Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
De, csak nem lelkesek az átküldéssel kapcsolatban... én Tac-csontot legalábbis ca fél éve nógatom...

Egyszerűbb lett volna sztem nekem szólni, és megkapod bármelyik szombaton :D Amugy az előzetese tényleg jól sikerült. Viszont ElfWarrior: A poént nem illik lelőni, még burkolva sem, mert már kevésbé izgis ugy a film :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Shock12
Nincsen meg valakinek véletlenül ? :D
történetesen megvan... :rolleyes: különben hogy néztem volna meg... ja :o null TV null mozi null videotéka - asszem innen egyenesen következik hogy csak gépen nézek filmet :D
de a második részhez a feliratot még Baldytól kell kunyerálnom...

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
történetesen megvan... :rolleyes: különben hogy néztem volna meg... ja :o null TV null mozi null videotéka - asszem innen egyenesen következik hogy csak gépen nézek filmet :D
de a második részhez a feliratot még Baldytól kell kunyerálnom...

Gyorsabban fog menni, ha lefizetsz :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Gyorsabban fog menni, ha lefizetsz :D:D:D
ejj, te offtopic-gyáros.... :rolleyes:

Eleanor

QuoteOriginally posted by Kalibur
De, csak nem lelkesek az átküldéssel kapcsolatban... én Tac-csontot legalábbis ca fél éve nógatom...

Vigyem szombaton? (feltéve ha megtalálom...)
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Eleanor
Vigyem szombaton? (feltéve ha megtalálom...)

Ha nem tudod elhozni, akkor is gyere. :)
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

dizzy

QuoteOriginally posted by Angel
történetesen megvan... :rolleyes: különben hogy néztem volna meg... ja :o null TV null mozi null videotéka - asszem innen egyenesen következik hogy csak gépen nézek filmet :D
de a második részhez a feliratot még Baldytól kell kunyerálnom...

Osztom én is Angel véleményét, bár nagyon ritkán azért elmegyek moziba is megnézni pár filmet. És nekem is megvan az említett film, már elég régi, és amikor először láttam benne a kék metrót elég viccesnek találtam. Egész nézhető kis film, főleg ha a mostani gyér kínálathoz hasonlítom.
You can't hold onto the past because then you can never live in the present.

Sephiroth

Nekem az Underworld meg van 2CD 5.1-s hangzással. Felíratos. És én a feliratot el is küldöm kunyerálás nélkül. Mondjuk egy e-mail címért cserébe.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

ja hamár filmeknél tartunk... nincs meg valakinek a Dolls? (meg egyéb Kitano filmek?)

Kalibur

QuoteOriginally posted by ElfWarrior
Ha nem tudod elhozni, akkor is gyere. :)
* lelkes egyetértéssel bólogat *
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shock12

Ah! My Goddess Details (2004-03-23 11:20:08)
The new Ah! My Goddess Anime is to be animated by the same team that produced the AMG movie.

Forrás: Anime News Network

:)

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Ah! My Goddess Details (2004-03-23 11:20:08)
The new Ah! My Goddess Anime is to be animated by the same team that produced the AMG movie.

Forrás: Anime News Network

:)
Ezt hírnek is postolhattad volna a főoldalra, és akkor legalább mindenki elolvasta volna, nem csak a fórumozók...:)
Bár nem baj...;)

CHRONOS

Shock12

QuoteOriginally posted by Chronos
Ezt hírnek is postolhattad volna a főoldalra, és akkor legalább mindenki elolvasta volna, nem csak a fórumozók...:)
Bár nem baj...;)
Hm... talán azért, mert nem tudtam, hogy van rá a fórumtagoknak is lehetősége ?
De köszönöm a kedves figyelmeztetést, megtettem... ;)

Moloko

hát ezen jó nagyot nevettem: :D
[Angel lelkesen rámolja ki a cuccait a táskájából, hogy nekiálljon német levelet írni, mire eszébe villa, hogy *lézerbriefe*]
aki nem tudna németül, annak elárulom, hogy a Leser olvasót jelent, a Brief levelet és ugyebár a Leser kimondva lézerként hangzik.
és ha már ilyen baromságokat írok, akkor ottvan pl az Auszug ami kivonatot jelent, és mint látjuk szószerinti fordításban, ugyanis au aus = ki a Zug = vonat.
ééés akkor már azt is hozzátenném, hogy mondjátok ki angol kiejtéssel, hogy "asgate" és megtudjátok, hogy mit mond a német, ha vmi úgy épp megfelel, elmegy.
na és most tényleg megyek és németezek :D

Soridan

QuoteOriginally posted by Angel
hát ezen jó nagyot nevettem: :D
[Angel lelkesen rámolja ki a cuccait a táskájából, hogy nekiálljon német levelet írni, mire eszébe villa, hogy *lézerbriefe*]
aki nem tudna németül, annak elárulom, hogy a Leser olvasót jelent, a Brief levelet és ugyebár a Leser kimondva lézerként hangzik.
és ha már ilyen baromságokat írok, akkor ottvan pl az Auszug ami kivonatot jelent, és mint látjuk szószerinti fordításban, ugyanis au aus = ki a Zug = vonat.
ééés akkor már azt is hozzátenném, hogy mondjátok ki angol kiejtéssel, hogy "asgate" és megtudjátok, hogy mit mond a német, ha vmi úgy épp megfelel, elmegy.
na és most tényleg megyek és németezek :D

Egészségedre Tripla 5 :) Könnyekig hatódtam tőle  :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

QuoteOriginally posted by Soridan
Egészségedre Tripla 5 :) Könnyekig hatódtam tőle  :D
:rolleyes: ne tessék gúnyolódni...

