Main Menu

Dragon BaLL

Started by [BouNCE], 2004-01-15, 12:11:21

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: '[BouNCE']Sajnos nemkönnyû megtalálni evvel kapcs. az igényesebb darabokat.
Sot, az igenytelenek sincsenek rendesen sehol osszeszedve  :beken:
Pedig van rá kereslet :)


Na ja, lenne pénzed, felvásárolnál mindent :) Én meg kölcsönkérném ;)

Tamas_GSi_16V

Sziasztok!

Nos, ha original japán részeket szeretnétek DVDRip minõségben, nem égetett angol felirattal, akkor javaslom nektek a //www.anime-hq.com címet. Innen BitTorrent módszerrel le tudjátok tölteni a részeket, de ha leszeditek akkor tegyétek már fel a szerverre  :) ! Elõre is köszi!

Sziasztok!

Shadowolf

Quote from: Tamas_GSi_16Vde ha leszeditek akkor tegyétek már fel a szerverre  :)  Elõre is köszi!

Bocsi de az ftp-re semmikép sem fog felkerülni, mivel zsozso nem rajong érte.

Thomasson

Nem nagyon olvastam az a 50hozzászólással elõttieket de a //www.dbdreamworld.hu-rol le lehet tolteni az osszes DB Z -t és egyes Db és DB GT-t no roviden ennyit  :merci:

Kipe

Sziasztok!

Letöltöttem az animehq-ról a Super Android 13, Broly the Legendary Super Saiyan, The History of Trunks-t. Ezek ogm-ben vannak nem beleégetett angol felirattal. Ha lenne rá lehetõség akkor felraknám valamelyik oldalra, így nem kéne másnak is a torrenttel szórakoznia. Ja és a GT 1-8-ig, 24-31-ig megvan ugyanígy.

Cobra

A //www.dbdreamworld.hu -ról lehet letölteni DB részeket, de most valamiért nem jön be az oldal. Ha megint elérhetõ lesz, akkor vedd fel velük a kapcsolatot. Usteamre biztos nem kerülhet fel, AHQ-ról nem tudok nyilatkozni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Damnatus

Hali!

Legyen DB GT. Az elõtte levõk nem érdekelnek. Még a minõség is jó!

Raisu-Sama

Az animestars-ról is le lehet tölteni egy csomó részt (fõleg DBZ-t) nagyon jó minõségben ^^

Kipe

Quote from: Raisu-SamaAz animestars-ról is le lehet tölteni egy csomó részt (fõleg DBZ-t) nagyon jó minõségben ^^
Ez igaz, de elméletileg csak a 166-209-ig nincs beleégetve a felirat és még a minõsége is tökéletes. A GT pedig csak 1-3, és 16-19-ig van meg.

Írtam egy levelet a srácnak. Ha nem jönne össze, vagy ha valakit érdekelne akkor megadom a torrentes címeket.

Damnatus

Hali!

Ha lenne full GT, az érdekelne!

Kipe

Sajna azt írta a csávó hogy nem megoldható a moviek feltöltése, így maradt a torrent.

Quote from: DamnatusHali!

Ha lenne full GT, az érdekelne!
Lesz GT-m ogm-ben csak éppen valamiért a japán 9-15 v. 16. részeket nem találom sehol sem. Az amerikai vátozatban 49 rész van(hiányzik az elejébõ x rész).

Raisu-Sama

Ha jól tom azokat az amcsik kihagyták, de mostanában kiadták õket Lost Episodes címen, szóval DBGT Lost Episodes-ként keresd õket

Damnatus

Hali!

Mindenesetre ha lesz egy full GT, az továbbra is érdekel!

SaiyaGin

Ha valakit érdekel, a(z azt hiszem) német nyelvû Tele 5-ön megy a DBZ.  :lazza:

Ramiz

Valakinek van nagy felbontású Son Goku képe, amit pólóra lehet tenni? (Lehetõleg ne legyen összeverve.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

dragon83

Quote from: RamizValakinek van nagy felbontású Son Goku képe, amit pólóra lehet tenni? (Lehetõleg ne legyen összeverve.)

Kb mekkora felbontásúra gondolsz, mert a "nagy" elég tág fogalom.
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Ramiz

Hát min. 1024x768 lenne jó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cloud

hülye haverom leszedte a netrõl az összes létezõ részét,de a szemét senkinek sem akarja odaadni a szemét.(még pénzért sem)

dragon83

Végre sikerült megnéznem a Dragon Ball GT összes részét. Az elsõ 13-15 rész visszalépésnek tûnik  a Z-hez képest de ami utána jön az fantasztikus. Az utolsó két rész  örökre beégett az emlékezetembe és nem csak a harc hanem fõleg érzelmi töltése miatt. Aki Dragon Ball, Z, GT rajongó az szerintem mind így fogja gondolni. Szép munka volt!!
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

dragon83

Quote from: RamizHát min. 1024x768 lenne jó.

Ezen az oldalon van pár jó kép:
http://www.wallpaperbase.com/cartoons-dbz.shtml
De egyébként ha beírod a google-be hogy "Dragon ball Z wallpapers" akkor rengeteg oldalt megad.
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Damnatus

Hali!

dragon83
Megvan az összes GT rész honnan, hogy?
Engem érdekelne a dolog.

dragon83

Quote from: DamnatusHali!

dragon83
Megvan az összes GT rész honnan, hogy?
Engem érdekelne a dolog.

A tesóm egy osztálytársa adta kölcsön. Kiírta egy DVD-re(elég sz@rul, mert az elsõ pár résznek egyáltalán nem volt hangja ráadásul a fájlt is csak nagy nehezen tudtam megnyitni) és azt kaptam meg pár napra.
Épp most próbálom megkérni hogy nekem is írja meg, mert én nem tudom átírni.
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Damnatus

Hali!

Azt meg tudod mondani, hogy hány részes? Mert találtam részekhez torrenteket.

SaiyaGin

Quote from: DamnatusHali!

Azt meg tudod mondani, hogy hány részes? Mert találtam részekhez torrenteket.

A GT 64 részes.

dragon83

Quote from: SaiyaGinA GT 64 részes.

Pontosan.
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Damnatus

Hali!

És a 08-17 részhez van vmi bittorrent (vagy egyéb) linketek, mert a többit le tudom szedni!
Elõre is kösz az infót!

Erdomester

Sziasztok
Nem tudjátok, hol lehet letölteni jó minõségû magyar nyelvû Dragon Ball részeket? Mert ezek a 30-50 megás rm-ek, amiket találtam néhány oldalon, épp, hogy tûrhetõek.

dragon83

Quote from: ErdomesterSziasztok
Nem tudjátok, hol lehet letölteni jó minõségû magyar nyelvû Dragon Ball részeket? Mert ezek a 30-50 megás rm-ek, amiket találtam néhány oldalon, épp, hogy tûrhetõek.

Próbáld meg a //www.dbz.php.hu -t, de nem biztos hogy nagyon jó minõségûek lesznek, a részek.
"What is not remembered, never happened."
(Lain)

Erdomester

Köszi, ezt ismertem:)
Nem tudja vki, a Dragon Ball AF 2008 lesz kész?

Raisu-Sama

Az AF nem csak egy Fan fic?