ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Sorata

Dark Love, Panty Flash Teacher, Princess 69, Daiakuji, Bible Black, Kite, Mezzo Forte, Black Gate, Body Transfere, Boin, Little Monica, Immoral Sisters, Sex Demon Queen, Darling, Front Innocent, Girl Next Door, Stringendo, Viper GTS, Midnight Panther.

Ezeket láttam és szerintem mind jó. A Midnigth Panther kicsit light-osabb, de azért az is jó.
Bár van a listában néhán kicsit durvább is, de a többségét ajánlom.

Rounin

Quote from: Sorata on 2006-11-28, 13:46:25
Dark Love, Panty Flash Teacher, Princess 69, Daiakuji, Bible Black, Kite, Mezzo Forte, Black Gate, Body Transfere, Boin, Little Monica, Immoral Sisters, Sex Demon Queen, Darling, Front Innocent, Girl Next Door, Stringendo, Viper GTS, Midnight Panther.

Ezeket láttam és szerintem mind jó. A Midnigth Panther kicsit light-osabb, de azért az is jó.
Bár van a listában néhán kicsit durvább is, de a többségét ajánlom.

Kicsit durvább, aszongya :angyali:.

Sorata

Quote from: Rounin on 2006-11-28, 13:49:09
Quote from: Sorata on 2006-11-28, 13:46:25
Dark Love, Panty Flash Teacher, Princess 69, Daiakuji, Bible Black, Kite, Mezzo Forte, Black Gate, Body Transfere, Boin, Little Monica, Immoral Sisters, Sex Demon Queen, Darling, Front Innocent, Girl Next Door, Stringendo, Viper GTS, Midnight Panther.

Ezeket láttam és szerintem mind jó. A Midnigth Panther kicsit light-osabb, de azért az is jó.
Bár van a listában néhán kicsit durvább is, de a többségét ajánlom.

Kicsit durvább, aszongya :angyali:.

Hát most, na...

teraflare

Izé... olyant tudtok, ahol először megölik a lányokat(kíváncsiság, beteg vágy (80%-20%))? vagy irreálisan nagy mellűeket. Esetleg egyszerre?

KeLa

Quote from: teraflare on 2006-11-29, 13:52:41
Izé... olyant tudtok, ahol először megölik a lányokat(kíváncsiság, beteg vágy (80%-20%))? vagy irreálisan nagy mellűeket. Esetleg egyszerre?
Bondage Game
(fent van ftp-n)
Bár itt csak utánna ölik meg a lányokat :lol:
de nagyon jó...és vannak benne irreálisan nagy mellek is :jee:

Prof. William

#1175
Quote from: teraflare on 2006-11-29, 13:52:41
Izé... olyant tudtok, ahol először megölik a lányokat(kíváncsiság, beteg vágy (80%-20%))? vagy irreálisan nagy mellűeket. Esetleg egyszerre?

Az már necrofilia lenne nem? Olyat sztem nem csinálnak. Bár sztem biztos lenne igény rá...

Ebben a bondageben mutaják a dolgot vagy csak utalnak rá? Akkor tényleg beteg.

Hogy témánál maradjunk. A Necromancer c. anime fenn van a FTP-n? Miről szól? Érdemes megnézni?

KeLa

Quote from: Prof. William on 2006-11-29, 15:11:05
Quote from: teraflare on 2006-11-29, 13:52:41
Izé... olyant tudtok, ahol először megölik a lányokat(kíváncsiság, beteg vágy (80%-20%))? vagy irreálisan nagy mellűeket. Esetleg egyszerre?
Ebben a bondageben mutaják a dolgot vagy csak utalnak rá? Akkor tényleg beteg.
[spoiler]Az egyik csajnak levágják a fejét, és odadobják egy másik csajnak, de a levágást pont nem mutatják.
Egy másik csajt viszont összekötözve beletesznek egy vízzel teli akváriumba, és azt végig mutatják, ahogy megfullad.
[/spoiler]
Ja és még vmi:

Ridiculously hardcore series featuring just about every single fetish done to the extreme. Every girl seems to be in place to satisfy each masters different liking, such as scatology, peeing, dickgirls, insanely huge breasts with lactation, etc.

Gondoltam jobb ha előre szólok h ez nemcsak bondage, hanem durvább :ejnye:

sirtomi

A nagy mellekkel nincs semmi bajom :D, de a többi...  ilyet inkább nem nézek, csak rossz álmaim lennének :)

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-11-29, 15:28:59
A nagy mellekkel nincs semmi bajom :D, de a többi...  ilyet inkább nem nézek, csak rossz álmaim lennének :)
:tezsvir:

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

Normál melleket (na jó lehet nagyobb is :D ), normál és nem beteg hentai-okat. :rolleyes:
teraflare: ne karcoljuk ezen a fórumon a guro határait plz, köszönöm.

KeLa

Quote from: Yakumo on 2006-11-29, 17:43:36
Normál melleket (na jó lehet nagyobb is :D ), normál és nem beteg hentai-okat. :rolleyes:
teraflare: ne karcoljuk ezen a fórumon a guro határait plz, köszönöm.
Az egy dolog h neked meg másoknak nem jön be, valakinek viszont igen  :hehe:
Neki is megvan a joga h segítséget kérjen, másnak is megvan h segítsen, nem?
Nem off volt, hanem a témán belül maradtunk. :angyali:

Yakumo

Quote from: KeLa on 2006-11-29, 17:49:15
Quote from: Yakumo on 2006-11-29, 17:43:36
Normál melleket (na jó lehet nagyobb is :D ), normál és nem beteg hentai-okat. :rolleyes:
teraflare: ne karcoljuk ezen a fórumon a guro határait plz, köszönöm.
Az egy dolog h neked meg másoknak nem jön be, valakinek viszont igen  :hehe:
Neki is megvan a joga h segítséget kérjen, másnak is megvan h segítsen, nem?
Nem off volt, hanem a témán belül maradtunk. :angyali:
Nem egyszer elmondtam már ,hogy nem személyes vélemény miatt szólok érte, (bár az is, igen) de a Guro nem szívesen látott a fórumon zsozso által sem. Ő találta ki, hogy ne legyen itt. Tényleg nehéz elhinni látom, hányszor kell még elmondani? Tényleg azt hiszitek, h egy moderátor személyes véleményből szól ilyen miatt? 

Member

Szerintem a guro-sok találjanak ki vmi titkos nyelvezetet vagy állapodjanak meg valamilyen idegen nyelvben és netszótárban és akkor ők érteni fogják, a többieket meg nem zavarja.

Szex csak konzervatívan és egy bizonyos mértékig. :angyali:

Yakumo

Quote from: Member on 2006-11-29, 18:13:37
Szerintem a guro-sok találjanak ki vmi titkos nyelvezetet vagy állapodjanak meg valamilyen idegen nyelvben és netszótárban és akkor ők érteni fogják, a többieket meg nem zavarja.

Szex csak konzervatívan és egy bizonyos mértékig. :angyali:
Sztem meg menjenek más fórumra. (Megkérjük szépen, mert ez ennek a fórumnak a szabálya. Értik? Verstehen Sie? Do you understand? etc.)

Ha nagy melleket akar valaki, ott van a Milk Junkies, igaz cenzúrázott, de ekkora bazi melleket én még nem láttam hentaiban, kivéve olyat, ami már gusztustalan szintet ütötte meg. De ez még elmegy sztem. Ha BIG Tits kell, hát itt van ez.

Prof. William

A srác csak érdeklődött. És ez elméletileg a Hentai kategóriában van. Biztos ti is láttatok már párat ami halállal végződött. Bár nem hisztem hogy Guro Hentai Anime létezne. Ez hálistennek csak a mangára korlátozódik.

És az hogy meghal benne a csaj az nem guro. Sőt ha meghalna és nekróznának vele (amúgy ilyen tényleg létezik?) Guro az lenne ha az egész arról szólna hogy a csajt ölik.

Yakumo

Kérjem meg zsozso-t nem nyithatnánk-e egy durvább hentai-oknak fenntartott guro/ killrape/ necrofil/ sicko topic-ot? Kiváncsi vagyok mit reagálna. Bár sztem inkább kerüljük ezt el, mint az ilyen témákat is.

teraflare

Hu. Mint mondtam 80% kíváncsiság miatt kérdeztem. Ha még nem láttam olyat, honnan tudjam szeretem-e? Mindenkitől utólag is bocs.

