M.A.G.U.S.- In character

Started by Tiaro, 2004-05-26, 11:10:03

Previous topic - Next topic

Zelgadis

Quote from: ToTo(Raggie voltam és mostmár figyelni fogok!)

Higgyük el, mi? :D :D

(ez olyan, mint amikor a hugom az éng userembõl írt levelet, és nem értettem, amikor kaptam egy mailt a Minimax.hu ról  :lul:

Raggie

Quote from: ZelgadisHiggyük el, mi? :D :D

(ez olyan, mint amikor a hugom az éng userembõl írt levelet, és nem értettem, amikor kaptam egy mailt a Minimax.hu ról  :lul:
Tényleg én voltam!

:lol:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Ehh.. van még hely? Ne toljatok ki velem o.O

Jójó, ódákat szoktam írni, hogy mi akarok csinálni, meg elõtörténet is gázosan regényszerû, de ne már! Fõzök-mosok-takarítok!!!!!

Ramiz

#33
Ha Rou-chan is jön, akkor lányok se kellenek. :hehe:
Csak vicceltem. Minél több lány, annál jobb kaland.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pandóra

Quote from: Raggie GordonNna megelõztél épen írni akartam!
Én benne vagyok tista erõbõl!!!! :D
(sõt talán még mesélést is válallnék, ha rendes és mindíg látogató(!) csapat gyûlne össze), mert az rpg.hu-n már volt egy próbálkozásom, de a csapat nagyon ritkán jár fel és ezért élvezhetetlen...
Én is csatlakoznék. (Talán Tiaro emlékszik még rá, milyen jó kis karaktert talált ki nekem egy éve...)
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Rounin

Quote from: Ramiza Rou-chan is jön, akkor lányok se kellenek. :hehe:
Csak vicceltem. Minél több lány, annál jobb kaland.

*Rou-chan durcásan lábai közé tûrve szoknyácskáját elslattyog*

Mondom neked nem -chan :hehe: :morci:

Szóval ezt igennek veszem... mármint van helyem -.-

Ramiz

Quote from: Rounin*Rou-chan durcásan lábai közé tûrve szoknyácskáját elslattyog*
Mondom neked nem -chan :hehe: :morci:
Késõ, pubi! :D Látom jól ki fognak jönni a karaktereink. :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Hûû, hát nagyon sokan lettünk. :eeek:  Én akkor vissza is lépek, hogy kevesebb legyen a gond. Átadom a helyem egy lelkesebb egyénnek. :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Zelgadis

Quote from: RouninEhh.. van még hely? Ne toljatok ki velem o.O

Jójó, ódákat szoktam írni, hogy mi akarok csinálni, meg elõtörténet is gázosan regényszerû, de ne már! Fõzök-mosok-takarítok!!!!!

a baj csak ott van, hogy  már 5 embernek mesélni is legényt próbáló feladat, (mondjuk élõben még gázosabb), de annál többnek meg egyenesen inferno... (saját tapasztalat)

Zelgadis

Quote from: DjinnHûû, hát nagyon sokan lettünk. :eeek:  Én akkor vissza is lépek, hogy kevesebb legyen a gond. Átadom a helyem egy lelkesebb egyénnek. :D

na nee nee nee, akkor inkább indítunk két szálat! (ugye Raggie?  :uzi:  :morci: )

Raggie

#40
Nna... kezd tényleg torlódni a dolog! Nna mindegy! Figyeljetek, ha megígéri mindenki, hogy legrítkábban kétnaponta felnéz, akkor elvállalom, hogy Rounint és Pandorát is belevéve(és Djinn visszalépését nem fogadom el!) mesélek a megapartinak egy kalandot. Elég jó kis móka lesz a partit összemesélni, ugyhogy ha lesz egy két gyengébb rész legyetek valamennyire elnézõk. És emiatt szeretném kérni, hogy mindenki küldje el a közepes hosszúságúra szerkesztett elõtörténetét, mert ezek szükségesek a kezdéshez.

