Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Stairan

Quote from: ShiroiÉs akkor mi az, ami az animeHQ-n ...dvd.01, 02, 03, 04 néven fennt van? Az ez, vagy más, vagy mi? :wtf:
Én letöltöttem a dvd 01-et, és az az elsõ rész volt, csak néhány jelenet kicsit durvább volt benne.
Úgyhogy szeríntem a dvd 02, 03 stb.. is a 2. 3. rész..
12, 13. részt egyenlõre még én sem láttam sehol..

lynx655

Megy, 12 óra múlva, ha minden jól megy, zsozso be is másolhatja. :hehe:

lynx655

Hehe  :rotflol: , figyelmetlen vagyok, úgy értem az elsõ részt, mert max 10-zel töltök ugye... Az egész belekerül 30 órámba. :(

Chronos

Quote from: ShiroiÉs akkor mi az, ami az animeHQ-n ...dvd.01, 02, 03, 04 néven fennt van? Az ez, vagy más, vagy mi? :wtf:
Azok is DVDn jöttek ki...:) (bár mondjuk imho nem volt nehéz kitalálni)

Tisztázzunk valamit: a TVben megvágva adták le a Gantz-ot, a DVD-n a vágatlan verzió található, kiegészített jelenetekkel együtt...:)

CHRONOS

Mattanja

Quote from: ChronosAzok is DVDn jöttek ki...:) (bár mondjuk imho nem volt nehéz kitalálni)

Tisztázzunk valamit: a TVben megvágva adták le a Gantz-ot, a DVD-n a vágatlan verzió található, kiegészített jelenetekkel együtt...:)

CHRONOS
OK, kösz, most már nem értetlenkedek tovább!  :)
Csak a 12-13-at várom... :rolleyes:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

lynx655

Fenn vannak a fileok, az utolsót még bemásolja zsozso, ha megjött.

[a4e]Angel.Sanctuary.1-3[divx5].sfv
[a4e]Angel_Sanctuary_01[divx5].ogm
[a4e]Angel_Sanctuary_02[divx5].ogm
[a4e]Angel_Sanctuary_03[divx5].ogm

Enjoy!

Damnatus


bastard

felraktam pár cuccot.
use uc

Venom

#3248
Nah, most ezért zsozso szerintem ki fog herélni, de megér nekem egy próbát! ("Van Másik!"  :lol: )

Szóval, volt ez a bizonyos sorozat, a Samurai Pizza Cats , ami mûfaját tekintve anime, kicsit a minden kategóriából (humor, sci-fi, állat karakterek, stb). Én anno néztem Pro7-en (asszem Pro7 volt, de az tuti hogy vmi német csatorna) és nagyon szerettem. Véletlenül rábukkantam az intrójára egy "retro" oldalon és elfogott a nosztalgia. Nem lehetne ezt a sorozatot esetleg feltenni? Tudom, hogy csak igényes animék mehetnek fel, de szerintem ez belefér a kategóriába. Vagy ha nem, akkor csak ideiglenesen, amíg gyorsan lehúzom õket. :)

Edit: Animenfo-n fenn van info. Itt a LINK!

Arigato!

Venom

U.I. Ha egyik se mûxik, akkor legalább valaki szánjon meg egy címmel, ahonnan én le tudom húzni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Shadowolf

Quote from: VenomU.I. Ha egyik se mûxik, akkor legalább valaki szánjon meg egy címmel, ahonnan én le tudom húzni.

Anno Trivi mester írta. Nemtom hogy még müxik e, nézd meg. :)

Seymour.

#3250
Hello Mindenki,

Hát azért fordulok ide mert most nézztem végig a GunGravet és azt vettem észre,h 1 rész hiányzik méghozzá az utolsó a 26ik rész. Az Anime-planet szerint is 26 részes és hát így elég zavaró,h pont a végét nem tom. Ha lenne kedves vki feltölteni vagy csak adni nekem 1 címet ahonnan mondjuk BitTorrentel le tom magam szedni megköszönném.

ps.:kérésemmel remélhetõleg megfelelõ threadbe irtam  :)

.Attila

Quote from: ShadowolfAnno Trivi mester írta. Nemtom hogy még müxik e, nézd meg. :)
Megnéztem: elment egy másik oldalra, de mûködik.
Mellesleg nekem megvan jópár rész, de tudtommal az ftp-re nem mehet fel (ideiglenesen meg azért nem, mert zsozso szerintem nem idõmilliomos, hogy az ideiglenes anime-ket törölgesse).

Titkos

Nekem most lenne egy nagy kérésem Trivi mestertõl. :)  Szóval, ha még emlékszel Trivi, régebben kérdezted, hogy feltöltsed e a Ranma .mkv-s részeit. Akkor nekem nem kellett, mert már kiírtam CD-re a most fent lévõ verziót, de most újra kiújúlt a Ranma-mániám, és gondoltam, ha már úgyis újranézném, akkor jobb minõségben szeretném (meg persze az sem elhanyagolgató, hogy azóta lett 2 50 gigás winchesterem, amin elfér az összes rész, így nem kell szezononként CD-re írni :) ). Na, szóval ennek az egésznek az lenne a lényege, hogy nagyon megköszönném, ha lecserélnéd  a mostani részeket az .mkv-sekre. (Persze, csak ha nem törölted azóta õket...) Elõre is arigatou ezerrel! :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

Nem töröltem, mert nekem is kell. Szólok, csak kevés rész van meg mkv-ban (az elsõ szezon majdnem teljesen, a 2.ból és az 5.bõl meg csak néhány, azóta nem keresgéltem). Viszont a másik gépen, át kell töltenem, bár ez nem gond. A gond az, hogy nekem, ADSL miatt, rohadt kicsi feltöltési sávom, csak az egyetemen tudom feltölteni. Emiatt nem tudom biztosan megmondani, hogy mikorra kerül fel.

