Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Selmo

#480
Quote from: pinksabi on 2007-01-28, 06:33:52
Természetesen, bár a két helyen nekem ugyanaz a name/pass.  Egyébként nem tudom, számít-e, de router mögött vagyok. Ez nem befolyásolhat valamit?
Próbáld ki nélküle és rögtön kiderül. ;)
Quote from: Bomber on 2007-01-29, 19:45:19
Üdv all!

Nem tudja valaki mi az usteam host name-je, újratettem a gépem, és már nem tom mi. Nagy segítség lenne, köszi. :)
Olvass még egy kicsit mielőtt kérdeznél...

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Quote from: Bomber on 2007-01-29, 20:16:24
Hát jólvan ha letörik a kezed bele, hogy beirod azt a pár betűtésszámot.... Csak gondoltam megspórolhatok egy órácskát ha mindjárt írok....
Van egy általános FAQ és egy mi az FTP címe thread, csak körül kéne nézni. És ha te lennél az első válaszolnánk, de a 6456. vagy aki nem olvas, csak kérdez; unjuk...

A tökéletesség unalmas.

Bodza

CSá all!HELP HOGY KEL FTP HEZ CSATLAKOZNI????MI A PASS MEG ienek!!PLZ help me!!

via_mala

Quote from: Bodza on 2007-02-09, 19:06:28
CSá all!HELP HOGY KEL FTP HEZ CSATLAKOZNI????MI A PASS MEG ienek!!PLZ help me!!
Aki nem tud olvasni, csak üvöltözni, az ne csatlakozzon! Sry! :lame:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Bodza

Bocsi csak naon szeretnék tölteni inuyasha részeket Sry és tényleg megtudnátok mondani plz!

via_mala

Quote from: Bodza on 2007-02-09, 19:11:21
Bocsi csak naon szeretnék tölteni inuyasha részeket Sry és tényleg megtudnátok mondani plz!
Olvasd végig!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Solid Snake

Quote from: via_mala on 2007-02-09, 19:08:59
Quote from: Bodza on 2007-02-09, 19:06:28
CSá all!HELP HOGY KEL FTP HEZ CSATLAKOZNI????MI A PASS MEG ienek!!PLZ help me!!
Aki nem tud olvasni, csak üvöltözni, az ne csatlakozzon! Sry! :lame:

Take him serious!  :lazza:

Yakumo

Csak mondom: nálam volt egy kis leállás tapasztalható, fél órája kb. még nem jött be az ftp, de mostmár jó. Lehet,h délután is voltak kisebb szünetek.

zsozso

Quote from: Yakumo on 2007-02-09, 21:27:29
Csak mondom: nálam volt egy kis leállás tapasztalható, fél órája kb. még nem jött be az ftp, de mostmár jó. Lehet,h délután is voltak kisebb szünetek.

Nalad :)
Death is the only redemption

Yakumo

Quote from: zsozso on 2007-02-09, 22:37:57
Quote from: Yakumo on 2007-02-09, 21:27:29
Csak mondom: nálam volt egy kis leállás tapasztalható, fél órája kb. még nem jött be az ftp, de mostmár jó. Lehet,h délután is voltak kisebb szünetek.

Nalad :)
Tehát: Voltak NÁLAM kisebb leállások, mert a netszolgáltatóm valószínüleg gyengélkedett. :D
*korr. vége

edit: tehát nem volt ftp leállás. :lame:  :angyali:

Sorata

Yo!
Csak kérdezem:
Nem lehetne egy fájlba kimenteni a szerver fa-szerkezetét?
Csak hogy ne kelljen mindig be ftp-zni csak azért, hogy megtudjam, az anime, amit keresek fennt van-e.
Mondjuk, lenne egy 'anime.lst' fájl amiben az Anime könyvtárban lévő könyvtárak listája, és elég lenne csak ezt leszedni, és abból simán ki lehetne keresni az adott anime-t. És ugyan ezt meg lehetne csinálni a többi mappához is.
Bár ha ez megoldható máshogy is...

PS.:Csak kérdezem.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



Pumaa

Vki megadná a letőltése FTP paramétereit??

Zsiga


gaben23

Én most valamiért nem tudok felépni az ftp-re valami olyat ír ki a total comander hogy kapcsolathívási hiba és ugyanugy a smartftp-vel sem tudok felépni! :confused: csak nekem van ilyen gondom?:s

KeLa

Quote from: gaben23 on 2007-02-16, 12:48:48
Én most valamiért nem tudok felépni az ftp-re valami olyat ír ki a total comander hogy kapcsolathívási hiba és ugyanugy a smartftp-vel sem tudok felépni! :confused: csak nekem van ilyen gondom?:s
Nem csak neked...

mrgaeta

Hi!

Beállítottam mindent úgy ahogy itthon (Mo.) volt, és nem tudok csatlakozni kintről (Spanyolország). Kapcsolathívási hibát ír, pedig net van. Total Commanderrel próbáltam.

Gondolom nem érhető el az ftp csak magyarországi IP tartományból és ez lesz a megoldás.
De szeretnék pár ötletet kapni.

Az egész fórumot nem olvastam végig, úgyhogy ha bele van írva akkor azt még biztos nem láttam.

Szóval légyszi segítsetek, hogy hogyan tudok letölteni kintről is!

Sziasztok

Zsiga

Quote from: mrgaeta on 2007-02-21, 14:16:20
Hi!

Beállítottam mindent úgy ahogy itthon (Mo.) volt, és nem tudok csatlakozni kintről (Spanyolország). Kapcsolathívási hibát ír, pedig net van. Total Commanderrel próbáltam.

Gondolom nem érhető el az ftp csak magyarországi IP tartományból és ez lesz a megoldás.
De szeretnék pár ötletet kapni.

Az egész fórumot nem olvastam végig, úgyhogy ha bele van írva akkor azt még biztos nem láttam.

Szóval légyszi segítsetek, hogy hogyan tudok letölteni kintről is!

Sziasztok
Külföldről nem elérhető se a fórum se az ftp. Megoldás eddig nem született. Részvétem.

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-02-21, 14:18:09
Külföldről nem elérhető se a fórum se az ftp. Megoldás eddig nem született. Részvétem.
Akkor a fórumra most hogy írt? Vagy ezt már itthonról?

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-02-21, 14:32:26
Quote from: Zsiga on 2007-02-21, 14:18:09
Külföldről nem elérhető se a fórum se az ftp. Megoldás eddig nem született. Részvétem.
Akkor a fórumra most hogy írt? Vagy ezt már itthonról?
Szerintem itthonról írt, bár az IP-jét nem látom. Tudtommal az egyetlen ember aki birtokában van a "Post on USTEAM From Abroad" nevű legendás skillnek az jettmoress. :)

Member

Proxy-n keresztül...?

Darkstar

Még nem próbáltam, de TOR-on keresztül nem lehet úgy csatlakozni, hogy elérhető legyen legalább a fórum?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Member on 2007-02-21, 14:42:40
Proxy-n keresztül...?
Működik, csak találj olyan proxyt, amin keresztül emberi sebességgel tudsz letölteni :)


brinkly

#505
Hali!
Már olvastam,hogy másnak is van gondja az ftp-re való kapcsolódással, nekem is azt írja ki,hogy kapcsolathívási hiba, de azt senki nem árulta el hogy mi ennek az oka és egyáltalán renbehozható,vagy csak karbantartás vagy mi a fene lesz az ftp-s letöltési lehetőségekkel. Bevallom most írok először így topic-ba de úgy gondolom sokakat érdekel, hogy lehet majd kapcsolódni az ftp-re. Én imádok onnan tölteni mert nagyon gyors és szinte minden megtalálható benne amire szükség van.
Szóval valaki magírná, hogy mi a helyzet most ezzel, mert én most kínomban már csak vigyorgok :D mert az egyik kedvencem töltöttem le és egyik pillanatról a másikra eltünt azt csak néztem mint Rozi a moziban és nem akart már kapcsolódni.
Segítsetek, van megoldás és ha igen mikor, különben felrobbanok :grrr:   

Ismét én :appl:

látszik,hogy nem fórumozok rossz gombot nyomtam azért remélem gyors választ kapok ftp ügyileg mert nagyon szeretném folytatni a letöltésemet és gondolom nem csak én hanem más is :smile:
Zsozso pedig egy  :angyali:angyal, hogy képes volt ezt megcsinálni sokunk nagy örömére :appl:és reméljük mielőbb újra tudunk kapcsolódni. :jee:

Draconire

A modify gombot kellet volna megnyomnod, a dupla-post elkerülésére. (ezt még most is javíthatod, csak szerkeszed bele az elsőbe a másodikat, majd töröld a feleslegest).

Az ftp pedig tökéletesen megy nekem, a probléma nálad van, főleg ha nemrég tudtál tölteni.

sirtomi

Ftp-vel semmi gond, simán tudok csatlakozni én is.

brinkly

#508
Köszi előbb utóbb megjegyzem milyen gombot kell használni ezért bocsi :confused:
De már tudom mi a gond újra írtam az ftp szerkiébe a jelszót meg mindent és valszinüleg ott írtam el valamit a jelszónál ugye nem mindegy hogy kisbetű vagy nagy betű meg szám meg sorolhatnám szóval megnézem ha utána sem műkszik akkor kitépem az összes hajam de akkor is rá fogok jönni hogy tudok ismét kapcsolódni :hehe:

Manitu

Megpróbálhatod az anonymous kapcsolódást, de mivel nincs engedélyezve, ezért nem fog sikerülni :lazza:
Ha a szerver megy, te mégsem tudsz kapcsolódni, akkor nálad van a hiba, akár apád rakta össze a gépet, akár nem.

És még mindig használd a modify  gmbot :redface: