Anime - Poén

Started by Exo, 2004-04-18, 19:23:24

Previous topic - Next topic

Exo

Nemt'om hányan emlékeztek rá, de
NGE: szinkronos felkészülés és az erdeménye :D

Kilteh

Én nem tudom, hogy ki hogyan áll az Azumangával, de Osaka... :D Na az kész  :rotflol:  Meg aztán Those Who Hunt Elves: többek között a vége, ami miatt jön a következő sorozat  :lol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Quote from: KiltehÉn nem tudom, hogy ki hogyan áll az Azumangával, de Osaka... :D Na az kész  :rotflol:
Na igen :)
De azért Sakaki meg a macska, a 2 tanárnő civódásai, a tesitanárnő felvilágosító estéje :lol: És akkor ott van még a Sakaki-t imádó csaj (főleg a szeret-nem_szerettel :D).
És akkor az egyik legnagyobb jelenet szvsz: késő esti radírvásárlás (a sötét utcák...) :rotflol::lul:

Ramiz

Quote from: ExoDe ha nem jön be, akkor kérlek gazdagítsd olyannal/olyanokkal a threadet, ami bejön neked, hátha más is rákap a témára. :D
Amúgy ezek a dolgok arra valók, hogy az animékkel kapcsolatos vicces emlékeket hozzák felszínre (vagyis szép magyarosan: arra "asszociáltassák" az olvasót:)) és nem arra, hogy anime-k tartalmát mondjuk el (mert az télleg spoiler lenne...így szvsz nem az:)).

Jó, de így nem derül ki, hogy milyen típusú poénok vannak ezekben az animékben. Úgy értem pl.: Vampire Hunter D-ben elég cinikus, fekete humora van D kezének, a Love Hinában meg sikamlós poénok. És ez alapján talán kedvet kap vki, aki szereti a humort. Bár ez így talán túl bonyolult.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Soridan

#34
InuYashát senki nem említette? Pedig tucatnyi 'Ül!' egymás után (cirka 3 sec alatt) szerintem :lol:

Jahh, és a Those Who Hunt Elvesben a hal-kalózkapitány kétségbeesett fuldoklása úszni nem tudása miatt :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Totya

A Golden Boy teljes egészében  :rotflol:  na és persze gyönyörű lányok  :jee:
Teacher Banzai!!!

Titkos®

Quote from: SoridanInuYashát senki nem említette? Pedig tucatnyi 'Ül!' egymás után (cirka 3 sec alatt) szerintem :lol:

Meg Miroku barátunk nővadász akciói. :)  Erről jut eszembe, talán az volt az egyik legdurvább, amikor Sango láthatatlannak hitte magát és tudtán kívül szegény Houshi-sama idegeire ment. :rotflol:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

#37
Quote from: Titkos®Meg Miroku barátunk nővadász akciói. :)  Erről jut eszembe, talán az volt az egyik legdurvább, amikor Sango láthatatlannak hitte magát és tudtán kívül szegény Houshi-sama idegeire ment. :rotflol:
Nekem az egyik kedvenc jelenetem amikor ,Kagome egy úri házban történő vascora alkalmával ,megjegyzi ,hogy mien szép dolog,hogy a családok a a múltban együtt esznek.Erre Inuyasha elképzeli,ahogy ő és Sesshoumaru együtt eszenek egy pici asztalnál.Persze Inuyasha ellenséges pofát vág ,míg Sesshoumaru a szokásos fapofát és a levegeő szikrázik tekintetük közt. :rotflol:  :zen: Inusessh
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Titkos®

Quote from: LorenorNekem az egyik kedvenc jelenetem amikor ,Kagome egy úri házban történő vascora alkalmával ,megjegyzi ,hogy mien szép dolog,hogy a családok a a múltban együtt esznek.Erre Inuyasha elképzeli,ahogy ő és Sesshoumaru együtt eszenek egy pici asztalnál.Persze Inuyasha ellenséges pofát vág ,míg Sesshoumaru a szokásos fapofát és a levegeő szikrázik tekintetük közt. :rotflol:  :zen:

Az tényleg hatalmas volt! :lol:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Itachi

Quote from: Titkos®Az tényleg hatalmas volt! :lol:
Mellékeltem is a képet az előző post omba. :rotflol:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Kilteh

Akkor a második Inu Yasha filmről még nem is szóltunk... Ugyebán Inu csókjelenete után amikor Miroku Sango felé fordult, amikor szegénykém ki volt "kötve"... Egyből elkezdtem szakadni  :lol:  :lol:  :lol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

1. Lesson: Amikor a főnöke le akarja köpni... hát kész, erre soha életemben nem számítottam volna :lol::lol::lol:

Exo

Quote from: Trivi1. Lesson: Amikor a főnöke le akarja köpni... hát kész, erre soha életemben nem számítottam volna :lol::lol::lol:

Az télleg húzós volt...:jee:
De én az összes WC-pucolós jelenettől megfeküdtem :lol: :lol: :lol:
Meg az amikor a kormányzó lány szivatja, na az über :lol:

Shadowolf

Quote from: Trivi1. Lesson: Amikor a főnöke le akarja köpni... hát kész, erre soha életemben nem számítottam volna :lol::lol::lol:

Az se rossz, de nekem még mindig a bicikli verseny a kedvencem. Az valami állati. :D

Exo

Quote from: ShadowolfAz se rossz, de nekem még mindig a bicikli verseny a kedvencem. Az valami állati. :D

Jujj, na az télleg über:cool: ! :lol:

.Attila

Amikor fürdőznek és meglátják a tanárt, Rinzu megjegyzése nekem nagyon tetszett:
"Very nice thing you have"

Moha

Én egy poénos dolgot tudnék most mondani, ami nem csak egy animére jellemző: ha a srácok meztelen lányt, vagy más erotikus dolgot látnak, elindul az orruk vére. :D

(na ez volt aztán szépen megfogalmazva...  :hehe: )

Exo

Quote from: MohaÉn egy poénos dolgot tudnék most mondani, ami nem csak egy animére jellemz?: ha a srácok meztelen lányt, vagy más erotikus dolgot látnak, elindul az orruk vére. :D

(na ez volt aztán szépen megfogalmazva...  :hehe: )

Az orrvérzések télleg zsírak :D

Ha már megnéztem a Hina-t akkor ki is emelek bel?le egy-két dolgot:

-Az összes Naru punch & kick az röhej volt ahogy Keitaro repült el a rákba :D
- Hina again-b?l a sikátoros, "ál Naru"-s, molesztálós jelenet ...ano...orrvérzés...:D
attól megfeküdtem :D :jee:

Moha

Quote from: Exo-Az összes Naru punch & kick az röhej volt ahogy Keitaro repült el a rákba :D
Na igen, csórikám minden apróságért megkapta a magáét :D A végén már az volt a furcsa neki, ha valamiért nem kapott :D :D
Quote- Hina again-b?l a sikátoros, "ál Naru"-s, molesztálós jelenet
Hát, azok a szemek, amiket Motoko produkált...  :rotflol:
(Bocs, mindenki, ez már kicsit súrolta a spoiler határát)

Titkos®

#49
Az orrvérzéses-részek valóban rulzanak, annál már csak Hyatt a jobb, aki vért KÖP! :rotflol:
Pl. a 26. részben ezzel "szereli le" Excel a recepciós nőt a hotelban. :lul:
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Vóbert

Asszem a dragonballban volt egy olyan jelenet, amikor Son Goku harcolt valami láthatatlan ellen, akkor azt úgy győzte le, hogy a mester előtt lehúzta Bulma felső részét ;) Orrvérzés a javából :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Moha

Quote from: Vóberta mester előtt lehúzta Bulma felső részét ;)
Meghámozta, mi? ;) Lehúzta a bőrt is róla! :D (bocs, ezt a poént nem tudtam kihagyni :D )

Soridan

Quote from: MohaÉn egy poénos dolgot tudnék most mondani, ami nem csak egy animére jellemző: ha a srácok meztelen lányt, vagy más erotikus dolgot látnak, elindul az orruk vére. :D

(na ez volt aztán szépen megfogalmazva...  :hehe: )

Helyesbítek... nem csak animére jellemző -_-" :D

Ezek tényleg nagyon jók, főleg az arckifejezések, amik társulnak hozzá
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Ide már rég írtam. Na majd most. :D

NGE: Asuka és Shinji elsö közös bevetése. (+ a végeredmény :D)

Soridan

Quote from: ShadowolfIde már rég írtam. Na majd most. :D

NGE: Asuka és Shinji elsö közös bevetése. (+ a végeredmény :D)

:lol: Nem semmi, de nekem Asuka és Toji első találkozása jobban tetszett :D
Na meg az a rész, amikor PenPen belekóstol Misato 'főztjébe' (nem kellett volna).
Plussz Misato ébredései :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

ignus

Jiraiya és Naruto együttléte és beszólásai ez elmúlt két részben nagyon ottvan... Két igazi idióta... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kilteh

Megint csak Inu Yashából idéznék: az a rész, amikor Kagome meg akarja látogatni Jinenjit és amikor odaérnek... Egyi Osuwari még egyik részben sem volt  :rotflol:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Soridan

InuYasha szintén: Kagome odavezeti Yashát egy hídra (persze halálkomoly arccal) majd lesétál róla és kimondja a szót :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Exo

Amikor a fösrác nagynénje nem is egyszer nyakon vágja a hiperaktív unokatesót :lol: :lol:
Meg a könyvtáros glóriás jelenet mega :lol: :lul:
Majompisi is nagyon rulzz :D

Exo

Azumanga (asszem 4. rész)...az úszómedencés jelenetsor :lol:
Az a pedofil tanáf, az naggyon állat :rotflol: