Main Menu

Esetleges rendelések

Started by .Attila, 2003-12-04, 23:28:23

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Geht in Ordnung. ;) Freunde fürs Leben? :hopp:
Klar doch ;) :D !
Schlammkäpfe würde ich erstmals lassen wenn es so in Ordnung ist...
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tiaro

Hmm.

//Csak hogy érdemben hozzászóljak a dologhoz://

Je ne comprende rien qu'est-ce que vous parlez, mais ainsi Je me peux vanter de mon trés horrible Francaise.
:)
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tiaro
Hmm.

//Csak hogy érdemben hozzászóljak a dologhoz://

Je ne comprende rien qu'est-ce que vous parlez, mais ainsi Je me peux vanter de mon trés horrible Francaise.
:)
Jemand sollte den Arsch besser hier rauswerfwn, ehe ich noch einen einzigen französischen Wort hier sehe, denn dann drehe ich echt durch ! Und dann kann ich ziemlich übele Dinge tun!

Lefordítva: Tiaro, ha még egyetlen átkozott francia szót látok itt, komolyan elhányom magam, ettől ugye ideges leszek, és hidd el, az neked nagyon de nagyon nem lessz jó!! Maradjunk az EMBERI nyelveknél, ha lehetséges! (nézeteim szerint a francia semmiképpen sem tartozik ezek közé!)
Köszönöm.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

QuoteOriginally posted by Kalibur
Jemand sollte den Arsch besser hier rauswerfwn, ehe ich noch einen einzigen französischen Wort hier sehe, denn dann drehe ich echt durch ! Und dann kann ich ziemlich übele Dinge tun!

Lefordítva: Tiaro, ha még egyetlen átkozott francia szót látok itt, komolyan elhányom magam, ettől ugye ideges leszek, és hidd el, az neked nagyon de nagyon nem lessz jó!! Maradjunk az EMBERI nyelveknél, ha lehetséges! (nézeteim szerint a francia semmiképpen sem tartozik ezek közé!)
Köszönöm.

Kalibur most bebizonyította nekünk, hogy van gyengéd, feminin oldala is :) Igazi úrihölgy cseperedik fel a szemünk előtt srácok! :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Kalibur most bebizonyította nekünk, hogy van gyengéd, feminin oldala is :) Igazi úrihölgy cseperedik fel a szemünk előtt srácok! :D:D:D

Itt, meg a meeten is. Nemde? :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Itt, meg a meeten is. Nemde? :D

Persze, de az a csaj, aki majdnem leszedte a fülemet, az nagyon nem lett számomra szimpatikus azzal a mozdulatával :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Persze, de az a csaj, aki majdnem leszedte a fülemet, az nagyon nem lett számomra szimpatikus azzal a mozdulatával :)

Sakura? Hát ha nálad nem is, de a társaság legtöbb férfi tagjánál tuti bevágódott. ;) :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Sakura? Hát ha nálad nem is, de a társaság legtöbb férfi tagjánál tuti bevágódott. ;) :D
Nem is Minako !
Különben szabad megkérdeznem, egész pontosan mi a probléma a modorommal? Szerintem se itt, se meeten nem voltam még soha bunkó vagy bármi ilyesmi. Barátunk sajnos egy igen érzékeny pontomra tapintott a francia nyelv felhozásával... már az említése is fekete felhőket von a fejem fölé, nemhogy még olvassam is, neaggyisten hallgassam! De tuggyátokmit? Bocs minden mult/jövőbeli inzultusért mindenkitől !
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nem is Minako !
Különben szabad megkérdeznem, egész pontosan mi a probléma a modorommal? Szerintem se itt, se meeten nem voltam még soha bunkó vagy bármi ilyesmi. Barátunk sajnos egy igen érzékeny pontomra tapintott a francia nyelv felhozásával... már az említése is fekete felhőket von a fejem fölé, nemhogy még olvassam is, neaggyisten hallgassam! De tuggyátokmit? Bocs minden mult/jövőbeli inzultusért mindenkitől !

Lennnél szíves nekem eme postodat részletesen elmagyarázni? Ugyanis egy szót sem értettem belőle. :confused:

Kalibur

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Lennnél szíves nekem eme postodat részletesen elmagyarázni? Ugyanis egy szót sem értettem belőle. :confused:
Lennék szíves, ha érteném, hogy mi nem volt érthető... ennek hiányában a magyarázat ma elmarad :rolleyes: . Sajnálom.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
Lennék szíves, ha érteném, hogy mi nem volt érthető... ennek hiányában a magyarázat ma elmarad :rolleyes: . Sajnálom.

A modoroddal kapcsolatos rész nem volt érthető. Csak arra tudok következtetni, hogy te azt gondoltad, hogy Baldy rád célzott. Ha ez lenne a helyzet, akkor megnyugodhatsz, ugyanis Sakura volt az, aki megcibálta a fülét. :D

Tiaro

Kalibur:
oh, pardon moi... akarom mondani sajnálom, hogy megzavartalak azzal a postommal... :D

De most már kíváncsi lennék, hogy mvel érdemelte ki ez a nyelv a gyűlöletedet. (Hogy belém hat évig sulykolták eredménytelenül, az egy dolog, de neked mit ártott? :hehe: )

Fogadjunk, gyerekkorodba bezártak a szüleid a spájzba ami tele volt francia könyvekkel. Vagy fejedre esett egy francia szótár. Vagy... csak nem neked is tanították... ? :confused:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Kalibur

Neem, semmi ilyesmi... egyszerű ősi ellentétről lehet szó. Általános iskola 4. osztályában én is tanultam anno franciát, de többet jártam az óra mellé, mit amenyin valóban bent voltam, nem is tanultam egy szót se, de azért 3-ast kaptam év végén... ez persze rontotta az átlagom, és ezt zokon vehettem... télleg nem tudom igazán... egyszerűen a francia távol áll tőlem és kész.
Neked pedig részvétem:)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Baldy

Kalibur: Kicsit megvédeném Shadowolfot: Miért vagy rá ideges, mikor a képen látható hölgyről volt szó?
Amugy meg a francia nyelvhez való viszonyulásod megértem, szerintem is olyan a nyelv, mintha disznók röfögnének benne (bocs Tiaro!)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Kalibur: Kicsit megvédeném Shadowolfot: Miért vagy rá ideges, mikor a képen látható hölgyről volt szó?
Amugy meg a francia nyelvhez való viszonyulásod megértem, szerintem is olyan a nyelv, mintha disznók röfögnének benne (bocs Tiaro!)

Tigriscica újra támad! :D (vajon ebben a pillanatban éppen melyik srácot nyúzta? :D)

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
ez a csajszi nekem ismerős...

egyébként hogy néz ki a dolog, megyünk mi valaha is Bécsbe?

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
ez a csajszi nekem ismerős...

egyébként hogy néz ki a dolog, megyünk mi valaha is Bécsbe?

Még mindig febr. hó második hétvégéje az időpont...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Még mindig febr. hó második hétvégéje az időpont...
24h/napos sebességgel közeledik :haha: (ilyen hülyeséget írni)
szal az a másfél hét már gyorsan el fog múlni.

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
24h/napos sebességgel közeledik :haha: (ilyen hülyeséget írni)
szal az a másfél hét már gyorsan el fog múlni.

Relativ... nekem kifejezetten lassunak fog tűnni, már most látom... :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Relativ... nekem kifejezetten lassunak fog tűnni, már most látom... :(
megkérdezhetném hogy miért is?

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
megkérdezhetném hogy miért is?

A választ megtalálod az Önacrkép topic harmadik oldalának a tetején.

Tiaro

Tisztára mint egy lapozgatós könyv.
Ha kíváncsi vagy Baldy válaszára, lapozz a következő oldalra. Ha nem, nyomd meg az X-et a jobb felső sarokban...:zen:

Egyébként senki sem sértett meg- én se szeretem azt a nyelvet, és sose ment igazán. Ezért tuti kissebségi komplexusom volt franciaórán... :D
...de én spec a németet se szeretem, pedig azt nem is tanultam. A jó öreg angol, az már inkább...
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Még mindig febr. hó második hétvégéje az időpont...

Sztem amúgy most már inkább azt kéne tisztázni, hogy hányan, és hogyan mennénk. Rendben, hogy te meg Cobra ajánlgatjátok a szállítást, de valamelyik opció mellet nem ártana végre dönteni. Nespa? :D

.Attila

#113
Shadowolf: nem akarok belekötni a felsőfokúdba (:confused: és mégis ezt teszem), de ezt írtad: (Ich weiss das ich ein Arsch bin.  )
Komma? das->dass? (Ich weiss, dass ich ein Arsch bin.  )

Engedjétek meg, hogy miután az önarckép csarnokban leépítettem az egomat, most egy kicsit visszaépítsem:
német nyelv:
DSD diploma (Baldynak is van)
felsőfokú nyelvvizsga
kétnyelvű érettségi

És a franc(ia) :D se tudja már, hogy mi maradt meg belőle, mert van annak már 1,5 éve. Irány szeptemberben a Goethe Institut.

Érdekel valakit Cowboy Bebop: The Movie DVD? Ugyan most nincs raktáron, de lehet rendelni 5700 Ft + postaköltség áron. klikk ide, ha érdekel
Én is tervezem megvenni, de keret csak később lesz rá. Az ár elég baráti szerintem.

edit: már előre is gome Kalibur... akkor gondolom a "Le Voyage De Chihiro" ilyen formában nem érdekel :D Le Voyage De Chihiro

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Shadowolf: nem akarok belekötni a felsőfokúdba (:confused: és mégis ezt teszem), de ezt írtad: (Ich weiss das ich ein Arsch bin.  )
Komma? das->dass? (Ich weiss, dass ich ein Arsch bin.  )

Azt mondtam felsőfokúm van, nem azt hogy tökéletesen vágom a német nyelvet. :hehe: Jó tudni, hogy az itteni sz*r nyelvoktatás ellenére  vannak jó nyelvtudással rendelkező emberek Mo.-on. :D
(Amúgy lehet, hogy Nephilimet fogja érdekelni a dvd, de ezt majd eldönti ő maga. ;))

Moloko

QuoteOriginally posted by Trivi
Én is tervezem megvenni, de keret csak később lesz rá. Az ár elég baráti szerintem.
hát nemtudom, nálam a baráti ár és a 4000+ elég távol állnak egymástól. azért van hogy túl tudom tenni magam ezen a kis problémán :) pl ha egy angel dust (zene, nem anime) pólóról lenne szó :D
szóval, én inkább átmásolnám valakitől, ha lehet :) ugye kölcsönadjátok? :D (kár hogy semmi dvd playerem (hardware) nincs)

.Attila

QuoteOriginally posted by Angel
hát nemtudom, nálam a baráti ár és a 4000+ elég távol állnak egymástól. azért van hogy túl tudom tenni magam ezen a kis problémán :) pl ha egy angel dust (zene, nem anime) pólóról lenne szó :D
szóval, én inkább átmásolnám valakitől, ha lehet :) ugye kölcsönadjátok? :D (kár hogy semmi dvd playerem (hardware) nincs)

Fent van az ftp-n egyébként. Na most, a 4000 Ft csak régi filmeknél van, újaknál sosem. Ez pedig egy anime DVD, mégpedig nem egy Chihiro, amit a moziban játszottak. 5700 Ft-ért anime-t... hidd el, hogy baráti, láttam én másik anime-t, 21000-ért.

Baldy

QuoteOriginally posted by Trivi
Fent van az ftp-n egyébként. Na most, a 4000 Ft csak régi filmeknél van, újaknál sosem. Ez pedig egy anime DVD, mégpedig nem egy Chihiro, amit a moziban játszottak. 5700 Ft-ért anime-t... hidd el, hogy baráti, láttam én másik anime-t, 21000-ért.

Melyik volt az a DVD? Lehet, hogy megveszem :D
Amugy tényleg igaz: Én az eddigi anime DVD-ket átlag 10.000 Ft-ért vettem. A legolcsóbb 9.000 Ft volt.
Utazással kapcsolatban annyit, hogy ahogy elnézem itt a jönni kívánók létszámát, 2 autóra is szükség lesz :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Melyik volt az a DVD? Lehet, hogy megveszem :D
Amugy tényleg igaz: Én az eddigi anime DVD-ket átlag 10.000 Ft-ért vettem. A legolcsóbb 9.000 Ft volt.
Utazással kapcsolatban annyit, hogy ahogy elnézem itt a jönni kívánók létszámát, 2 autóra is szükség lesz :)

Majd versenyezhettek Cobrával, hogy melyikőtök ér előbb oda Bécsbe. :D

Cobra

Ha fizetitek a benzint meg a rendőrt, akkor én másfél óra alatt kiérek.  :angyali:
Hide and fear, Cobra Commander is here !