Zelgadis: azt már próbáltam és nem nagyon mûxik sajna... még rosszabb, mintha egy kalandban lennének sokan(itt azért elmegy, mert olyan regény-szerû az egész, ezért jól el lehet osztogatni a szereplõk cselekvéseit).

Pandóra: nemtom, hogy Tiaro emlékszik-e a karakteredre, de jó lenne ha elkérnéd tõle és elküldenéd nekem(mostanában nem nagyon láttam a fórumon Tiarot :( ).

Rounin: csak a protekciód miatt fértél bele a keretbe! :hehe: :D (nehogy komolyan vegyed!)

Ramiz: te meg inkább elõbb velem beszéld meg amíg beveszel egy sereg új karaktert! :nagyere:  :ejj:

Nna de mostmár semmi gond sincs, nyitok egy új topicot majd az Offtopicba, és utána ahogy megbeszéltük! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Selba

Hanyadik szintrõl kezdünk? 1.?

Xaga

Lehetek a fõgonosz? :D  :hehe:

Ramiz

Quote from: XagaLehetek a fõgonosz? :D  :hehe:
:lol: De tudod mi a fõgonoszok sorsa... :D
Raggie: valami félreértés van... PM.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: Ramiz:lol: De tudod mi a fõgonoszok sorsa... :D

Uralkodni mindenek felett :D :hehe:

Ramiz

Quote from: XagaUralkodni mindenek felett :D :hehe:
Nem-nem! Megosztani a hatalmat és a csápokat a kalandozó csapattal! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

oooo.....
nagyon gazos ha en is jelentkezek?
mer en is anno uccsinaltam mint aki jatszik Tiaroval, persze a koran megakadt jatek miatt ez nemigen jott ossze
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Mattanja

Quote from: kisviragoooo.....
nagyon gazos ha en is jelentkezek?
mer en is anno uccsinaltam mint aki jatszik Tiaroval, persze a koran megakadt jatek miatt ez nemigen jott ossze
:haha: És én meg nem akartam jelentkezni, mert már túl sokan vagytok! De ha már lúd... Én is kipróbálnám ezt az rpg-zést (ha már az nem jött össze, amit anno a BK-ben beszéltünk...)!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

kisvirag

hehe, csinalj ketszalat, ket meset, akarmi :)))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kisviraghehe, csinalj ketszalat, ket meset, akarmi :)))

Mint azt már mondta, nem fog menni :_piszka:

Engem az sem zavar, ha lassabb folyású a sok szereplõ miatt, sõt! Még a korai mártírhalált is bevállalom, ha ettõl könnyebb lesz majd -.-

Zelgadis

Én meg külön kíváncsi lennék rá, hogy Raggie hogy oldja meg a mesélést egy regimentnyi lököttnek :D
 A végén még lehet, hogy baromi jó lesz abból, hogy ennyien vagyunk (itt ugysem lehet folyton közbepofáázni, mint élõben), az animéknek is mindig a végére szokjuk meg a sok idióta szereplõt, csak az elején zavaró ;)

Raggie

Ramiz, Zelgadis, Selba, Djinn, Meske, Rounin és Pandóra azok, akiket még elvállaltam. Nos a többieknek(kisvirag és Shiroi és Xaga[?]) azt tudom mondani, hogy megpróbálok mindent... Ti is küldjétek el a cucokat PM-ben és majd meglátom, hogy be tudlak-e titeket is mesélni. Sajnálom, és nem diszkriminációról van szó, csak már kilenc karakter tényleg rengeteg. Eddig a legtöbb akinek meséltem az öt volt(mondjuk szóban) és már az is eléggé rossz volt, a játékélményt vágja tönkre a dolog! :(
Szóval lesz ami lesz!

Zelgadis: majd ha egyszer valahogy át tudsz jönni hozzám, akkor megmutathatom a PM-fiókomat! :D (a lököttséggel semmi bajom lévén én is az vagyok :) )

kisvirag:két szál nem lesz!! Indokot lásd feljebb...

Selba: nem hiszem, hogy szintet kéne megbeszélni. Kb-ra mindenki olyan öt-hat szint körülinek felel meg, amikor elkezdjük. Azért, hogy pl ne kelljen minden egyes varázslatnál már számolgatnom, hogy ezután van-e még Mp-ja, de azért ötös szinten még nincs olyan sok, hogy csak úgy hajigálhassák a tûzlabdákat... :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xaga

Raggie karakterem már ismered :)
Ha mégse menne enyi embernek a mesélés akko esetleg elválalok én is egy kalandot de elöre figyelmeztetek mindenkit én nem tudom olyan szépen irodalmian leírni a történeteket a meséimet ált. a boszorkányok átalusszák a papnõk szépek de erejük is hatalmas a csacsik élõholtak és hát ált. mindenki meghal. Ezé vagyék én jobb játékosnak mint kmnek ;)

Raggie

Quote from: XagaRaggie karakterem már ismered :)
Ha mégse menne enyi embernek a mesélés akko esetleg elválalok én is egy kalandot de elöre figyelmeztetek mindenkit én nem tudom olyan szépen irodalmian leírni a történeteket a meséimet ált. a boszorkányok átalusszák a papnõk szépek de erejük is hatalmas a csacsik élõholtak és hát ált. mindenki meghal. Ezé vagyék én jobb játékosnak mint kmnek ;)
:lol: ez ám a tömör kaland! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nethiree

#54
eehhhe /me szomorú  :bruhuhu:
Játszanék szivesen, de mire végigolvastam a topicot látnom kell, hogy már esélytelen vagyok.
Lányból vagyok, imádok játszani, magus-t 8 éve játszom...
Hörrr. Nem könyörgök senkinek ;) , nekem nincs protekcióm, mert még egy hete sincs sztem, hogy regisztráltam, de azért:
HA VALAHOL LEGKÖZELEBB LESZ HELY ILYEN JÁTÉKRA, AKKOR NE FELEJTSETEK KI BELÕLE!
[/FONT][/B][/SIZE]

Edit: Ja és van mindenféle karakterem, simán egy nap alatt válaszolok, és karaktert küldök, ha szóltok -.-

HVp213

Quote from: Nethireeeehhhe /me szomorú  :bruhuhu:
Játszanék szivesen, de mire végigolvastam a topicot látnom kell, hogy már esélytelen vagyok.
Lányból vagyok, imádok játszani, magus-t 8 éve játszom...
Hörrr. Nem könyörgök senkinek ;) , nekem nincs protekcióm, mert még egy hete sincs sztem, hogy regisztráltam, de azért:
HA VALAHOL LEGKÖZELEBB LESZ HELY ILYEN JÁTÉKRA, AKKOR NE FELEJTSETEK KI BELÕLE!
[/FONT][/B][/SIZE]

Edit: Ja és van mindenféle karakterem, simán egy nap alatt válaszolok, és karaktert küldök, ha szóltok -.-
Nem kell aggódnod most Sir A. Mazsom úgyis nyaral ezért a kaland megtorpant mint a sánta a futóversenyen! :(
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Hát, végül is ha lenne még egy parti-nyi ember, indulhat még egy játék... ha valaki mesél. Én vállalnám, bár nem vagyok túl gyakorlott az internetes játékban, de inkább csak augusztustól, mert júliusban nem leszek sokat itthon. De ha más vállalja, akkor kezdõdhet most (akik kimaradtak).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

NEEEEEEEE Csak Zimar-t neeeeeeee! :p
Inkább szerezz a un.tesódnak mûholdas netet, hogy tudja folytatni! :lazza:
Ha valaki más AKÁRKI más tudná folytatni v mégegyet kezdeni hajrá! (Ramiz: csak Zimar van ban-nolva te jöhetsz :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

*** Zimar: No mi az, nem szereted a hatalmas csápos szörnyeket? :__devil: ***
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Quote from: HVp213NEEEEEEEE Csak Zimar-t neeeeeeee! :p
Inkább szerezz a un.tesódnak mûholdas netet, hogy tudja folytatni! :lazza:
Ha valaki más AKÁRKI más tudná folytatni v mégegyet kezdeni hajrá! (Ramiz: csak Zimar van ban-nolva te jöhetsz :p)


LOL, az avatarod durván jól idevágott ehhez :)))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.