ajánljatok hentai-t!

Started by gyroscope, 2003-01-13, 16:52:55

Previous topic - Next topic

Member

Köszönöm. :merci:
Csodálkoztam volna, ha pont ez nem lenne. :D

EDIT: Hány mega 1 rész? :confused:

Yakumo

Quote from: Member on 2006-11-30, 21:22:39
Köszönöm. :merci:
Csodálkoztam volna, ha pont ez nem lenne. :D

EDIT: Hány mega 1 rész? :confused:
Szerintem bármelyik ftp progi kiírja, de parancsolj: 436(1. rész) és 297(2.rész) mega.
Egy kicsit túllépi az általad kért korlátot, de jobbat nem tudtam mondani.

Member

Koleszban ftp-progi? :confused: Annak örülök, hogy az IE nincs letiltva...
Most hogy így rákerestem, egészen aranyos a rajzolása. :)
Viszont még torrenten sincs gaggyantabb minőségben, kár...

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-30, 17:00:40Csak sajna sehol sem lehet külön Yuri hentaira keresni.
Click. Persze túl sok találat nincs.

Quote from: Yakumo on 2006-11-30, 19:40:33
Stainless Night. Csak lányok, csak lányokkal. 2 rész össz-vissz.
(on ftp)
Pinkpineapple cucc. Nyami, már szedem is :D


Member

Sainless Night ep01
Grafikailag tényleg szép, különösen az arcok (főleg Levia-é).
Kicsit sajnáltam, hogy mindig csak a szemüveges lány az aktív és hogy a "gonosz" még nem tűnt fel.
Ott kicsit meglepődtem, amikor a csajnak farka nőtt. O_O

Selmo

Nekem mondod? Mikor láttam, mondtam magamban, hogy na ez is egy olyan BB csak finomabb. Ezeknek a japánoknak úgy látszik a sima szex már nem is elég. :oops: De a történet egész érdekes volt, akár 13 részt is elbírt volna. ;)

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Lehet Japánban tényleg farka nő a csajoknak...még belegondolni is hátborzongató...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Ilyet ne is mondj, még rémálmaim lesznek. :eek:

A tökéletesség unalmas.

devcsa

Ajánlanék egy Hentait a Himekishi Lilia .Igaz , hogy van bene csáp  ,de nagyon igényesek a rajzok.

Alkyra

Brutális hentait akarsz?

Crimson Climax. Ez nagyon brutális...de nincs befejezve az us-en. Meg a Blood Shadow. Az is meglehetősen durva.(<= nem én NEM szeretem ezeket....rulett-szerűen válogatok s mindig megszívom...(aki ki mer hívni egy party orosz rulettre azt még előtte lelövöm... :morci:)
Mely H voltak még azok amik meglehetősen durvák voltak...öhm..esetleg a Cambrium(azt nem néztem végig)...most így több nem jutt eszembe.A felső kettőben rengeteg vér s brutalitás van...szal csak erős idegzetűeknek...

KeLa

Quote from: Alkyra on 2006-12-06, 08:52:08
Brutális hentait akarsz?

Crimson Climax. Ez nagyon brutális...de nincs befejezve az us-en. Meg a Blood Shadow. Az is meglehetősen durva.(<= nem én NEM szeretem ezeket....rulett-szerűen válogatok s mindig megszívom...(aki ki mer hívni egy party orosz rulettre azt még előtte lelövöm... :morci:)
Mely H voltak még azok amik meglehetősen durvák voltak...öhm..esetleg a Cambrium(azt nem néztem végig)...most így több nem jutt eszembe.A felső kettőben rengeteg vér s brutalitás van...szal csak erős idegzetűeknek...
Hopp, érdeklődés felkeltve, letöltés elindítva... :Kiraly:

teraflare

Quote from: Alkyra on 2006-12-06, 08:52:08
Brutális hentait akarsz?

