Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Randal

Jó tudni. Akkor valszeg felesleges is lenne feltölteni.
Gondolom akkor a 4 részes nemigen szerezhető meg. Hacsak vkinek nincsen emg VHS-en

Zsiga

Quote from: Randal on 2006-09-14, 23:02:14
Jó tudni. Akkor valszeg felesleges is lenne feltölteni.
Gondolom akkor a 4 részes nemigen szerezhető meg. Hacsak vkinek nincsen emg VHS-en

AniDB szerint a négyrészesből csak raw van. (Illetve külön a négy rész.)

kikuchiyo

Engem minden formában érdekel, angol szinkronnal és rawként is.
Failure is the default option

Randal

Jó a raw is. legfeljebb vki készít hozzá feliratot:)

Manitu

Gunnm - Last Order vol8 meg némi AMG felment.


david20

Már nagyon régen keresem a Mumin nevű animét.
Még anno évekkel ezelőtt adta az M1.

Ha valakinek megvan, akkor fel tudnátok tölteni.
(bármilyen minőségben jó)

Előre is köszönöm.

:pFaza

Szia Zsozso!

Fel tudnád rakni az Ergo Proxy maradék részeit?
14 rész van fent, a sorozat pedig 23 részes...
ha esetleg kell, nekem megvan még a 15,16,17 és 18. rész,
bár azt nem tudom felrakni hogyan kell :)

Köszi szépen előre is!

-Faza
:P

Hiei-sama

Sztem nem igazan fogja felrakni majd ha shinsen tovabb subolja...Amugyse ertem minek neked ha megvan...Ha meg hianyzik vlmi akkor szedd tovabb a szar verziokat,bar sztem alapbol nem sokat er ez a sorozat.

:pFaza

Az uccsó 5 rész hiányzik nekem...
De ha megmondod, honnan tudom leszedni (akár szar minőségben), akkor nem fogom itt nyúzni az arcom tovább :)
Mellesleg nekem tetszik a sorozat, persze, az én hibám, hogy imádom a poszt-apokaliptikus dolgokat :)
:P

Hiei-sama

Hat rawot barhol talalsz..21-ig meg lesubolta vlmi szutyok group en most nem fogok ide linkelni.Google a baratod ha mashogy nem megy : p

Darkstar

#4510
Itt nézz utána, de csak a 21. részig van subolva. #pino-no-usagi@irc.rizon.net  (nem fogok direkt linket keresni)
Egyébként használd az AniDBt vagy Google-t.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

:pFaza

:P

kikuchiyo

Nem feltétlenül szutyok az a csapat, csak nevet változtattak, mert az EP közben licencelt lett.
Failure is the default option

Bishop

valaki fel tudná rakni a Coyote Ragtime Show-ból a maradék 4 részt valami gg már befejezte a fordítást,de ha lunar-os megy fel csak abból is van már 10 míg ftpn csak 8
elöre kösz

Sorata

zsozso: Fel lehetne tölteni az [Kyuu] -féle Air Gear-t? Ha igen, akkor szóljál és töltöm, bár nem tom van e hozzá jogom...

zsozso

Quote from: Sorata on 2006-10-03, 09:09:50
zsozso: Fel lehetne tölteni az [Kyuu] -féle Air Gear-t? Ha igen, akkor szóljál és töltöm, bár nem tom van e hozzá jogom...

negativ :p
Death is the only redemption

Sorata

Quote from: zsozso on 2006-10-03, 10:44:04
Quote from: Sorata on 2006-10-03, 09:09:50
zsozso: Fel lehetne tölteni az [Kyuu] -féle Air Gear-t? Ha igen, akkor szóljál és töltöm, bár nem tom van e hozzá jogom...

negativ :p

Roger, understood!  :szemuveges:

//Bejegyzés: hülyeséget nem kérdezni  :D//

Zsokni

Hova lettek a Miyazaki filmek?
Totorot és a Mononoke Himét fel lehetne tölteni?
Köszi

Fazék

Quote from: Zsokni on 2006-10-05, 14:11:28
Hova lettek a Miyazaki filmek?
Totorot és a Mononoke Himét fel lehetne tölteni?
Köszi
jogi okok miatt lettek eltávolítva. többek között Ghibli sem lehet fönt az ftp-n.

Sancho

van 22gb mangám angol nyelven... esetleg érdekli Zsozsot? vagy töröljem őket.. Aszem abból olyan 70-80 széria végig meg van... a többit folyamatosan csinálják a csapatok...

Yakumo

Quote from: Sancho on 2006-10-11, 22:08:32
van 22gb mangám angol nyelven... esetleg érdekli Zsozsot? vagy töröljem őket.. Aszem abból olyan 70-80 széria végig meg van... a többit folyamatosan csinálják a csapatok...
Légyszi írj egy listát és küldd el zso-nak PM-ben vagy mail-ben, akkor megmondja,h kell-e valami a 22gigából. (ez r*hadt sok.. XD )

Sancho

#4521
Én is rá jöttem hogy k* sok... :) Még össze irni is. De a 1 részének meg tudom adni a linket hogy mit szedtem le azok torrentek és a shoujomagic bandától let leszedve... Igaz olvasni nem tudtam őket... Mivel nem vaok oda a shoujo mangákért de azért leszedtem hátha jó lesz... :)
Az animewaves mangáit is szedem folyamatosan azokat mind olvasom is. Az At-translations bandátol is aszem az összes eddig megjelent magát és részt leszedtem... ezeknek a linkjeit be elküldöm mármint a leirásokat és abbol tud mazsolázni. Igaz van 1 csomo amit Irc-ről halásztam vagy innen onnan... :)

Edit: Még jobb ötlet screenshotot csinálok és ugy küldök mailt neki... :) Mert csak a shoujomagic mangák közt van 166 mappa és 4.12gb igaz a nagy része oneshot. De vannak hosszúak is, vagy több rövid történet...
1 pár az ftpről is levan szedve azt tudom... Csak már nem emlékszem mit honnan szedtem. Mármint csak mostanában kezdem el katalogizálni mit honnan szedek és ugy fogom tölteni. Igy jár az aki csak gyüjtöget észnélkül...
Mondjuk itt a Goong amit nem tudom honnan szedtem de az kb 360mb tömöritve... De van olyan is ami csak 1-2mb os... Mondjuk 1 értelmű, hogy csak olyat töltenék fel amiből csak 1-2 rész van meg... Aszem holnap irom a listát... addig zso-nak elküldöm pmben a screenshotokat...
Sry a hosszu post-ért... :)

Próféta

Quote from: Sancho on 2006-10-12, 00:51:31Edit: Még jobb ötlet screenshotot csinálok és ugy küldök mailt neki... :) Mert csak a shoujomagic mangák közt van 166 mappa és 4.12gb igaz a nagy része oneshot. De vannak hosszúak is, vagy több rövid történet...
1 pár az ftpről is levan szedve azt tudom... Csak már nem emlékszem mit honnan szedtem. Mármint csak mostanában kezdem el katalogizálni mit honnan szedek és ugy fogom tölteni. Igy jár az aki csak gyüjtöget észnélkül...

Sry a hosszu post-ért... :)
Esetleg a mangák könyvtárban kiadott tree /f parancs?

Vagy van valami anidb szerű mangákra is?

Manitu

Quote from: Próféta on 2006-10-12, 01:01:07
Vagy van valami anidb szerű mangákra is?
ANN-nek van egy my manga része is, de nem annyira használható, mint anidb, és asszem a listádat más nem is tudja megnézni... Meghát mangából azért elég hiányos az az adatbázis...


Zsiga


Sancho

#4525
thx!!! Már használom is... :) de már zso-nak küldtem mailt ... :)

Jézus az egész lista 5mb és ez csak az a lista ami tartalmazza a maga mappában a fájlokat! :S

Selmo

Ennyi felhajtást, mikor mindenkinek kéznél van a megoldás. Commanderben becsomagolás lst formátumban és már kész is a teljes fájlszerkezet. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Hiei-sama

One Piece manga ch401-428-ig felment.

Member

Valaki meg tudja mondani, hogy az FTPs Kenshin OVA2 Seisouhen-t melyik fansubber csapat követte el?

Zsiga

Quote from: Member on 2006-10-13, 18:49:46
Valaki meg tudja mondani, hogy az FTPs Kenshin OVA2 Seisouhen-t melyik fansubber csapat követte el?
Az egyik Zhentarim Divx, a másik Anime-MX. De mindkettőnek benne van a filenevében. ;)