Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Kalibur

Quote from: SaoriCsak egy szót mondok: érettségi..:rolleyes:
Nem olyan véres az ^^ (most nem tudom eldönteni mi legyen... eredetileg azt akartam írni, fel a fejjel, de nemtom jó dolog e ha valami nem elég véres :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Quote from: KaliburNem olyan véres az ^^ (most nem tudom eldönteni mi legyen... eredetileg azt akartam írni, fel a fejjel, de nemtom jó dolog e ha valami nem elég véres :D )

Hát.. hmm..ebben az esetben talán jobb ha nem túl véres ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

#1142

Amíg ti elvagytok a vérengzős elvérzős
fincsi nedüfosztogatással én elekzdem ígéretem beváltását.
Itt van ameglepi bocs, hogy gagyi a minősége
de beraktam 600dpi-be, hogy szépen megszerkesszem
csak kiderült, hogy OP-rendszernek nevezett Windóz + a
gépem túl gagyi ahoz, hogy megszerkeszthessen egy
ekkora képet. De ha kell valakinek szépben átküldöm egy
progiben MSN - DC++ vagy egyéb. Kalibur amúgy a
Vampire cuccaimet megosztom ha eljössz végre DC-re.




 :bsd: By:Tac-csont

Tac-csont

#1143

Szóval először is itt van az első Oldal
Scanneltem és szerkesztettem az usteam Vértestvéreinek.
Remélem tetszeni fog. A minősége a gépem kicsiny
szerkesztési teljesítménye miatt épphogy olvasható előny,
hogy így legalább nem foglal sokat. Szóval Bloodyrayne2
3/1



 :bsd:  By:Tac-csont

Tac-csont

#1144
Ját rájötem valamire ami tök jó kis fejlesztés itt  :)
Vámpájá Fán ==> Szóval most a maradék kettő
Bloodrayne 2 Oldal jön ide.


 :bsd: By:Tac-csont

Saori

Quote from: Tac-csont
Szóval először is itt van az első Oldal
Scanneltem és szerkesztettem az usteam Vértestvéreinek.
Remélem tetszeni fog. A minősége a gépem kicsiny
szerkesztési teljesítménye miatt épphogy olvasható előny,
hogy így legalább nem foglal sokat. Szóval Bloodyrayne2
3/1

http://usteam.uw.hu/forum/attachment.php?attachmentid=1690&stc=1


 :bsd:  By:Tac-csont

csont, az attachmentekért fejbe leszel lőve.. van képgaléria, onnan kell linkelgetni mostmár: Image Board
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont


Szóval még pár kép a Vértestvérekről  :)
 :hopp:  :hopp:  :hopp:



 :bsd:  By:Tac-csont

Tac-csont

Quote from: Saoricsont, az attachmentekért fejbe leszel lőve.. van képgaléria, onnan kell linkelgetni mostmár: Image Board
Jóvanna lójetek fejbe na gyerünk rajta.
Franc se bírja követni a fejlesztéseket.
De közbe rájötem, hogy linkelekeskedjek :)
Inkább gyere MSN-re


 :bsd:  By:Tac-csont

Kalibur

Quote from: Saoricsont, az attachmentekért fejbe leszel lőve..
Olyannyira, hogy a második kettőt már meg sem nyitja...
Különben mennék én DC-re, csak azt a hubot amit te megjelöltél nem hajlandó megnyitni nekem... állandó connection timeout meg mittoménmi...
De ha sikerül se a saját nickemen megyek, így kevés az esélye, hogy felimerj...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Quote from: KaliburOlyannyira, hogy a második kettőt már meg sem nyitja...
Különben mennék én DC-re, csak azt a hubot amit te megjelöltél nem hajlandó megnyitni nekem... állandó connection timeout meg mittoménmi...
De ha sikerül se a saját nickemen megyek, így kevés az esélye, hogy felimerj...

Na örűűjjetek hiba korigálva.
Ezz a sok variálás esszem megáll már
lassan nem fórumon leszek hanem mini
HAcker konferencián. NA szóval. Lesz még 2 MAsqurade
cucc is később talán már csak holnap.
Ja és ha visszjösz DC-re és valszeg már nem fogok
Scanelgetni akkor megoszthatom a Vampire Könyvtáramat is. És nézelődhetsz.


 :bsd:  By:Tac-csont

[BouNCE]

Szerintem idevág, ha tud nekem segiteni valaki abban hogy hol talalok Soul Reaver 2 -höz magyarosítást, az irjon valami privatot, nemigazan ertek angolul es ugy eleg rossz jatszani :)
.
Minden dolog, aminek kezdete van, véget is ér.
A vég már közeleg. Terjeszkedik a sötétség.

Kalibur

Quote from: '[BouNCE']Szerintem idevág, ha tud nekem segiteni valaki abban hogy hol talalok Soul Reaver 2 -höz magyarosítást, az irjon valami privatot, nemigazan ertek angolul es ugy eleg rossz jatszani :)
Na arról spec fogalmam sincs...
Meddig jutottál el? (már ha elkezdted )

Tac-csontnak viszont örömmel jelentem, teljesen happy vagyok azzal az AMV-vel, most hogy végre sikerült is letölteni. Nagyon köszönöm :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Quote from: KaliburNa arról spec fogalmam sincs...
Meddig jutottál el? (már ha elkezdted )

Tac-csontnak viszont örömmel jelentem, teljesen happy vagyok azzal az AMV-vel, most hogy végre sikerült is letölteni. Nagyon köszönöm :D

Nincsmit Vértestvéreknek mindent  :)
Na szóval ha érdekelnek egyéb nyalágnságok
majd egyeztethetnénk egyet és megosztom a
-=([Vampire])=- Könyvtáramat is most úgy 3GB
körül van de jön még lefelé 3 film is és ebben a
3GB-ban 3 film van a többi egy két album amit
eddig kilistáztam már meg képek meg ilyesmi bár
van még egy rahedli válogatnivaló azért ez is megteszi
egyenlőre.



 :bsd:  By: Tac-csont

Kalibur

Lehet olyasminek megtörténnie, hogy túl előrehaladott az itthoni technika a Soul reaver játszásához?? Nem jön be más csak lila képernyő meg a zene... kicsit idegel... hogy játsszak így kedvenc démon/vámpír Razielemmel??
Mér packázik velem a technika?
(postszámnövelő sajnáltassuk magunkat postunkat olvashatták... de mivel már úgyse halnak bele, hát jobb híján köszönjük szíves türelmüket... :D)
1000  :hopp: !!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

Quote from: Kalibur1000  :hopp: !!

Mégegy ŐSvámpír ;)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

Nyahh gyertek DC-  :)
Sohavisszanemtérő alkalom
80GB nyi megosztás én állom
Abból 5GB csak Vámpíros dolgok.
Zene film képek egyéb nyah.
gyertel Elysiumra és töltögessetek.
Nincs megosztási limit se szal szabad
a páyla. Ja Kalibur Draqula a1000psothoz.


 :bsd:  By:Tac-csont

Kilteh

Quote from: KaliburLehet olyasminek megtörténnie, hogy túl előrehaladott az itthoni technika a Soul reaver játszásához?? Nem jön be más csak lila képernyő meg a zene... kicsit idegel... hogy játsszak így kedvenc démon/vámpír Razielemmel??
Mér packázik velem a technika?
(postszámnövelő sajnáltassuk magunkat postunkat olvashatták... de mivel már úgyse halnak bele, hát jobb híján köszönjük szíves türelmüket... :D)
1000  :hopp: !!
1.: Grat az 1000hez!
2.: akkor nem csak velem szórakozik?! A SR 1 az csak akad (legalábbis a szöveg: kb 1 percnyi tartalom, min. 3 perc), Az SR 2: menü kék képernyő zenével, új játék: gondoltam 1. menüpont, hátha csak bug. Enter. Videó - istenes, akkor ez menni fog... Gondoltam én... De most már BARNA képernyő zenével...  :hogyaza:  :grrr:  :beken:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Tac-csont


Noss a Underworld kijön a magyar mozikba is.
Ha már eddig nem is jött össze a szinkronos
beszerzése legalább most másoktól felkutatom
a lehetőségeket. Ja és folyamatosan szerzek be
DC-ről is filmeket megvan Johns Karpenter filmje
ha  valszeg rosszul írtam le a nevét nézzétek el.
Hát nemtom az Interjú a Vámpírral az csúcs de
ezek hát cö cö gagyi mind már nemazért.
Nekem a Dracula Gróf kellene és ne mtalálom  :beken:
Na majd egyszer. Addig is a E-Books és kiegészítő
könyv gyülyteményem nőttön nő szerencsére.
Szóval DC-sek még mindíg előnyben  :rotflol:
NAh mentem egy pár Vérfakrast kicsit  :_piszka:
aztán lehet, hogy  :uzi:  néhány tárat.
Egyenlőre ennyi Vértestvéreim még jövök vele vagy vala.



 :bsd: By: Tac-csont

Soridan

Quote from: Tac-csont
Hát nemtom az Interjú a Vámpírral az csúcs de



 :bsd: By: Tac-csont

Egyetértek, sőt mi több^^ Kellemes felüdülés a sok vérszegény vámpírfilm között. /De azért Lugosi még mindig a legjobb vámpír :D /

Soul Reaver: érdekes, nekem a hanggal volt problémám, folyton lefagyott (meg recsegett), míg rá nem jöttem, hogy a Sound Blaster 2.0 már kiment a divatból :) Azóta semmi gond nincs vele - csak az irányítás :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Kvikveg

Haliho!

Leendo idult vampirmaniasnak kene eligazitas, hogy milyen vampiros animek/PCjatekok/szerepjatekok/konyvek/filmek vannak. Szeretnek a temaban egy kicsit korulnezni.
Amit ismerek: Hellsing :lol:  :lol:  :lol: ,
Interju a vampirral, Alkonyattol pirkadatig, A klasszikus Drakula konyv, hm... A Galaktika 51. kiadasa... Per pillanat mas nem jut eszembe. Ja! Vampire Princess Miyu/nekem tul elvont/, Blood/haaat ez se igazan/, Vampire Hunter D,... A szerepjatekrol meg csak hallottam.
Asszem ennyi.
Kosz.

Meg 2 filmre emlekszem, de azok nalam nem jottek be.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Saori

Ha már vámpírok.. a Master of Mosquitont látta valaki? Szerintem haláli :lol: Ekkora ökörséget...:D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

#1161
Quote from: KvikvegHaliho!

Leendo idult vampirmaniasnak kene eligazitas, hogy milyen vampiros animek/PCjatekok/szerepjatekok/konyvek/filmek vannak. Szeretnek a temaban egy kicsit korulnezni.
Amit ismerek: Hellsing :lol:  :lol:  :lol: ,
Interju a vampirral, Alkonyattol pirkadatig, A klasszikus Drakula konyv, hm... A Galaktika 51. kiadasa... Per pillanat mas nem jut eszembe. Ja! Vampire Princess Miyu/nekem tul elvont/, Blood/haaat ez se igazan/, Vampire Hunter D,... A szerepjatekrol meg csak hallottam.
Asszem ennyi.
Kosz.

Meg 2 filmre emlekszem, de azok nalam nem jottek be.

Én erre annyit mondok ki keres az talál.
Postolj sezrintem visza elejétöl mert itt
rengeteg info futott át és fut folyamatosan.
Amúgy ha példák kellenek még pár nesze  :)
-NightWalkers[Anime Sorozat]
-Queen Of The Damned - A Kárhozotttak Királynője[Film]
-Vampire Los Muertos - Vámpírok 2.[Film]John Carpenter Filmeje
-Shadow Of The Vampire[Film]
-Underworld[Film]
Aszem most jön pont ki a Van Helsing is.
Játék Vampire The Masqurade PC és Könyv IS.
Egyenlőre megteszi ennyi keress és találj  :hopp:


 :bsd:  By: Tac-csont

Tac-csont

Quote from: SaoriHa már vámpírok.. a Master of Mosquitont látta valaki? Szerintem haláli :lol: Ekkora ökörséget...:D

Ohájo Vampire Saori Sama !!!
Hidd el sok ökörséget láttam már
de ezt még nem szal csakazértis
megfogom  :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:


 :bsd:  By:Tac-csont

Kalibur

Quote from: Tac-csont-Queen Of The Damned - A Kárhozotttak Királynője[Film]
Na ezt csak akkor nézd meg, ha nem olvastad előtte a könyvet ... különben hullapocsék... én megnéztem (Kazaa-n jött le majd' két hét alatt...) és azonmód le is töröltem...
A klasszikus Drakula könyvön kívül tudom ajánlani még Anne Rice Vámpírkrónikáit (Intreview with the Vampire, The vampire Lestat, Queen of the Damned, Tale of the bodythief, Memnoch the devil, The vampire Armand)
Játék: A már elhangzott Vampire the masqurade- Redemption, Legacy of Kain széria (én főleg a Soul Reavert ill a Soul R II-t kedvelem), Bloodrain... nagyhirtelen ennyi.
Oh, télleg, Soul Reaver: hallott már erre valaki olyasmiről, hogy van egy Defiance című része is? Valahol olvastam, de nem láttam még... ha valaki többet tud, kérem jelezze!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

Quote from: KaliburOh, télleg, Soul Reaver: hallott már erre valaki olyasmiről, hogy van egy Defiance című része is? Valahol olvastam, de nem láttam még... ha valaki többet tud, kérem jelezze!

