Jelenleg kitiltott(bannolt) ipk

Started by zsozso, 2003-06-17, 17:16:05

Previous topic - Next topic

S5555

Légyszíves szedj le, ha lehet (Cserébe talán támogatlak, ha eljutok végre a bankig). MyIpAddress 193.226.220.10-et ad ip címként, de a banlistán szerepelek [193.91.76.229] cím alatt. (?? Nem az IP címet használjátok???)

Ha szerepelne, hogy mennyi ideje van bannolva az ember az talán nem ártana. (Egybekötve valami elévülési idõ szerûséggel, mert gondolom ez a fórumban, levélben megkérlek módszer egy kicsit fárasztó.)

Elõre is köszönöm.

UI. (A + szám mit jelent az ip cím,.... után?)

Nem volt szándékos.

zsozso

QuoteOriginally posted by S5555
Légyszíves szedj le, ha lehet (Cserébe talán támogatlak, ha eljutok végre a bankig). MyIpAddress 193.226.220.10-et ad ip címként, de a banlistán szerepelek [193.91.76.229] cím alatt. (?? Nem az IP címet használjátok???)

Ha szerepelne, hogy mennyi ideje van bannolva az ember az talán nem ártana. (Egybekötve valami elévülési idõ szerûséggel, mert gondolom ez a fórumban, levélben megkérlek módszer egy kicsit fárasztó.)

Elõre is köszönöm.

UI. (A + szám mit jelent az ip cím,.... után?)

Nem volt szándékos.

Leszedtem az ipdet.
Death is the only redemption

VJoe

Üdv zsozso!

Nekem is sikerült felkerülnöm a bannlistára (80.98.50.68.). Megköszönném, ha leszednél.
Ezúton kérnék elnézést a ballépésemért, bár nem igazán tudom mit vétettem. Most is ugyanúgy töltöttem mint eddig.
Egy hibát tudok elképzelni: töltés közben (Donwloader for x) Opera-val böngésztem az ftp. Ha ez volt a hiba ismételten elnézést kérek, nem fog többet el?fordulni. Ha esetleg más volt a baj felvilágosíthatnátok. És a jöv?ben arra fogok odafigyelni.

Egyébként mi az a 209 a bannlistán a host-om után?

El?re is köszönöm a segítséget!

Chronos

QuoteOriginally posted by VJoe
Üdv zsozso!

Nekem is sikerült felkerülnöm a bannlistára (80.98.50.68.). Megköszönném, ha leszednél.
Ezúton kérnék elnézést a ballépésemért, bár nem igazán tudom mit vétettem. Most is ugyanúgy töltöttem mint eddig.
Egy hibát tudok elképzelni: töltés közben (Donwloader for x) Opera-val böngésztem az ftp. Ha ez volt a hiba ismételten elnézést kérek, nem fog többet el?fordulni. Ha esetleg más volt a baj felvilágosíthatnátok. És a jöv?ben arra fogok odafigyelni.

Egyébként mi az a 209 a bannlistán a host-om után?

El?re is köszönöm a segítséget!
Nem vagyok Zsozso, de elmondhatom:
Igen, ez volt a hibád, ami miatt a "hibapontokat" kaptad...
A host után a 209 az a "hibapontjaid" száma...;)

CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by VJoe
Üdv zsozso!

Nekem is sikerült felkerülnöm a bannlistára (80.98.50.68.). Megköszönném, ha leszednél.
Ezúton kérnék elnézést a ballépésemért, bár nem igazán tudom mit vétettem. Most is ugyanúgy töltöttem mint eddig.
Egy hibát tudok elképzelni: töltés közben (Donwloader for x) Opera-val böngésztem az ftp. Ha ez volt a hiba ismételten elnézést kérek, nem fog többet el?fordulni. Ha esetleg más volt a baj felvilágosíthatnátok. És a jöv?ben arra fogok odafigyelni.

Egyébként mi az a 209 a bannlistán a host-om után?

El?re is köszönöm a segítséget!

Leszedve.
Death is the only redemption

VJoe

QuoteOriginally posted by zsozso
Leszedve.

Kösz!
Akkor erre jobban oda fogok figyelni a jöv?ben.

PaJ

Én is bebuktam a 61 seces limitet, bocsánat, erre nem gondoltam, többet nem fordul elõ! Kérlek távolíts el a banlistáról.

ip-m:IP-222-85.TvNetWork.Hu

zsozso

QuoteOriginally posted by PaJ
Én is bebuktam a 61 seces limitet, bocsánat, erre nem gondoltam, többet nem fordul elõ! Kérlek távolíts el a banlistáról.

ip-m:IP-222-85.TvNetWork.Hu

Leszedve.
Death is the only redemption

Kamineko

hy ^^
nem tudok csatlakozni at ftp oldalra, de a banlistán úgy tûnik nem vagyok rajta...ftp programot eddig nem használtam (mert nem volt gond a letöltéssel ), de most úgy olvastam itt, hogy kell ;-) ezért letöltöttem egyet
remélem segítetek rajtam ;-) mert én nem tudom mit történt

McDouglas

QuoteOriginally posted by Kamineko
hy ^^
nem tudok csatlakozni at ftp oldalra, de a banlistán úgy tûnik nem vagyok rajta...ftp programot eddig nem használtam (mert nem volt gond a letöltéssel ), de most úgy olvastam itt, hogy kell ;-) ezért letöltöttem egyet
remélem segítetek rajtam ;-) mert én nem tudom mit történt

Akko rossz a szemed, mer biza rajta vagy ;)

[80.98.101.199] , catv-506265c7.bp14catv.broadband.hu , 201
Kukorica Rox ^^

Kamineko

QuoteOriginally posted by McDouglas
Akko rossz a szemed, mer biza rajta vagy ;)

[80.98.101.199] , catv-506265c7.bp14catv.broadband.hu , 201

eddig azt hittem,  hogy 80.99.101.199 az ip-m, de ti jobban tudjátok, mint én ;-)
elnézést, ha valamit rosszul csináltam ^^ mivel érdemeltem meg a büntetésemet? ha tudom mit tettem rosszul, akkor a jõvõben el fogom kerülni ^^
legyetek szívesek és vegyetek le a listáról ;)

McDouglas

QuoteOriginally posted by Kamineko
eddig azt hittem,  hogy 80.99.101.199 az ip-m, de ti jobban tudjátok, mint én ;-)
elnézést, ha valamit rosszul csináltam ^^ mivel érdemeltem meg a büntetésemet? ha tudom mit tettem rosszul, akkor a jõvõben el fogom kerülni ^^
legyetek szívesek és vegyetek le a listáról ;)


"vBulletin Message
The IP Address is: 80.98.101.199. The host name is: catv-506265c7.bp14catv.broadband.hu. Please click here to return to the thread. "

Hogy mivel? tobb szalon szedtel mint 2, tul gyors ujraprobalkozas, hasonlok. Majd zso leszed.
Kukorica Rox ^^

Kamineko

QuoteOriginally posted by McDouglas
"vBulletin Message
The IP Address is: 80.98.101.199. The host name is: catv-506265c7.bp14catv.broadband.hu. Please click here to return to the thread. "

Hogy mivel? tobb szalon szedtel mint 2, tul gyors ujraprobalkozas, hasonlok. Majd zso leszed.

köszi^^

lenne még egy kérdésem...láttam,hogy az animehq adminja is vagy^^ már régóta próbálkozom feljutni az oldalra, de nem sikerül...ftp.animehq.hu:2121   adom be címként utána anime anime jelszóként, de így nem találja meg :(

McDouglas

QuoteOriginally posted by Kamineko
köszi^^

lenne még egy kérdésem...láttam,hogy az animehq adminja is vagy^^ már régóta próbálkozom feljutni az oldalra, de nem sikerül...ftp.animehq.hu:2121   adom be címként utána anime anime jelszóként, de így nem találja meg :(

Mi az, hogy nem talalja meg? A fent emlitett adatok helyenvalok, szal nalad van a hiba.

Mien program, es mien hibauzenetet ad?
Kukorica Rox ^^

Kamineko

QuoteOriginally posted by McDouglas
Mi az, hogy nem talalja meg? A fent emlitett adatok helyenvalok, szal nalad van a hiba.

Mien program, es mien hibauzenetet ad?

én letöltöttem most a total commander nevû programot ;-) és az azt írja hogy nem találja meg ezt a címet( nincs valami ip címe az ahq-nak? azzal úgy látom jobban mennek... ) azt hiszem kilátszik, hogy zöldfülü vagyok az ftp-zésben, de mindent úgy csináltam ahogyan leírták nekem, de úgy látszik valamit be kell állítani még...

PaJ

#105
Most már végképp nem értem, miért kerültem banlistára, pedig Totalt használok 1 szálom, 61 seccel. Kérlek távolíts el, ezután áttérek a flashfxp-re.Az ip-m: 80.95.85.222. Ha valaki tudna felvilágosítást nyujtani arról, hogy ha egy szálon 61 seces ujrakezdéssel töltök, miért kapok bant, azt nagyon megköszönném.

vxchun

Hello. Megint felkerültem (212.92.17.172) de becsszó nem tudom, mit cseszek el. Tegnap este elkezdtem Flash FXPvel leszedni az excel sagat, majd belõttem, hogy végén kapcsolja le a gépet. Reggel láttam, hogy 2, néhány megánál megállt, mert leszakadtam a hálóról. Persz a gépet sem kapcoslta. Le. Most én vagyok a béne, vagy, mi? Segítsetek, hogyan állítsam be ezt a progzit! Köszi.

McDouglas

QuoteOriginally posted by Kamineko
én letöltöttem most a total commander nevû programot ;-) és az azt írja hogy nem találja meg ezt a címet( nincs valami ip címe az ahq-nak? azzal úgy látom jobban mennek... ) azt hiszem kilátszik, hogy zöldfülü vagyok az ftp-zésben, de mindent úgy csináltam ahogyan leírták nekem, de úgy látszik valamit be kell állítani még...

