M.A.G.U.S.- In character

Started by Tiaro, 2004-05-26, 11:10:03

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: Ramiz*** Zimar: No mi az, nem szereted a hatalmas csápos szörnyeket? :__devil: ***
De igen! Enyhén átsütve sültkrumplival, némi savanyúság kiséretében! :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213NEEEEEEEE Csak Zimar-t neeeeeeee! :p
Inkább szerezz a un.tesódnak mûholdas netet, hogy tudja folytatni! :lazza:
Ha valaki más AKÁRKI más tudná folytatni v mégegyet kezdeni hajrá! (Ramiz: csak Zimar van ban-nolva te jöhetsz :p)
Jól van na... végül is áldozat (lett volna) (rengeteg meló van ám egy ilyennel)...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Szóval Ramiz vállalja COOL! Mikor kezded a Story-t? :lazza:  :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Larrodan

Lenne egy storym amit én is szívesen elmesélnék... persze csak ha igény van rá... ^^""" Igaz így neten még nem meséltem, de lehet, hogy menne... nemtom...  próba cseresznye :rolleyes:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Raggie

Nna! Visszatértem!(sajna csak egy napra, és ez aug 14-éig így is lesz kb-re :( :( :( ). Ezért mindenkitõl elnézést kérek! Tom, hogy én voltam, aki mindenkit megkért, hogy legalább kétnaponta járjon fel és küldje el a dolgait, és most én vagyok az aki miatt nem tud menni a kaland. De, volna egy javaslatom/megoldásom/ötletem: én átadom a kalandot Ramiz-nak(mint ahogyan õ nagylelkûen elvállalta ezt az áldozatot a csapatért), és akkor õ lenne a KM a nyáron, amíg nem vagyok itthon. Így persze lehet, hogy nem minden úgy fog történni, ahogy at én elterveztem, de hát elvégre én vagyok a hibás!! Gomen mindenkitõl!!!!
Quote from: LarrodanLenne egy storym amit én is szívesen elmesélnék... persze csak ha igény van rá... ^^""" Igaz így neten még nem meséltem, de lehet, hogy menne... nemtom...  próba cseresznye :rolleyes:
Ez jóóóóó! Egy újabb változat! Ha Larrodan vállalja a dolgot, akkor elkezdheti szvsz, én átküldöm neki a karik listáját meg a PM-eket, amiket velük kapcsolatban írtatok és mehet! Nem?

Akkor döntsetek: inkább ez a kaland menjen tovább Ramiz vezetése alatt, amit nagy nehezen elkezdtünk, vagy Larrodan új kalandját kezditek el(ugyanezekkel a karikkal, de tõlem lehet újakat is csinálni)??????
vagy most leállítjuk a dolgot, és augusztus végén folytatom?.... de ez a legrosszabb szvsz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Meske

Quote from: Raggie GordonAkkor döntsetek: inkább ez a kaland menjen tovább Ramiz vezetése alatt, amit nagy nehezen elkezdtünk, vagy Larrodan új kalandját kezditek el(ugyanezekkel a karikkal, de tõlem lehet újakat is csinálni)??????
vagy most leállítjuk a dolgot, és augusztus végén folytatom?.... de ez a legrosszabb szvsz!
Lehet, hogy én vagyok a hülye és most ezért jól le is fogtok szólni, de én a legutolsó esetet javasolnám/választanám, mert pl én is valamikor néhány napra elmennék nyaralni, ahol nem tudnék feljönni ide (még nem tom pontosan mikor...), s szerintem ezzel más is van így, s majd augusztusban újult erõvel kezdhetnénk...

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Raggie

Quote from: MeskeLehet, hogy én vagyok a hülye és most ezért jól le is fogtok szólni, de én a legutolsó esetet javasolnám/választanám, mert pl én is valamikor néhány napra elmennék nyaralni, ahol nem tudnék feljönni ide (még nem tom pontosan mikor...), s szerintem ezzel más is van így, s majd augusztusban újult erõvel kezdhetnénk...
Jó. Nem azért írtam, csak, hogy addig viszont nem lehet játszani. Azt is lehet mondjuk, hogy valaki csak szünetel evvel a kalandal, de vannak mások, akik addig amíg ez nem megy, addig elkezdenek egy másikat. Azt vagy befejezik nyár végére, vagy utána egy kis ideig párhuzamosan játszanak két kalandban, és akkor mikor visszajövök újra belelendül a kalandom(és már nem áll meg többé!...).

De inkább még várjuk meg mindenkinek a véleményét!...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Igazából júniusban és sem fogok annyit ráérni. Elég sûrû lesz a program. Szóval ha arról van szó én is tudok várni aug. közepéig.  :)
Persze ha mégis most folytatódik majd igyekszem követni az eseményeket  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

kisvirag

én elõreláthatóan redszeresen fel fogok tudni járni, mert bár megyünk nyaralni, nagyon ugy néz ki, hogy olyan munkám lesz, ami nem nélkülözhet engem akkorra se (netes meló), ezért vsz akkor is lesz kontektem.

szal nekem mindegy, csak
Jáccunkmánjáccunkmánjáccunkmán!

(én az elsö két megoldás vmeikét támogatom)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Larrodan

Quote from: Raggie Gordon...
Akkor döntsetek: inkább ez a kaland menjen tovább Ramiz vezetése alatt, amit nagy nehezen elkezdtünk, vagy Larrodan új kalandját kezditek el(ugyanezekkel a karikkal, de tõlem lehet újakat is csinálni)??????
vagy most leállítjuk a dolgot, és augusztus végén folytatom?.... de ez a legrosszabb szvsz!
Én benne vagyok, Abasziszból kezdtem volna én is, tehát nekem az összemesélés is megfelel... ^_^
A karikról: nekem ez is megfelel ami most van szint/felszerelés mind1 (csak kasztbeli megkötésem lenne asztrál/mentál mágus, pszionista, és szerzetesek mellõzése.... de ha jól láttam ezzel nem is lenne gond :) )
Ha kellek szóljatok ;)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Raggie

Quote from: LarrodanÉn benne vagyok, Abasziszból kezdtem volna én is, tehát nekem az összemesélés is megfelel... ^_^
A karikról: nekem ez is megfelel ami most van szint/felszerelés mind1 (csak kasztbeli megkötésem lenne asztrál/mentál mágus, pszionista, és szerzetesek mellõzése.... de ha jól láttam ezzel nem is lenne gond :) )
Ha kellek szóljatok ;)
Ezekszerint valszeg kelleni fogsz! Szvsz több olyan lelkes játékos is van, mint kisvirag kollegina, ugyhogy meglesz a másik parti is.

Az összemesélést ha el tudnád intézni az naggyon jó lenne. Csak át kell õket hajóztatni, vagy kerülnek egyet...
(ha valami KM témába illõ kérdésed lenne, akkor még holnap[csütörtökön] fent vagyok!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nethiree

#71
Ha lehet akkor:

ÉNISÉNISÉNIS  :bruhuhu: JÁTSZANI SZERETNÉK

Djinn

Tényleg mindegy, hogy mi lesz, csak azért majd szóljatok, ha döntés születik!! Nem akarok ám kimaradni semmibõl!! :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNna! Visszatértem!(sajna csak egy napra, és ez aug 14-éig így is lesz kb-re :( :( :( ). Ezért mindenkitõl elnézést kérek! Tom, hogy én voltam, aki mindenkit megkért, hogy legalább kétnaponta járjon fel és küldje el a dolgait, és most én vagyok az aki miatt nem tud menni a kaland. De, volna egy javaslatom/megoldásom/ötletem: én átadom a kalandot Ramiz-nak(mint ahogyan õ nagylelkûen elvállalta ezt az áldozatot a csapatért), és akkor õ lenne a KM a nyáron, amíg nem vagyok itthon. Így persze lehet, hogy nem minden úgy fog történni, ahogy at én elterveztem, de hát elvégre én vagyok a hibás!! Gomen mindenkitõl!!!!
Ez jóóóóó! Egy újabb változat! Ha Larrodan vállalja a dolgot, akkor elkezdheti szvsz, én átküldöm neki a karik listáját meg a PM-eket, amiket velük kapcsolatban írtatok és mehet! Nem?

Akkor döntsetek: inkább ez a kaland menjen tovább Ramiz vezetése alatt, amit nagy nehezen elkezdtünk, vagy Larrodan új kalandját kezditek el(ugyanezekkel a karikkal, de tõlem lehet újakat is csinálni)??????
vagy most leállítjuk a dolgot, és augusztus végén folytatom?.... de ez a legrosszabb szvsz!

