Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

belldandy

Quote from: CobraÕszínte legyek?  :haha:
Milyen lejátszóval szeretnéd megnézni?
Mplayerben is lehet feliratot ki/be kapcsolni, WMP-hez és BSplayerhez kell a VobSub, hogy tudjad váltani (meg persze a Matroska codeck is)

Domo, domo... :oops:

BsPlayerben, Matroska codec van (kép+hang tökjó, csak felirat nincs) és a VobSub ikont 1 pillanatra kirakja a tálcára (amikor betölti a filmet), majd eltûnik és vissza se jön.  :beken:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Cobra

:confused:
esetleg próbáld WMP9-cel a lejátszást, vagy próbálj egy codeck reinstallt (Matroska Pack 1.02, ebben elvileg van VobSub is)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

belldandy

Quote from: Cobra:confused:
esetleg próbáld WMP9-cel a lejátszást, vagy próbálj egy codeck reinstallt (Matroska Pack 1.02, ebben elvileg van VobSub is)

Na, megpróbáltam mindkettõt és ugyanaz. VobSub megjelenik, majd huss... viszont se látom. MI LESZ MOST VELEM????? :bruhuhu:
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Karma XXL

Quote from: belldandyNa, megpróbáltam mindkettõt és ugyanaz. VobSub megjelenik, majd huss... viszont se látom. MI LESZ MOST VELEM????? :bruhuhu:

Nekem úgy tûnik a Vobsub seppukut követ el, ezért lép le amint megpróbálsz hozzáérni... A vindows reinstallja helyett inkább az MPlayer kipróbálását, és hosszútávú használatát tudom javasolni :)

De ha valaki jártasabb a vindowsban, mondjon egy jobb javaslatot ;)

Vobi

Annak idején a magyar adók egyikén volt egy anime aminek a magyar címére már nem emlékszem, de angolul 'Mysterious sity of gold'-volt a címe és nagyon szerettem. Három gyerek kalandjait taglalta (Esteban a spanyol kisfiu, Zia a lány és Tao a benszülött). Ha bárki tud róla valamit kérem szóljon.

Karma XXL

Quote from: VobiAnnak idején a magyar adók egyikén volt egy anime aminek a magyar címére már nem emlékszem, de angolul 'Mysterious sity of gold'-volt a címe és nagyon szerettem. Három gyerek kalandjait taglalta (Esteban a spanyol kisfiu, Zia a lány és Tao a benszülött). Ha bárki tud róla valamit kérem szóljon.

Az AniDBben van róla infó, talán még a beszerezhetõségét is ki lehet bányászni ;) :
http://anidb.ath.cx/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=cities+of+gold&do.search.x=0&do.search.y=0

Shadowolf

Quote from: VobiAnnak idején a magyar adók egyikén volt egy anime aminek a magyar címére már nem emlékszem, de angolul 'Mysterious sity of gold'-volt a címe és nagyon szerettem. Három gyerek kalandjait taglalta (Esteban a spanyol kisfiu, Zia a lány és Tao a benszülött). Ha bárki tud róla valamit kérem szóljon.

Keress, és találj. :)

Karma XXL

Quote from: ShadowolfKeress, és találj. :)

A trackert lelõtték... Az a post 2 hónapos.

belldandy

Minori game animésítve.
Bõvebb infó:
http://www.animenfo.com/animetitle,1411,wvqdhi,wind___a_breath.html

Tud róla vki? DC-n meg torrenten még nem néztem, de ha vki dob 1 fülest, hogy hol s merre, nagyon hálás lennék!!
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Komplikato

Quote from: VobiAnnak idején a magyar adók egyikén volt egy anime aminek a magyar címére már nem emlékszem, de angolul 'Mysterious sity of gold'-volt a címe és nagyon szerettem.
Érdekes, hogy én nem emlékeztem rá ... Bruce szaki kérte, hogy szedjük le neki torrent-ról. Le is jött (elég vacak a minõsége, VHS-rõl digizték, de TV-n még éppen elmegy), de amikor megláttam az aranysolymot, akkor rájöttem, hogy én ezt valaha láttam.  :wtf:
29 részes.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

.Attila

Keresem a Midori no Hibi endingjének zenéjét mp3-ban. Olyan szép :beken:

Stairan

Quote from: TriviKeresem a Midori no Hibi endingjének zenéjét mp3-ban. Olyan szép :beken:

Itt van 3 zene, asszem a legfelsõ az ending

.Attila

Quote from: StairanItt van 3 zene, asszem a legfelsõ az ending
Domo arigatou! :merci:
Ha nem RO-zunk, akkor letöltöm :)

.Attila

Vki meg tudná mondani, hogy hogyan hívták a Ranma-ban a szellemlányt? Vagy legalább annyit, hogy a történetben nagyjából hol kell keresni? Mert nem találom...

Stairan

Régebben volt a TV2-ön egy focis anime, asszem magyarul Gólkirály volt a címe, de az eredeti címe Goal Field Hunter, itt van is róla kép.Nem tudja valaki hogy honnan lehetne ezt beszerezni?

Squall

Keresem a Fatal Fury legelsõ részét. Valaki nem tud mondani egy link-et, ahonnan le lehet szedni, vagy valami olyat hogy fel fog e kerülni usteam-re?
Mert ott fent van a 2. rész és a Motion Picture, ami igazából a 3.

Thx elõre is.
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Stairan

Quote from: SquallKeresem a Fatal Fury legelsõ részét. Valaki nem tud mondani egy link-et, ahonnan le lehet szedni, vagy valami olyat hogy fel fog e kerülni usteam-re?
Mert ott fent van a 2. rész és a Motion Picture, ami igazából a 3.

Thx elõre is.
Hát linket azt nem tudok, de asszem nekem megvan valahol egy cd-n, nem túl jó minõségben.Azt nem is tudtam, hogy a Motion Picture a 3. rész!Hoppá, akkor azt le kell szednem, lévén nagy SNK rajongó vagyok!!

Squall

Quote from: StairanHát linket azt nem tudok, de asszem nekem megvan valahol egy cd-n, nem túl jó minõségben.Azt nem is tudtam, hogy a Motion Picture a 3. rész!Hoppá, akkor azt le kell szednem, lévén nagy SNK rajongó vagyok!!

Ha megkérlek, megnézed hogy meg van e még és hogy az e ami, mert nagyon kellene. Majd megdumáljuk hogy mit kérsz érte, meg hogy hogy üzletelünk vele  :)  ha megnézted.

Arigato elõre is :)
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Stairan

Quote from: SquallHa megkérlek, megnézed hogy meg van e még és hogy az e ami, mert nagyon kellene. Majd megdumáljuk hogy mit kérsz érte, meg hogy hogy üzletelünk vele  :)  ha megnézted.

Arigato elõre is :)
Na sikerült megtalálnom a cd-t, de sajnos a az elsõ movie volt rajta, hanem a második.Ha jól tudom az elsõnek a címe Fatal Fury: Legend of the Hungry Wolf. Ha ez a címe, akkor víszont sikerült megtalálnom dc++-on, mégpedig a testhub.otaku-anime.net:555 -ön, én már elkezdtem tölteni, ha te nem töltöd, akkor is meglesz nekem, és majd valahogy eljuttatom hozzád, ha gondolod.

Squall

Quote from: StairanNa sikerült megtalálnom a cd-t, de sajnos a az elsõ movie volt rajta, hanem a második.Ha jól tudom az elsõnek a címe Fatal Fury: Legend of the Hungry Wolf. Ha ez a címe, akkor víszont sikerült megtalálnom dc++-on, mégpedig a testhub.otaku-anime.net:555 -ön, én már elkezdtem tölteni, ha te nem töltöd, akkor is meglesz nekem, és majd valahogy eljuttatom hozzád, ha gondolod.


Arigato ezerrel
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Squall

Nem használok DC++-t, úgyhogy ha már töltöd is, akkor full jó nekem  :)
Küldök neked a napokban majd egy listát, cserébe válogass róla nyugodtan, amit csak akarsz  :)
Majd szólj, ha már megvan
Arigato még1x  :)
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Stairan

Quote from: SquallNem használok DC++-t, úgyhogy ha már töltöd is, akkor full jó nekem  :)
Küldök neked a napokban majd egy listát, cserébe válogass róla nyugodtan, amit csak akarsz  :)
Majd szólj, ha már megvan
Arigato még1x  :)
Már megvan! :)

Squall

Quote from: StairanMár megvan! :)

Thx :)
Dobtam egy mail-t, benne a listával, majd check-old meg, és válassz :)
aztán meg majd szólj hogy mi kell, és min, aztán megbeszélünk vmi csere módot. Thx még1x.
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Daryoon

Hali mindenkinek!

 Nincs meg valakinek az Orphen anime sorozat? Mert a kedvesem nagyon szeretné látni, DC++ -ról meg elég nehéz összeszedni. Igazából a Usteam szerverrõl szívesen leszedném, csak ott ugye meg nincs fent.
 Bármilyen (de nézhetõ) formátumban érdekelne (elõny a .avi és .ogm kiterjesztéseknél).

Köszike!

Manu

Én az anime-kraze honlapjának logojáról keresném azt a kawai kis napernyõs csajszit a jobb szélrõl! Hol találkozhatnék vele? :)

Shadowolf

Quote from: ManuÉn az anime-kraze honlapjának logojáról keresném azt a kawai kis napernyõs csajszit a jobb szélrõl! Hol találkozhatnék vele? :)

Asszem a hölgy az Ai Yori Aoshi-ból van.

Manu

Quote from: ShadowolfAsszem a hölgy az Ai Yori Aoshi-ból van.

Akkor megyek is, és megszerzem magamnak! :)
Arigato

Lajoosh

Keresem az Evangelion - Girlfriend of Steel gamékat.
Tegnap találtam egy rip-et, de nem mûködött... :bruhuhu:
Tud valaki segíteni?

Stairan

Quote from: LajooshKeresem az Evangelion - Girlfriend of Steel gamékat.
Tegnap találtam egy rip-et, de nem mûködött... :bruhuhu:
Tud valaki segíteni?
Itt az elsõ rész torrentje, és itt(cd1 cd2) a második.Asszem a második japán nyelvû, tudtommal nem is létezik belõle egyenlõre angol változat, de ha esetleg mégis cáfoljatok meg! :)

.Attila

Quote from: ShadowolfAsszem a hölgy az Ai Yori Aoshi-ból van.
Jól hiszed. Õ Aoi.