Hat ez pedig csunya hiba. Ha tuzfal mogott vagy (vagy natolsz), gyozodj meg arrol, hogy a beallitasok rendben vannak-e a gepeken.

Az ahq ip-je: 195.70.50.20
Kukorica Rox ^^

Kamineko

QuoteOriginally posted by McDouglas
Hat ez pedig csunya hiba. Ha tuzfal mogott vagy (vagy natolsz), gyozodj meg arrol, hogy a beallitasok rendben vannak-e a gepeken.

Az ahq ip-je: 195.70.50.20


mostmár megtalálja, de ez a hibaüzenet jelenik meg : verbindungsversuch zu ... fehlgeschlagen 530 login incorrect ( vagyis csatlakozás meghiúsult...)

tûzfal még nincs beállítva ( hacsak nem tudomásom nélkül mûködik...) ;-)

mikor függeszt zsoszo engem fel a büntetésem alól ? ;_; megjavulok...

Kamineko

QuoteOriginally posted by Kamineko
mostmár megtalálja, de ez a hibaüzenet jelenik meg : verbindungsversuch zu ... fehlgeschlagen 530 login incorrect ( vagyis csatlakozás meghiúsult...)

tûzfal még nincs beállítva ( hacsak nem tudomásom nélkül mûködik...) ;-)

mikor függeszt zsoszo engem fel a büntetésem alól ? ;_; megjavulok...

sikerült csatlakoznom a flash programmal az animehqra^^  köszönöm a segítséget^^ ( az ip-vel mégis működik ):hopp:

ronhaven

Hi

Megint van egy kis problemam, most Animehq-val kapcsolatban.
Tegnap este rengeteget ****akodott a netem, kozben Ahq-rol toltottem. Most azt irja, hogy nem enged belepni,mert az en IP-mrol mar csatlakozva van egy felhasznalo,es a letoltest se engedi folytatni.
Tudna valaki segiteni?
Ha kell,az IPm 80.95.90.156

koszi

McDouglas

QuoteOriginally posted by ronhaven
Hi

Megint van egy kis problemam, most Animehq-val kapcsolatban.
Tegnap este rengeteget ****akodott a netem, kozben Ahq-rol toltottem. Most azt irja, hogy nem enged belepni,mert az en IP-mrol mar csatlakozva van egy felhasznalo,es a letoltest se engedi folytatni.
Tudna valaki segiteni?
Ha kell,az IPm 80.95.90.156

koszi

Hat, van ugy, hogy beragad egy felhazsnalo. Feltetelezem az anime accot hazsnalod, szal sajna azzal nemtod kiloni a beragadt useredet. Par ora mulva muxeni fog.
Kukorica Rox ^^

Kamineko

hello ^^

légyszi vegyél le a listáról^^ remélem orvosoltam a híányosságokat azzal, hogy letöltöttem egy ftp klienset és buzgón tanulmányozom mûködését ;-)

elõre is köszi ^^

BaRiN

Najó feladom, létszi vegyél le, és feltettem a FlashFXP-t. Kell ehhez vmi plussz beállítás, hogy elkerüljem a köv. bant? :rolleyes:  

És egy kérdés: hogy lehet azt megcsinálni benne, hogy ha elindítom, az általam kívánt Parent Directoryban kezdjen, ne pedig a Program Files\FlashFPX-ben?

Chronos

QuoteOriginally posted by BaRiN
Najó feladom, létszi vegyél le, és feltettem a FlashFXP-t. Kell ehhez vmi plussz beállítás, hogy elkerüljem a köv. bant? :rolleyes:
Olvasd el ezt:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=122

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by BaRiN
És egy kérdés: hogy lehet azt megcsinálni benne, hogy ha elindítom, az általam kívánt Parent Directoryban kezdjen, ne pedig a Program Files\FlashFPX-ben?
Preferences menü --> General --> Default Download Path

CHRONOS

BaRiN


Ten'ou

Köszi Zsozso, most jöttem hasza nem rég, s elindítottam windoscommandert, s látom, hogy feltudok lépni, köszi szépen, s remélem ezzel már nem fog előfordulni semmi ilyen féle balesett.
Thx hogy csináltad ezt a fórumot.
Covered in Vomit and Blood
I keep crawling on the Floor.

zsozso

QuoteOriginally posted by Ten'ou
Köszi Zsozso, most jöttem hasza nem rég, s elindítottam windoscommandert, s látom, hogy feltudok lépni, köszi szépen, s remélem ezzel már nem fog előfordulni semmi ilyen féle balesett.
Thx hogy csináltad ezt a fórumot.
Np csak ne használjatok ilyen vackokat :)
Death is the only redemption

ArchElf

Csak nálam nem megy az ftp, vagy bannolva vagyok?
Látom, hogy a http megy (meg a fórum is mûködik), de valamiért az ftp nem akar... Pedig eddig rendesen viselkedtem, és nem volt semmi baj...
IP: 213.222.173.156
:(
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3