Need some help! & problems - Archive - 2003-09 - 2006-12

Started by Nameless, 2003-09-23, 15:39:09

Previous topic - Next topic

ronhaven

Alapbol VLC-vel nezek mindent, nekem azzal meg nem volt bajom. Megneztem Mediaplayer classiccal is, ugyanaz a problema,Buffer 67%, a film felenel vege szakad.
Az Mplayert meg mar vagy 3szor neztem ,de meg elinditani se birtam eccerse, ugyhogy azzal haggyatok engem békébe :p
Na ha nincs mas, valaki jarjon mar utana nem-e a filéval van baj.
kosz

.Attila

QuoteOriginally posted by Cobra
Bár kicsit küszködtem, de a WMP9-cel még mkv-t is meg tudtam nézni.  :p

:jee: egyetértek
már csak a DVD lejátszás ****akodik, de arra meg PowerDVD-t használok

zsozso

QuoteOriginally posted by ronhaven
Alapbol VLC-vel nezek mindent, nekem azzal meg nem volt bajom. Megneztem Mediaplayer classiccal is, ugyanaz a problema,Buffer 67%, a film felenel vege szakad.
Az Mplayert meg mar vagy 3szor neztem ,de meg elinditani se birtam eccerse, ugyhogy azzal haggyatok engem békébe :p
Na ha nincs mas, valaki jarjon mar utana nem-e a filéval van baj.
kosz

Talan probald elolvasni az mplayer topicot... kb 5 post...
Death is the only redemption

ronhaven

Kepzeld "probaltam" mar elolvasni a topicot,es sikerult is, mily meglepo. Kb 3.szorra sikerult felrakni win32es verziot es ra egy GUI-t, meglattam a kezelofeluletet, aztan hagytam a francba az egeszet a parancsaival egyutt.
De nem hiszem, hogy normalis ,hogy 3 kulonbozo embernek(velem egyutt) egymastol fuggetlenul ,ugyanugy leakad az egesz a kozepe fele, es egyik normalis lejatszoval se lehet lejatszani. Es meg mi vagyunk a hibasak, hogy miert nem az ultraspeci pro mplayert hasznaljuk,jaj hat elnezest.
Masnak sikerult mar megneznie rendesen? (zsozso ne is mondd, neked tudom ,hogy ezis tokeletesen megy :o )

Cobra

Gspot-tal   már megnézted a file-t ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronos

QuoteOriginally posted by ronhaven
Kepzeld "probaltam" mar elolvasni a topicot,es sikerult is, mily meglepo. Kb 3.szorra sikerult felrakni win32es verziot es ra egy GUI-t, meglattam a kezelofeluletet, aztan hagytam a francba az egeszet a parancsaival egyutt.
De nem hiszem, hogy normalis ,hogy 3 kulonbozo embernek(velem egyutt) egymastol fuggetlenul ,ugyanugy leakad az egesz a kozepe fele, es egyik normalis lejatszoval se lehet lejatszani. Es meg mi vagyunk a hibasak, hogy miert nem az ultraspeci pro mplayert hasznaljuk,jaj hat elnezest.
Masnak sikerult mar megneznie rendesen? (zsozso ne is mondd, neked tudom ,hogy ezis tokeletesen megy :o )
Csak semmi gúnyolódás...:mad:
Azért mert lamer vagy, az nem azt jelenti, hogy gúnyolódhatsz...:mad:
Nem szeretnék még egy ilyen postot meglátni tőled, és csak hogy tudd, Zsozso-é az FTP, és minden ami hozzá tartozik (fórum, irc, képgaléria) úgyhogy az a minimum, hogy egy leecher, mint te istenként tekintsen rá...
Remélem értetted amit mondtam...:ejj:

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Csak semmi gúnyolódás...:mad:
Azért mert lamer vagy, az nem azt jelenti, hogy gúnyolódhatsz...:mad:
Nem szeretnék még egy ilyen postot meglátni tőled, és csak hogy tudd, Zsozso-é az FTP, és minden ami hozzá tartozik (fórum, irc, képgaléria) úgyhogy az a minimum, hogy egy leecher, mint te istenként tekintsen rá...
Remélem értetted amit mondtam...:ejj:

CHRONOS

Az isten rész azért túlzás volt, de az igaz, hogy nem kis munka (és pénz) fenntartani az ftp-t.
Apropó pénz: márciusban majd támogatom egy összeggel a fenntartást.

