feltöltés

Started by Shock12, 2003-03-15, 12:56:22

Previous topic - Next topic

Phoeneix

#150
Csak annyi lenne a kerdes, hogy ezzel az uj acc-os feltoltesi rendszerrel nem is tudom megnezni hogy masok mit toltenek fel? Mert amit en epp szeretnek feltolteni lehet hogy azt mar mas feltolta, csak meg nem kerult ki a letolthetok koze?:confused:
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Ken-Shi_Kun

Pheneix jó itt is látni :). Na a lényeg. Elvileg mostmár mindenkinek külön acc-je van feltöltéshez, tehát egymást nem látjuk. Ha minden igaz persze... De Zsozso san majd kiigazít ha valamit nem jól mondtam :D
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Ken-Shi_Kun
Na a lényeg. Elvileg mostmár mindenkinek külön acc-je van feltöltéshez, tehát egymást nem látjuk.  
Na ezaz! Nem latom hogy ki mit tolt epp fel, es amit en akarok felrakni, nem felesleges-e? Kene vmi file az epp feltotes alatt allo animokrol, reszekrol.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

Phoeneix ! Ilyenkor (mármintha akarsz valamit feltölteni) dobsz egy postot a "Mik kerülnek fel" c. (vagy valami hasonló c. :D ) topicba, és megvitatjuk, hogy azt tölti-e valaki, vagy sem, vagy megfelelõ minõségû... stb. Macerás, és indirekt megoldás, de már egy jó ideje mûködik ;) .

Phoeneix

QuoteOriginally posted by Shock12
Ilyenkor (mármintha akarsz valamit feltölteni) dobsz egy postot a "Mik kerülnek fel" c. (vagy valami hasonló c. :D ) topicba, és megvitatjuk, hogy azt tölti-e valaki, vagy sem, vagy megfelelõ minõségû... stb
Koszi shock, de merre talalom azt a topicot? Mert mar korbejartam parszor az oldalt, de meg nem akadtam ra.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

Biztos, hogy körüljártad ?! Biztos ?! Tuti ?! ;)
Ha biztos, hogy körüljártad, és sikertelenül, akkor próbáldd meg ezt a topicot:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=8

Phoeneix

Koszi shock, +talaltam, csak biztos elozoleg atsiklottam felette.:)
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shock12

Semmi gond, a lényeg a végeredmény :) ! Kellemes feltöltést ! //meg persze fórumtagságot ;)

Tiaro

Zsozso: Én csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy megoldható az új képgalériában, hogy a bejelentkezett usereket a galéria is automatikusan beléptesse?
Már csak hogy ne kelljen mindig beírni a nevet, emilcíet, jelszót mert alapvetően lusta emberke vagyok. Ha nem érsz rá, nem gond, csak gondoltam megpróbálom. ;)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

zsozso

QuoteOriginally posted by Tiaro
Zsozso: Én csak annyit szeretnék megkérdezni, hogy megoldható az új képgalériában, hogy a bejelentkezett usereket a galéria is automatikusan beléptesse?
Már csak hogy ne kelljen mindig beírni a nevet, emilcíet, jelszót mert alapvetően lusta emberke vagyok. Ha nem érsz rá, nem gond, csak gondoltam megpróbálom. ;)

Hat megoldani meglehetne mondjuk cookieban tarolva az adatokat, de eleg sok melo lenne.
Death is the only redemption

McDouglas

Nekem :P Szal egeszen biztos, hogy nem mostanaban lesz megoldva :P
Kukorica Rox ^^

Fazék

készítettem egy sub-ot az End of Evangelion 2cd-s verziójához, az 1cd-s megnyírbálásával, időzítésével. Végignéztem vele, sztem jó lett. mivel ezért fölösleges upload acc-ot kérni, megpróbálom ide becsatolni a file-t, nem tudom, hogy sikerül-e (első próbálkozás)...

izriot

Feltöltéshez FXP ér?

Shock12

Quote from: izriotFeltöltéshez FXP ér?
Igen, az egy általánosan elfogadott kliens.

izriot

Quote from: Shock12Igen, az egy általánosan elfogadott kliens.

Azthiszem te a FlashFXP-re gondoltál. Boccs, nem voltam elég pontos :), én a File Exchange Protocoll-ra gondoltam. Azaz FTP szerverek közötti adattovábbitási funkció. Bövebb info a totalcmd help-ben, mert ö is tudja alkalmazni.

Daryoon

Hali!

 Van egy új Hentai filmem (Natural 2 című) és ha kellene felraknám a USTeam szerverére. Csak nem tudom miképpen fogjak hozzá. Az upload/upload megoldással már nem engedi, és úgy olvastam, mintha most minden feltöltőnek saját accountja lenne.

 Köszi a mielőbbi válaszokat!

ssanyesz

sziasztok! letöltöttem és megnéztem a Flame of Recca-t, de csak 26 rész van a szervereteken. nemtudjátok hogy le lehet-e valahonnan tölteni? ha nem akkor befejezem dc-rõl és ha van rá lehetõség/igény/hely szívesen feltölteném. :)

Phoeneix

Az lenne a gondom, hogy probaltam feltolteni az accommal, de nem sikerult, a joinolas megvan, de azt mondja, hogy a konyvtarat nem talalja...
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

zsozso

Quote from: PhoeneixAz lenne a gondom, hogy probaltam feltolteni az accommal, de nem sikerult, a joinolas megvan, de azt mondja, hogy a konyvtarat nem talalja...
Ebben a pillanatban probaltam es nekem megy.
Death is the only redemption

Phoeneix

en ezt kapom:


250 CWD command successful.
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Get directory
TYPE A
200 Type set to A.
PORT 195,56,206,187,10,154
200 PORT command successful.
LIST
425 Can't build data connection: Operation timed out.
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

zsozso

Quote from: Phoeneixen ezt kapom:


250 CWD command successful.
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Get directory
TYPE A
200 Type set to A.
PORT 195,56,206,187,10,154
200 PORT command successful.
LIST
425 Can't build data connection: Operation timed out.
Passive mode bevan allitva?
Death is the only redemption

Phoeneix

ty, mostmar muxik:D
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shalrune

hy all!
Tudnék feltölteni jócskán cuccosokat, havonta töltenék és nem minden nap, de elég szép anyagokat...de kéne acc hogy feltölthessek...hogyan lehet feltölteni a usteam-re?

Shadowolf

Quote from: Shalrunehogyan lehet feltölteni a usteam-re?

Kérsz szépen zsozsotól egy acc-ot, és megbeszéled vele hogy miket szeretnél tölteni. Õ majd megmondja hogy mik kerülhetnek fel.

Shalrune

már ha minden igaz mail ment neki. Egyébként fõként anime-okat tudok feltölteni, meg mangákat. Pl most a Hentai-doujins teljes Ragnarok Online sorozata megvan a gépemen azt feltudnám nyomni. Nemsokára  Hentai-Encyklopedia is meglesz teljesen, de animeból is jön...

Fazék

nem tudjátok, hogy mi lehet az oka, hogy kb 10 percenként hibával megáll a feltöltés, majd (retry beállítások miatt) újraindul? nálam van a hiba, vagy az ftp-vel? nálam max azt tudom hibának elképzelni, hogy az elõfizetésem szerinti 64 Kbit/s helyett kb 92 Kbit/s-el megy fölfelé stabilan, de nem tartom valószínûnek, hogy ez lenne a gond, mert dc-nél, torrent-nél nincsen ilyen szakadás. de az érdekesség, ami miatt végképp nem értem, hogy nem dob le az ftp-rõl, csak egyszerûen hibaüzenettel leáll egy pillanatra... rejtély :wtf:

Phoeneix

Engem meg az erdekelne, hogy hova kerult az a Topic, hogy Mik Kerulnek fel az FTP-re????????????????
"A mesterseges inteligencia nem foghato a termeszetes hulyeseghez"
(Anonymus)

Shalrune

A Manga/Hentai/dojins mappához miért nincs egy átlag usernek hozzáférése? Mármint a tartalmához...kb a 10%át tudom tölteni anonímmal, és még abból a 10%-ból is 10%-t enged ténylegesen....
zsozso majd engedélyezd már pls, hogy mindegyiket lehessen tölteni.

zsozso

Quote from: ShalruneA Manga/Hentai/dojins mappához miért nincs egy átlag usernek hozzáférése? Mármint a tartalmához...kb a 10%át tudom tölteni anonímmal, és még abból a 10%-ból is 10%-t enged ténylegesen....
zsozso majd engedélyezd már pls, hogy mindegyiket lehessen tölteni.
fixed.
Death is the only redemption

TurboK

#179
1 kérdés, a doujinokat nem leheten valahogyan rendszerezni? teszemazt "[author] - cím [sorozat(ok)]" vagy "cím - [sorozat(ok)] [author]" vagy valami hasonló mert nagyon összevissza van.

Ja, és fel tudom tölteni a Night Head összes részét (kivéve a negyediket).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>