ÁLLJ!!! Raggie, te mazsom! Még ott a teázóban rájöttünk, hogy ez nem jó, mert nyáron több mint 1 hónapig én sem leszek! Ezért írtam, hogy csak szeptembertõl.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zelgadis

Na most ha már Raggie elkezdett mesélni, én szívesen megvárom, amíg tovább megy a kaland a vezetése alatt :)
(lesz dolgom nyáron úgy is elég, bár 5 percem mindig lenne gép elé ülni)

Addig is összejöttek még egy páran, akik szívesen játszanának, és akik "pause" módban ülnek az asztalnál két mondat között a Raggie féle fogadóban, nem hiszem, hogy ne lenne kedvük egy másik storyhoz egy másik karaktert indítani addig is ^_^ (Én meg addig is elvagyok a várólistán, hisz mint mondtam nyáron valószínûleg úgyis mesélnem "kell" egy sort majd élõben az imént leérettségizett partymnak :D :D"

Pandóra

Quote from: kisviragén elõreláthatóan redszeresen fel fogok tudni járni, mert bár megyünk nyaralni, nagyon ugy néz ki, hogy olyan munkám lesz, ami nem nélkülözhet engem akkorra se (netes meló), ezért vsz akkor is lesz kontektem.

szal nekem mindegy, csak
Jáccunkmánjáccunkmánjáccunkmán!

(én az elsö két megoldás vmeikét támogatom)
Mindenben csatlakozom az elõttem szólóhoz. (Fõleg a jáccunkmánhoz.)
Még annyit tennék hozzá, hogy a nyaralóhelyek 90%-nál meg lehet oldani az internetkávézót. 2 naponta 15 perc, és máris nem esett ki senki a játékból.
+ ha jutottatok valami konkrétunmra, hogy végül kik játszanak, ki mesél és melyik topicban, pm-ben szóljatok már ide. :merci:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Raggie

Nna. Én úgy értelmezem ezt a nagy véleménáradatot, hogy vannak akik megvárnának engem vállalva azt, hogy a nyáron nagyon lassan/semennyire sem fog menni a kaland, és vannak olyanok, akik nagyon szeretnének játszani, ezáltal jobb lenne nekik, ha valamilyen kaland most nyáron is menni rendesen.
Ha ez így van, akkor én a várakozóknak azt tanácsolom, hogy azért néha nézenek fel nyáron is, mert olyan kéthetente én is itthon leszek. A játszani vágyókhoz meg olyan tanácsom lenne, hogy lépjenek kapcsolatba Larrodan kollégával és beszéljék meg vele, hogy mikor/hol/milyen kaland lesz, és azt is, hogy milyen karakterekkel indulnak ott.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

ezekszerint egyetlen reményünk a nyárra Larrodan! Esetleg Zelgadis...
 :haha:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Larrodan

Quote from: Raggie Gordon...
A játszani vágyókhoz meg olyan tanácsom lenne, hogy lépjenek kapcsolatba Larrodan kollégával és beszéljék meg vele, hogy mikor/hol/milyen kaland lesz, és azt is, hogy milyen karakterekkel indulnak ott.
Oks, ha összegyült a parti bármikor kezdhetünk... nekem 5-6 JK lenne a legideálisabb, az a baj, hogy a kaland szempontjából ezt nem is nagyon tudom bõvíteni, de majd még meglátjuk ;)
Aki szeretne játszani Pm nekem ;) Szükségem lenne egy-két infóra a kariról... faj/kaszt, a szint általánosan legyen kb 8 (itt már normálisan lehet használni minden mágiát, és a képzettségek nagyrészét is megkapja minden kari), egy rövidke elõtörténet, pici leírás a jellemével kapcsolatban (nem csak arra gondoltam, hogy pl rend/élet... inkább  tulajdonság jegyek, de biztos tudjátok mire gondolok... ;) ), és fontos lenne a vallás is, ki miben hisz, esetleg hitetlen... :rolleyes: egy felszerelés lista (a lehetséges varázstárgyakat pm-ben megbeszéljük).
A kalandról annyit, hogy elvileg bármilyen szintû karakter meg tudja oldani, nemigazán, a harc felé van kiélezve az egész, inkább gondolkodós, fejtörõs.
Asszem hirtelen ennyi lenne... ^^"
Tehát kalandra fel...  :jee:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Rounin

Quote from: kisviragezekszerint egyetlen reményünk a nyárra Larrodan! Esetleg Zelgadis...
 :haha:

Én megvárom Raggiet ^^ Legalább lesz idõm megírni az 55 oldalas sztorimat hozzá^^ (5 alap + 50 nyári unatkozás)

Selba

Quote from: kisviragszal nekem mindegy, csak
Jáccunkmánjáccunkmánjáccunkmán!