Titkos

Quote from: TriviNem töröltem, mert nekem is kell. Szólok, csak kevés rész van meg mkv-ban (az elsõ szezon majdnem teljesen, a 2.ból és az 5.bõl meg csak néhány, azóta nem keresgéltem). Viszont a másik gépen, át kell töltenem, bár ez nem gond. A gond az, hogy nekem, ADSL miatt, rohadt kicsi feltöltési sávom, csak az egyetemen tudom feltölteni. Emiatt nem tudom biztosan megmondani, hogy mikorra kerül fel.

Én türelmes vagyok, az a lényeg, hogy majd egyszer felkerüljön. :)  És még egyszer köszi! Amúgy nem tudod, hogy honnan lehet még .mkv részeket szerezni?
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


bastard


gabs

régen jártam erre, és arról sem tudok sokat, hogy hol tartanak éppen, de a 12. résznél abbamaradt a SAMURAI CHAMPLOO feltöltése, ráadásul pont mikor érdekes kezdett lenni, elképzelhetõ, hogy felkerülnek még részek , vagy licenszelték már aztat is, vagy a feltöltõ brigád nem szereti, mert tölteném én torrenten, ha vannak még részek, de azért levágják az ip-m a kollégiumban, bízom benne, van itt valaki, aki kedveli, és fel is tudná tenni, mert mostmár kiváncsi vagyok rá mint afene

.Attila

Quote from: TitkosAmúgy nem tudod, hogy honnan lehet még .mkv részeket szerezni?
DC. Én is onnan szedtem/szedem.

Titkos

Quote from: TriviDC. Én is onnan szedtem/szedem.

Köszi! :)  :zen:
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


.Attila

#3259
(még) Jó hír:
találtam vkit, akinek megvan az elsõ 5 szezon végig mkv-ben, és 35k-val jön le. A 7. ugyebár már abban fent fenn az ftp-n, szóval ha nem dob le a gyerek és nem szedi ki a megosztásból, akkor már csak a 6.-ról kell gondoskodni (és abból is van már jó pár rész mkv-ben).

edit: találtam még egy embert, hozzá még nem tudtam kapcsolódni, de vésztartaléknak jó lesz :)

edit2: jó, hogy odafigyelek -> az egyiknek a teljes sorozat megvan :)

Gábor83

Ha megvan valakinek esetleg az X tv-ep9 jól, megszánná a többieket azzal,hogy feltölti?

Venom

Quote from: gabsrégen jártam erre, és arról sem tudok sokat, hogy hol tartanak éppen, de a 12. résznél abbamaradt a SAMURAI CHAMPLOO feltöltése, ráadásul pont mikor érdekes kezdett lenni, elképzelhetõ, hogy felkerülnek még részek , vagy licenszelték már aztat is, vagy a feltöltõ brigád nem szereti, mert tölteném én torrenten, ha vannak még részek, de azért levágják az ip-m a kollégiumban, bízom benne, van itt valaki, aki kedveli, és fel is tudná tenni, mert mostmár kiváncsi vagyok rá mint afene

AnimeHQ-n fenn van 16-ik részig. Érdemes lehúzni, nagyon jók. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Vobi

A samurai 7 már jó rég óta nem frissült, nem lehetne megszerezni a többi részét is. Beszéltem valakivel és mikor mondtam neki, hogy az inuyasat 165-ig láttam és várom a folytatást hülyének nézett, hogy nem szedtem még le. Ez aztjelenti, hogy megvan már valahol?

zsozso

Quote from: VobiA samurai 7 már jó rég óta nem frissült, nem lehetne megszerezni a többi részét is. Beszéltem valakivel és mikor mondtam neki, hogy az inuyasat 165-ig láttam és várom a folytatást hülyének nézett, hogy nem szedtem még le. Ez aztjelenti, hogy megvan már valahol?
Ha kijon fentlesz. Mondmeg neki, hogy te jobban preferalod a rawnal a subbed eppeket ;)
Death is the only redemption

Fazék

Quote from: VobiA samurai 7 már jó rég óta nem frissült, nem lehetne megszerezni a többi részét is. Beszéltem valakivel és mikor mondtam neki, hogy az inuyasat 165-ig láttam és várom a folytatást hülyének nézett, hogy nem szedtem még le. Ez aztjelenti, hogy megvan már valahol?
mivel valahol már licensed anime lett, egy kivételével az összes csapat leállt a fansub-bal, de tényleg kijött már a 14-ig részig, elkezdem feltölteni, hátha nem elõznek meg. ha minden igaz 10 óra múlva kész a feltöltés.

Isi101

Hali !

The official art of evangelion c. artbookra van érdeklõdés?

Mattanja

Quote from: Isi101Hali !

The official art of evangelion c. artbookra van érdeklõdés?
Ez kérdés volt? Jöhet!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dragon

Quote from: Isi101The official art of evangelion c. artbookra van érdeklõdés?
Természetesen, egyértelmûen, és minden körülmények között
 :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Isi101

Ok, amint Zsozsó rábólint, máris megy fel.

gabs

köszönöm, köszönöm, köszönöm,
,
az animehq-n kb. milyen gyakorisággal jelenik meg uj rész?