Main Menu

MUonline

Started by phr0zen, 2004-05-08, 20:46:56

Previous topic - Next topic

-=Ghost=-

én az e-global oldalról töltöttem le mindent tegnap leszettem a frameworks ot is de azzal sem ment... igaz nem indítottam ujra a gépet majd megnézem mai s hátha...

Vóbert

Akkor a kliens dolgot válszeg kizárhatjuk! Tutti, hogy valami bug lesz! De akkor mi alapján válogatja az embereket????

muonline.uw.hu-ról nem tudtok valamit?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Dragon

Hát én arra tippelek mindenképp, hogy szerveroldali a dolog.
Esetleg (de ez könnyen cáfolható) az lehet, hogy korlátos mennyiségû kari tartózkodhat egyszerre egy pályán (nem 256*256, ahogy a térkép mérete engedné). Persze akkor /move-val miért enged be?

a muonline.uw.hu fóruma üres, mást nem tudok
ki volt annak az oldalnak az adminja/tulajdonosa? Triumph?
mert ha igen, akkor lehet, hogy az egész a Rigonnal való kis hajbakapásuk áldozata lett
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Quote from: bpka000Hát én arra tippelek mindenképp, hogy szerveroldali a dolog.
Esetleg (de ez könnyen cáfolható) az lehet, hogy korlátos mennyiségû kari tartózkodhat egyszerre egy pályán (nem 256*256, ahogy a térkép mérete engedné). Persze akkor /move-val miért enged be?

a muonline.uw.hu fóruma üres, mást nem tudok
ki volt annak az oldalnak az adminja/tulajdonosa? Triumph?
mert ha igen, akkor lehet, hogy az egész a Rigonnal való kis hajbakapásuk áldozata lett

Ennek csak az a problémája. hogy miért nem mehetek be, amikor mellettem min 4-5-en mennek be kb 2 perc alatt! Ha szerver oldali is a dolog, mindenképp karakterhez kötött!!!

Ja és igen, TriumpH volt az admin, de õ eltûnt, mint szürke szamár a ködben!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: bpka000ki volt annak az oldalnak az adminja/tulajdonosa? Triumph?
mert ha igen, akkor lehet, hogy az egész a Rigonnal való kis hajbakapásuk áldozata lett

Nem igazán tudom hogy fogalmazzam meg egyértelmûbben hogy törölte az ultraweb az oldalt.Hozzam ide TriumpH-ot és mondassam el vele is?

Dragon

Quote from: phr0zenNem igazán tudom hogy fogalmazzam meg egyértelmûbben hogy törölte az ultraweb az oldalt.Hozzam ide TriumpH-ot és mondassam el vele is?

Igen, légyszíves  :lol:

szóval akkor jó volt a tippem?



Vóbert:
 akkor most már fogalmam sincs, talán úgy gondolja, hogy túl tápos vagy te ahhoz, hogy arra a pályára menj :)   ---- vagy épp ellenkezõleg  :hehe:
tényleg, másik karival ugyanezen az accounton szintén ez a helyzet?
mert ha igen akkor akár account-függõ is lehet
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Nincs másik karim, de már gondoltam arra, hogy másikkal kéne nyomnom!!! Próbaképp ;) Lehet, hogy meg is csinálom!

Egyébként elõre szólok, hogy szombattól nem leszek 1 egész hétig ;) Nyaralni megyek! (VÉGREEEEEEEEEE :D :D :D )
Úgyhogy ha jövõ héten lesz kész a magyar szerver, akkor én befürödtem vele, de azé valaki szólna majd az érdekemben, hogy legalább az accom meglegyen? Köszi elõre is :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

phr0zen

Quote from: Vóbertde azé valaki szólna majd az érdekemben, hogy legalább az accom meglegyen? Köszi elõre is :)

Majd ráhörgök egyet erre a marhára(TriumpH). ;)

Vóbert

Quote from: phr0zenMajd ráhörgök egyet erre a marhára(TriumpH). ;)

Köcc ;) rendes vagy... :D Bár jobban belegondolva nem hinném, hogy meglenne záros idõn belül!
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

thrall

#309
az arená-ba énse tok bemenni -.- és ha valaki szoljon plz triumphnak hogyha tud akor 1* 21-után is mu-zon már e-globalon me beszeretnék lépni az XDDDD (+-D) klánba
ja és ha van valaki olyan pervez hogy egy fairy wing+0+0-t elcserélne velem egy satan wing+0+0 -ra az szoljon :D

Shadowolf

Quote from: thrallaz arená-ba énse tok bemenni -.-

Arena-ba csak akkor lehet bejutni, ha az admin megnyitja. A legtöbb serveren épp azért van bezárva, hogy ne mindenki ott tápoljon. :)

thrall

Quote from: ShadowolfArena-ba csak akkor lehet bejutni, ha az admin megnyitja. A legtöbb serveren épp azért van bezárva, hogy ne mindenki ott tápoljon. :)
csak aniy a baj hogy(ghost is tanusithatja) láttam egy csómó embert bemenni:(

Shadowolf

Quote from: thrallcsak aniy a baj hogy(ghost is tanusithatja) láttam egy csómó embert bemenni:(

Hát nemtom. Én spéci az e-globalon a /move paranccsal be tudtam jutni, de nem volt ott semmilyen szörny, szóval szerintem be van zárva azon a serveren.

thrall

#313
Quote from: ShadowolfHát nemtom. Én spéci az e-globalon a /move paranccsal be tudtam jutni, de nem volt ott semmilyen szörny, szóval szerintem be van zárva azon a serveren.
az nemlenne jó mert aztmondják hogy ott jó cuccokat dobálnak a szörnyek :)
Ja és honnan lehet szerezni +5-7+x SOD-ot?

thrall

ja meg: cserélnék fairy wing+0+3% hp recovery-t satan wing-re(ha lehet recovery-set)

Dragon

Lehet, hogy ti két különbözõ arénáról beszéltek...
A "/move Arena" asszem a hagyományos MU-ból ismert focipályára visz, ami tényleg üres, de én úgy tudom, hogy Lost town-ba nem lehet /move-olni
(ugye arra az arénára gondolsz, Thrall?)


jaj! mielõtt elfelejtem, van egy +3-as alap "angel" (varázsló) wingem, amit DK-nak való "satan" vagy "flying dragon" wingre cserélnék - természetesen értékarányosan, csak nem vagyok teljesen tisztában az árakkal -
egyébként, amit a //www.muhq.com -on írnak a wingekrõl az úgy kb. igaz?


és még valami, ti tudtok MG-vel guildet csinálni? nekem aszongya, hogy lvl 100 kell hozzá, na most pont 100-on nem próbálkoztam, de 105 óta olyan 20-30 szintenként megpróbálom, amikor épp arra járok Daviasban, de nem akarja engedni, ez valami bug, vagy csak növelve van a szintkövetelmény és rosszat ír ki?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

-=Ghost=-

nekem a ~378as bk m nak is ezt monnya h jöjjek vissza 100as szinten... :lol:

végülis majdnem 4*es en megvan a követelmény :hopp:  dehát ezvan :P

és télleg az orrunk elõtt császkáltak be és ez idegesítõ és igen thrall a losttown ra gondol...

thrall

#317
Quote from: bpka000Lehet, hogy ti két különbözõ arénáról beszéltek...
A "/move Arena" asszem a hagyományos MU-ból ismert focipályára visz, ami tényleg üres, de én úgy tudom, hogy Lost town-ba nem lehet /move-olni
(ugye arra az arénára gondolsz, Thrall?)


jaj! mielõtt elfelejtem, van egy +3-as alap "angel" (varázsló) wingem, amit DK-nak való "satan" vagy "flying dragon" wingre cserélnék - természetesen értékarányosan, csak nem vagyok teljesen tisztában az árakkal -
egyébként, amit a //www.muhq.com -on írnak a wingekrõl az úgy kb. igaz?


és még valami, ti tudtok MG-vel guildet csinálni? nekem aszongya, hogy lvl 100 kell hozzá, na most pont 100-on nem próbálkoztam, de 105 óta olyan 20-30 szintenként megpróbálom, amikor épp arra járok Daviasban, de nem akarja engedni, ez valami bug, vagy csak növelve van a szintkövetelmény és rosszat ír ki?
wingrészleg holvan benne??
ja egyébként szerintem is a szintemelkgedés miatt nemtudsz guildet csinálni

thrall

már megvan :)

Vóbert

Amióta megváltoztak a dolgok az e-Globálon, azóta eléggé fura a helyzet... sok a bug, mintha nem lenne gazdája az egésznek...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Dragon

Azt észrevettétek, hogy a Bless igen ritka lett az e-globalon?
Már 3s -t is képesek elkérni érte. Remélem nem lesz olyan árrobbanás, mint a Wigle-ön.
Meg most, hogy 1000 a max. szint, egy csomó killer áll a kapukban, mert úgyis egy ütésre lenyomnak mindenkit, és legfeljebb resetelik a karijukat.
Meg jópáran próbálkoznak trade cheat-tel is.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Vóbert

Quote from: bpka000Azt észrevettétek, hogy a Bless igen ritka lett az e-globalon?
Már 3s -t is képesek elkérni érte. Remélem nem lesz olyan árrobbanás, mint a Wigle-ön.
Meg most, hogy 1000 a max. szint, egy csomó killer áll a kapukban, mert úgyis egy ütésre lenyomnak mindenkit, és legfeljebb resetelik a karijukat.
Meg jópáran próbálkoznak trade cheat-tel is.

Valóban... kezdem nagyon únni a dolgot... lehet, hogy lassan keresek inkább egy másik szervert... egyébként jó lenne, ha valaki, aki talált valami kellemes szervert, szólna róla pár szót, mert az e-Globállal kezd eltellni az agyam...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Dragon

a magyar szerver elég kellemesnek tûnik, csak sajna többet van offline, mint online
megaztán most, hogy TriumpH lubickol a Balcsin, nem várható egyenlõre sok elõrelépés az ügyben
csak tudnám miért van az, hogy mire kezdenék egy hangyányit tápos lenni egy szerveren, az összes haverom átmegy egy másikra, nekem meg tulképp kárba vész minden MUnkám amit a kariba feccöltem (mer hát haverok nélkül kolbászolni a monsterek között nem túl nagy élmény)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

phr0zen

Quote from: bpka000a magyar szerver elég kellemesnek tûnik, csak sajna többet van offline, mint online
megaztán most, hogy TriumpH lubickol a Balcsin, nem várható egyenlõre sok elõrelépés az ügyben
csak tudnám miért van az, hogy mire kezdenék egy hangyányit tápos lenni egy szerveren, az összes haverom átmegy egy másikra, nekem meg tulképp kárba vész minden MUnkám amit a kariba feccöltem (mer hát haverok nélkül kolbászolni a monsterek között nem túl nagy élmény)

A magyar server már beindult, csak néhány napos szüneteket tart.Most épp azért, mert TriumpH autószerelõnél van. :hehe:

8-kor jön, addigra megcsináltatom vele Vobert accát is, mert eddig nem igazán volt idõm komolyabban beszélni vele az utóbbi pár hét során.

Vóbert

Quote from: phr0zenA magyar server már beindult, csak néhány napos szüneteket tart.Most épp azért, mert TriumpH autószerelõnél van. :hehe:

8-kor jön, addigra megcsináltatom vele Vobert accát is, mert eddig nem igazán volt idõm komolyabban beszélni vele az utóbbi pár hét során.

Királyság :) De valami szerver infót is dobjatok :) Ide is jöhet, meg e-Globalra is, mivel nemtom, hogy hol leszek akkoriban...

Köcci köcci elõre is :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Bakker... asszem nem leszek e-Globálon sem...valamit errorozik... valszeg már megint nem megy...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

thrall

magyar serverre átlehet vinni az e-globalos karikat??(vagy ha lehetett akor le késtem-e)

ignus

Quote from: thrallmagyar serverre átlehet vinni az e-globalos karikat??(vagy ha lehetett akor le késtem-e)


Nem... új server új kari... (hidd el jobb lesz... :D )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

-=Ghost=-

jo egye fene uj kari 0rol mindent de a cuccokat sem lehet atvinni? (phoe set nek ha at lehetne vinni qvara orulnek meg szarny meg ilyen aprosagok

és megmondhatná valaki a serverhez mi kell...
(mien kliens meg ilyen szarságok pl: a server ip je)
vagy egy oldal is jo lenne mint pl a //www.muonline.gr

Vóbert

Tegnap annyira überlag volt az e-Global, hogy kb fél óra után megúntam azt nekiálltam mással szórakozni... kezd nagyon elegem lenni az egészbõl! Amióta crazy exp van, azóta szart sem ér az egész...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]