(én az elsö két megoldás vmeikét támogatom)

Nekem is ez a véleményem...Én 2 hétre megyek nyaralni, de úgy tervezem, hogy addig komába esik a karim vagy tecchalál és társai. Még meg kell kenni egy KM-t hozzá. (amúgy én egy új nyári kalandot javaslok bemelegítésnek és Raggie-ét folytatjuk amikor már mindenki itt lesz)

Raggie

Quote from: RouninÉn megvárom Raggiet ^^ Legalább lesz idõm megírni az 55 oldalas sztorimat hozzá^^ (5 alap + 50 nyári unatkozás)
Köszönöm a türelmet(meg még mindenki másnak is, aki megvár) és szeretnék mégegyszer kollektívan, nagyon, és õszintén bocsánatot kérni! Ez most így alakult, de nyár után akkora kalandozás fog kezdõdni, hogy mindenki elfelejti a kezdeti/nyáralatti kellemetlenségeket!!!remélem... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Larrodan

#82
eddig Kisvirag, Nethiree, Selba és Pandóra jelentkezett, még van kb 1-2 hely, ha az megtelt akkor kezdünk ;)
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Pandóra

Quote from: Larrodaneddig Kisvirag, Nethiree és Selba jelentkezett, még van kb 2-3 hely, ha az megtelt akkor kezdünk ;)
Vagyok!
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Larrodan

Quote from: Larrodaneddig Kisvirag, Nethiree, Selba és Pandóra jelentkezett, még van kb 1-2 hely, ha az megtelt akkor kezdünk ;)
Kisvirag, Nethiree és Selba karakterét már megkaptam, Pandóráé folyamatban (remélem ^_^) Aki szeretne még csatlakozni minél hamarabb Pm nekem, hogy tudjunk kezdeni!
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

kisvirag

mm, ahogy elnézem elég erõsen nõi partynak nézünk elébe :) (bár Selba nemi hovatartozásával bevallom, szégyenszemre, nem vagyok tisztában, és már nem merek találgatni,mert én mindig melléfogok olyankor :) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Larrodan

Quote from: kisviragmm, ahogy elnézem elég erõsen nõi partynak nézünk elébe :) (bár Selba nemi hovatartozásával bevallom, szégyenszemre, nem vagyok tisztában, és már nem merek találgatni,mert én mindig melléfogok olyankor :) )
Eddig tiszta nõi party ;)

Eddig 4 hölgy játékosom van, uraim... ne hagyjatok cserben... Nem szeretnétek 4 ilyen elragadó hölggyel játszani? ^^
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Zelgadis

Azt akarod, bejöjjek bárddal? :D :D :D :D
Én azért nem szóltam eddig, mert rengetegen voltak, akik szerettek volna játszani, de Raggiehez már nem fértek be, én pedig ott már bent vagyok, hát nem akarom mások elõl elvinni a helyet. De ha nagyon nagyon senki nem akar jelentkezni én benne vagyok, ha még valaki jön megerõsíteni a butábbik nem jelenlétét :]
 (csak akad még egy vállalkozó kedvû srác  :lol: )

Pandóra

Quote from: LarrodanEddig tiszta nõi party ;)

Eddig 4 hölgy játékosom van, uraim... ne hagyjatok cserben... Nem szeretnétek 4 ilyen elragadó hölggyel játszani? ^^
Akkor jóképû lovagokat a mesélõnek kell kitalálni nekünk.  :lul:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Larrodan

Eddig Kisvirag, Nethiree, Selba, Pandóra és Zelgadis jelentkezett, még van egy hely, ha valaki még jelentkezik akkor õt még bevesszük, ha nem akkor indítom a kalandot amint megkapom a 2 hiányzó karlapot.  :rolleyes:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG