Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

.Attila

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Ismeri valaki a fent említett anime-t... A netes review-k alapján úgy látom ez a legpocsékabb anime amit valaha is csináltak, viszont nekem ez volt az első anime élményem kb. úgy 15 évvel ezelőtt, úgyhogy ha valaki meg tudná nekem szerezni nagyon (nagyon-nagyon) hálás lennék...
Tudom tudom google, meg minden, de nekem nem sikerült, és hátha valaki szerencsésebb...

AE

Rákereshetek DC-n, de mivel te animenfo szerint pocsék, ezért sajnos nem ezt fogom letölteni. Ha találtam, szólok, és akkor letöltheted te.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Trivi
Rákereshetek DC-n, de mivel te animenfo szerint pocsék, ezért sajnos nem ezt fogom letölteni. Ha találtam, szólok, és akkor letöltheted te.
Jaja.. még a 2/10-et sem éri el... Nem tudom miért néztem meg akkor egy héten keresztül minden nap, de valami csak lehetett benne... Szóval köszi!

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ramiz

A Trigun milyen? Tulajdonképpen westernes hangulatú?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
A Trigun milyen? Tulajdonképpen westernes hangulatú?

Háááát... igenis meg nemis. Annyit mondok róla, és ezzel nem spoiler-kedem, hogy az első 10-12 rész humor, onnantól viszont dráma, egyes helyeken szerintem ráadásul kőkemény.
Érdemes megnézni.

ArchElf

QuoteOriginally posted by Ramiz
A Trigun milyen? Tulajdonképpen westernes hangulatú?
Ja igen...
Tulajdonképpen westernes, de amúgy nem.
:D
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Tiaro

Látta már valaki a Burn Up W című animét? Találtam róla pár képet, ami egész jónak tűnt, de nincs fent ftpn, gondoltam megkérdezem hátha tud róla valaki valamit...
Burn Up W
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

.Attila

QuoteOriginally posted by Tiaro
Látta már valaki a Burn Up W című animét? Találtam róla pár képet, ami egész jónak tűnt, de nincs fent ftpn, gondoltam megkérdezem hátha tud róla valaki valamit...
Burn Up W

Sajna csak 6.4-et kapott az animenfon. De utánanézhetek dc-n. Még így is érdekel?

Tiaro

Hmmm, nem is tudom. A tízből?

... mindegy, köszi, de hagyd csak, majd rákeresek én is, oszt tájékozódom... :)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Ramiz

Narutaru-t valaki ismeri?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

QuoteOriginally posted by Ramiz
Narutaru-t valaki ismeri?

Ha jól emlékszem Angel áradozott róla.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Ha jól emlékszem Angel áradozott róla.

Nem abból vásárolt vagy egy tucatnyit Bécsban? :rolleyes:

Ramiz

De nem mangát? Na most már megnézem...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

QuoteOriginally posted by Trivi
Rákereshetek DC-n, de mivel te animenfo szerint pocsék, ezért sajnos nem ezt fogom letölteni. Ha találtam, szólok, és akkor letöltheted te.
Nem sikerült megtalálni? Kicsit... :beken: ...el vagyok keseredve...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

teraflare

Hali. Valaki tudja mi az a War of Genesis III (anime/hentai/game/etc.) és hogy milyen? (Google keresés= 99% hentai 1% animewallpaper)

.Attila

QuoteOriginally posted by teraflare
Hali. Valaki tudja mi az a War of Genesis III (anime/hentai/game/etc.) és hogy milyen? (Google keresés= 99% hentai 1% animewallpaper)

Google-ban a keresésnél írd be azt is, hogy -hentai, és ha szinte semmi sem marad, akkor hentai :)

teraflare

Domo! Így már inkább talált és mint kiderült ez egy játék. RPG. Még az én gépemen is futhatna. Ha valakit érdekel:
:_off:
http://www.softmax.co.kr/en/games/game_2.php

Ramiz

teraflare: Ha valahol rábukkansz (letölthetően) vagy megvan, légyszi szólj vagy írj ide! Engem is érdekel!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

QuoteOriginally posted by Ramiz
teraflare: Ha valahol rábukkansz (letölthetően) vagy megvan, légyszi szólj vagy írj ide! Engem is érdekel!
Emule-on próbálkozz...
Ha lesz időm, holnap én is megnézem.
Szóval megnéztem, itt a link:
EMULE linkek

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Kazador

Hali All!

Már több AMV-ben is láttam azt a vörös hajú csajszit, aki pl a következő alkotásokban is szerepel :
- VanHalen - Right Now 00:48
- Aerosmith - Dude Looks Like a Lady 02:56
Ismeri valaki ezt az anime-t?

Üdv.
Kazador

Kazador

Hali!

Key The Metal Idol c. sorozatról mit tudtok elmondani?
Milyen típusú anime? Kb miről szól?
Köszi!

Üdv.
Kazador

Ramiz

Én nem igazodtam ki ebből a FileDonkey-s címből. Hány CD-t kell letölteni? És csak az exe formátumúakat? Vagy mi van? Hülye vagyok. :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ArchElf

QuoteOriginally posted by Ramiz
Én nem igazodtam ki ebből a FileDonkey-s címből. Hány CD-t kell letölteni? És csak az exe formátumúakat? Vagy mi van? Hülye vagyok. :rolleyes:
Nézd inkább méretre...
Le kell szedned az összed CD-t (100Mb nagyságrendű méret) meg talán kell crack (vagy patch hozzá), ez az exe... De lehet, hogy ez nem kell... Ki kell próbálni nélküle, meg körül kell nézni a neten, hogy a patch mire jó (grafika, bug javítás, driver frissítés, oprenszer frissítés)...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

ArchElf

QuoteOriginally posted by ArchElf[HUN]
Nézd inkább méretre...
Le kell szedned az összed CD-t (100Mb nagyságrendű méret) meg talán kell crack (vagy patch hozzá), ez az exe... De lehet, hogy ez nem kell... Ki kell próbálni nélküle, meg körül kell nézni a neten, hogy a patch mire jó (grafika, bug javítás, driver frissítés, oprenszer frissítés)...

AE
Amúgy az lcd kiterjesztést nem ismerem (biztos valami linuxos cucc, van itt néhány, linux guru talán tudnak segíteni), de a bin kiterjesztésű fájlokat szinte mindennel lehet írni...

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Ramiz

De jó, de magadat idézed! :p :rolleyes: ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

hmm...úgy látom ez is egy kihalt topic mostanában, de azért remélem jár erre valaki.
Kérdésem: melyik animéből van a satyis kislány a Bakaupdates főoldalán? :confused: (aki a poll fölött van)
"I wish I could, but I don't want to."

Xaga

QuoteOriginally posted by noriko
hmm...úgy látom ez is egy kihalt topic mostanában, de azért remélem jár erre valaki.
Kérdésem: melyik animéből van a satyis kislány a Bakaupdates főoldalán? :confused: (aki a poll fölött van)

Őrá gondolsz?:



.Attila


noriko

QuoteOriginally posted by Xaga
Őrá gondolsz?
ühüm! bár lehet hogy nem is animéből van, csak egyéni alkotás... De ha mégis, és valaki tudja miből, szóljon!!;)
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

Na, új fejlemény: valaki azt mondta, hogy egy h-gameből van!:confused: ránézésre nem gondoltam volna...igaz nem tudom hogy néznek ki a h-game szereplők..:p
persze az is lehet hogy az illető tévedett.

gondoltam megosztom az infot:D
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Köszönjük... és mi a címe? :rolleyes: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!