Crimson Climax.  Meg a Blood Shadow.
Ha nincs benne kaka meg pisiszex, akkor oké.

Alkyra

Quote from: teraflare on 2006-12-06, 13:14:06
Quote from: Alkyra on 2006-12-06, 08:52:08
Brutális hentait akarsz?

Crimson Climax.  Meg a Blood Shadow.
Ha nincs benne kaka meg pisiszex, akkor oké.

Az nincs, megnyugodhatsz.:) Itt csak "szimpla" brutalitás van.

gr33n

Nekem ami személy szerint nagyon tetszett az a Jiburiru - The Devil Angel volt. Szép a grafikája és a story sem rossz. A legjobb benne hogy jó szép hosszú a sex és jó pózokat mutatnak és még ezen felül elég gyakran van de mégis van story-ja az egésznek. Mivel 4 részes így hosszú élvezetet kínál. A főszereplők tök jól néznek ki (nem úgy mint a P69-ben hogy egy dagadt pasi nyomja szét a csajokat) és a főszereplő csaj is nagyon jól néz ki mind2 formában.

Prof. William

Hát a Blood Shadow inlkább amolyan kardozós b*szós sztori. Asszem összesen 1 vagy kettő jelenet van ami szexes és brutális. Persze a hektószámra ömlik benne a vér de inkább csak a lekardozott démonoké.
Amolyan berserkszerűen darabolnak szét minden csúnya démont hőseink. A főhős és a ninjalányok között teljesen normális a szex. :) a Démonok meg hamar megszívák ha erőszakoskodnak.

Még az én Light hoz szokott viáglelkem is elviselte sőt egészen szórakoztatónak találta.

A Crimson Climac-ból viszont egy rész is elég volt. Asszem ha tényleg brutálist véres perverzest akarsz látnai akkor azt nézd meg. A Blood Shadow százszor normálisabb annál. Ha nem lenne az a 1-2 démonos szexelős jelenet akkor lazán elmehetne szexes kalandfilmnek.

KeLa

Quote from: Prof. William on 2006-12-06, 15:44:02
A Crimson Climac-ból viszont egy rész is elég volt. Asszem ha tényleg brutálist véres perverzest akarsz látnai akkor azt nézd meg.
Azért nem kell ennyire túlozni, annyira nem volt brutális :wtf:
Bár azt elismerem, hogy az én tűréshatárom az ilyen dolgokban jóval magasabb szintem van, mint a legtöbb embernek :D

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2006-12-06, 15:44:02


A Crimson Climac-ból viszont egy rész is elég volt. Asszem ha tényleg brutálist véres perverzest akarsz látnai akkor azt nézd meg. A Blood Shadow százszor normálisabb annál. Ha nem lenne az a 1-2 démonos szexelős jelenet akkor lazán elmehetne szexes kalandfilmnek.

Naja-XD mind2 véleményre:). CCt csak azért néztem, mert kíváncsi voltam, hogy vajon megmenekül-e a csaj.:)
(s kiderül-e a családi titok..)

Prof. William

Spoilerezd már el akkor nekem a végét. Arra én is kíváncsi lennék...

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2006-12-06, 19:23:41
Spoilerezd már el akkor nekem a végét. Arra én is kíváncsi lennék...

Sajnos nincs vége(azt hiszem).
De...[Spoiler] Miközben egy megerőszakolásos kísérlettel megpróbálja a család fiatalabb férfi tagja eltenni láb alól Houtokot(az a lány akinek ki van vágva a gyomra vagy mi...s ő az egyetlen aki személyesen is ismeri a család "mesterét". őaz aki idehívta a főhősnőnket.) addig a főhősnő megpróbál elmenekülni az egyik szolgálólánnyal aki bele szeretett.:)(igen. van yuri jelenet..:) ), de a kapunál a vérben fürdő Houtoko odavonszolta magát valahogy s valamely furcsa dologgal megállítja a lányt. Az elméjével játszadozot s a csaj nem tud elmenni, még akkor se ha akar...s itt véget ér.[/spoiler]

Prof. William

#1219
Ritka kilátástalan végeket tudnak összehozni az animékben és persze a hentaikban is. AZ embernek szinte belefájdul az agya ha belegondol.

