Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Feldin

#1380
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-04, 13:27:30
ftp.usteam.hu:31337
passzív mód
okaeri
okaeri?
----

közben leesett... :)
Tadaima :P
de valamiért így sem megy... nem értem...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Kuroi Tenshi

Akkor elírtad a jelszót vagy többszálas letöltés miatt autobant kaptál

Feldin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-03-04, 13:51:27
Akkor elírtad a jelszót vagy többszálas letöltés miatt autobant kaptál
lehet... de az az autoban meddig él? mert nem voltam az ftp-n már vagy fél éve... :D
valaki tudna unlockolni?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Selmo

Itt vagy ezer éve...
http://usteam.hu/abuse_current.txt
are you in the list?

A tökéletesség unalmas.

Feldin

http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Selmo

Akkor nem ban. Mivel én gond nélkül fel tudok lépni, a probléma nálad van.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Esetleg egy hibaüzenetet dobsz, talán többet tudunk segíteni. :) Milyen programmal próbálkozol?

chilip

heroic age eltűnt ftp-ről, csak a könyvtár látható (vélhetően egy HDD haláltól korábban még) :) gondoltam szólok

Zsiga

Quote from: chilip on 2010-03-11, 22:44:13
heroic age eltűnt ftp-ről, csak a könyvtár látható (vélhetően egy HDD haláltól korábban még) :) gondoltam szólok
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=205.msg434010#msg434010

chilip

#1389
 :Kiraly:

ed.: köszönöm hogy visszakerült  :borul:

Flaser

#1390
Quote from: Flaser on 2010-02-02, 15:40:58
Quote from: zsozso on 2010-01-21, 15:04:18
Quote from: Cheesy on 2010-01-21, 15:01:10
ki lehetne listazni az ures direket, hogy lassuk mit kell ujra beszerezni...

Elvileg megvan minden, valamikor visszalessz rakva.

A következő anime-k merevlemez hiba miatt nem elérhetők. Majd zsozso szól, ha kell a segítség, előbb-utóbb vissza fognak kerülni. Addig töltsétek ezeket máshonnan.

Lássuk csak, mi ment vissza (ezeket kihúzom a listáról):

Alien 9
Angel Cop
Aquarian Age
Area 88
Armitage III
Asagiri no Miko
Bakuen Campus Guardress
Beck
Boukyaku no Senritsu
Chinmoku no Kantai
Chou Kousoku Gran Doll
Chrno Crusade
City Hunter
Darkside Blues
DearS
Eikoku Koi Monogatari Emma
Fantastic Children
Final Fantasy Anime
Galaxy Fraulein Yuna
Heroic Age
Ihatov Gensou Kenji no Haru
JoJo no Kimyou na Bouken
Judge
Kaleido Star
Karakuri no Kimi
Kaze no Tairiku
Kemonozume
KimiKiss Pure Rouge
Kurenai
Kurogane Communication
Mahou Sensei Negima
Mahou Senshi Louie
Marmalade Boy
Midnight Eye Gokuu
Miname-ke
Mouryou Senki Madara
Mouse
Nabari no Ou
Ookami to Koushinryou
Parasite Dolls
Photon
Psychic Academy Aura Banshou
Real Drive
Roots Search
Seishoujo Kantai Virgin Fleet
Shingofumi
Soukou no Strain
Starship Troopers
Tetsu no Otome Jun
The Cockpit
The Five Star Stories
To Love Ru
Tokimeki Memorial Only Love
Uta-Kata
Wagaya no Oinara sama
Xiao Qian
Yoshinaga-san chi no Gargoyle
Youjuu Toshi
Yume Tsukaii

Úgy fest a "Final Fantasy - The Anime" kivételével minden visszakerült. Köszünjük zsozsónak az sok fáradozást!
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Liquid Snake

#1391
Nem vagyok biztos benne, h jó helyen járok-e de valaki esetleg meg tudná mondani nekem, hogy az FTP-n lévő Learn Japanese mappa pontosan mekkora? Esetleg én meg tudom nézni valahogy?

edit.: Most látom csak, hogy üres a mappa. :( Nagy kár. Gondolom a winyó elszállás miatt veszett el a tartalom :S

Moha

Ha jól emlékszem, kb. pont egy DVD-nyi az anyag. Én még nagyon régen szereztem meg (akkor még az FTP-n sem volt fent) és úgy rémlik, hogy pont ráfért egy DVD-re. Egyébként a két japánalapítványos videosorozat volt benne.
Ha esetleg teljesen elszállt az anyag a hdd hiba miatt, szóljatok, szívesen előkeresem és visszatöltöm.

zsozso

Death is the only redemption

Selmo

Erről jut eszembe, van egy japán nyelvkönyvem. Magyar, 1988-as, Jamadzsi Maszanori a szerző, ~500 oldal, közepes minőségű PDF, ~100 mega. Esetleg feltöltsem?

A tökéletesség unalmas.

Makos


Selmo

Te mióta vagy zso? :P

A tökéletesség unalmas.

zsozso

Semmi jonak nemvagyok elrontoja :)
Death is the only redemption

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Makos

Quote from: Selmo on 2010-03-17, 01:21:20
Te mióta vagy zso? :P
Úgy értettem hogy nekem jöhet :P

Shinichi1977

Sziasztok,

Hát rég írtam ide... usteam-re nem tudok fellépni, total commander, passzív mód port 31337, minden úgy írva, ahogyan mutattátok is(korábban nem is volt gond), felhasználói név és jelszó helyes, mégis kapcsolathívási hibát ír ki.

Mielőtt kipróbálnám fxp-vel, van egyéb javaslatotok?

Cobra

Tűzfal/router/szolgáltató nem blokkol?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kityee

Hali mindenkinek.
Nagyon kezdő vagyok ftp ügyben... noshát. Regeltem usteam.hu-n meg itt is. és vissza is olvasgattam és mindenhol az volt hogy a főoldalon lévő felh név és jelszó kell az ftp-hez. de ez hol van?:O
jaés a kiszolgálót ugy kellett beírni hogy? ftp.usteam.hu:31337 ?
:lame: ^^"
köszönöm és bocsánat ha vak voltam és nem találtam meg amit kellett volna :oops: :lol:

Próféta

Quote from: kityee on 2010-05-04, 01:25:15
Hali mindenkinek.
Nagyon kezdő vagyok ftp ügyben... noshát. Regeltem usteam.hu-n meg itt is. és vissza is olvasgattam és mindenhol az volt hogy a főoldalon lévő felh név és jelszó kell az ftp-hez. de ez hol van?:O
jaés a kiszolgálót ugy kellett beírni hogy? ftp.usteam.hu:31337 ?
:lame: ^^"
köszönöm és bocsánat ha vak voltam és nem találtam meg amit kellett volna :oops: :lol:
Szia!
Moha linkjét olvastad? http://moha.uw.hu/tcftp/tcftp.htm
A főoldal a http://usteam.hu, és az FTP-re az a név és jelszó kell, amivel oda be tudsz lépni (tehát nem lesz a honlapon külön leírva sehol).

Panko

sziasztok tudna valaki segíteni?total commanderrel lépnék be ftp-re de nemenged fel:S az a hibaüzenet jön ki hogy no response(timeout), nemnagyon tudom mit jelent. tudna valaki segíteni mit ronthattam el?mindenhova azt írtam be amit kellett de mégse enged:S

Cheesy

Quote from: Panko on 2010-05-23, 11:45:57
sziasztok tudna valaki segíteni?total commanderrel lépnék be ftp-re de nemenged fel:S az a hibaüzenet jön ki hogy no response(timeout), nemnagyon tudom mit jelent. tudna valaki segíteni mit ronthattam el?mindenhova azt írtam be amit kellett de mégse enged:S
Nem hinnem, hogy elrontottad, FTP most off.

Flaser

Úgy fest megint elszállt egy winyó, ezúttal a Manga/Hentai Maga-s. (Na vajon melyek miatt pörgették így a népek :bsd: ?)
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Bug88

Hey mindenki!
Nemtom jó helyrre irok e, gondoltam szólok. Az ftp szerveren lévő The third: the girl with the blue eye c. anime angol audiója hiányos, feszt kimarad a beszéd. Ajánlom az arigatou verziót feltenni.

zsozso

Jopár anime hiányzik az ftpről, ugy néz ki egyik 750es disk megadta magát. Ha szerencsém van, akkor valamennyi adatot még le fogok tudni műteni róla, de ehhez szükségem lenne egy csere diskre. Amennyiben támogatnátok a disk beszerzésben, úgy valószínűleg hamarabb sikerül megcsinalnom.
Death is the only redemption

Niphredil

Szisztok!

Nekem az lenne a problémám, hogy most váltottam mac-re és hát nem igen tudok még mindent hogy meg hol...az ftp kapcsolatnál beírom a nevem és a jelszóm és kiírja h az egyik biza nem jo...nosza fel főoldalra, bejelentkezés, tökéletesen működik. Szóval valakinek vmi ötlet h mi lehet a gond és ezt hogy lehetne megoldani? Esetleg egyéb beállítás amit én nem találtam meg? Pl ez a passzív kapcsolatos dolog ez itt nem létezik v nemtom én nem találtam :S

Köszi előre is a segítséget!

Niphredil