Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Phoeneix

gundam seed-bol 16-27 ig mar felment es az ost is, a tobbi napokon belul szinten fenn lesz
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Moloko

eléggé összevissza vannek fent a bleach részek.. mindenesetre megjegyezném, hogy az animehq-n levõ ep 7 hibás. amíg abból a fansubból meg nem lesz valakinek a hibátlan, addig is itt egy torrent zippelve, ami nekem viszonylag gyorsan lejött és nem hibás.

Fazék

#3452
szép lassan végzek a következõk feltöltésével:

[KAA]_Ninja_Scroll_the_movie.DVD(AC3-5.1)[F72DF666](widescreen).avi - feltöltve
[V-A]_Paranoia_Agent_01_[0692A338].mkv - feltöltve
[V-A]_Paranoia_Agent_02_[E1DAF1E6].mkv - feltöltve
[V-A]_Paranoia_Agent_03_[CACCE322].mkv - feltöltve
[V-A]_Paranoia_Agent_04_[2583B26C].mkv - feltöltve

csak nekem is folyton ugyanazt az átkozott hibát generálja a FlashFXP, mint Phoenix-nek és fogalmam sincs, hogy miért.. kb 2-3 óránként manuálisan kell folytattatnom vele a feltöltést, különben üresben járna csak, ahogy most is tette 4 órát, míg nem voltam itthon... :ejj:

TurboK

Quote from: VenomHoi!

Most fel fogok tenni egy érdekes kérdést, amire remélem a lehurrogás helyett max egy sima "igen" vagy "nem" lesz a válasz. Nahszóval, arról lenne szó, hogy elég jó minõségben sikerült megszereznem a Spawn - The Animated Series elsõ szériáját (hat rész, két 700 megás .ogm-ben, angolul persze). Nahmost, ez nagyon sokminden, csak nem anime, VISZONT nagyon jó.
Úgyhogy a kérdés az, hogy ilyen cuccos felmehet-e vagy sem, és ha igen, akkor van-e rá egyáltalán igény. :)

Venom
kerítsd elõ a Spawn mangát, az szerintem felmehet. És állitólag az is marha érdekes.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Venom

Quote from: TurboKkerítsd elõ a Spawn mangát, az szerintem felmehet. És állitólag az is marha érdekes.

Van a Spawn-nak manga verziója? Nekem csak eredeti magyarul kiadott részek vannak meg, az meg nem éppen manga. (Bár eddig a legvéresebb és brutálisabb képregény amit nálunk kiadtak. :) )


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Phoeneix

"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Quote from: Phoeneixfelment egesz gundam

Remek, köszönjük!

Phoeneix

a Shadow Skill nevu anime erdekel e vkit, es megeri e feltolteni? ha igen, akkor feltoltom
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Szerintem jöhet föl, bár nem tudom milyen!

TurboK

Quote from: VenomVan a Spawn-nak manga verziója? Nekem csak eredeti magyarul kiadott részek vannak meg, az meg nem éppen manga. (Bár eddig a legvéresebb és brutálisabb képregény amit nálunk kiadtak. :) )
van, az egyik mangamániában írtak róla. Állitólag sokkal jobb mint az eredeti. Ja, és a Lobo véresebb volt mint a Spawn (mind a 4 megjelent rész).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Chronos

Quote from: Phoeneixa Shadow Skill nevu anime erdekel e vkit, es megeri e feltolteni? ha igen, akkor feltoltom
Jó anime...:)

CHRONOS

Oblodra

Sziasztok, nekem megvan a Tales of Phantasia the Animation nevû anime 1. része, hogyan tudom feltölteni? zsozsonak küldjek emailt?
Jah és még valami: Megvan mind német,mind angol felirattal de a németet hozzá kell igazítani az angolhoz és arra ugye idõ kell egy kezdõnél¢¢ Ehez lenne egy kérdésem: avi fájlból hogyan lehet kiszedni feliratot?(Virtualdubbal nem megy) Ha ez nem sikerül akkor külön fel tudom tenni angolul és németül is , vagy csak az egyiket.
Persze ezt csak akkor ha más még nem tette meg :) Amúgy az anime ha jól tudom 5 részes lessz,de vállalom a feltöltését amint kijönnek
281mb és 30 perc az elsõ rész
Embernek ember a farkasa...

