Mik kerülnek/kerültek fel

Started by zsozso, 2002-11-19, 15:20:50

Previous topic - Next topic

Prof. William

A Code Geass asszem 7-ik részének mkv verzióját nem találom fenn... Fent van eddig a összes rész, csak ez nem...

Aephidon

Van néhány e-book-om a How to Draw Manga sorozatból:

The Society for the study of Manga techniques: Compiling Application And Practice
The Society for the study of Manga techniques: Compiling Characters
The Society for the study of Manga techniques: Compiling Techniques
The Society for the study of Manga techniques: Dressing Your Character in Casual Wear
K's Art: Getting Started
Tadashi Ozawa: Anime and Game Characters (Vol I.)
Hikaru Hayashi: Drawing Female Characters
Hikaru Hayashi: Giant Robots
Hikaru Hayashi: Illustrating Battles

Érdemes felrakni őket?


Reggel ránéztem a cigisdobozra és megláttam a feliratot: a dohányzás halált okozhat! Halált megvetô bátorsággal gyújtottam rá!

,,Their wives are raped upon their dead children"
Deathspell Omega - Sacrilegious Terror

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Leszedtem a LOVE LOVE-ot jó minőségben jó sub-al.Ami az f.p-n van szerintem nem jó,mert attól a parody sub-tól szerintem többet érdemel ez az anime.
Szóval ha Zso belemegy odadom vkinke dvd-n a Love love 1-13(hell-fansub),Cosprayers 1-8 DVD 1-3 &Movie(triad),Smash hit (triad) -et és fellehet rakni.Szerintem megüti a mércét.Ettől rosszabbak is vannak fönt és jó ecchi szerintem  :hehe:
Mennyetek bele :D.Please

Prof. William


hamtaro69

Sziasztok

En azt szeretnem megtudni,hogy a :The Coujo nevvel ellätott anime megis mit takar o_O?Mert kerestem infot mär rengeteg helyen,de nem talältam!
Elöre is köszönöm a segitseget

Hiei-sama

Quote from: hamtaro69 on 2007-02-09, 04:05:26
Sziasztok

En azt szeretnem megtudni,hogy a :The Coujo nevvel ellätott anime megis mit takar o_O?Mert kerestem infot mär rengeteg helyen,de nem talältam!
Elöre is köszönöm a segitseget


Sztem nem letezik ilyen anime vagy csak mas a cime....

zsozso

Quote from: hamtaro69 on 2007-02-09, 04:05:26
Sziasztok

En azt szeretnem megtudni,hogy a :The Coujo nevvel ellätott anime megis mit takar o_O?Mert kerestem infot mär rengeteg helyen,de nem talältam!
Elöre is köszönöm a segitseget

Ha elirod a nevet akkor persze, hogy nemtalalod. http://anidb.info/a1035
Death is the only redemption

hamtaro69

Nagyon szepem köszönöm,
bocs a kellemetlensegert!

hamtaro69

#4779
Hmm,itt ismet en  :redface:

Nem tudna nekem vki egy torrentet(vagy bärmi mäst),ahonnan a hiänyzo Gash Bell reszeket le tudnäm tölteni?
(92-100)
Termeszetesen kerestem,de eddig nem sok sikerrel!


jo asszem le sincs subolva,igy utäna olvasäs utän,
viszont ha vkinek van vmi ötlete azt megköszönnem

Hiei-sama

Felment:

Manga:
Berserk ch282
One Piece vol45 ch 435v2,ch437-438

Licht

Quote from: hamtaro69 on 2007-02-09, 17:09:09
Hmm,itt ismet en  :redface:

Nem tudna nekem vki egy torrentet(vagy bärmi mäst),ahonnan a hiänyzo Gash Bell reszeket le tudnäm tölteni?
(92-100)
Termeszetesen kerestem,de eddig nem sok sikerrel!


jo asszem le sincs subolva,igy utäna olvasäs utän,
viszont ha vkinek van vmi ötlete azt megköszönnem

ha neked a raw is jo, akkor a helyedben a l33t csatijan keresnek fservet ahol fent van. ok (is) csinaltak, naluk biztos beszerezheto.

Hiei-sama

#4782
Hentai:

Ijoku ep1-2 unc raw felment.

Anime:
Dirty_Pair_Lovely_Angels_yori_Ai_wo_Komete_-_1_-_The_Boy_in_the_Mansion_is_a_Terminator._-_[AN] felment.

hgf

Sziasztok! Van rá esély, hogy valaha felkerüljön az Avalon? (Mamoru Oshii, 2001) A neten hiába vadászom, sehol sincs :(

zsozso

Quote from: hgf on 2007-02-21, 00:56:53
Sziasztok! Van rá esély, hogy valaha felkerüljön az Avalon? (Mamoru Oshii, 2001) A neten hiába vadászom, sehol sincs :(
Nem anime.
Death is the only redemption

Zsiga

Quote from: hgf on 2007-02-21, 00:56:53
Sziasztok! Van rá esély, hogy valaha felkerüljön az Avalon? (Mamoru Oshii, 2001) A neten hiába vadászom, sehol sincs :(
http://asiandvdclub.org/details.php?id=2017

hgf


minuszmiki


Atyman

HI! Az lenne kérdésem hogy nem tudjátok felrakni a Fist of the North Star - Raoh Side Story Junai Arc (2006) moviet?
Nagyon örülnék neki

Hiei-sama

Quote from: Atyman on 2007-02-25, 22:08:19
HI! Az lenne kérdésem hogy nem tudjátok felrakni a Fist of the North Star - Raoh Side Story Junai Arc (2006) moviet?
Nagyon örülnék neki


Fent van,nezz korul jobban...

Calebros

a Kujibiki_Unbalance-nek fel fog kerülni a többi része is vagy csak a 21. és a 25. rész marad? na meg az OVA.

Hiei-sama

Felmentek

Hentai:

Virtuacall 2 ep 1-2 unc
Battle Can Can unc
Urotsukidoji V The Final Chapter unc

Zsiga

Quote from: Calebros on 2007-03-05, 03:42:46
a Kujibiki_Unbalance-nek fel fog kerülni a többi része is vagy csak a 21. és a 25. rész marad? na meg az OVA.
Mivel csak 1. 21. és 25. rész van belőle ezért értelemszerűen a többi nem fog felmenni.  :)
A TV-sorozatból meg még nem jött ki csak 6 rész felirattal.

Hiei-sama

Felmentek

Hentai:

Demon Beast Invasion hianyzo ep4 unc
Masaru Ashita no Yukinojou 2 ep1-2 unc

TurboK

Magical Pokaanból cenzurázott verzió van fenn =/

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Quote from: TurboK on 2007-03-06, 15:40:45
Magical Pokaanból cenzurázott verzió van fenn =/
Majd ha kijon a dvd valtozat akkor lesz unc is.
Death is the only redemption

Hiei-sama

Quote from: zsozso on 2007-03-06, 16:17:34
Quote from: TurboK on 2007-03-06, 15:40:45
Magical Pokaanból cenzurázott verzió van fenn =/
Majd ha kijon a dvd valtozat akkor lesz unc is.

Hat felrakhatom az unc-t nalam megvan es asszem sub is van kulon hozza,de az osszes resz wmv valtozat.Na meg ha jol emlekszem en raktam fel az elozo valtozatot is :p

TurboK

Úgy hittem már van dvd verzió, a 4chanon volt egy hosszú sor összehasonlítás a TV és a DVD között, főleg a tengerpartos-fürdős részről.
Ha nem akkor bocs.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

zsozso

Quote from: TurboK on 2007-03-07, 01:38:59
Úgy hittem már van dvd verzió, a 4chanon volt egy hosszú sor összehasonlítás a TV és a DVD között, főleg a tengerpartos-fürdős részről.
Ha nem akkor bocs.
Csak raw meg kulso sub van, de ha vki rippeli kint lesz.
Death is the only redemption

Mcmac

hali

hogy lehet fenn az ftp-n 13 rész a naruto shippuuden-ből amikor még csak 4 jelent meg?  :wtf: :D