Main Menu

Counter-Strike

Started by [BouNCE], 2004-01-20, 11:00:03

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: TriviBenéztem a CS:S-re... hát nem egyszerû :rolleyes:
Bár vmi miatt dc-ztem egyet, és most meg nem fogadja el az accountomat a steam server.
Ha sikerül megoldani a gondot, akkor este 9 után várlak egy kis gyakorlásra a CS:S szerveren.  :uzi:

.Attila

Quote from: katzHa sikerül megoldani a gondot, akkor este 9 után várlak egy kis gyakorlásra a CS:S szerveren.  :uzi:
Kicsit késõn szóltál és egyébként sem volt ott már hely.
Ellenben csütörtökre megbeszélhetnénk, mikor hova.
Mellesleg van egy LAMA nemtommi szerver, az is magyar, és elég jó hely, nincsenek vele problémák.

katz

Quote from: TriviKicsit késõn szóltál és egyébként sem volt ott már hely.
Ellenben csütörtökre megbeszélhetnénk, mikor hova.
Mellesleg van egy LAMA nemtommi szerver, az is magyar, és elég jó hely, nincsenek vele problémák.
Csütörtökön megyek haza...
Esetleg Kedd vagy Szerda este?

Shadowolf

katz: ha esetleg találkoznál *f10* kopó-val, lödd fejbe párszor légyszíves. Köcsögje kempelésen kívül mást nem tud, ha lelövik akkor meg mi vagyunk a hülyék. Amúgy õ az az idióta akinek javasoltuk az F10 igénybevételét. :D

katz

Quote from: Shadowolfkatz: ha esetleg találkoznál *f10* kopó-val, lödd fejbe párszor légyszíves. Köcsögje kempelésen kívül mást nem tud, ha lelövik akkor meg mi vagyunk a hülyék. Amúgy õ az az idióta akinek javasoltuk az F10 igénybevételét. :D
Ja, én sem bírom. Hülye n00b :grrr: Az nagy poén volt amikor a kis csirke megette az F10-et és kilépett, utánna még õ rinyált:lol:

Shadowolf

Quote from: katzHülye n00b :grrr:

Az hagyján de tegnap este az egész terror csapat a túszoknál kempelt. :ejj: 20 folyamatos elhalálozás után úgy döntöttem inkább hagyom a fenébe az egészet :rolleyes: (pedig addig olyan szép score-om volt :beken: ) Ma amúgy nem leszek, csak holnap délután/este felé (éljen a vizsgaidõszak).

.Attila

Hát én ma tanulok, mert holnap vizsga, de estefele benézhetek egy kis idõre, de hova?
Holnap meg vizsga után délután osztálytalálkozóm van, úgyhogy csak nagyon estefele leszek, de leszek, az biztos ;)
Estefele szerintem úgy 10 körül. Ma talán 9-10 között.

Ez az f10-et nálunk is eljátszották :) Gyerek azt akarta megkérdezni, mivel kell behozni a konzolt. Javaslat: f10... azt kilépett :lol:

katz

Quote from: TriviHát én ma tanulok, mert holnap vizsga, de estefele benézhetek egy kis idõre, de hova?
Holnap meg vizsga után délután osztálytalálkozóm van, úgyhogy csak nagyon estefele leszek, de leszek, az biztos ;)
Estefele szerintem úgy 10 körül. Ma talán 9-10 között.
Este 9 elõtt nem szoktam játszani. Majd egyezetünk ICQ/MSN-en, felvettelek a listámra...

.Attila

Quote from: katzEste 9 elõtt nem szoktam játszani. Majd egyezetünk ICQ/MSN-en, felvettelek a listámra...
Ahaaa, akkor te vagy az :)
Na, mondom, én most csak 10 fele megyek fel, szóval így pont összejön, de melyik szerverre? Én a LAMA-t javaslom, mert mindig jó a kapcsolat, és több térkép is van.

Shadowolf

Na akkor most hol és mikor talizzunk srácok? Trivi el tudnád küldeni pm-ben a Láma server ip-t?

.Attila

Quote from: ShadowolfNa akkor most hol és mikor talizzunk srácok? Trivi el tudnád küldeni pm-ben a Láma server ip-t?
Sry, de csak most tudtam géphez ülni. De most már itt vagyok.
LAMA: 217.27.212.66:27030
Hmph, tele vannak a jobb szerverek...

Shadowolf

Na ma este vagy én vagyok jó formában, vagy mindenki más rosszban. :D
Mindenesetre megérte gyakorolni az office-on mert ma vmi iszonyúan letaroltam a terrorokat. :hopp: Persze lehet hogy van egy kis köze ehhez a karácsonyi ajándékomnak is. :D

.Attila

Ami mi is volt? Hamár így felvetetted, ne tartsd vissza az infot ;)
Karácsonyi ajándék? Már megkaptad?

Shadowolf

Quote from: TriviAmi mi is volt? Hamár így felvetetted, ne tartsd vissza az infot ;)
Karácsonyi ajándék? Már megkaptad?

Egy elég pöpec gép. Tulképp hivatalosan még nem kaptam meg, de le kellett "tesztelni" hogy minden müxik e. :D

Shadowolf

Semmi sem adja vissza jobban a karácsonyi hangulatot, mint az amikor mindkét csapatban folyamatos tk-zás folyik. :rolleyes: Hülye 8 éves kisgyerekek (egyik biztos az volt, a hangjából elég egyértelmü volt) azt gondolják ettöl nagyon menõk lesznek. Ugyhogy a játék felénél átálltunk arra hogy mindeki a tk-zokat lövi amint a kör kezdõdik. Mekkora poén volt amikor a 3 irányból kapta a köcsög a fejest. :lol: Mindenesetre elképesztõ mennyi idióta van a világon. :rolleyes:

Chronos

Quote from: ShadowolfMekkora poén volt amikor a 3 irányból kapta a kancsó a fejest.
Javítva. :)

CHRONOS

Shadowolf

Quote from: ChronosJavítva. :)

CHRONOS

:lol: (adjunk a részletekre :D)

.Attila

Új névvel vagyok fent ------> major nOOb

Shadowolf

Quote from: TriviÚj névvel vagyok fent ------> major nOOb

Nem mintha a régi neved tudtam volna. :D

.Attila

Új map-ek vannak egyes szervereken (pl az SGC CS:Source-on), és ezért disconnectel. Honnan lehet a map-eket letölteni?

Baldy

Quote from: TriviÚj map-ek vannak egyes szervereken (pl az SGC CS:Source-on), és ezért disconnectel. Honnan lehet a map-eket letölteni?

Mondok párat:
Példának okáért

Többet azért nem, mert lassu a net valamiért...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

n00b infó/segítség
különösen major n00b-oknak lehet hasznos. :rolleyes:

A tûzharc szabályai:
1. Vigyél fegyvert! Legalább kettõt. És az összes fegyveres cimborádat.
2. Minden, amire érdemes lõni, arra érdemes duplán lõni. A lõszer olcsó. Az életed nem.
3. Csak a találat számít. A "mellé"-nél egy rosszabb van, a lassú "mellé".
4. Ha jó a testtartásod, valószínûleg lassan mozogsz, vagy nem vagy fedezékben.
5. Távolodj a támadódtól! A távolság a barátod. Fõleg ha oldalra vagy haránt mozogsz.
6. Ha választhatsz, mit vigyél a tûzharcba, vigyél hosszúcsövût, és barátokat hosszúcsövûekkel!
7. Tíz év múlv senki nem emlékszik már kaliberre, testtartásokra vagy taktikára. Csak arra, hogy kik élték túl.
8. Ha éppen nem lõsz, akkor tárgyalsz, töltesz vagy futsz.
9. A pontosság relatív, a legtöbb harci lõteljesítmény a megbízhatóságon áll vagy bukik. Olyan fegyvert válassz, ami MINDIG mûködik! A hajadra kenheted a képességeid, ha Murphy beleszarik a puskacsõbe.
10. Valaki, valahol megölhet akár a saját fegyvereddel is, de agyon kell vernie, mert mire a kezébe kerül, ugye üres lesz.
11. Mindig csalj, mindig nyerj! Az egyetlen tisztességtelen küzdelem, amikor veszítesz.
12. Legyen terved!
13. Legyen tartalék terved, mert a terved nem fog mûködni!
14. Használj fedezéket és álcázást, amennyire csak lehet!
15. Kapd oldalba a támadód, és ne hagyd hogy õ tegye ezt veled!
16. Éberséged ne lankadjon!
17. Mindig legyen tele a tár, és keresd a veszélyt minden irányban!
18. Figyeld a kezeket! A kéz tud ölni. Istenben bízhatsz, a többieknek figyeld a kezét!
19. Legyél KELLÕEN agresszív, KELLÕEN gyorsan!
20. Minél hamarabb fejezed be a harcot, annál kevesebb találatot kapsz.
21. Legyél udvarias! Legyél szakszerû! De legyen terved, hogy megölsz mindenkit, aki az utadba áll!
22. Mindenkivel udvarias legyél, de ne barátságos.
23. A személyes biztonság megõrzéséhez mindig állj készen az elkerülésre, az elrettentésre és tûzszünetre!
24. Ne vágj bele tûzharcba, ha a kézifegyvered kalibere nem kezdõdik legalább 4-el.