Soridan

Isten ments! Kellemes emlékeket idézett fel, érdekes eszmecseréket Frau Handlerrel (német tanár) a német nyelvről. És nagyon szentimentális vagyok :) Szóval megkövetlek alássan :zen:

A tripla 5 pedig az 555 postodnak szólt burkoltan, de az már nem aktuális :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Eleanor

QuoteOriginally posted by Angel
és ha már ilyen baromságokat írok, akkor ottvan pl az Auszug ami kivonatot jelent, és mint látjuk szószerinti fordításban, ugyanis au aus = ki a Zug = vonat.
 

Ha már nyelvek és szószerinti forditás:

To blow the ship up --> felfújni a hajót  :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Xaga

Jaj a német, ne is említsétek, elegem van belőle.
Holnap megyek nyelvvizsgázni és úgy tünik beteg leszek. Szóval tiszta élvezet lesz lázassan 3h keresztűl németezni :(

Soridan

QuoteOriginally posted by Xaga
Jaj a német, ne is említsétek, elegem van belőle.
Holnap megyek nyelvvizsgázni és úgy tünik beteg leszek. Szóval tiszta élvezet lesz lázassan 3h keresztűl németezni :(

Részvétem :(
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

QuoteOriginally posted by Xaga
Jaj a német, ne is említsétek, elegem van belőle.
Holnap megyek nyelvvizsgázni és úgy tünik beteg leszek. Szóval tiszta élvezet lesz lázassan 3h keresztűl németezni :(

Részvét....
..én meg még mindig az írásbelim eredményére várok...:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

QuoteOriginally posted by Saori
Részvét....
..én meg még mindig az írásbelim eredményére várok...:rolleyes:
... hm ... izgi ... ^^''l

... én meg már el is felejtettem mindkét nyelvet ^^ ... najó nem... :D

Saori

QuoteOriginally posted by Shock12
... hm ... izgi ... ^^''l

... én meg már el is felejtettem mindkét nyelvet ^^ ... najó nem... :D

Énmeg múltkor meglepve tapasztaltam, hogybár már 4 éve egy mukkot nem beszéltem némtül, mégis tökjól megértettem múlt héten egy német csajt, ésmég beszélgetni is tudtam vele :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Shock12

#3893
QuoteOriginally posted by Saori
Énmeg múltkor meglepve tapasztaltam, hogybár már 4 éve egy mukkot nem beszéltem némtül, mégis tökjól megértettem múlt héten egy német csajt, ésmég beszélgetni is tudtam vele :)
Nem is a megértéssel van a gond ("Stefan Raab ist der Grösste !!" :D) hanem amikor lökni kell a rizsát... és akkor sem a nyelvből adódó hiányosságok miatt, inkább az ideg... :o

Exo

QuoteOriginally posted by Saori
Részvét....
..én meg még mindig az írásbelim eredményére várok...:rolleyes:
Én már nem...két napja tudtam meg hogy átmentem!!! :D :D :D
Nincs több angol...juhhéj! :D

Exo

#3895
Néhány érdekesség a japán autós világból! :D
(2002-es adatok a legfrissebbek per pillanat)
Tudtátok-e, hogy:
- 2002-ben Japánban 8'618'357 db személygépkocsit gyártottak
(a rekord: 1950-ben: 1'594 db ---> 1990-ben: 9'947'972 db :D )
- 2002-ben a személyautó-piac 84,8%-át a kis- és  miniautók      
teszik  ki. Kis lakások ---> Kis autók :D
- 2002-ben 54'540'512 db személyautó volt forgalomban. (125   millió fővel számoljatok :D )
- A közlekedési balesetek mindössze 0,889% halálos kimenetelű.
- A legnagyobb japán autógyártó konszern a Toyota (mellesleg több helyen is olvatam, sőt szvsz is a legmegbízhatóbb márka a világon, tehát adott távolság megtétele után 1000 autónál a szükséges szervizelések száma a Toyotáknál a legkevesebb.) :D

Na mára ennyit az autósvilágból...:D

.Attila

QuoteOriginally posted by Exo
- A legnagyobb japán autógyártó konszern a Toyota (mellesleg több helyen is olvatam, sőt szvsz is a legmegbízhatóbb márka a világon, tehát adott távolság megtétele után 1000 autónál a szükséges szervizelések száma a Toyotáknál a legkevesebb.) :D

Na mára ennyit az autósvilágból...:D

Én az ADAC (német autószövetség) által készített statisztikát láttam, és a Toyota kocsijai mindig a legmegbízhatóbbak között voltak.

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Jaj a német, ne is említsétek, elegem van belőle.
Holnap megyek nyelvvizsgázni és úgy tünik beteg leszek. Szóval tiszta élvezet lesz lázassan 3h keresztűl németezni :(
BMEre? Ugye BMEre???

Shadowolf

:eek: Kicsit szokatlan nekem ez az új design, de amúgy nagyon :cool:

Saori

Quote from: Shadowolf:eek: Kicsit szokatlan nekem ez az új design, de amúgy nagyon :cool:

Hehe..először azt sem tudtam hirtelen,hogy hol vagyok mikor a levélből ideugrottam:p
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"