Ja de az még csak a 2 vége nem? Szal bármi lehet. Bár azért ilyenben ritka a heppiend!  :comp:

Pharaoh

Bible Black-hez és Black Windows- hoz hasonló grafikájú hentain keresek. Ha lehet irjatok minnél többet!

Dreamcleaver

#1221
Olyan jót mit a Bible Black nem találsz. One and Only.  :D

Ami egész pofás:

G Spot Express
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=3126

Widow
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=1972

Harvest Night
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2465
Bár sztem ez a grafikán kívül elég sz@r.

Midnight Sleazy Train: track Two
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=2444

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Ryxus

Dreamcleaver

Elárulnád, ha szépen megkérlek, hogy az aláírásodban lévő hölgyike melyik hentai -ból származik?
Fullmetal Alchemist and Bleach 4ever

"If you get close to the sun you just get yourself burnt" - Edward Elric

"Under the mask there is another mask" - Hatake Kakashi

"All of your opinions are rejected!" - Kurosaki Ichigo

Hiei-sama

Quote from: Ryxus on 2006-12-12, 21:58:43
Dreamcleaver

Elárulnád, ha szépen megkérlek, hogy az aláírásodban lévő hölgyike melyik hentai -ból származik?


Hm nekem Amaenaideyobol tunik az egyik csajnak,bar lehet tevedek ugyanis az nem hentai :D

Necrid^

Quote from: Ryxus on 2006-12-12, 21:58:43
Dreamcleaver

Elárulnád, ha szépen megkérlek, hogy az aláírásodban lévő hölgyike melyik hentai -ból származik?

Amaenaideyobol van és az egy anime nem hentai.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: Necrid^ on 2006-12-12, 22:15:03
Quote from: Ryxus on 2006-12-12, 21:58:43
Dreamcleaver

Elárulnád, ha szépen megkérlek, hogy az aláírásodban lévő hölgyike melyik hentai -ból származik?

Amaenaideyobol van és az egy anime nem hentai.
...and the Hentai Mod said the final truth.  :D  :Kiraly:

Dreamcleaver

Quote from: Hiei-sama on 2006-12-12, 22:09:40
Quote from: Ryxus on 2006-12-12, 21:58:43
Dreamcleaver

Elárulnád, ha szépen megkérlek, hogy az aláírásodban lévő hölgyike melyik hentai -ból származik?


Hm nekem Amaenaideyobol tunik az egyik csajnak,bar lehet tevedek ugyanis az nem hentai :D

Igen az Amaenaideyo című animéból van. Nem hentai, ecchi, bár elég sok minden megmutatnak, főleg a két évadzáró special epizódban.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fazék

Kész, gyenge vagyok. Következő a letöltési sorban az Amaenaideyo lesz :D

(bár vszleg úgyis csalódok benne, de legalább jól fog kinézni :))

Hiei-sama

Jo kis sorozat sztem en elszorakoztam rajta,es hat igen a 2 special resz nagyon durva foleg a tobbi utan nezve :D

Dreamcleaver

Quote from: Fazék on 2006-12-12, 22:26:00
Kész, gyenge vagyok. Következő a letöltési sorban az Amaenaideyo lesz :D

(bár vszleg úgyis csalódok benne, de legalább jól fog kinézni :))

Fazék, a sorozat gyakorlatilag magáról az ecchiről szól. Van hozzá körítve egy gyengécskek komikus/romantikus sztori, hogy valamivel összekössék az ecchi jeleneteket. A szereplők 80% csaj, C-D cupos melllméretekkel, kivéve kettőt, egy kötelező fiús-harcias karaktert, meg egy lolit. De tényleg "jól néz ki" a sorozat.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS