Animét abbahagyni

Started by Ramiz, 2004-05-05, 15:57:45

Previous topic - Next topic

Ramiz

Azaz felállni menet közben és nem befejezni. Volt már veletek ilyen? Egy sorozat (vagy film), amit sokan ajánlottak, de nem jött be?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xaga

Quote from: RamizAzaz felállni menet közben és nem befejezni. Volt már veletek ilyen? Egy sorozat (vagy film), amit sokan ajánlottak, de nem jött be?

Persze, nekem pl Akira nem jött be. És nem az volt az egyedüli ilyen eset hogy meg sem néztem.

Ramiz

Megvolt az első áldozó...  :rolleyes: Én az Excel Sagát hagytam abba. Pár jó poén után pár iszonyúan lapos (gyerekes) rész, ez a váltogatás nem tetszett.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Raimuiro Senkitan-nál többször gondoltam rá, de azért végignéztem.
Egy ideje a Tenchi Muyo GXP-t hagytam félbe, mert az ftp-n lévő verzió felirata érthetetlen angol nyelven van, úgyhogy a folytatás várat magára, amíg beszerzem dc-ről az érthető verziót.

Fazék

hirtelen nekem most semmi nem ugrik be, amit abbahagytam volna, bár elég óvatosan választom ki, hogy mit nézek meg. ha már négyőtök is ajánlja, akkor csak nézhető... :) nagyon hosszú sorozatokba nem szoktam belekezdeni ált. a rövideket meg már csakazértis végignézem, hogy jogosan kritizálhassam :D

amúgy én a topic címéből először azt hittem, hogy valaki abba akarja hagyni az anime-nézést egy időre, már csak élet szempontjából is :D - nálam már felvetődött egy esetleges önkéntes elvonókúra. :D

Xaga

Quote from: Blimpamúgy én a topic címéből először azt hittem, hogy valaki abba akarja hagyni az anime-nézést egy időre, már csak élet szempontjából is :D - nálam már felvetődött egy esetleges önkéntes elvonókúra. :D

Nekem az elvonokúra a következőböl áll: amit eddig letötltöttem megnéztem de azért nem töltök le újjakat mert megy eMule és 1-2 letöltés már végénél jár (90%-nál) így megvárom míg lejönnek viszont ha bekapcsolom a letöltést ftpről akko mind a 2 elkezden lassúlni, ami viszont nem jó. Így már sikerült hogy 1 héten keresztül nem néztem animét.

Chronos

Quote from: XagaNekem az elvonokúra a következőböl áll: amit eddig letötltöttem megnéztem de azért nem töltök le újjakat mert megy eMule és 1-2 letöltés már végénél jár (90%-nál) így megvárom míg lejönnek viszont ha bekapcsolom a letöltést ftpről akko mind a 2 elkezden lassúlni, ami viszont nem jó. Így már sikerült hogy 1 héten keresztül nem néztem animét.
Én már 3 hónapja nem néztem animét, és amint látjátok, túléltem... :lol:
Majd nyáron bepótolom a lemaradást...  :rotflol:

CHRONOS

Vóbert

Chronos: te aztán bírod :P

Szerintem az Akira nem rossz... de ezt hagyjuk... nekem ami eddig nagyon nem jött be... talán nem is volt olyan... max az a stílus, amit a Digimon képvisel, de az nem is annyira anime... Lehet, hogy az anime globálban bejön nekem? ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: ChronosÉn már 3 hónapja nem néztem animét, és amint látjátok, túléltem... :lol:
Majd nyáron bepótolom a lemaradást...  :rotflol:

CHRONOS

Akkor elég jól birod. Segítenek a gyógyszerek :D:D:D

noriko

én csak három hétig bírtam, aztán csak belenéztem valamibe.. hajhaj, pedig erősnek kéne most lennem, mert a vizsgaidőszak nem tréfa! és már itt van! ÁÁÁ
Amit félbehagytam: .hack//SIGN akkor még nagyon lassan töltöttem a részeket, és annyira nem izgatott, hogy kivárjam a következőt, túl uncsi volt. Azóta se láttam tovább és különösebben nem hiányzik. De azért majd befejezem, zenéje már megvan úgyis.
Ne tessék megkövezni, de én a Kimi ga-t is félbehagytam először. Az összes főszereplő idegesített, és olyan brazil szappanoperásnak tűnt... :rolleyes: De azóta már végignéztem, és mostmár tetszik, és szerintem egész jól fejezték be! :)
ja és a Kiddy Grade-ből csak egy részt néztem, de az nem tetszett annyira...

hmm...nahát, ennyire válogatós lennék?? fel se tűnt.... :rolleyes:
"I wish I could, but I don't want to."

Titkos®

Én animét még nem hagytam félbe, de voltam már hozzá közel, pl. a Trigunnal én kb. a 2-9. részig úgy voltam, hogy ha ez rövidesen nem fordul jóra, akkor sűrgősen elkezdem a listámon lévő következő animét, de szerencsére még időben jóra fordult. :)  Az Excel is tényleg kezd már a vége felé laposodni, *SPOILER!* most pl. ott tartok, hogy ugyanaz a két robot-csaj már harmadjára jön vissza 3 egymást követő részben *SPOILER VÉGE* , de nekem általában az animék eleje a kritikus rész, ha úgy a tizedik részig eljutok, utána már tuti, hogy végignézem. (Bár az is igaz, hogy eléggé megválagatom, hogy miket nézek, pl. a Kenshint vagy a .hack//SIGN-et csak akkor kezdem majd el nézni, amikor rengeteg szabadidőm lesz és már minden olyan animét megnéztem, ami jobban érdekel.)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Saori

Quote from: ChronosÉn már 3 hónapja nem néztem animét, és amint látjátok, túléltem... :lol:
Majd nyáron bepótolom a lemaradást...  :rotflol:

CHRONOS


Hátaj ismerős a helyzet.. :D Bár énmost áprilisban néztem párat de előtte vagy 5 hónapig semmit.. :rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

Én a Ranma val voltam így...Szerintem hihetetlenül unalmas és gyerekes.Nem tudom elhinni, hogy a Ranma meg az Inuyasha is Takahashi-dono pennájából valóak.. :wtf:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: LorenorÉn a Ranma val voltam így...Szerintem hihetetlenül unalmas és gyerekes.Nem tudom elhinni, hogy a Ranma meg az Inuyasha is Takahashi-dono pennájából valóak.. :wtf:  :zen:
Anno te is szeretted a Ranma-t :ejnye:
Nem tudom, mi okozta nálad ezt a nagy váltást :confused:
Szerintem meg a Ranma nagyon humoros, kellemes anime, kár, hogy a történet közepén hagyták abba.
Tény, hogy gyakorlatilag nincs főszála a történetnek, de ilyen anime is kell :)

Shadowolf

Quote from: TriviAnno te is szeretted a Ranma-t :ejnye:
Nem tudom, mi okozta nálad ezt a nagy váltást :confused:
Szerintem meg a Ranma nagyon humoros, kellemes anime, kár, hogy a történet közepén hagyták abba.
Tény, hogy gyakorlatilag nincs főszála a történetnek, de ilyen anime is kell :)

Arról nem is beszélve, hogy ez a műve hozta meg Rumiko-nak a hírnevet...

Itachi

Quote from: TriviAnno te is szeretted a Ranma-t :ejnye:
Nem tudom, mi okozta nálad ezt a nagy váltást :confused:
Szerintem meg a Ranma nagyon humoros, kellemes anime, kár, hogy a történet közepén hagyták abba.
Tény, hogy gyakorlatilag nincs főszála a történetnek, de ilyen anime is kell :)
Neeem..Én a Ranma ban a legtöbb karaktert szerettem.Genma, Soun, Kasumi , Ryoga, Happosai ,Kuno..gyakorlatilag mindenkit kivéve Ranma t és Akane t.. :rolleyes:  Története meg eccerűen nulla.Ja és az nem történet, hogy különböző idiótábbnál idiótább "harcművészeteket" találnak ki. Ha mondjuk valami minimális story lett volna akkor ok, de így nekem nagyon unalmas volt. :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

.Attila

Quote from: ShadowolfArról nem is beszélve, hogy ez a műve hozta meg Rumiko-nak a hírnevet...
Biztos? A Maison Ikkoku is tudtommal elég híres, az meg korábban volt jónéhány évvel.

Shadowolf

Quote from: TriviBiztos? A Maison Ikkoku is tudtommal elég híres, az meg korábban volt jónéhány évvel.