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Az isten rész azért túlzás volt, de az igaz, hogy nem kis munka (és pénz) fenntartani az ftp-t.
Apropó pénz: márciusban majd támogatom egy összeggel a fenntartást.
Én csak egy másik fórum moderátorát idéztem, aki az egyik membernek mondta ezt, hogy az administrátor isten a fórumon...

CHRONOS

ronhaven

QuoteOriginally posted by Cobra
Gspot-tal   már megnézted a file-t ?

Jah ,tenyleg, jo hogy mondod. :)
egyebkent:
===> Truncated: 2.49MB are missing.

Cobra

Mivel nálam 729 millió byte-ot ír a filmre a TC 735 helyett, ezért elképzelhető, hogy rosszul lett feltöltve.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

ronhaven

Nem szeretem hogyha hulyenek neznek..Amit a vegere irtam azert irtam ,mert zsozso  az esetek 90%ban azt mondja hogy neki megy,ugyhogy a hiba a masiknal van.. :D
Amugymeg attol meg hogy nem hajtok az Ancient member szintre, szoktam olvasni a forumot, es nem csak a kepeket nezegetem rajta.
Es miert vagyok lamer? Mert nem birok elinditani egy hibas filet? ahh
Na mindegy, ha tenyleg kiderul hogya file a hibas, akkor ennyi voltam, koszi.

Chronos

QuoteOriginally posted by ronhaven
Nem szeretem hogyha hulyenek neznek..Amit a vegere irtam azert irtam ,mert zsozso  az esetek 90%ban azt mondja hogy neki megy,ugyhogy a hiba a masiknal van.. :D
Amugymeg attol meg hogy nem hajtok az Ancient member szintre, szoktam olvasni a forumot, es nem csak a kepeket nezegetem rajta.
Es miert vagyok lamer? Mert nem birok elinditani egy hibas filet? ahh
Na mindegy, ha tenyleg kiderul hogya file a hibas, akkor ennyi voltam, koszi.
Nem szeretek veszekedni, hidd el...
Csak olvasd el az előző 50valahány postodat, és rájössz, hogy miért vagy lamer...
Mindenesetre én már nem fogok veled foglalkozni, úgyhogy felőlem ezentúl bármit beírhatsz, maximum törölni fogom...

CHRONOS

ronhaven

Ah ,ez nem veszekedes, max vitatkozas. :hopp:

Nem volt kotelezo,hogy valaszolj, foleg nem olyan stilusba ,mint ahogy te tetted (ugye csak semmi gunyolodas:)
Eleg lett volna annyi is, amennyit Cobra segitett, sot. Koszi.

Love & Peace!

Chronos

QuoteOriginally posted by ronhaven
Ah ,ez nem veszekedes, max vitatkozas. :hopp:

Nem volt kotelezo,hogy valaszolj, foleg nem olyan stilusba ,mint ahogy te tetted (ugye csak semmi gunyolodas:)
Eleg lett volna annyi is, amennyit Cobra segitett, sot. Koszi.

Love & Peace!
Love & Peace ember, de legközelebb könnyebb hangnemben postoljál...:)

CHRONOS

Kazador

Huh ez a 'vitatkozás' elég rémisztő volt.:)
Egyébként meg mindenki olyan lejátszót használ amilyet akar...
(én pl media player classic és ha gond van gspot-mplayer combó, hogy valóban a file-lal van-e gond (ugyanis volt olyan, hogy gspot nem látta hibásnak és mplayer is elkezdte lejátszani... kb 3 percig- de legalább kiirta, hogy valami nem ok))

Üdv.
Kazador

emperor

A következő a problémám! Néhány AC3-s rip nagyon halkan szól:
NGE2003 Tv
Initial D 1st Stage

Mi lehet a gond??? Rossz az AC3 codecem?
Loyalty Never Dies


    Kazador

    Emperor : vez.pult -> AC3 filter -> gains csúszkát tolld fel.

    Üdv.
    Kazador

    emperor

    QuoteOriginally posted by Kazador
    Emperor : vez.pult -> AC3 filter -> gains csúszkát tolld fel.

    Üdv.
    Kazador

    Huh, köszi szépen!:hail:  Végre rendesen üvölt a fülhallgatóban az autók hangja :D, viszont nézhetem elölről az NGE-t, mert eddig halk volt:)
    Loyalty Never Dies


      Bruce

      Hali... Nekem oly kérdésem lenne, hogy win98 újratelepítése után milyen codeceket szedjek le ahhoz, hogy a lehető legtöbb cucc simán fusson? (Lejátszónak valszínűleg a BSplayert fogom felnyomni, az eddig még eccer sem hagyott cserben ;) )

      And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
      Shall be lifted - nevermore!

      Cobra

      http://dl.matroska.org/packs/Matroska_Pack_Full_v1.0.1.exe
      + valószínűleg kell majd a vobsub is hozzá, de előbb próbáld ki, hogy anélkül meg tudod-e jeleníteni a beágyazott subokat (az ffdshowban be kell kapcsolni a feliratkezelést).
      Remélhetőleg működik Bsplayerrel is, WMP9 alatt jó.
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      krilin

      Sziasztok!
      Nem tudja véletlenül valaki, hogy honnan lehet tölteni a My Neighbor Totoro -hoz angol feliratot?
      A fileban amit letöltöttem ["ftp://usteam.uw.hu/Anime/My Neighbour Totoro/zx.my.neighbor.totoro.divx5.ogm"] nincs benne, és a könyvtárban sincs mellette.
      Köszönöm szépen.
      Krilin

      Cobra

      Az ogm-ben benne van a felirat, VobSub-bal meg tudod jeleníteni.
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      krilin

      Megvan a felirat! :)  Nem voltam elég figyelmes.  Tényleg benne van az ogm -ben :)
      Krilin

      Shadowgirl

      Két problémám van...
      Letöltöttem az Animatrixot, de nem ad hozzá képet. Mi kell ahhoz hogy legyen?
      A másik: Az .srt fájlokat milyen programmal tudom megnézni?
      (lehet, hogy hatalmas hülyeségeket kérdezek, de nem a számítástechnikai szaktudásomról vagyok híres)

      Cobra

      Animatrix videojához Xvid codeck kell. Az srt és más feliratfileok megjelenítéséhez a VobSub programot ajnlom. Szreintem innen  szedd le a Matroska packot, ezzel az összes anime-t meg tudod majd nézni, a vobsubot meg pl innen  tudod letölteni.
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      Shadowgirl

      Örök hála:hopp:

      Shadowgirl

      Illetve inkább kérdés. Nem tudja vki honnan lehet Sailor Moon részeket letölteni? Az első már megvan, de a többit nem találom...

      Shock12

      Quote from: ShadowgirlIlletve inkább kérdés. Nem tudja vki honnan lehet Sailor Moon részeket letölteni? Az első már megvan, de a többit nem találom...
      IRC, fájlcserélők. Itt nincs. ;)

      Kazador

      Nekem megvan videón németül majd az összes rész. (Így tanultam meg németül :-)) Már többször elhatároztam, hogy beigizem, de sajnos mindig közbejött valami. ...ööö...persze lehet, hogy csak lusta vagyok   :)

      Üdv.
      Kazador

      P.S. Azért ha találsz lelőhelyet szólj légyszi  :)

      Shadowgirl

      Ha találtam esküszöm szólok. De eddig sajna sehol semmi. Illetve Kazaa-vaé lehet letölteni pár részt, de mind tele van vírussal(2 órát küzdöttem mire vírusmentessé tettem őket) és a minőség sem a legjobb.