Gratulációk - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:01:17

Previous topic - Next topic

.Attila

Most már, hogy tényleg meg van az 1300 (Shadowolf: :hehe: de gonosz vagyok :bsd: ):

Grat Saori!

Kalibur

Grat Saori !
És Shadowolf után szabadon boldog szülinapot zsepinek :) !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tiaro

I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Tiaro

Jajjigen:
Grat Ramiz az új avatarhoz. Nagyon kawaii ^^", csak kissé szokatlan.  :bsd:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Drótmalac

#3364
Gratula Saori az 1300. posthoz!
Boldog születésnapot Hankey!
És bár ezt még nem ellenőriztem és nem is láttam (és mint láthattuk, néha nem árt), de megbízván Tiaro állításában: látatlanban is: Gratula az új avatarhoz Ramiz!
Időközben megnéztem a kérdéses avatart... Valóban érdekes, bár nem a kawaiii!!, ami először eszembe jut róla :rolleyes:

ignus

Boldog Születésnapot Hankeynek, óriási grat Saorinak (:ignus bűnbánó szemekkel visszatolja Soridannek a hiányzó 15 tonna rakétácskát, de egyet azért kilő tiszteletedre.) Sori RELODED! :D

És Ramiznak is az avatar miatt!
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

.Attila

Grat Ramiz!
Ööö... mit is látunk? :confused:

Shadowolf

Ezennel szeretnék gratulálni annak az (általam mélyen tisztelt) embernek, aki bevezetett engem a hétvégi meet-ek világába. Szóval: Boldog születésnapot Kono sama!

És mielőtt lehurrogna mindenki, van engedélyem a gratuláláshoz.

Kono

Ohh-ohh...ugyan-ugyan, én igazán nem tettem semmit, viszont a gratulációt köszönöm szépen, jólesik, hogy gondoltál rám ^^  :merci: Bár újabban nem sokat beszélünk ott, de személyesen is megteszem majd szombaton, ha leszel!

Izéke, _kicsit_ se egó lévén, köszönöm az elkövetkező x (vagy y :hehe: ) drágaságnak is a jókívánságot!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Kono

Ohh-ohh....ugyan-ugyan, én igazán nem tettem semmit, viszont a gratulációt köszönöm szépen, jólesik, hogy gondoltál rám ^^  :merci: Bár újabban nem sokat beszélünk ott, de személyesen is megteszem majd szombaton, ha leszel!

Izéke, _kicsit_ se egó lévén, köszönöm az elkövetkező x (vagy y :hehe: ) drágaságnak is a jókívánságot!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Vóbert

Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: ignusBoldog Születésnapot Hankeynek, óriási grat Saorinak (:ignus bűnbánó szemekkel visszatolja Soridannek a hiányzó 15 tonna rakétácskát, de egyet azért kilő tiszteletedre.) Sori RELODED! :D

És Ramiznak is az avatar miatt!

Gratulálok azoknak, akiknek előttem gratuláltak és én még nem, illetve akihez van felhatalmazásom :)

/me összes rakétáját egybekötegelve - Ignus rettegj! - felkiáltással gyufát sercint a talpán >:]
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Bruce

Quote from: SoridanGratulálok azoknak, akiknek előttem gratuláltak és én még nem, illetve akihez van felhatalmazásom :)
Merő lustaságból csak annyit: szívből kívánom mindazt, mint az előttem szólók!


Quote from: Soirdan/me összes rakétáját egybekötegelve - Ignus rettegj! - felkiáltással gyufát sercint a talpán >:]
Mármint Ignus talpán?  :hehe:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Soridan

Quote from: Bruce579Mármint Ignus talpán?  :hehe:

:_off: Elfelejtettem volna közölni, hogy Ignus köré kötegeltem a roketteket? :ejj: Felelőtlenség volt... nu, mindegy, most már ne hiába égjen a gyufa  :bsd:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kalibur

Szülinapot Kono, még sokat és boldogat :D
És hadd gratuláljak előre ignusnak leendő szép fehér ruháihoz, szárnyacskáihoz és az esetleges glóriához  :rotflol:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Xaga

Boldog szülinapot Kono

.Attila

Boldog születésnapot Kono!

Shadowolf

Quote from: KaliburÉs hadd gratuláljak előre ignusnak leendő szép fehér ruháihoz, szárnyacskáihoz és az esetleges glóriához  :rotflol:

Jajj! :ejnye: Azért grat ignus! :D

Exo

Bocs a lemaradásomért (és a lustaságért) :D
De azért bepótlom:
Gratula Mindenkinek aki most ünnepel vmit!!! (postszámforduló + avatar)


Xaga

Quote from: ShadowolfGrat Bruce-nak az új avatarhoz!

-||- //+szöveg hogy meglegyen min 10 karakter:)

.Attila

Grat Bruce! Ismét csak meg kell kérdeznem, hogy: kit is látunk a képen?

Saori

Quote from: TriviGrat Bruce! Ismét csak meg kell kérdeznem, hogy: kit is látunk a képen?

Most lettem felvilágosítva :

Quote from: Shock12Aion a főgonosz a Chrno Crusade című, most futó rajzfilmből... (egy démon)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Vóbert

Grat again :) Ez már úgyis folyószámon megy :P De nagyon teccik  :hehe:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Kilteh

Hápy Börszdéy Kono! Kívánok neked mindent mi szép s jó, s shock (;))jó ANIMEét!

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Saori

Quote from: VóbertGrat again :) Ez már úgyis folyószámon megy :P De nagyon teccik  :hehe:

neked meg grat a seniorsághoz :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

.Attila

Grat senior Vóbert!
Jó gyorsan haladsz. Én meg, ha minden jól megy, akkor csütörtökre elérem az otaku szintet :)

Shock12

Quote from: Saorineked meg grat a seniorsághoz :)
Grat Vóbert !! Khirály !! ;) Ha ilyen léptékkel haladsz, akkor lehagysz... :) !

ignus

Bódogat Kono, még 5X ennyit! :D

Bruce: grat, én felismertem egyből!  :hehe:

/me az utolsó elötti pillanatban kiszabaul a gondosan rámkötözött rakéták szoritásából, gyorsan felhivja Copperfieldet és megköszöni neki a segitséget, majd Sori elől futva azon töpreng hogy talán nem is állt volna olyan rosszul az a glória meg a szárnyak! :D/
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Shadowolf

#3389
Grat Vóbert a seniorsághoz! Csak így tovább! :jee:

EDIT: és grat legújabb tagunknak, Vikunya-nak az avatarjához! Ez valami állati! :hopp: (FF rulez! :D)