Neon Genesis Evangelion 2003

Started by Chronos, 2003-07-11, 12:24:19

Previous topic - Next topic

Chronos

QuoteOriginally posted by emperor
Chronos:
Melyik verziót használod?
0.29b-t használok sivka mod v9b1-el.
Quote
És bocs hogy téged nyaggatlak, de nem tudod, mit lehet tenni, amikor a kiszolgálók üzengetnek, hogy: your ip(?)  is connected too fast. Vagy vmi túl gyorsan kapcsolódik, aztán bannolgatnak...
Elõre is köszi!
Próbálkozz más serverekre való bejelentkezéssel, nekem segített.
Rakd felhasználók szerinti csökkenő sorrendbe a servereket, és amelyiken a legtöbb felhasználó van + legkisebb a pingje, ahoz csatlakozz.
Quote
És erre a másik FTP-re kell password???:confused:
Ha az Upload részlegre gondolsz, az ugyanazon az FTP-n van, csak másik porton.
A bejelentkezés meneteit Zsozso már leírta.
Ha az AnimeHQ-ra gondolsz, oda user/pass = anime/anime. (kivéve ha van saját accod)
Quote
Ja, és engem is érdekelne egy olyan verzió, amibe nincs beleégetve a felirat!
És sorry a hülye kérdésért (ma hosszú napom volt) de ha jol vettem ki, ez azaz EVA amit most kezdenek el kiadni? A legújabb, legszebb, legjobb stb...?
Igen, ez a felújított változat, még csak japánban jött ki DVD-n.
A részleteket már leírtam egy előző postban.

CHRONOS

Ekuseru

nekem nem nagyon akar mûködni ez az eMule
hülye vagyok hozzá
a HUB-ot itt nem nekem kell megadni?
meg aztán elkezdtem letölteni egy 400 megás fájlt és állitólag 13 nap múlva jön le
日本 - 中國 - 한국

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
nekem nem nagyon akar mûködni ez az eMule
hülye vagyok hozzá
a HUB-ot itt nem nekem kell megadni?
meg aztán elkezdtem letölteni egy 400 megás fájlt és állitólag 13 nap múlva jön le
Nem HUB-ról van szó, hanem serverekről.
Minél több ember van a serveren, és minél kisebb a ping annál jobb. Egy fájl letöltési ideje sok mindentől függ, ráadásul szokott ingadozni is. Egy fájlra minél több user van, (forrás) annál kisebbek lesznek a queue place-ek, és annál gyorsabban jön le a fájl.
És az E-Mule-nek van egy olyan sajátossága, hogy várni kell egy ideig míg az összes emberhez bír csatlakozni, és míg fel nem tudnak tölteni neked a userek.
Az ezzel kapcsolatos további kérdéseket inkább pm-ben küldjétek, mert ez kicsit offtopic.

CHRONOS

Kazador

Zsozso! Black remélem meghagyja a hangot ac3-nak!?
74Ft/cd mellett nem igazán fogok vacakolni azzal, hogy 2 v. 3 rész fér egy cd-re...

Kazador

Chronos

QuoteOriginally posted by Kazador
Zsozso! Black remélem meghagyja a hangot ac3-nak!?
74Ft/cd mellett nem igazán fogok vacakolni azzal, hogy 2 v. 3 rész fér egy cd-re...

Kazador
Hol vetted 74 ft-ért a CD-t?
És ezek 700 MB-os CD-k? Márka?

CHRONOS

Kazador

Hogy felcsillant a szemed! :-D
Ezek 700 megás szitázatlan ProDisc lemezek. Állítólag a 3M/Imation lemezek is ezekre készülnek :confused:
Egyébként a neten kell keresgélni hirdetések között, én is ott találtam. ...megaztán minél többet veszel, annál olcsóbbra lehet lebeszélni az árat :-) (ez a 74 olyan 500 körüli db-nál volt, kb 3 hete...).

Még kb 50 cd-m van (annyi mindent találok az Usteamen :-))), ezekbõl kb ötöt baftam el, de azok is az én hibámból történtek.

Kazador

Chronos

QuoteOriginally posted by Kazador
Hogy felcsillant a szemed! :-D
Ezek 700 megás szitázatlan ProDisc lemezek. Állítólag a 3M/Imation lemezek is ezekre készülnek :confused:
Egyébként a neten kell keresgélni hirdetések között, én is ott találtam. ...megaztán minél többet veszel, annál olcsóbbra lehet lebeszélni az árat :-) (ez a 74 olyan 500 körüli db-nál volt, kb 3 hete...).

Még kb 50 cd-m van (annyi mindent találok az Usteamen :-))), ezekbõl kb ötöt baftam el, de azok is az én hibámból történtek.

Kazador
Vettél 500-at??? :cool:
Jó neked. Én örülök hogy ha van 40 írható CD-m. (Mondjuk azok Philips-ek):hehe:
Mindenesetre gratulálok :appl:

CHRONOS

Ekuseru

Kazador:

a hang az tényleg jó lenne ha maradna, mert az a legjobb (nomeg a felbontás se lenne rossz)
én is úgy vagyok vele, hogy akár igy is meghagynám ahogy van és rááldozok 30 CD-t. Ha már felújitott akkor akkor ne sajnáljuk a helyet (úgy értem CD-re)
日本 - 中國 - 한국

Kazador

Egyszer, kb 1000 évvel ezelõtt, még az Usteam (h)õskorában (-mikor 1 vinyó volt csak...), beszéltem Zsozsóval és akkor említette, hogy neki már több mint 1000 animés cd-je van! Csak próbálok felzárkózni :-)))
Tényleg ti mennyinél jártok?

Kazador

zsozso

QuoteOriginally posted by Kazador
Egyszer, kb 1000 évvel ezelõtt, még az Usteam (h)õskorában (-mikor 1 vinyó volt csak...), beszéltem Zsozsóval és akkor említette, hogy neki már több mint 1000 animés cd-je van! Csak próbálok felzárkózni :-)))
Tényleg ti mennyinél jártok?

Kazador

Hehe azóta se lett több ;)
Már több mint 1 éve nemírtam cdt.
Vinyora pakolok mindent ;)
Death is the only redemption

Ekuseru

Cd-bõl összesen úgy 500 van
ebbõl 100 anime 150 game és a többi meg startrek de azok nagyon szaporodnak
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

én a winyótól félnék rendesen
virus / badsector / nomeg a linux windows harc aztán meg csak :grrr: :morci: :b+: :wtf:
日本 - 中國 - 한국

zsozso

QuoteOriginally posted by Ekuseru
én a winyótól félnék rendesen
virus / badsector / nomeg a linux windows harc aztán meg csak :grrr: :morci: :b+: :wtf:

Ezért használok én Freebsd-t ;)
Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
én a winyótól félnék rendesen
virus / badsector / nomeg a linux windows harc aztán meg csak :grrr: :morci: :b+: :wtf:
Azért a CD-nek is megvannak a maga hátrányai. :p

CHRONOS

Ekuseru

ez már nagyon offtopic
de a múltkori linux kress után 8 órán keresztül formatáltam egy 30 gigás vinyót és "mindössze" 25 mega badsector lett rajta, na azóta nincs linuxom!
日本 - 中國 - 한국

zsozso

QuoteOriginally posted by Ekuseru
ez már nagyon offtopic
de a múltkori linux kress után 8 órán keresztül formatáltam egy 30 gigás vinyót és "mindössze" 25 mega badsector lett rajta, na azóta nincs linuxom!

Linuxot énse tennék a gépemre ;)
Death is the only redemption

Kazador

Zsozso : jah kérem így könnyû :-))
Már elõre félek mennyi meló lesz ezt a sok cuccot átmenteni holokockára vagy akármi is lesz a következõ generációs adathordozó! :D
Ekuseru : ezek milyen Startrek-ek? Tv-s rip? Honnan szerzed? na csak azért mert az öcsém eléggé st õrült és biztos örülne neki...
Btw : nincs valakinek meg az outer limits sorozat (egypár) része digitális fomában? A kedvencem (volt amig adták a tvbe...)

Kazador

emperor

"A bejelentkezés meneteit Zsozso már leírta."
Igen, de hol?:D
 "sivka mod v9b1-el."
És ez mit csinál, mire jo?
Loyalty Never Dies


    Ekuseru

    a startrekkek: eddig az 2*26 résznyi angol Enterprise sorozat és most csinálom folyamatosan a Voyagert (asszem a 100-dik résznél járok) de a minõsége nagyon sz*r (320*240 - 230 MB - hangyás meg setét). Videóról szedem le kölcsön kapott kazettákról TV tunerrel, de már a kazettás változat is borzalmas.
    日本 - 中國 - 한국

    Chronos

    QuoteOriginally posted by emperor
    "A bejelentkezés meneteit Zsozso már leírta."
    Igen, de hol?:D
    http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=97
    Quote
     "sivka mod v9b1-el."
    És ez mit csinál, mire jo?
    Ez egy mod az emule-hez. Ezek általában kisebb javítások, vagy kiegészítések, amelyek eltérõ beállítási lehetõségekkel rendelkeznek. pl: upload slotok számának meghatározása.
    Offtopic, de: Modokat itt találsz: //www.emule-mod.de

    Ezentúl az ilyen jellegû kérdésekkel PM-ben keress meg.

    CHRONOS

    emperor

    Chronos:
    Oké, köszi szépen! :rolleyes:
    Loyalty Never Dies


      zsozso

      340mb/ep lesz hogy megmaradjon az ac3 éshogy dvdre kilehessen írni normálisan.
      Death is the only redemption

      Ekuseru

      hál istennek, mármint nektek!!!!

      :D :hopp: :D :hail: :merci: :D :D
      日本 - 中國 - 한국

      emperor

      :hopp:Csak Ekuserut tudom ismételni!:hopp:
      Loyalty Never Dies


        belabacsi

        QuoteOriginally posted by Ekuseru
        a startrekkek: eddig az 2*26 résznyi angol Enterprise sorozat és most csinálom folyamatosan a Voyagert (asszem a 100-dik résznél járok) de a minõsége nagyon sz*r (320*240 - 230 MB - hangyás meg setét). Videóról szedem le kölcsön kapott kazettákról TV tunerrel, de már a kazettás változat is borzalmas.

        Milyen tunered van? És milyen programmal másolod fel a gépre?
        Mert nekem PixelView van és nagyon nem akarodzik rendesen működni:(

        Ekuseru

        QuoteMilyen tunered van? És milyen programmal másolod fel a gépre?

        nekem Pinnacle pctv van, egy 10-es volt és pctv pro 5.2-es Cd-s verzióval rögzitem a videókat.
        De nekem is randomszerûen mûködik. Valamikor nincs hang vagy kép vagy villog. De aztán fogja magát és meggyógyul pár száz installálás után.
        日本 - 中國 - 한국

        belabacsi

        QuoteOriginally posted by Ekuseru
        De aztán fogja magát és meggyógyul pár száz installálás után.

        Én is valahogy így vagyok ezzel:(

        Kazador

        Tuneresek!

        Próbáljátok ki a PowerVCR 2 ill. az Intervideo Wincoder nevû progikat. Nekem nagyon bejöttek. Mpeg 1 és 2 -ben lehet velük rögzíteni (mpeg1 - videocdhez, mpeg 2 svcd/divx/stb -hez). Ha jó minõségû a videófelvétel szebb lesz a digitalizált kép mintha videóról néznéd! :D

        Kazador

        Ekuseru

        és ki lehet szûrni vele a képi zajt is rendesen? mert az a jó tömörités legnagyobb ellensége ha hangyás a kép.
        日本 - 中國 - 한국

        Kazador

        Próbálkozni kell... meg aztán a virtualdubnak rengeteg szûrõje van :-)

        Kazador