Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Kazador

Gilgamesh 10-et töltse fel valaki please!
Próbálkoztam bittorenttel ugyan, kb egy hét szenvedés után le is jött a file, de használhatatlan volt :(
Előre is köszi!

Üdv.
Kazador

faxmactor

QuoteOriginally posted by emperor
Hallgatás beleegyezés ugye?;)
Hmm.. nekem van egy Battle Stage (original version, 2002) ripem, de jelenleg nincs hozza felirat (es nem is tudok mibol konvertalni, nem ugy mint a 1st, 2nd, 3rd es extra eseteben) - addig is jol megfernenek egymas mellett ;)
Utazás MÁV-val: kalandjáték-kockázat

Ekuseru

Találtam egy remek JPOP és KPOP MP3 illetve VIDEO letöltő oldalt (remélem nem triviális dolgot irok :rolleyes: ) és gondoltam megosztom a többiekkel...:D

//WWW.PINGBOOK.COM
日本 - 中國 - 한국

Fazék

ha minden igaz pénteken (27) "megjelent" az
X TV 10-17   Anime-Xtreme
"kiadásában". Nincs kedve valakinek beszerezni, mert én egyelőre még csak vmilyen RG változatot találtam ogm-ben...

OFF: a feltöltés topicba beraktam az End of Evangelion 2cd-s változathoz a 2. cd-hez egy sub-ot, ha véletlenül elkerülné a figyelmeteket...

Baldy

QuoteOriginally posted by Ekuseru
Találtam egy remek JPOP és KPOP MP3 illetve VIDEO letöltő oldalt (remélem nem triviális dolgot irok :rolleyes: ) és gondoltam megosztom a többiekkel...:D

//WWW.PINGBOOK.COM

Köszi a tippet, élek majd vele :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

emperor

Feltöltöttem a Battla Stage-t! Mihelyts Zsozso átrakja, hozzáférhető lesz.:)
Loyalty Never Dies


    Baldy

    Na szóval utoljára kérdezem:
     Ki az, aki eljönne Visual-Kei party-ra? Azért kérdezem, mert jó lenne előtte valahol találkozni, és onnan együtt tovább menni a buliba...
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    Shadowolf

    QuoteOriginally posted by Baldy
    Na szóval utoljára kérdezem:
     Ki az, aki eljönne Visual-Kei party-ra? Azért kérdezem, mert jó lenne előtte valahol találkozni, és onnan együtt tovább menni a buliba...

    Hánykor kezdődik?

    StabWest


    Baldy

    QuoteOriginally posted by StabWest
    20-kor kezdődik.

    És meddig is tart? :)
    Mert van pár ismerősöm, akik lehet, hogy kb. 11 körül esnének csak be...
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    QuoteOriginally posted by Baldy
    És meddig is tart? :)
    Mert van pár ismerősöm, akik lehet, hogy kb. 11 körül esnének csak be...
    Ha jól tudom, 4-ig... Hehe, én pont fél 12 körül mennék haza... Bizonytalan az a 4 óra...

    Baldy

    QuoteOriginally posted by StabWest
    Ha jól tudom, 4-ig... Hehe, én pont fél 12 körül mennék haza... Bizonytalan az a 4 óra...

    Fél 12? Olyan korán? Még el sem kezdődik a buli, és máris hazamész? Annak semmi értelme :(
    Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

    Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

    StabWest

    Majd a következőnél már tovább maradok.
    A Laruku lapján meg lehet tekinteni az új lemez borítóját ( :confused: )...
    (itt van)

    emperor

    Feltöltöm az AnimeOne féle Gunslinger Girl 13-k epizodját, ha nincs ellenvetés. Reggelre fent van.

    Zsozso, az Initial D - Battle Stage felment?:confused:  Nem látom se az accomban, se az FTP-n...
    Loyalty Never Dies


      emperor

      QuoteOriginally posted by emperor
      Feltöltöm az AnimeOne féle Gunslinger Girl 13-k epizodját, ha nincs ellenvetés. Reggelre fent van.

      Zsozso, az Initial D - Battle Stage felment?:confused:  Nem látom se az accomban, se az FTP-n...

      A Gunlsiner Girl 13. epizodja fent van. Csak át kell rakni és tölthető.:)
      Loyalty Never Dies


        Tiaro

        A Wolf's Rain 29 -30 megvan valakinek? Nagyon megköszönném, ha felrakná ftpre... ;)
        I walk a lonely road / The only one that I have ever known
        Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
        I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
        Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

        Moloko

        rakjak fel Sailor Stars részeket?
        egyelőre csak az első 4 van meg egyenként 189 megát nyomnak - fansubbed by vkll - a hang nem egy jó minőség, de korrekt és nézhető és... sőt! a rm-ekhez képest :p :)
        szal töltsem fel?

        zsozso

        QuoteOriginally posted by Angel
        rakjak fel Sailor Stars részeket?
        egyelőre csak az első 4 van meg egyenként 189 megát nyomnak - fansubbed by vkll - a hang nem egy jó minőség, de korrekt és nézhető és... sőt! a rm-ekhez képest :p :)
        szal töltsem fel?

        Ez pontosan micsoda? animenfon nezd meg mert en nemtalaltam ilyen neven animet.

        QuoteOriginally posted by Tiaro
        A Wolf's Rain 29 -30 megvan valakinek? Nagyon megköszönném, ha felrakná ftpre... ;)
        Meg nincs kesz majd ha kiadjak akkor fentlesz ...
        Death is the only redemption

        zsozso

        Ohh ahogy latom ez sejlormu'n, kovetkezetetes kepp ez nemkell.
        Death is the only redemption

        Shock12

        QuoteOriginally posted by zsozso
        Meg nincs kesz majd ha kiadjak akkor fentlesz ...
        Woofnick megcsinálta, nekem az van... és jó... kell?

        zsozso

        QuoteOriginally posted by Shock12
        Woofnick megcsinálta, nekem az van... és jó... kell?

        Megoldom.
        Death is the only redemption

        Shock12

        QuoteOriginally posted by zsozso
        Megoldom.
        oksz.

        Kazador

        Valaki töltse fel a Gilgamesh 10. episodját, nagyon szépen kérem!!!
        (igy nem tudom/nem akarom kiirni...)
        Köfi.

        Kazador

        Baldy

        Úgy látom az eleinte sokak által nagy izgalommal várt buliba nem megy el senki StabWest-t kivéve... No meg még pár kedves ember :)
        Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

        Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

        StabWest

        QuoteOriginally posted by Baldy
        Úgy látom az eleinte sokak által nagy izgalommal várt buliba nem megy el senki StabWest-t kivéve... No meg még pár kedves ember :)
        Hát, nekem sem jött össze... mayu, nem volt ott, ahol megbeszéltük, én meg nem vagyok járatos a környéken... Fél óra fagyás után hazamentem... Majd legközelebb, talán, jobban sikerül...
        Remélem, jó (volt) a buli!

        ElfWarrior

        QuoteOriginally posted by StabWest
        Hát, nekem sem jött össze... mayu, nem volt ott, ahol megbeszéltük, én meg nem vagyok járatos a környéken... Fél óra fagyás után hazamentem... Majd legközelebb, talán, jobban sikerül...
        Remélem, jó (volt) a buli!

        Én voltam, és nekem tetszett. :)
        Jó kis zúzós zenék voltak, csak kár hogy a többiek nem akartak zúzni.:(
        Baldy mondta hogy jó lett volna, ha elkéri a telószámod. Úgy tűnik, igaza lett.
        Egyébként a Nyár u. 6-ban van, a 7-es vonalán a Vas u. megállóná kell bemenni.
        A Vas utcával szemközt van a Nagydiófa u., és a köv. keresztutca a Rákóczi útra a Nyár u. Talán így legközelebb egyedül is odatalálsz! :)
        Ha tudást keresel
        Nálam nem
        Csak Énemnél
        Leled, Kedves

        StabWest

        #2516
        :) Köszi az infót (a célkeresés a kisebbik baj). Inkább az a gondom, hogy nem nagyon ismerek senkit sem... Egyszer határozom el, hogy megyek és az sem jön ki úgy, ahogy elterveztem:rolleyes: . Lehet, hogy a következőnél Baldy-val fogok egyeztetni:) ? Más egy társasággal odamenni, mint egyedül bekullogni...
        Képzelem, milyen jó lehetett... Hm... Biztos volt pár Malice Mizer... A Beast of Blood-ra zúztam volna:) !

        ElfWarrior

        QuoteOriginally posted by StabWest
        Lehet, hogy a következőnél Baldy-val fogok egyeztetni:) ? Más egy társasággal odamenni, mint egyedül bekúllogni...
        Képzelem, milyen jó lehetett... Hm... Biztos volt pár Malice Mizer... A Beast of Blood-ra zúztam volna:) !

        Ha egyedül lejöttél volna, akkor is társaságba kerültél volna.:)
        És igen, volt pár Malice Mizer, de a számcímeket nem tudom. Erről Baldy-t kérdezd.
        Ha tudást keresel
        Nálam nem
        Csak Énemnél
        Leled, Kedves

        Baldy

        QuoteOriginally posted by StabWest
        :) Köszi az infót (a célkeresés a kisebbik baj). Inkább az a gondom, hogy nem nagyon ismerek senkit sem... Egyszer határozom el, hogy megyek és az sem jön ki úgy, ahogy elterveztem:rolleyes: . Lehet, hogy a következőnél Baldy-val fogok egyeztetni:) ? Más egy társasággal odamenni, mint egyedül bekullogni...
        Képzelem, milyen jó lehetett... Hm... Biztos volt pár Malice Mizer... A Beast of Blood-ra zúztam volna:) !

        Mikor leértünk oda, éppen a L'arc~en Ciel Ready Steady Go c. száma ment, és kb éjfél körül benyomták a Beast of Blood-t is :) Zúztunk rá keményen :D
        Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

        Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

        StabWest

        QuoteOriginally posted by Baldy
        Mikor leértünk oda, éppen a L'arc~en Ciel Ready Steady Go c. száma ment, és kb éjfél körül benyomták a Beast of Blood-t is :) Zúztunk rá keményen :D
        Sárgulok:grrr: :beken: ... Pár hónap, mire lesz megint ilyen buli... Case majd biztos felteszi a playlist-et.