Phoeneix

:_off:
Quote from: Oblodraavi fájlból hogyan lehet kiszedni feliratot?
ha ra van egetve, akkor sehogy...
feliratot kiszedni csak ogm es mkv formatumokbol lehet, mivel ott az anime, a hang  es a felirat is kulon van.

http://animenfo.com/animetitle,1570,xrzwfx,tales_of_phanta.html
csak 4 reszes :_off:
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Oblodra

:beken:  
Pedig  a kedvenc RPG-bõl készítik.. na mindegy akkor majd szóljatok kell -e mindkettõ, meg h. hogyan tehetem fel.
Embernek ember a farkasa...

Mattanja

Quote from: Oblodraakkor majd szóljatok kell -e mindkettõ, meg h. hogyan tehetem fel.
Küldj zsozso-nak Private Message-t, és beszéld meg vele, hogy miket szeretnél feltenni, és hogy hogyan tudnád ezt megoldani.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Quote from: OblodraSziasztok, nekem megvan a Tales of Phantasia the Animation nevû anime 1. része, hogyan tudom feltölteni? zsozsonak küldjek emailt?
Jah és még valami: Megvan mind német,mind angol felirattal de a németet hozzá kell igazítani az angolhoz és arra ugye idõ kell egy kezdõnél¢¢ Ehez lenne egy kérdésem: avi fájlból hogyan lehet kiszedni feliratot?(Virtualdubbal nem megy) Ha ez nem sikerül akkor külön fel tudom tenni angolul és németül is , vagy csak az egyiket.
Persze ezt csak akkor ha más még nem tette meg :) Amúgy az anime ha jól tudom 5 részes lessz,de vállalom a feltöltését amint kijönnek
281mb és 30 perc az elsõ rész
Szia !
Már feltöltöttem az elsõ részt, esetleg ha a többi van..
tales up

Phoeneix

lehet zsozso nem akarja hogy feltoltsem, mivel eltunt minden amit eddig feltettem
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Isi101

#3467
Quote from: Phoeneixlehet zsozso nem akarja hogy feltoltsem, mivel eltunt minden amit eddig feltettem
:eeek: A gundam is? Neeee !!!!
edit: /fellélegzik/ Jó, az megmaradt....

zsozso

Quote from: Phoeneixlehet zsozso nem akarja hogy feltoltsem, mivel eltunt minden amit eddig feltettem
Jobban korulneznek a helyedben :p
Death is the only redemption

Phoeneix

#3469
Quote from: zsozsoJobban korulneznek a helyedben :p
csak az anime es az mplayer frontend konyvtar letezik, de mind a 2 tok ures...

EDIT: latom kiraktad oket, de az utcso 3 resz meg fel se ment...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

zsozso

Quote from: Phoeneixcsak az anime es az mplayer frontend konyvtar letezik, de mind a 2 tok ures...

EDIT: latom kiraktad oket, de az utcso 3 resz meg fel se ment...
Ize azthittem, hogy kesz :p
Death is the only redemption

Oblodra

Quote from: Isi101Szia !
Már feltöltöttem az elsõ részt, esetleg ha a többi van..
tales up
Ok, csak nekem nem látta az ftp-m, de most frissítettem és már látom. A többi rész még csinálják, ha jól emlkészem valahol láttam h. Jan 28-án adják le a következõt.
Embernek ember a farkasa...

Oblodra

Isi101 bocs, de te megnézted a Talset?? Mert amit felraktál az francia vagy olasz felirat... És nincs benne semmi más.
Embernek ember a farkasa...

Phoeneix

felment az utcso 3 resz is
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Fazék

#3474
pár sorozat dvd-s frissítésével/kiegészítésével szívesen eljátszadoznék most, csak szükségem lenne szakértõi tanácsra...
pl Full Metal Panic S1-bõl fent van majdnem végig, az 'a-l'-féle dvd-rip, csak az uccsó 3 rész hiányzik, amit nem gond beszereznem, de a könyvtárban látom, hogy fel lett rakva az elsõ 3 rész anime-mx-es változata most nyáron fél évre rá az 'a-l'-es változatnak. ezek szerint arra a változatra lenne igény? de pl Chrno Crusade-nél meg pont fordítva, az elsõ rész anime-mx-es változata van fönt, majd most jan. 11-én ment föl az anime-legion-ös változatban az elsõ 6 rész...
lehet hogy már volt ilyen, és hogy eléggé megoszlanak a vélemények, de nem lehetne összeállítani egy ripper-csapat rangsorolást, hogy a lehetõ legtöbb embernek legyen megfelelõ a választás és ne 2-3 változatban legyen a DVD is fönt?
(de pl olyan is döntõ tényezõ lehet, hogy FMP-bõl az anime-mx végig ogm, míg az anime-legion átállt mkv formátumra a 16-os file-tól, ami pl nekem sokkal szimpatikusabb... )

edit: pl Azumanga-t is szívesen beszerezném a DVD-s változatot, csak még az lenne a kérdés, hogy melyiket? KAA (avi,wmv9,aac) vagy a4e (mkv,divx5,aac) vagy rg (mkv,?,?) vagy AnimeCorp (avi,?,?) vagy Triad (avi,divx4,mp3) bár rg-t vszleg úgysincs esélyem, szóval én KAA, vagy a4e-re tippelnék, de úgyis tudom hogy rosszul döntenék, ezért kéne a segítségetek... :o

edit2: ezek szerint, már megint buta, fölösleges kérdéseket sikerült föltennem?  :(

Phoeneix

feltoltes alatt
[SS]_My-Hime_-_14_[204A65B6].avi
[Lunar] Bleach - 14 [675BDF8E].avi
a gundam seed destiny 14-et is felteszem, amint lejott
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Damnatus

Hali!

Quote from: Blimpedit2: ezek szerint, már megint buta, fölösleges kérdéseket sikerült föltennem?  :(

Nem, csak pl. én nem vagyok illetékes az ügyben. Szerintem jó lenne az egységesítés, én mellette állok. De szerintemzsozsot kéne megkérdezni, illetve vele kéne egyeztetni.

Oblodra

A Tales lecserélve angol feliratra.
Embernek ember a farkasa...

faxmactor

Quote from: Blimpedit: pl Azumanga-t is szívesen beszerezném a DVD-s változatot, csak még az lenne a kérdés, hogy melyiket? KAA (avi,wmv9,aac) vagy a4e (mkv,divx5,aac) vagy rg (mkv,?,?) vagy AnimeCorp (avi,?,?) vagy Triad (avi,divx4,mp3) bár rg-t vszleg úgysincs esélyem, szóval én KAA, vagy a4e-re tippelnék, de úgyis tudom hogy rosszul döntenék, ezért kéne a segítségetek... :o
Szerintem a Triad Azu fansub annyira jó, hogy kár lenne érte. Amellett az 1-12 részek már eleve dvd ripek (legalábbis ami fenn van) - ugyanis a Triad a (nem amerikai) dvd-k megjelenése után csinált egy kis ráncfelvarrást (aztán sajnos licenszelték az usában :( )
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Fazék

Quote from: faxmactorSzerintem a Triad Azu fansub annyira jó, hogy kár lenne érte. Amellett az 1-12 részek már eleve dvd ripek (legalábbis ami fenn van) - ugyanis a Triad a (nem amerikai) dvd-k megjelenése után csinált egy kis ráncfelvarrást (aztán sajnos licenszelték az usában :( )
hát igen, a közvélemény is a triad verzió fentmaradása mellett van, már töröltem is a többit, amit leszedtem, én is csak azért vágtam bele, mert azt hittem a felirat-színvonal marad és még a kép is sokat javul, de hát sajna nem így volt... kérdés kilõve. :)
de a többi, hogy pl egy anime-legion, vagy zx, vagy anime-mx, vagy rg, vagy ax-es vagy akármilyen rip közül minõségben melyik szokott jobb lenni lista összeállítása még mindig érdemes lenne, valami sasszemû egyén által sztem legalábbis :)