Main Menu

Fotopic

Started by Feldin, 2004-11-29, 12:24:12

Previous topic - Next topic

ignus

Quote from: BaldyErre már nem tudok mást mondani, csak azt, hogy ez a lány egyre szebb és szebb lesz minden egyes alkalommal, amikor látom :)
Jó hatással lehet rá a fényképezés... vagy netán a fényképezõ? ;););)

:) No akkor itt egy ma reggeli kép.... :) Nem tudtam nem lefényképezni, olyan édes volt ahogy az ágyamon ült, csak sajnos lehajtotta a fejét.... :(


Megint Baldy-nak! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Quote from: ignus:) No akkor itt egy ma reggeli kép.... :) Nem tudtam nem lefényképezni, olyan édes volt ahogy az ágyamon ült, csak sajnos lehajtotta a fejét.... :(


Megint Baldy-nak! :D
Teccik a mamusza :D.

Baldy

Quote from: ignus:) No akkor itt egy ma reggeli kép.... :) Nem tudtam nem lefényképezni, olyan édes volt ahogy az ágyamon ült, csak sajnos lehajtotta a fejét.... :(


Megint Baldy-nak! :D

Eza kép így jó, ahogy van! :D
Nem lehet mást mondani mint azt, hogy KAWAII!!!!!! :D
Jut eszembe: ideje lenne a hölgyet bemutatni nekem is, de készitsd fel: sima pofázmányom lesz, mert megborotválkoztam :D
Na de megint leirom, mert nem tudom másképp nyomatékositani: Irtó jó a kép!!!!! :D

Ui: Miért van rajta még mindig ruha? (hentai!!!!) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyEza kép így jó, ahogy van! :D
Nem lehet mást mondani mint azt, hogy KAWAII!!!!!! :D
Jut eszembe: ideje lenne a hölgyet bemutatni nekem is, de készitsd fel: sima pofázmányom lesz, mert megborotválkoztam :D
Na de megint leirom, mert nem tudom másképp nyomatékositani: Irtó jó a kép!!!!! :D

Ui: Miért van rajta még mindig ruha? (hentai!!!!) :D

Hát.. azért mert öcsém is itt volt velünk a szobában... Meg val még egy két oka... Pl: nem a barátnõm.... (még... vagy nem is tudom mit csináljak... JAJAJAJ)
Bemutatás: NEMADOM!!!! :)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusBemutatás: NEMADOM!!!! :)

Tudod mit? Akkor nem is kell! :p:p:p
:hopp::hopp:
Amugy nem kell adnod, most nem kivánom hölgyek közelebbi társaságát :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: ignus:) No akkor itt egy ma reggeli kép.... :) Nem tudtam nem lefényképezni, olyan édes volt ahogy az ágyamon ült, csak sajnos lehajtotta a fejét.... :(


Megint Baldy-nak! :D


szerintem a fejlehajtas mogott az a tomerdek mennyisegu alkohol all.
reggel en se szeretem magam latni ennyi pia utan.
De a holgy tenyleg nagyon Kawai.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: Baldy: sima pofázmányom lesz, mert megborotválkoztam :D
Képet róla  :hopp:  :).

Xipe

Quote from: NokiKépet róla  :hopp:  :).


szerintem kamuzik.
tiszta osember kepe van.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: NokiKépet róla  :hopp:  :).

Jól gondold meg, mit kérsz, mert készitettem pár képet :)
Amugy most rögtön nem tudom felrakni, lévén nem vagyok abban a helyzetben, hogy ezt megtegyem, de elsõ adandó alkalommal megteszem :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyJól gondold meg, mit kérsz, mert készitettem pár képet :)
Amugy most rögtön nem tudom felrakni, lévén nem vagyok abban a helyzetben, hogy ezt megtegyem, de elsõ adandó alkalommal megteszem :D


na erre a helyzetre kivancsi vagyok.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipena erre a helyzetre kivancsi vagyok.

Na de addig egy korábbi képet postolok ide, hogy tudjátok, miként nézek ki bevetés után, ha nem figyelek oda nagyon :D

Ouch
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyNa de addig egy korábbi képet postolok ide, hogy tudjátok, miként nézek ki bevetés után, ha nem figyelek oda nagyon :D

Ouch


ilyet egyszer a volt baratnomtol kaptam.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipeilyet egyszer a volt baratnomtol kaptam.

Igy nézett ki a volt barátnõd??????  :eeek:
Az kicsit meglepne, mert jelenlegi tudásom szerint ez az én arcom, és a tükör is errõl tanuskodik, szal :):):)
Amugy ez nem önarcképcsarnokba való kép lenne? Jut eszembe :D
Na majd a borotvált pofásat oda rakom be :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyIgy nézett ki a volt barátnõd??????  :eeek:
Az kicsit meglepne, mert jelenlegi tudásom szerint ez az én arcom, és a tükör is errõl tanuskodik, szal :):):)
Amugy ez nem önarcképcsarnokba való kép lenne? Jut eszembe :D
Na majd a borotvált pofásat oda rakom be :)


nem nem,
baratnom egyszer kicsit nagyon rossz passzban volt, en meg voltam hulye es hazamentem hozza.
mit ne mondjak jol neztem ki masnap a munkahelyemen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Quote from: Xipenem nem,
baratnom egyszer kicsit nagyon rossz passzban volt, en meg voltam hulye es hazamentem hozza.
mit ne mondjak jol neztem ki masnap a munkahelyemen.

Kedves barátnõ lehet, de mit lehet erre mondani... Ilyenek a nõk...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

Quote from: BaldyKedves barátnõ lehet, de mit lehet erre mondani... Ilyenek a nõk...


bator ferfi vagy te.
szerintem ha ezt mondtad volna neki akkor, nem biztos hogy most irogatnal.
max mint Stephen Hawking.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Djinn

Quote from: BaldyKedves barátnõ lehet, de mit lehet erre mondani... Ilyenek a nõk...
Nono! Mingyá elmegyek én is arra a találkára azt  :nagyere:
Egyébként nem vagyok harcias. Tényleg   :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnNono! Mingyá elmegyek én is arra a találkára azt  :nagyere:
Egyébként nem vagyok harcias. Tényleg   :)

Megszóltlat a feminista :D
Amugy Xipe: nem adom meg az esélyt, hogy bántson engem :) Meg általában okot sem. Én is tapasztalatból mondom ezt, de azért hozzátenném: Neked mákod van, hogy fizikailag bántott csak... Engem fizikailag nõ ugyan nem készitett ki, ellenben... na mindegy, no comment...

Ezt viszont szerintem folytassuk most már az offtopic threadben, lévén semmi köze már a képekhez
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyMegszóltlat a feminista :D
Á, nem! Egyébként tényleg durva ha valaki így adja le a gõzt. Kell neki mutatni egy két játékot, amin levezetheti a feszültséget és akkor no problem!!!  :rotflol:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Shadowolf

Quote from: BaldyEzt viszont szerintem folytassuk most már az offtopic threadben, lévén semmi köze már a képekhez

Támogatom. Az offolásokat meg most már törölgetni fogom...

ignus

Megint Baldy kedvében akarok járni... :)

Kiscica másképp
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Anno kértétek, hogy én is küldjek képet a karácsonyi kivilágításról. Nos, karácsony után én is kimentem fotózni. Bocsi, hogy csak most tudom felrakni a képeket.

Íme:
Nagytemplom
 Ugyanaz, kicsit közelebbrõl
Mindenki karácsonyfája
Télapó
Fõtér 1
Fõtér 2

Sajna kicsit életlenek lettek a képek, mert állvány nélkül, kézbõl lettek fotózva. :(

Xipe

Quote from: ignusMegint Baldy kedvében akarok járni... :)

Kiscica másképp


kosz az uj hatterkepet.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

ignus

Quote from: Xipekosz az uj hatterkepet.

Hát azért nem túlzás ez? :D Remélem azért a mestrenek is tetszeni fog
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Quote from: MohaAnno kértétek, hogy én is küldjek képet a karácsonyi kivilágításról...
Jók lettek  :hopp: nem is rosz ez a Debrecen.
Még karácsony elõtt én is csináltam szintúgy álvány nélkül de azok még ennyire sem lettek jók. De lehet ha van 1-2 jó majd felteszem.

Pirula

Quote from: MohaAnno kértétek, hogy én is küldjek képet a karácsonyi kivilágításról. Nos, karácsony után én is kimentem fotózni. Bocsi, hogy csak most tudom felrakni a képeket.

Íme:
Nagytemplom
 Ugyanaz, kicsit közelebbrõl
Mindenki karácsonyfája
Télapó
Fõtér 1
Fõtér 2

Sajna kicsit életlenek lettek a képek, mert állvány nélkül, kézbõl lettek fotózva. :(

Nagyon királyak! Lehet hogy majd egy kicsit buherálok velük ha lesz idõm.
Már ha nem gond.

Baldy

Quote from: ignusMegint Baldy kedvében akarok járni... :)

Kiscica másképp

Látom kényeztetsz engem! :D
De már nem tudok mást mondani, csak korábbanról ismételni önmagamat: ez a lány egyre szebb és szebb lesz minden egyes képpel :)

Moha: Jók a képek, nagyon feelinges darabok. Ha érdekel, akkor elmondom, hogy nekem a második kép tetszik a legjobban (az utána lévõ képek a nagy sötétség miatt kicsit üresnek tûnnek, azért).
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Nekem ezek tetszenek a legjobban:
Quote from: MohaNagytemplom
Fõtér 1
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: BaldyDe már nem tudok mást mondani, csak korábbanról ismételni önmagamat: ez a lány egyre szebb és szebb lesz minden egyes képpel :)
Habár gyanús, hogy mennyi alkohol kellett ehhez a képhez
 :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Rounin

Quote from: bpka000Habár gyanús, hogy mennyi alkohol kellett ehhez a képhez
 :lol:

A lányba? Vagy a nézõbe? :D