei rulez.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Damnatus

Hali!

Feldin
Nem láttad a hófehért!
Egy Hófehérke meseparódia, ahol a lány csúnya, nagydarab, izmos és együgyû. Asszem a szinkronhangja Halász Jutka volt.
Feltétlenül nézd meg!

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Feldin
Nem láttad a hófehért!
Egy Hófehérke meseparódia, ahol a lány csúnya, nagydarab, izmos és együgyû. Asszem a szinkronhangja Halász Jutka volt.
Feltétlenül nézd meg!
Add ide és megnézem!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Bruce

Quote from: DamnatusHali!

Feldin
Nem láttad a hófehért!
Egy Hófehérke meseparódia, ahol a lány csúnya, nagydarab, izmos és együgyû. Asszem a szinkronhangja Halász Jutka volt.
Feltétlenül nézd meg!
Bezony! És ami a legszebb, minden szereplõ az eredeti szinkronhangjának a karikatúrája! Teljesen felismerhetõ, hogy ki kicsoda (jó, ezt édesanyámtól tudom, aki mindenkirõl tudta hogy ki, én meg csak párról...)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Moha

Quote from: BruceBezony! És ami a legszebb, minden szereplõ az eredeti szinkronhangjának a karikatúrája! Teljesen felismerhetõ, hogy ki kicsoda (jó, ezt édesanyámtól tudom, aki mindenkirõl tudta hogy ki, én meg csak párról...)
Jaja, Hófehéren egyértelmûen látszanak Halász Jutka vonásai. Mások... lehet, bár nem tudom, hogy pl. a hóhér csukjájáról bárki felismerné Balázs Pétert! :D:D:D

.Attila


Damnatus

Hali!

A Vuk az az igazi alapmû. Szvsz mindenki látta.
Egyébként onnan van az egyik gyakran emlegetett mondásom, méghozzá Karak mondja Vuknak:
"Fél szem, fél fül mindíg a figyelésé"

Meske

Ne hagyjátok ki a felsorolásból Vacakot sem, a 7. testvért, mert az se kutya... :) ... Szóval, izé, ill. az se vacak.... :D

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Damnatus

Hali!

Te jó ég! Nem tudom mi az a Vacak, te jó ég!
Kimaradt az életembõl, neeeeee!

Meske

Quote from: DamnatusHali!

Te jó ég! Nem tudom mi az a Vacak, te jó ég!
Kimaradt az életembõl, neeeeee!
Ez is egy jó kis magyar rajzfilm. Az egész címe: Vacak, a hetedik testvér.
Arról szól, hogy egy kiskutyát kilöknek az út szélére. Akik legelõször felfigyelnek rá, az 6 nyúltestvér, akik elõször félnek tõle, majd teljes mértékben befogadják, és nyuszikutyának nevezik el.... A többit nézd meg, mert nagyon jó!! És még van ennek egy folytatása is, de annak most nem jut eszembe a címe.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Mellesleg, most ez az egész nem :_off:? Egy ilyen címû topicban egyébként is, mi nem :_off:?

Bruce

Quote from: MeskeEz is egy jó kis magyar rajzfilm. Az egész címe: Vacak, a hetedik testvér.
Arról szól, hogy egy kiskutyát kilöknek az út szélére. Akik legelõször felfigyelnek rá, az 6 nyúltestvér, akik elõször félnek tõle, majd teljes mértékben befogadják, és nyuszikutyának nevezik el.... A többit nézd meg, mert nagyon jó!! És még van ennek egy folytatása is, de annak most nem jut eszembe a címe.
Vacak az erdõ hõse.
Quote from: TriviMellesleg, most ez az egész nem  :_off: ? Egy ilyen címû topicban egyébként is, mi nem :_off:  ?
Most megfogtál... passzolok. Télleg, tudja ezt egyáltalán bárki is?

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Damnatus

Hali!

Kösz az infót!
 szvsz ez a topic "offtopic v2.0"-ként funkcionál.

TurboK

Az egész FÓRUM offtopicnak van tituálva, ugyhogy nem kell azon majrézni hogy egy topik a sok közül átment offtopicba. Ezért van ez a fórum, nemde?

Arrõl nem is beszélve hogy itt nem sok topik van ami on-topic, az összes többi fórumban is.

jó ez így ahogy van. De cukor nélkül.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Moha

Quote from: TriviMellesleg, most ez az egész nem :_off:? Egy ilyen címû topicban egyébként is, mi nem :_off:?
Amiben nincs cukor. :lol: Ez itt kérem cukormentes fórum! :hehe:

Feldin

Diabetikus fórum!!! :lol:

Ki ad nekem Hófehér-t???
De egy teljes Vuknak is nagyon örülnék!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Cobra

Vukból a bundája nem elég?  :rotflol:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

De ha ezt a Bemutatkozások topicba írtuk volna, akkor jön kedves moderátor bácsi, és :_off:-zik meg töröl ;)

Shadowolf

Quote from: TriviDe ha ezt a Bemutatkozások topicba írtuk volna, akkor jön kedves moderátor bácsi, és :_off:-zik meg töröl ;)

Sztem jogosan. :)

Bruce

Quote from: ShadowolfSztem jogosan. :)
Azér nem oda írtuk :)

Vukot meg meg tudom szerezni, de kérdés, hogy hogyan juttatom el bárkihez is... :(

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Pandóra

Quote from: BruceAzér nem oda írtuk :)

Vukot meg meg tudom szerezni, de kérdés, hogy hogyan juttatom el bárkihez is... :(
Honnan is vagy?
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

.Attila

Nekem videokazettán megvan, meg a Ludas Matyi is egyébként :)

Pandóra

Quote from: TriviNekem videokazettán megvan, meg a Ludas Matyi is egyébként :)
Az kellene!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Kvikveg

Ne hagyjuk ki a 'koprodukciokat' se.
Az ido urai - kisse elvont, ha vkinek sikerult felfognia, szoljon!  :rotflol:
Telecippel(?) csinaltak a magyarok kozosen. Az elejen a zene kivalo!

Eeees Fredi a csempesz-rendesz Romhanyiiiiiiiiiiiiiiiii!
"Tudomásomra jutott, hogy a fõ kokó-kopó új kábítószer mószer mûszert fejlesztett ki!"
"Villogjunk ketten a kõparketten!"
 :lol:

Fabulak /magyar?/, magyar nepmesek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pandóra

Quote from: Kvikvegmagyar nepmesek.
Amikor a téeszes elvtárs méheket akart tenyészteni!  :lol:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Meske

Ha már sorozatok: Kukori és kotkoda, Frakk

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.