Selmo

Quote from: Yakumo on 2006-11-29, 18:56:04
Kérjem meg zsozso-t nem nyithatnánk-e egy durvább hentai-oknak fenntartott guro/ killrape/ necrofil/ sicko topic-ot? Kiváncsi vagyok mit reagálna. Bár sztem inkább kerüljük ezt el, mint az ilyen témákat is.
Hát ha ezt nem is, de szerintem nem rossz ötlet kettévenni a softosabb és a csápos, erőszakolós, stb. kategóriát és akkor mindenki, csak azt olvassa, amelyik érdekli. :)

A tökéletesség unalmas.

KeLa

#1188
Quote from: Yakumo on 2006-11-29, 18:32:23
Sztem meg menjenek más fórumra. (Megkérjük szépen, mert ez ennek a fórumnak a szabálya. Értik? Verstehen Sie? Do you understand? etc.)
Bocsi, h szólni merek, de nem látom ezt leírva a szabályzatban...

A másik dolog: nem is volt szó guro-ról, amit én ajánlottam az egy kicsit durvább bondage volt :smile:

sirtomi

Quote from: Yakumo on 2006-11-29, 18:32:23
Ha nagy melleket akar valaki, ott van a Milk Junkies, igaz cenzúrázott, de ekkora bazi melleket én még nem láttam hentaiban, kivéve olyat, ami már gusztustalan szintet ütötte meg. De ez még elmegy sztem. Ha BIG Tits kell, hát itt van ez.
Milk Junkies tök jó, nekem tetszett :D
Mintha nem cenzúrázott változatot néztem volna belőle, megkeresem hátha kell valakinek. Remélem nem tévedek :)

Member

Sziasztok, tud vki valami light-os, romantikus és kismellű egyéneket felvonultató leszbikus hentai-t ajánlani, amely lehetőleg nem haladja meg a 250 megát?

Tudom, komoly elvárások. :)

Prof. William

" + Hívják Katinak a főhőst és szeresse a főtt krumplit."

A Front Innocenben szt hiszem van leszbikus jelnet. D Eamiben csak az van az sztem már nem a soft Kategóriába tartozik.

A Blood Shadowban van még ilyen amikor a két harcoslányt megszáll a démon. Aztán amikor a főhős berohan megmenteni őket a látványtól lefagy. :)

Member

Én a leszbi párokat (triókat :D) light-abbnak tartom, mint a hetero-kat, persze a yaoi már túlzottan trash. X_X

Az az Eami egy cím amúgy vagy elírás? :confused:

Selmo

Az De amiben akar lenni. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#1194
A Bible Black "farkas" leányai beleszámítanak a leszbibe?  :hehe:

Amúgy régen láttam valami ilyen lightos hentait, amibe egy fiú meg egy lány ninja elszökött a ninja faluból, hogy boldogan éljenek, Utánuk küldtek egy másik ninja csajt. Ott volt egy leszbi jelenet. De az egész extra light, és poénra van véve, meg aztán beszállt a pasi is. Pontos címet nem tudok, de bizti valami ninja girl vagy ilyesmi.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Nekem full yuri kellene, most ilyen hangulatom lett hirtelen. :redface:
Maximum kinyomom a videót, amikor a faszi előkapja. :D

Dreamcleaver

Passz, de felkeltetted az érdeklődésemet. Csak sajna sehol sem lehet külön Yuri hentaira keresni. Plussz nekem hardcore action kéne szép animációval, az meg még "normális" hentai-ban is ritka.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Torrentz-en találtam ilyen Hentai Collection Of Yuri Clips Part 2-3-4 nevű cuccokat, meg tudnátok mondani, hogy körülbelül melyek a jó minőségűek (nem képi, élvezeti :D)?

Part2 (Details)
Part3 (Details)
Part4 (Details)
Majd minden este leszedek 1-et 2-őt, amikor már nem zavar a környezet. :)

Yakumo

Stainless Night. Csak lányok, csak lányokkal. 2 rész össz-vissz.
(on ftp)

Selmo


A tökéletesség unalmas.