Ki a kedvenc anime/manga szereplőd?

Started by phr0zen, 2003-11-15, 14:10:12

Previous topic - Next topic

Mi a legfontosabb egy animében?

Sztori
Karakterek
Animáció/Artwork
Hangulat

Michi

Nalam Alucard, Integra, Aya, Robin, Belial (AS),Michael (AS manga) es Cho Hakkai(Saiyuki) van a toppon.
A Trigunt meg nem volt szerencsem latni...mirol szol?
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall

Zelmor

#121
QuoteOriginally posted by Michi
Nalam Alucard, Integra, Aya, Robin, Belial (AS),Michael (AS manga) es Cho Hakkai(Saiyuki) van a toppon.
A Trigunt meg nem volt szerencsem latni...mirol szol?

Emberek nagy Nagy  NAGY fegyverekkel! :D

roderick

QuoteOriginally posted by Zelmor
Emberek nagy Nagy  NAGY fegyverekkel! :D
+ egy macska!!!!
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Banryu

Jellem? Sesshomaru az Inuyashaból... Bár én szívem szerint idesorolnám Mirokut is. :)

Sky

Dita Rules!
Meg persze még sokan mások, de utoljára a VanDread-et néztem...:D:D
Mess with the best,
Die like the rest...

VASH

QuoteOriginally posted by Michi
Nalam Alucard, Integra, Aya, Robin, Belial (AS),Michael (AS manga) es Cho Hakkai(Saiyuki) van a toppon.
A Trigunt meg nem volt szerencsem latni...mirol szol?

Testvér párharc + király poénok+ Pap törött cigivel és nagy keresztel:D
kihagyhatatlan;)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

roderick

QuoteOriginally posted by VASH
Testvér párharc + király poénok+ Pap törött cigivel és nagy keresztel:D
kihagyhatatlan;)

Te is kihagytad a macskát :bruhuhu:
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Zelgadis

NYAAAA jár Vashunak a fejére :D (neki is)
A legnagyobb arcz a fekete macska a trigunban :D
aztán wolfwood (kár hogy cigizik, de neki kivételesen jól áll ^^)

deyo

Vazze... most már én is tudom, hogy TurboK által belinkelt képeket nem szabad megnézni:ejj: :ejj:
Asszem most pá napig nem eszek:-((

A témát illetően: elég sok van... megpróbálom a sztem legjobbakat felsorolni... abc sorrendben:-))

LastExile/Dio Eraclea
LoveHina/Narusegawa
NGE/Asuka
RahXephon/Haruka
ShingetsutanTsukihime/Arcueid Brunestad
X/Sorata
VanDread/Hibiki

.Attila

:bruhuhu: Excel-t miért nem írja senki?

Hail Excel!

Baldy

Excell!!! :) Óriási fej :)
No meg Kusanagi Motoko :) Kevés olyan jó anime van, mint a Ghost in the shell (szerintem)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Titkos®

QuoteOriginally posted by Himura-san
JA ja ,Sesshoumaru az a karakter aki miatt elkezdtem nézni az Inu Yasha t....(na meg Sango..... :rolleyes:  ):zen:

Látom egyezik az ízlésünk.:)
Titkos®, Rumiko Takahashi-fan. ^_^

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Trivi
:bruhuhu: Excel-t miért nem írja senki?

Hail Excel!


Csak azért mert én még nem írtam ;)
(csak a Trigunnal kapcs.)

Excell megarulez ^^":cool:

deyo

Már korábban is írtam párat, de mostmár csak egyet írnék... az abszolút top-ot:-))
AiYoriAoshiEnishi://TinaF
  • ster[/I]:-))
    Már az AiYoriAoshi-ban is megkedveltem, de az Enishi-ben végre teljesen kitárult... egyszerűen nem tudtam mit mondani... 2 részt is szinte teljesen megkapott, de meg is érdemelte:-)))
    Ilyen profin megtervezett és nagyszerű karakterrel még sehol se találkoztam:-))
    EDIT: dejó, hogy még egyes neveket se lehet leírni anélkül, hogy ki ne csillagozná a fórum:-))

Sky

QuoteOriginally posted by Himura-san
Ha már nőnemű egyedek ről beszélünk akkor Takani Megumi(Kenshin..ki hitte volna)haláli mikor nagyon gonosznak érzi magát és rókafülei nőnek nem is beszélve a nevetéséről......:rolleyes: :p :zen:

Mért hagytad ki a helyi állatkert másik két példányát(a mosómedve, meg a menyét) :D
Mess with the best,
Die like the rest...