Legacy of Kain: Defiance
also known as:
Soul Reaver 3


The fifth in the Legacy of Kain series, Legacy of Kain: Defiance follows the epic drama of three major races -- vampire, human and Hylden -- all in a passionate fight for control the world, each one pursuing their idea of the "true" prophecy. For the first time in the series, both Kain and Raziel are playable, offering more action-oriented gameplay with Kain, and more puzzle solving elements with Raziel. Defiance's deep new combat system utilizes trigger aiming, and a slew of new Telekenesis moves, adding the ability to move enemies around in the air, throwing them off ledges, against spikes, into fires and more.

Hope that helps. ;)

Tac-csont

Quote from: KaliburNa ezt csak akkor nézd meg, ha nem olvastad előtte a könyvet ... különben hullapocsék... én megnéztem (Kazaa-n jött le majd' két hét alatt...) és azonmód le is töröltem...
A klasszikus Drakula könyvön kívül tudom ajánlani még Anne Rice Vámpírkrónikáit (Intreview with the Vampire, The vampire Lestat, Queen of the Damned, Tale of the bodythief, Memnoch the devil, The vampire Armand)
Játék: A már elhangzott Vampire the masqurade- Redemption, Legacy of Kain széria (én főleg a Soul Reavert ill a Soul R II-t kedvelem), Bloodrain... nagyhirtelen ennyi.
Oh, télleg, Soul Reaver: hallott már erre valaki olyasmiről, hogy van egy Defiance című része is? Valahol olvastam, de nem láttam még... ha valaki többet tud, kérem jelezze!

Hamár témánál vagyunk akkro feljöhetnél lassan aHub-ra.
Vár rád úgy 5GB-nyi megosztás a -=([Vampire])=-
könyvtáramban és televagyok E-Bookskkal meg Ana Rice is
van meg ami kell és csak nőtön nő szal  :)  :rotflol:  :hopp:
-=Come On Blood Sister I'm Waiting For You=-
Kb ennyit anagy angol tudásomról  :lazza:


 :bsd:  By:Tac-csont

Kilteh

Quote from: KaliburOh, télleg, Soul Reaver: hallott már erre valaki olyasmiről, hogy van egy Defiance című része is? Valahol olvastam, de nem láttam még... ha valaki többet tud, kérem jelezze!
Király kis játék, már átvittem...  :rotflol: (Ugye nincs a környéken a BSA???  :lazza:  :uzi: :D) A SR I-II nem tudom milyen - ezen a gépen már nem mennek (túl jó, vagy mi???), de a Defiance az naaaagyon bejött!!!  :nagyere: (Ja, és ez az utsó rész...)
Apropó: Blood Rain II elvileg októberben jön  :nagyere:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Kalibur

Quote from: KiltehKirály kis játék, már átvittem...  :rotflol: (Ugye nincs a környéken a BSA???  :lazza:  :uzi: :D) A SR I-II nem tudom milyen - ezen a gépen már nem mennek (túl jó, vagy mi???), de a Defiance az naaaagyon bejött!!!  :nagyere: (Ja, és ez az utsó rész...)
Apropó: Blood Rain II elvileg októberben jön  :nagyere:
És persze te ingert érzel egy kalózmásolat létehozására, amit "véletlen" postára adsz az én címemre... Egyébként sorry ha oktondit kérdeztem... egy ideje nem jár semminemű számítógépes magazin a kezem ügyében, aztán már lemaradgatok az aktualitásokról... A másik tanulság, hogy lehet hogy télleg azért nem fut a gépen a II mert már naon túlhaladta a technika... nagy kár lenne ha ez télleg igaz...
EZER hálám egyébként Shadowolfnak, aki nem először segített ki fenomenális lustaságomban (nemtom, mi enne velem nélküled ;) )
Tac vértestvér please be patient! Ami késik, nem múlik :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont


Kalibur  :morci:
Oki engem ott megtalálsz.
A megosztás -=([Vampire])=- könyvtáram
mááááár 6,7GB ra hízott szal  :rotflol:
Amúgy Bloodrayne terén nemsokkal
régebbi hozászólásomban mellékeltem egy kis
info-t  :)  Szóval szerintem nézd meg
a felbontás gagyi mert túl angyba rögzítettem
és gépem nem elég jó annak megszerkesztéséhez
10MB /JPG eredetielg  :lol:  szóval ha kellene
jobb minőségben szólj és megkapod a vágatlant
csak férjen a monitorodra. Egyenlőre ennyi megteszi.



 :bsd:  By:Tac-csont

Kilteh

Quote from: KaliburÉs persze te ingert érzel egy kalózmásolat létehozására, amit "véletlen" postára adsz az én címemre...
Ha gondolod, megoldható szerintem...  :ad:
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D