Baldy

Kösz a tippet, most már az életben is lazán tudnék gyilkolni, nem csak CS-ben  :bsd:
Köcce megint a tippet, és ne lepõdj meg azon, ha a rendõrség egy nap majd kopogtat nálad azzal, hogy: "Maga adott ilyen tippeket ennek az elvetemült embernek???" :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Dragon

Quote from: katz24. Ne vágj bele tûzharcba, ha a kézifegyvered kalibere nem kezdõdik legalább 4-el.
magyarul a 0.xx kaliber már semmit sem ér, csak a 4.valamennyi? :D
végülis, mindig a tank volt a kedvencem  :lol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

katz

Quote from: bpka000magyarul a 0.xx kaliber már semmit sem ér, csak a 4.valamennyi? :D
végülis, mindig a tank volt a kedvencem  :lol:
Végül is ez már éppen 100 mili fölött van :rolleyes:

A hülye amcsik el szokták hagyni a "0."-ot. 0.40, 0.45 helyett "csak" 40, 45 :teccik:

Xipe

Quote from: katzVégül is ez már éppen 100 mili fölött van :rolleyes:

A hülye amcsik el szokták hagyni a "0."-ot. 0.40, 0.45 helyett "csak" 40, 45 :teccik:


nem a hulye amcsik, hanem az egesz vilag.
senki nem mondja azt hogy 0.22 kaliber, hanem szimplan 22-es.

kulonben kihagytal egy szabalyt fentrol.

"Legjobb baratod a csapattarsad, amig el tudsz bujni mogotte."
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

katz

#206
Quote from: TriviLAMA, Obi.net vagy SGC. Ilyen sorrendben ált.
Shadowolf, mi a címed? Felvennélek friends listre.
Ápdét:
LAMA uj címe: 217.27.212.66:27030
OBINet: 195.228.156.146:27015
UNQL es PfT klan kozos szervere: 195.228.155.23:27015 (ez nívós kis szerver)
[KgB]-={BudosSajt}=-(HUN)-CSS: 82.131.198.129:27015 (itt király mappok vannak)
>lemming^powa< cs:s [HUN] hltv: 193.224.83.133:27021
Cronus The Titan Of CS:Source [NOAWP]: 152.66.216.164:27025
Counter-Strike: Source:195.56.147.44:27015

Ezek is vannak még:
CS:Source-Smalla #2: 193.202.89.146:27014
CSS BOThunting d:2: 193.202.89.146:27013
Koca Public Server by PuMaa # www.infoado.hu: 217.27.212.66:27032
KNiFeZ [HUN] PUBLIC and war CS:S Server: 217.113.60.27:27015
godL!ke impulse - playground - | Powered by OBInet.hu: 195.228.155.81:27015
-=D.X.C.-= Klanszerver| Powered by OBInet.hu: 195.228.156.146:27025
Server by...kabelszignal.hu |pass : cshu: 82.131.198.61:27015

Ezeken kívül máshol nem igazán találtok meg, jelenleg...
Ajánlom kipróbálásra a KGB szervert. Nem túl erõs a klán, de a costum mappok nagyon jók.

Dragon

katz, elõzõ IP-gyûjteményhez lennél szíves némi kiegészítést tenni?
egy * azokhoz a szerverekhez, amik az olcsó verzióval is mûködnek ;)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shadowolf

Quote from: katzCronus The Titan Of CS:Source [NOAWP]:

Ennek mi is a címe? :) Az sgc-nek még mindig ez (193.202.89.143:27020) a címe?

katz

Quote from: bpka000katz, elõzõ IP-gyûjteményhez lennél szíves némi kiegészítést tenni?
egy * azokhoz a szerverekhez, amik az olcsó verzióval is mûködnek ;)
Az 1.6-ra gondolsz? Nekem az nincs meg, szal nem tom.
Játszhatunk vmi mást is. Még egy vizsgám van, de nem érdekel különösebben. :rolleyes:
Milyen a BF Vietnam?
Quote from: ShadowolfEnnek mi is a címe? :)
Javítva.
Quote from: ShadowolfAz sgc-nek még mindig ez (193.202.89.143:27020) a címe?
SGC 193.202.89.143:27020 not responding. sztem ledöglött, de emelett van mit választani