Sky

Ez a mangában mindíg nagy poén volt...:D
Mess with the best,
Die like the rest...

deyo

Elkezdtem nézni a Fushigi Yuugi-t és  meg kell említsem Yui-t... csakhogy mint a legellenszenvesebb karakter...  asszem az összes eddig ismert anime karakter közül őt találom a legvisszataszítóbbnak:-((((

Csak azért írom, mert sztem nem csak a pozitív anime karakterek érdemelnek említést:-)))

.Attila

QuoteOriginally posted by deyo
Elkezdtem nézni a Fushigi Yuugi-t és  meg kell említsem Yui-t... csakhogy mint a legellenszenvesebb karakter...  asszem az összes eddig ismert anime karakter közül őt találom a legvisszataszítóbbnak:-((((

Csak azért írom, mert sztem nem csak a pozitív anime karakterek érdemelnek említést:-)))

És akkor Jinnai az El-Hazard-ból? Tipikus f@szkalap, akit mindenki laposra verne.

Shadowolf

Az én aktuális kedvencem Gourry a Slayers-ből, és nemcsak azért mert nagyjából egy értelmiségi szinten vagyunk. :p

Sky

#139
QuoteOriginally posted by Shadowolf
Az én aktuális kedvencem Gourry a Slayers-ből, és nemcsak azért mert nagyjából egy értelmiségi szinten vagyunk. :p

Ha most azt mondod neked is van fénykardod, akkor lehidalok(kés, villa, fénykasza inu-yasha kezébe nem f@sza...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Soridan

Sesshomaru tényleg nagyon jó :hopp: :hopp:

Azért Gourry sem kispályás :D

A macskát nem láttam, de elég bíztatóakat írtok...muszáj leszek Trigunt beszerezni :DD
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Saori

INUYASHA RULZ :D :D :D
Nekem a full kedvencem :)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Itachi

QuoteOriginally posted by deyo
Elkezdtem nézni a Fushigi Yuugi-t és  meg kell említsem Yui-t... csakhogy mint a legellenszenvesebb karakter...  asszem az összes eddig ismert anime karakter közül őt találom a legvisszataszítóbbnak:-((((

Csak azért írom, mert sztem nem csak a pozitív anime karakterek érdemelnek említést:-)))
Hát én ezzel úgy vagyok ,hogy az ellenszenves egyéniségek(lelki roncsok) nekem szimpatikusok pl:Aizawa Miyabi a GTO ból...(blind love the blind,poor love the poor....)Ettől függetlenül Sesshomaru beats all!!!:rolleyes: :p :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Zelgadis

No hát kéhem szépem :)

Én ilyen jellemmel, mint Maehara Shinobu (a Love Hinából), animében még nem találkoztam :)
Őszinte, jószívű, kedves, törődő,(stb ^^"") és emellett nem egy ilyen őrjöngő áálat, mint az anime csajok (főleg főszereplők) elég nagy része :haha: hanem egy visszahúzódó, nem én-vagyok-a-társaság-közepe típus ^^"" Igazi ritkaság, igazi kincs, akiért lazán az életedet adnád, ha a szükség hozná. (Persze, az itteni lét 20x unalmasabb mint az animék :) )

 Meg 2. szempont: igen jól is néz ki :o (abszolut "my type")
chou kawaii^^"", és nem érdekel hogy még csak 14 éves amikor a sorozat játszódik :P lesz több is (1ébként is 2000 ben játszódik a sorozat, mára már 17 "mleee" :p )

Azt hiszem őt nagyon nehéz lesz űberelnie, v akár elérnie bármilyen anime girlnek a továbbiakban :D

deyo

QuoteOriginally posted by Zelgadis

Én ilyen jellemmel, mint Maehara Shinobu (a Love Hinából), animében még nem találkoztam :)
Igazi ritkaság, igazi kincs, akiért lazán az életedet adnád, ha a szükség hozná. (Persze, az itteni lét 20x unalmasabb mint az animék :) )
Az tény, hogy nagyon szimpatikus... ha min. 5 évvel idősebb lenne akkor tényleg egy nyerő választás lehetne... de nekem akkor is Tina Foster a kedvencem... nekem vhogy inkább ő a típusom:-)))
Bár hozzá kell tennem, hogy sztem a Love Hina női szereplői mind igen vonzóak... igen sok-féle típusú egyének megtalálhatók köztük... én 3.-nak Motoko-t említeném meg... főleg a sorozat vége felé...:-)))

Zelgadis

Engem 1általán nem az érdekel, hogy hány éves :)
Fontos az életkor a belső értékekhez? Hm?
Ja hogy még nincs "használható" korban? Ezt akarod mondani?
De akkor máris nem a belső értékekről van szó :P

Najó, nem kötözködni akarok, gomen, a tiéd is egy ugyanolyan értékű vélemény mint az enyém. Csak én nem ebből a szempontból nézem :)

Kono

Ohhh my, Zel.... Őszintén szólva most, hogy belegondolok, én is a hasonló típust szeressem.....kár, hogy élőben az ilyen iszonyatosan ritka! Szóval Shinobu 4ever! Őszintén nekem is ő tetszett leginkább és a kor tényleg nemfontos ^^ Talán egyszer szerencsénk lesz pajti :p Hmm, csak egy hasonlót tudok stílusra: Aoi (Ai Yori Aoshi-ból), szerintem ugyan ilyen kawaii ^^
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

deyo

#147
QuoteOriginally posted by Zelgadis

Fontos az életkor a belső értékekhez? Hm?
Ja hogy még nincs "használható" korban? Ezt akarod mondani?
Lehet, hogy félreérthető voltam... nekem ilyesmi meg se fordult a fejemben... én csupán arra céloztam, hogy azért egy 15 éves igen ritka esetben lehet olyan érett belül (és ezt most hangsúlyozni szerezném) mint egy 20 éves... mikor azt az 5 évet említettem arra céloztam, hogy az idő alatt komolyodhat egy kicsit...:-)))
Bár el kell ismernem, hogy van aki 15 évesen komolyabb mint a legtöbb felnőt... de ez igen ritka:-)))
Shinbou sztem még nőhetne egy kicsit... nekem még nem volt eléggé komoly... most ez lehet, hogy röhelyesnek tűnik amellett, hogy Tina a kedvencem, de aki látta a sorozatot az tudhatja, hogy mire célzok:-)))

EDIT: Mellesleg megjegyezném, hogy Tina messze nem a külseje miatt a kedvencem... azt nem is igen figyeltem a sorozat alatt... sokkal inkább a megmutatott belső értékei azok amik megfogtak:-)))

Sky

QuoteOriginally posted by Zelgadis
No hát kéhem szépem :)

Én ilyen jellemmel, mint Maehara Shinobu (a Love Hinából), animében még nem találkoztam :)
Őszinte, jószívű, kedves, törődő,(stb ^^"") és emellett nem egy ilyen őrjöngő áálat, mint az anime csajok (főleg főszereplők) elég nagy része :haha: hanem egy visszahúzódó, nem én-vagyok-a-társaság-közepe típus ^^"" Igazi ritkaság, igazi kincs, akiért lazán az életedet adnád, ha a szükség hozná. (Persze, az itteni lét 20x unalmasabb mint az animék :) )

 Meg 2. szempont: igen jól is néz ki :o (abszolut "my type")
chou kawaii^^"", és nem érdekel hogy még csak 14 éves amikor a sorozat játszódik :P lesz több is (1ébként is 2000 ben játszódik a sorozat, mára már 17 "mleee" :p )

Azt hiszem őt nagyon nehéz lesz űberelnie, v akár elérnie bármilyen anime girlnek a továbbiakban :D

akkor hogy láss még párat nézd meg az Angelic Layer-t (a főszereplő igen-igen hasonló...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Zelgadis

QuoteOriginally posted by deyo
... mikor azt az 5 évet említettem arra céloztam, hogy az idő alatt komolyodhat egy kicsit...


De én nem akarom hogy komolyodjon ;)

Így a kawaii ahogy van ^ˇ^"" nekem ne váljon unalmas komoly felnőtté :D
(elég baj az hogy életkor szerint már én is az kéne hogy legyek, és mindenki ezt várja el tőlem a környezetemben :(
de én akkor sem komolyodok hááhá :P nem foggtok legyőzni, én forever kiddo maradok UFF! "mleee" :beeee: )