Tény hogy előbb volt, de akkor is a Ranma1/2 volt az igazi áttörés számára. ;)

Kilteh

Quote from: Vóbertnekem ami eddig nagyon nem jött be... talán nem is volt olyan... max az a stílus, amit a Digimon képvisel, de az nem is annyira anime...
Azt hiszem ezzel én is így vagyok. Bár az is lehet, hogy eddig csak mákosan válogattam, amit néztem (Taktika: látok egy jó képet. Hmmm. Ez mi lehet? Megnézem és...  :cool: ). Max. olyan volt, hogy "na ezt is megnéztem, de nem fogott meg különösebben". :rolleyes:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vóbert

Néztem a Do-Re-Mi -t hogy az mekkora hülyeség... sorry, de nekem ez a gyermeteg valami nagyon nem jön be... kb 1,5 rész volt, amit meg tudtam nézni...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertNéztem a Do-Re-Mi -t hogy az mekkora hülyeség... sorry, de nekem ez a gyermeteg valami nagyon nem jön be... kb 1,5 rész volt, amit meg tudtam nézni...

Pedig nem is olyan rossz :D (na jó, ezt mindjárt kitörlöm)

Egyedül a Berserket hagytam félbe egyszer a 20-ik résznél, úgy, hogy 2 hónapig rá sem néztem. Egyszerűen fogalmam sincs miért, nem volt kedvem nézni tovább. Azóta hál'istennek észhez tértem. Fura, hogy amit megnéztem eddig, az mind tetszett is. Különben sem szeretem félbehagyni azt, amit már egyszer elkezdtem.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanPedig nem is olyan rossz :D (na jó, ezt mindjárt kitörlöm)

Egyedül a Berserket hagytam félbe egyszer a 20-ik résznél, úgy, hogy 2 hónapig rá sem néztem. Egyszerűen fogalmam sincs miért, nem volt kedvem nézni tovább. Azóta hál'istennek észhez tértem. Fura, hogy amit megnéztem eddig, az mind tetszett is. Különben sem szeretem félbehagyni azt, amit már egyszer elkezdtem.

Nekem általában azok nem jönnek be, amelyek kissé gyerekesek.. jó DragonBall kivétel ;) Amelyek túl színesek, mint a Do-Re-Mi esetében is... Nekem ez a RetekKlubbos izé sem teccik...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Ramiz

A Noirt csak majdnem, mert a közepe fele nagyon vontatottnak éreztem, de a vége megint jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Vóbert

Hááát :) Nem lehet minden egyformán jó :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertNekem általában azok nem jönnek be, amelyek kissé gyerekesek.. jó DragonBall kivétel ;) Amelyek túl színesek, mint a Do-Re-Mi esetében is... Nekem ez a RetekKlubbos izé sem teccik...

Pedig az is kell néha. Erről eszembe jutott, hogy a Beyblade-et elkezdtem nézni RTLII-n, de aztán abbahagytam (mégiscsak van ilyen :) ) Hja kérem.
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanPedig az is kell néha. Erről eszembe jutott, hogy a Beyblade-et elkezdtem nézni RTLII-n, de aztán abbahagytam (mégiscsak van ilyen :) ) Hja kérem.

Jajj ne... a Beyblade annyira gyermeteg... de annyira ki tudják az ilyen stílust használni marketing célokra, hogy hihetetlen...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertJajj ne... a Beyblade annyira gyermeteg... de annyira ki tudják az ilyen stílust használni marketing célokra, hogy hihetetlen...

Gyermeteg hát. Egy darabig azért tetszett o.O Szerintem a a Bebopot ugyanígy ki tudnák használni (taz, etc, brrr... ) csak a marketingesekbe szorult még némi jóízlés talán (elvégre a beyblade-re nem lealacsonyító amit művelnek vele :D )
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Tiaro

Még szerencse. Gyűlölném, ha állandóan végig kéne járkálnom a várost egy lángszóróval, kipurgálni a bűnbe esett boltokat, ahol ilyesmit árulnak. Nem is beszélve a sok kis nyivákoló eretnekről...  :bsd:
Na persze; Just kiddin.  :lazza:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Soridan

Quote from: TiaroMég szerencse. Gyűlölném, ha állandóan végig kéne járkálnom a várost egy lángszóróval, kipurgálni a bűnbe esett boltokat, ahol ilyesmit árulnak. Nem is beszélve a sok kis nyivákoló eretnekről...  :bsd:
Na persze; Just kiddin.  :lazza:

Hát persze. Nem _lángszóróval_ mennél, hm? :lazza:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Ramiz

Eltévesztettétek a topicot. Ez itt nem az "az animenézés nem is tesz agresszívvá!" topic...  :hehe:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!