Main Menu

Fanart

Started by SlEePwAlKeR, 2003-12-10, 16:34:12

Previous topic - Next topic

Soridan

Ahoyy!

Saori: igen, lógsz eggyel. És a keddivel ne hidd, hogy haladékot nyertél - éppen hogy lerövídítetted a határidőt.

Sephiroth:

A képeid...hogy is mondjam... uhh ... ennél bővebben nem megy :D Cool. Csak most megcsappantottad önbizalmam. De túlélem.

Baldy:

Úgy tűnik, Te vagy itt a hivatalos agitátor ^^. Csak egy népi bölcsességet hadd idézzek (hogy nehogy túlkövetelj):

"Ne piszkáld a sz*rt, mert büdösödik!" :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Shadowolf

Hali mindenkinek! Itt láthatjátok két (eléggé) kezdetleges képemet:


Zodd

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Ehhez itt meg nem tudok sokmindent hozzáfüzni. Talán annyi, hogy az elöző lassan nyolc éves, ez pedig négy. Jaa. Digitális fényképezővel lett bevíve, mert A2 méretben nem igazán tudok szkennelni.
Sep. Nekem talán ez (a második) jobban tetszik.
Gratula egyébként mert mindkettő nagyon jó :hopp:
:bsd:

.Attila

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Hali mindenkinek! Itt láthatjátok két (eléggé) kezdetleges képemet:

Azt mondja kezdetleges... agyonütlek! :nagyere:

Ha én így tudnék rajzolni... :beken:

El kellene kezdenem gyakorolni.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Hali mindenkinek! Itt láthatjátok két (eléggé) kezdetleges képemet:
Szerintem írtó cuki :p  Remélem megengeded, hogy további barangolásra bíztassalak a képzőművészet világában?

Trivi, te pedig ha lennél szíves NEM elveszíteni az önbizalmadat! Gyakorolni azt télleg soha nem árt, de az is jókedvvel tedd, ha javasolhatom (ps én is kezdek egyébként depizi ettől a sok zsenitől..., de azért fel a fejjel)
Sephi adott egy jó ötletet, ugyhogy, bár engem a kutya nem kért, lehet, hogy megkísérlem lekapni egy-két régebbi rajzomat véleményeztetés céljából... ez persze még messze nem 100% ugyhogy ne féljetek :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Hali mindenkinek! Itt láthatjátok két (eléggé) kezdetleges képemet:

Ha ez kezdetleges, akkor már várom, mikor vedlesz át haladóba :)

Sori: Én azért agitátorkodom, mert nem szokásom rajzolni, hiányzik belőlem a kreativitás ehhez. No meg az idő, hogy valamikor belekezdhessek egy ilyen rajzba, ha netán mégis előbújna belőlem a kreativ lélek legcsekélyebb reménysugara :) Ezért próbálom inkább a többieket buzditani, hogy rajzoljanak :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Saori

Igen tudom...scuzi....
becsszó hétvégén kaptok egy adag rajzot ^^

Sori^^ Neked meg scanneltem ;) Kedden jelentkezz nálam a rajzodért :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shadowolf

Na itt volna még egy a kedvenc sorozatomhoz (Slayers) kapcsolodó kép:

Cobra

a Gourry-s annyira nem tetszett, de ez nagyon jó  :cool:  :jee:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Shadowolf

Baldy-nak: Ahhoz hogy megrajzoljál egy képet, nem feltétlenül kell
egy őstehetségnek lenned (vegyél példának engem), bár az kétségtelen, hogy előnyös ha az vagy.  A legfontosabb dolgok amik egy rajz elkészítéséhez szükségesek:

1. egy db papír (bármilyen minőségű, de azért arra ügyelj, hogy mégse a WC papírra készítsd el mesterműved)
2. egy db kéz (lehet igazi vagy mű, a nagyon profik meg akár szájjal is próbálkozhatnak) amivel megtartod a 3. legfontosabb dolgot: egy db cerúzát (vagy más íróeszközt)

Ha ez a három dolog megvan, akkor nekiállhatsz a rajzolásnak.
Én mondjuk egy rajz elkészítésekor használok még egy kész képet, de a vérbeli profiknak (pl. Saori) erre már nincs (vagy nem is volt) szüksége. Számomra egy rajz elkészítése nem tart egy fél óránál tovább, úgyhogy időhiányra hivatokznod is fölösleges. S most láss neki a rajzolásnak és mutasd meg az egész világnak, hogy mire vagy képes. :D

Sephiroth

Szerintem az elhivatottság a legfontosabb. Ha ez megvan megszerzi az ember amilyen eszközre még éppen szüksége van.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Szerintem az elhivatottság a legfontosabb. Ha ez megvan megszerzi az ember amilyen eszközre még éppen szüksége van.

Ámbár igazad van, de szerintem nem mindenki emiatt rajzol.
Én például csak hobbiól ragadok ceruzát illetve azárt, hogy kifejezzem (többé-kevésbé) kreatív énem mások számára. :p

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
amivel megtartod a 3. legfontosabb dolgot: egy db cerúzát (vagy más íróeszközt)
Na, az nem feltétlenül szükséges... én pl már vérrel is rajzolgattam amit pedig az ujjammal vittem fel :D(ps minden viccen kívül!)
De azért télleg nem árt a hagyományos úton haladni, főleg kezdetben...:D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Na, az nem feltétlenül szükséges... én pl már vérrel is rajzolgattam amit pedig az ujjammal vittem fel :D(ps minden viccen kívül!)
De azért télleg nem árt a hagyományos úton haladni, főleg kezdetben...:D

Ízlések és pofonok. :D Mondjuk egy ekkora vampire fan-tól nem is várnék mást. :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Számomra egy rajz elkészítése nem tart egy fél óránál tovább, úgyhogy időhiányra hivatokznod is fölösleges.

Igaz, ami igaz, fél óra nem sok idő általában, de ha azt nézed, hogy én napi 14 órát dolgozok a munkahelyemen, reggel 8-tól este 10-ig, közben persze mindössze egy fél óra kajaszünettel, és e mellett az út oda reggel 45 perc, vissza a ritka járatok miatt pedig 1 óra, akkor remélem, hogy belátod: nálam fél óra is már komoly ünneplésre ad okot :) Ugyanis a többit alvással, és egy kis minimális szociális élettel a család iránt szoktam eltölteni :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kalibur

Akkor mondjuk mondj le az ébédről vagy tanulj meg ennél is gyorsabban rajzolni (egy már felismerhető skicc ca10 perc...)
(ok, az ebédes biznisz csak vicc volt, a kaja az szent:D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Na itt volna még egy a kedvenc sorozatomhoz (Slayers) kapcsolodó kép: (Zelgadis.jpg)

hmmm... :D :D :D
:cool:

.Attila

QuoteOriginally posted by Zelgadis
hmmm... :D :D :D
:cool:

:lol: :lol: :lol:

Chronos

Az előbbi 2 postnak hatalmas köze volt a fanarthoz ám!:D :D :D

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Az előbbi 2 postnak hatalmas köze volt a fanarthoz ám!:D :D :D

CHRONOS

Már örülni sem lehet? :hehe:
Sorry, én érdemben nem tudok hozzászólni, mert legfeljebb a kezdetleges műszaki rajzaim nevezhetők szépnek, azok meg senkit sem érdekelnek.

Zelgadis

#141
QuoteOriginally posted by Chronos
Az előbbi 2 postnak hatalmas köze volt a fanarthoz ám!:D :D :D

CHRONOS
és a tiednek több köze volt? :P

Na, megállj csak, szerezzek 1 scannert, mindjárt több köze lesz :D
teee ;)

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Már örülni sem lehet? :hehe:  
Örülni lehet, csak ne ilyen hangosan...:hopp:

CHRONOS

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Zelgadis
hmmm... :D :D :D
:cool:

Valahogy sejtettem, hogy te értékelni fogod ezt a képet. :D

Sephiroth

Hát ahogy igértem hétvégén összehoztam valamit. Lehet, hogy ismerős lesz valahonan, hiszen nagy FAN vagyok.
No time to haste... khmm waste. Let's go!


Zelgadis

#146
hát nem tudom Sephiroth....
rajzról volt szó, nem FÉNYKÉPről (!!!) ;)

:zen:

Baldy

QuoteOriginally posted by Sephiroth
Hát ahogy igértem hétvégén összehoztam valamit. Lehet, hogy ismerős lesz valahonan, hiszen nagy FAN vagyok.

És én ezek után én kezdjek el rajzolni???
Ahhoz, hogy ilyen rajzot tudjak késziteni, min. 50 évet gyakorolnom kell, és addigra is már mindegy lesz, mert annyira fog remegni a kezem, hogy még a cikk-cakkos vonalak is felismerhetetlenek lesznek :D
 Ui: Ez dícséret akart lenni Sephi felé :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Spectre

Kucc. És mindezt úgy mondja, mintha összedobott volna egy rántottát. Ilyenkor szídom magam, hogy miért nem érdekelt kicsit jobban a rajz, amikor lett volna rá lehetőségem.
Természetesen a kép nagyon jó. :jee:
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Baldy

QuoteOriginally posted by Spectre
Kucc. És mindezt úgy mondja, mintha összedobott volna egy rántottát. Ilyenkor szídom magam, hogy miért nem érdekelt kicsit jobban a rajz, amikor lett volna rá lehetőségem.
Természetesen a kép nagyon jó. :jee:

Jah Spectre, mert már olyan öreg vagy :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.