Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Rounin

#90
Quote from: Angelnekem a következõ keltette fel az érdeklõdésem:
KaiDohMaru

tud róla vki vmit?


Csak annyit, amennyi a Manga.co.uk -n fenn van (és hogy innen meg is rendelheted :) )

sugo

Hello Mindenki!
Lehet, hogy én vagyok nagyon blöd, de nem tudja valaki, hogy honnan lehet a Puchi Puri Yuushi c. animébõl minnél többet letölteni? Én nem találtam meg. Vagy van valaki olyan aki CD-n DVD-n tartja esetleg otthon? Esetleg bármiféle hasznos infóval tud szolgálni, ani az elsõ 1-2 részbõl nem derül ki?

Moloko

Quote from: sugoHello Mindenki!
Lehet, hogy én vagyok nagyon blöd, de nem tudja valaki, hogy honnan lehet a Puchi Puri Yuushi c. animébõl minnél többet letölteni? Én nem találtam meg. Vagy van valaki olyan aki CD-n DVD-n tartja esetleg otthon? Esetleg bármiféle hasznos infóval tud szolgálni, ani az elsõ 1-2 részbõl nem derül ki?
természetesen :)
a "sorozat" 2 részes :D:D:D:beeee:

Karma XXL

Quote from: Angeltermészetesen :)
a "sorozat" 2 részes :D:D:D:beeee:

Neméppen kétrészes, pontosan 13-szor annyi :beeee:
Legalábbis az AniDB szerint ( http://anidb.ath.cx/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=puchi&do.search.x=0&do.search.y=0 )

A XenonFansubs nevû csapat nyomta le az egészet, de a torrenteket már leszedték, talán az IRC csatornájukon találsz valamit:
#xenonfansubs az irc.rizon.net szerveren.

Meske

Nem tudja valaki, hogy a Hello world címû anime hol lelhetõ fel? Na meg, hogy hány részes? Mert már láttam róla egy pár wallpapert, s nagyon aranyosnak néztek ki. Kiváncsi lennék magára az animére is!

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Karma XXL

Quote from: MeskeNem tudja valaki, hogy a Hello world címû anime hol lelhetõ fel? Na meg, hogy hány részes? Mert már láttam róla egy pár wallpapert, s nagyon aranyosnak néztek ki. Kiváncsi lennék magára az animére is!

Valami nagyon új cucc lehet, se az AniDB, se az AnimeNFO nem tud róla semmit  :confused:

Meske

Quote from: SysOP XXLValami nagyon új cucc lehet, se az AniDB, se az AnimeNFO nem tud róla semmit  :confused:
Megnéztem, s a legrégibb wallpaper róla, amit láttam az 2001-es. Itt is van egy.

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Karma XXL

#97
Quote from: MeskeMegnéztem, s a legrégibb wallpaper róla, amit láttam az 2001-es. Itt is van egy.

Megvan miért nem jegyzi egyik oldal sem. Fõleg azért, mert ez nem anime, hanem valamiféle játék ;)

Qqcs ide: http://www.nitroplus.co.jp/pc/ -> Download -> legfelsõ japán link :)

(meg nem árt mellé Babelfish vagy Worldlingo ;) )

EDIT: Most már 100%ig behatároltam. Ez lenni Hentai játék  :teccik:

Moloko

Quote from: SysOP XXLNeméppen kétrészes, pontosan 13-szor annyi :beeee:
Legalábbis az AniDB szerint ( http://anidb.ath.cx/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=puchi&do.search.x=0&do.search.y=0 )

A XenonFansubs nevû csapat nyomta le az egészet, de a torrenteket már leszedték, talán az IRC csatornájukon találsz valamit:
#xenonfansubs az irc.rizon.net szerveren.
ja, tényleg. bocsánat :D összekevertem a puni puni poemivel :D
különben is, mi az h elsõ 2 rész? nekem abból eleve 3 van meg :)

egyébként Petite Princess Yuchie vagy mi a csuda néven folytatták... (a 3. résztõl már ezen a néven szerepelt. de nekem ez nem tetszett úgyhogy visszaneveztem :) ezért most nem tudom h mi is volt...)

Karma XXL

Quote from: Angelja, tényleg. bocsánat :D összekevertem a puni puni poemivel :D
különben is, mi az h elsõ 2 rész? nekem abból eleve 3 van meg :)

egyébként Petite Princess Yuchie vagy mi a csuda néven folytatták... (a 3. résztõl már ezen a néven szerepelt. de nekem ez nem tetszett úgyhogy visszaneveztem :) ezért most nem tudom h mi is volt...)

 :G -->  :wtf:

Megnéztem mi is ez a Petite Princess Yucie... Látszólag túl sok köze nincs a Puni Puni Poemihez, ez egy Princess Maker anime  :3x3:

Meske

Quote from: SysOP XXLMegvan miért nem jegyzi egyik oldal sem. Fõleg azért, mert ez nem anime, hanem valamiféle játék ;)

Qqcs ide: http://www.nitroplus.co.jp/pc/ -> Download -> legfelsõ japán link :)

(meg nem árt mellé Babelfish vagy Worldlingo ;) )

EDIT: Most már 100%ig behatároltam. Ez lenni Hentai játék  :teccik:
Jaaaaaaaaaa, akkor most nagyon  :lame: voltam! (érdekes, de gyakran kell alkalmaznom ezt a smiliey-t  :rolleyes: )

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Manu

Quote from: MeskeJaaaaaaaaaa, akkor most nagyon  :lame: voltam! (érdekes, de gyakran kell alkalmaznom ezt a smiliey-t  :rolleyes: )

Mért, így már nem is érdekel? :_piszka:

Meske

Quote from: ManuMért, így már nem is érdekel? :_piszka:
Érdekelne, csak nem igazán tudok japánul. :( Meg, nem is tudom... Megnyitottam, azt az ablakot, amit SysOP XXL írt, s rögtön két pisztoly is feltûnik. Én meg azt hittem, hogy valami kis aranyos anime. :(

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Karma XXL

Itt van a link, egy kis angol duma van rajta, meg pár kép  :3x3:

(18) http://www.gamelexgs.com/gameinfo/2002/h/hello_world/

Moha

Quote from: SysOP XXL(18)
Akkor Meske nem nézheti meg. :hehe:
Persze amúgy sem szereti a hentai-t. Rendszerint egy "pfúj!" felkiáltással kiviharzik a szobából, még egy ártatlanabb h-game láttán is  :muhahah:

Moloko

Quote from: SysOP XXL:G -->  :wtf:

Megnéztem mi is ez a Petite Princess Yucie... Látszólag túl sok köze nincs a Puni Puni Poemihez, ez egy Princess Maker anime  :3x3:
BAAAAAAAAAKA..............................

* a Puchi Puri Yuushi-t kevertem össze a Puni Puni Poemivel elsõ ránézésre.
* a Puchi Puri Yuushi az amit Petite Princess Yucie néven folytattak, ezért nem találja meg az ember Puchi Puri Yuushi néven sehol és ezért hiénycikk a többi rész. legalábbis én most így látom a helyzetet...

 :teccik:

Karma XXL

Quote from: AngelBAAAAAAAAAKA..............................

* a Puchi Puri Yuushi-t kevertem össze a Puni Puni Poemivel elsõ ránézésre.
* a Puchi Puri Yuushi az amit Petite Princess Yucie néven folytattak, ezért nem találja meg az ember Puchi Puri Yuushi néven sehol és ezért hiénycikk a többi rész. legalábbis én most így látom a helyzetet...

 :teccik:

Persze, világos az egész :zen:

Moloko

a GANTZ animérõl tud vki vmit?
egyelõre csak 11 rész van vagy van már több is?
meg hogy egyáltalán hány lesz?
vagy ha vki nagyon otthon van a témában akkor egy kis általános felvilágosítást is kérnék - magyarul - a mangáról meg az egész történetrõl.

Manu

Quote from: Angela GANTZ animérõl tud vki vmit?
egyelõre csak 11 rész van vagy van már több is?
meg hogy egyáltalán hány lesz?

Az Anime-Keep a befejezett projectjei között tartja számon, meg le is vették a bittorrent trackerrõl, úgyhogy egyenlõre szerintem ennyi volt.

Chronos

Quote from: Angela GANTZ animérõl tud vki vmit?
egyelõre csak 11 rész van vagy van már több is?
meg hogy egyáltalán hány lesz?
vagy ha vki nagyon otthon van a témában akkor egy kis általános felvilágosítást is kérnék - magyarul - a mangáról meg az egész történetrõl.
11 rész készült el a TV-s változatból, a DVD-s változat 13 részes lesz, vágatlan és még egyes részeket újra is rajzoltak jobb grafikával, kijavítottak pár szinkront, stb...
Szóval a DVD-s változat a király, arra kell most várni, hogy végre valaki ott külföldön vegye a fáradtságot és megrendelje a japán DVD-ket, na és persze lerippelje õket...:)
Elolvastam a mangát, a legfrissebb részeket is, szóval kérdezhetsz akármit...:)

edit: készül a második sorozat, újabb 13 rész lesz, de valószinûleg a TVs változat megint rövidebb lesz 1-2 résszel...:)

CHRONOS

Moloko

Quote from: ChronosElolvastam a mangát, a legfrissebb részeket is, szóval kérdezhetsz akármit...:)

CHRONOS
woww :) akkor kérdezek.
a fõhõs 11. rész beli kitörése megmentette az egész helyzetet...  de: ez csak ilyen pillanatnyi felindulásból elkövetett ufó-ölés volt, vagy véglegesen abbahagyja a töketlenkedést? és a többi karakter is kilép-e a makacsságából és tesz is valamit, vagy ugyanolyan töketlenek maradnak? (jó, a 10-11. részben már változott valamit a helyzet a tétlenségbõl való kilépés irányába, de fog tovább mozdulni?)
btw azok a mellékszereplõk akik most életben maradtak fõszerepet is fognak kapni a second stage-ben vagy elhullanak õk is?
és lesz még olyan kegyetlenül idegesítõ karakter mint a nagymama meg a bõgõmasina unokája?

Chronos

Quote from: Angelwoww :) akkor kérdezek.
a fõhõs 11. rész beli kitörése megmentette az egész helyzetet...  de: ez csak ilyen pillanatnyi felindulásból elkövetett ufó-ölés volt, vagy véglegesen abbahagyja a töketlenkedést? és a többi karakter is kilép-e a makacsságából és tesz is valamit, vagy ugyanolyan töketlenek maradnak? (jó, a 10-11. részben már változott valamit a helyzet a tétlenségbõl való kilépés irányába, de fog tovább mozdulni?)
btw azok a mellékszereplõk akik most életben maradtak fõszerepet is fognak kapni a second stage-ben vagy elhullanak õk is?
és lesz még olyan kegyetlenül idegesítõ karakter mint a nagymama meg a bõgõmasina unokája?
Nos...:)
1. Egy jó darabig még "töketlenkedni" fog, de folyamatosan bátrabb lesz, sokszor õ fogja megmenti az EGÉSZ csapatot...:)
2. A többi karakter....izé...szóval meghalnak. :]
3. Igen, részt fognak venni, de mint megmondtam a következõ misszió EGYETLEN túlélõje Kurono lesz...:)
4. Tétlen szereplõ mindig lesz az adott csapatban, de azok általában rögtön meghalnak a misszió során...:)
Egyébként minden újabb misszió csapattagjai bátrabbak lesznek, mint az elõzõek...:D

Ez a jó hír, most pedig legyél szíves elolvasni ezt a zseniális mangát... :cool:

CHRONOS

Moloko

Quote from: ChronosEz a jó hír, most pedig legyél szíves elolvasni ezt a zseniális mangát... :cool:

CHRONOS
:bruhuhu: :bruhuhu: de en nem olvasok mangat :beken: még amiket elkezdtem se fejeztem be mint pl HanaKimi, Ranma, Oh My Goddess, Video Girl Ai, SailorMoon, Mermaid Saga. pedig az elsõt kivéve mind ott figyel a polcon könyvecskék formájában. ezen kívül meg Agharta, Narutaru, Legend of Basara, KaMiKaZe is ott figyel vagy a polcon (elsõ 2) vagy a gépen, de egyszerûen számomra túl nagy erõfeszítés h belekezdjek. elvégre egy idegen nyelven vannak, ami nehezíti a megértést, ráadásul nagyon lassan olvasok, stb, stb, stb :( szal én inkább megvárom az animet mintsem h elolvassam a mangát...

Manu

A minap erõs nosztalgia hullám söpört végig rajtam, így eldöntöttem beszerzem az elsõ 2 anime sorozatot, amit néztem. Így hát csak az erõsen 20 év feletti játékosokat kérdezném, nem e tudnak valamit az alábbiakról, s beszerezhetõségükrõl:

Saber Rider & the Star Sheriffs
Voltron


Mindekttõt a DJ Cat Showban vetítették a Super Channelen a '80-as '90-es évek fordulóján :). Nagyon szeretnék legalább 1-2 ep. újra látni. :3x3:

Shadowolf

#114
Quote from: ManuA minap erõs nosztalgia hullám söpört végig rajtam, így eldöntöttem beszerzem az elsõ 2 anime sorozatot, amit néztem. Így hát csak az erõsen 20 év feletti játékosokat kérdezném, nem e tudnak valamit az alábbiakról, s beszerezhetõségükrõl:

Saber Rider & the Star Sheriffs
Voltron


Mindekttõt a DJ Cat Showban vetítették a Super Channelen a '80-as '90-es évek fordulóján :). Nagyon szeretnék legalább 1-2 ep. újra látni. :3x3:

Igen ezeket én is néztem anno. :D Ha minden igaz nekem megvan a Voltron elsö része valahol videókazin (magyarul). Ha kell akkor megpróbálom elökeríteni. :) A bittorrent threadben postolt helyeken nincs egyik sem fenn?

Ja igen, ez most 1 kicsit off lesz: //www.bushgame.com Voltron-nak itt is van 1 cameo-ja . :D

Cobra

A Voltron most nem rémlik, hogy melyik volt, de a Saber Rider  :cool:  volt, ha találsz letöltési lehetõséget normális minõségben, akkor az engem is érdekelne.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manu

Quote from: CobraA Voltron most nem rémlik, hogy melyik volt, de a Saber Rider  :cool:  volt, ha találsz letöltési lehetõséget normális minõségben, akkor az engem is érdekelne.

Sajna torrentet nem találtam, csak DC tudtam lehúzni egy-két részt németül, és csúnyán berippelev. Ha érdekel itt írok róluk.

leader

Azt szeretném megkérdezni, hogy a Last Exile többi részét ogm -ben megtalálom majd a jövõben valamikor? :confused:

belldandy

MIIIIIIINA_SAN!!!

Keresem a... Fruits Basket-hez vmilyen feliratot! Ha vki tudja, honnan szedhetem le, hálás köszi! (Lengyelül már megtaláltam  :ejj: )
Animehq-ról szedtem le, Matroska codeces és semmi felirat nincs benne (vagy én vagyok  :lame: )
Ano... Sono... Atashi wa...
Suki desu.
...
Dame?

Cobra

Õszínte legyek?  :haha:
Milyen lejátszóval szeretnéd megnézni?
Mplayerben is lehet feliratot ki/be kapcsolni, WMP-hez és BSplayerhez kell a VobSub, hogy tudjad váltani (meg persze a Matroska codeck is)
Hide and fear, Cobra Commander is here !