Ftp es egyebek

Started by Rikkudo, 2003-10-21, 14:55:51

Previous topic - Next topic

Prof. William

A sávszélesség eléggé lecsökkent.

Eddig volt hogy 250-300-al töltöttem, de vagy két napja csak 50-60-al megy.

Moha

Quote from: Prof. WilliamA sávszélesség eléggé lecsökkent.
A hiba az ön készülékében van....
Nálam tökéletesen megy.

Necrid^

Nálam is minden rendben van...igaz hogy le vok korlátazva de az más ugy :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sugo

Hali! Azt szeretném megkérdezni, hogy honnan tudhatom meg, hogy egy animét feltölthetnék e az FTP-re, (jelen esetben Kodocha 1-102.rész, Spiral végig, Puchi Puri Yuushi 1-3.rész, Android Ana Maico 2010 ...) és hogy hogyan lehet ha lehet. és hogy live-ot fel lehet e valamihez tenni. (pl.: GTO filmsorozat, drama, movie, ost)

Moha

A feltöltésrõl zsozso-t kell megkérdezni.
A Kodocha-val az a helyzet, hogy a sorozat közepébõl nincsen normális fansub verzió, és zsozso tudtommal nem nagyon szereti a gagyi minõségû rm verziókat.
A live action-nek pedig tudomásom szerint szintén nincs helye a szerveren. Csak manga/anime/hentai jöhet szerintem...

Erynn

Sziasztok,

jó ideje nem tudok fellépni a usteam ftp-jére :( (anonymous user) - a jogi gond miatt lett leállítva vagy a hiba az én készülékemben van?

Nincs kitiltva az ip-m, megnéztem.

Naruto-elvonási tüneteim vannak, aki tud, kérlek, segítsen  :eeek:

.Attila

Quote from: ErynnSziasztok,

jó ideje nem tudok fellépni a usteam ftp-jére :( (anonymous user) - a jogi gond miatt lett leállítva vagy a hiba az én készülékemben van?

Nincs kitiltva az ip-m, megnéztem.

Naruto-elvonási tüneteim vannak, aki tud, kérlek, segítsen  :eeek:
Tessék venni a fáradtságot és egy kicsit jobban szétnézni, mielõtt vmit beírunk.
http://usteam.hu/forum/showpost.php?p=81306&postcount=1

Erynn


Darkstar

A highspeed hozzáférés megmaradt? Ha igen, változott vele kapcsolatban valami?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

BikMak

Hi!

Nem tudja valaki hova/miért tüntek el a zenék a szerverrõl?

.Attila

Quote from: BikMakHi!

Nem tudja valaki hova/miért tüntek el a zenék a szerverrõl?
De. Jöttek a jogvédõk, és takarítottak.

edit: az avatarod Teen Titans? Vagy mifene?

BikMak

A film nem illegális, a zene meg igen? Huh, ez nekem új!

Mittomén. ...Darth Rabbit ( Sith nagyúr ) :)

.Attila

Quote from: BikMakA film nem illegális, a zene meg igen? Huh, ez nekem új!
Van pár illegális film, azokat le is takarították. Ha megnézed, nem találsz Ghibli filmet fent.
Hogy miért takarították le az összes zenét? Szerintem az mp3-at gyökerestül ki akarják írtani, akár licenszelt, akár nem.

BikMak

Quote from: BonciHogy miért takarították le az összes zenét? Szerintem az mp3-at gyökerestül ki akarják írtani, akár licenszelt, akár nem.

És ehhez van joguk? pfff :mad:

.Attila

Quote from: BikMakÉs ehhez van joguk? pfff :mad:
Hogy a jogvédõknek van-e joguk? Érdekes kérdés :)

Tyrael

igazsag szerint csak letolteni legalis
es csak zenet meg filmet
megosztani, feltolteni, kozzetenni
na az mar mas kerdes
elmeletileg semmilyen jogvedett anyagot nem terjeszthetsz (feltoltod, lemasolod, megosztod, stb.), de ugy tunik, hogy a nem licencelt animekkel kapcsolatban van egy iratlan megallapodas, hogy amig nem elerheto az adott orszagban, addig nem uldozik
asszem

Tyrael

.Attila

Quote from: Tyraeligazsag szerint csak letolteni legalis
es csak zenet meg filmet
megosztani, feltolteni, kozzetenni
na az mar mas kerdes
elmeletileg semmilyen jogvedett anyagot nem terjeszthetsz (feltoltod, lemasolod, megosztod, stb.), de ugy tunik, hogy a nem licencelt animekkel kapcsolatban van egy iratlan megallapodas, hogy amig nem elerheto az adott orszagban, addig nem uldozik
asszem

Tyrael
Igen, de a kérdés az, hogy miért kellett megszabadulni az összes zenétõl? A nagy része itthon elérhetetlen, ráadásul nem licenszelt anime-k zenéi teszik ki a nagy részét.

Tyrael

Quote from: BonciIgen, de a kérdés az, hogy miért kellett megszabadulni az összes zenétõl? A nagy része itthon elérhetetlen, ráadásul nem licenszelt anime-k zenéi teszik ki a nagy részét.
gondolom az ost-k licenc joga nem mindig az anime keszitoinek a kezeben van

Tyrael

Cobra

De attól még Európában beszerezhetetlenek.
De ez már nem ide való, ne offoljunk.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

BikMak

Bonci, most nézem az avatarod Cloé?

Épp azért írtam ide, mert a Noir zenéjét akartam leszedni :)

.Attila

Quote from: BikMakBonci, most nézem az avatarod Cloé?

Épp azért írtam ide, mert a Noir zenéjét akartam leszedni :)
Bingo.
Zenét nem fogsz találni az ftp-n.

BikMak

Ja, az avataromra visszatérve szerintem semmi köze bármilyen anime-hez, a deviantart-on találtam.

Narcissa

Lenne egy kis problémám ezzel az FTP-s dologgal...
Elolvasgattam a leírásokat, igyekeztem mindent úgy csinálni ahogy le volt írva, de csak nem akart lejönni...
Ha Explorerbõl megyek akkor egy szép kis hibaüzenetet kapok, ha meg Total Commanderrel kapcsolódási hiba miatt nem akar bemenni...
Légyszi magyarázza el nekem valaki (érthetõen) mit kéne vele csinálni...
Tûzfalam csak a Windowsos tûzfal van az is asszem lekapcsolva. Lehet az az oka hogy routerem van?
Nah szóval, akinek van valami ötlete, legyen olyan szíves és írja meg nekem!

Darkstar

Quote from: NarcissaLenne egy kis problémám ezzel az FTP-s dologgal...

Javaslom Moha aláírását, azok a beállítások mennek mindenkinél!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Narcissa

Quote from: DarkstarJavaslom Moha aláírását, azok a beállítások mennek mindenkinél!
Hát igen, csak az a valaki nem én vagyok, mert én is pontosan onnan néztem mindent...

Darkstar

Milyen routered van? Beépített tûzfala van?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: NarcissaNah szóval, akinek van valami ötlete, legyen olyan szíves és írja meg nekem!
A router nem igazán lehet probléma, feltéve, hogy kifelé nem blokkol semmit (hardver routerek nem szokták). A routert igazából csak akkor kell piszkálni, ha szerveralkalmazást (p2p rendszerek) akarsz üzemeltetni.
Így látatlanban sokat nem tudok mondani. Ha az aláírásom alapján állítottad be, annak úgy mûködnie kellene. Be tudnád postolni, vagy elküldeni PM-ben, mit ír ki pontosan a Total Commander?

Narcissa

A Total Commander csak annyit ír hogy Kapcsolathívási hiba.... semmi egyebet.

Narcissa

Simán Explorerbõl meg ezt adja ki:

Moha

#119
Akkor úgy látszik, mégsem teljesen úgy csináltad, ahogy le van írva az aláírásomban. :rolleyes:
Explorerbõl ne is próbálkozz! Ftp-rõl ftp klienssel kell tölteni, nem böngészõvel.
Total commanderben meg kapcsold be a passzív mód használatát, anélkül nem fog menni. Ezt a leírásban is kihangsúlyoztam, de úgy látszik, akkor nem eléggé... :rolleyes: