Main Menu

Cosplay

Started by .Attila, 2004-01-03, 21:50:24

Previous topic - Next topic

Moloko

Jo hogy az egesz topicban csak ronda cosplayekrol meg cosplayesekrol van szo :)
akkor csatolok 2 witch hunter robint.
mellesleg kikerem magamnak hogy ha az orrom elott allna az a sailormercure (aki mellesleg kb 1 fejjel alacsonyabb nalam :)) akkor ellen tudnek allni (jozanul valosz - de reszegen... ^.^)
amugy szerintem meg tok jo dolog ez az egesz cosplay dolog :) mondjuk ha beoltoznek, valoszinuleg azert tennem hogy megnezzem hogy a ruha a mit csinaltam hogy mutat emberen - de nem lenne celom, hogy az illeto szereplo borebe bujjak...
tervezek egyebkent csinalni egy wh-robin meg egy JunJun (a sailormoon super s-bol az a gonoszka, akinek zold haja van es zold ruhaja) ruhat... :)

Moloko

bocsanat, BackLadyt kihagytam :) es ha mar itt tartok, par eve mar (nem folyamatosan) gondolkodom rajta hogy hogy lehet egy jo SailorMoon kosztumot megcsinalni :)

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
bocsanat, BackLadyt kihagytam :) es ha mar itt tartok, par eve mar (nem folyamatosan) gondolkodom rajta hogy hogy lehet egy jo SailorMoon kosztumot megcsinalni :)

Tipp: veszel megfelelő anyagot, leülsz a varrógép elé, és uccu neki :D
Amugy egy kiváncsi kérdés: Egy lányként nem nehéz ugye ellenállni Sailormer***nak? :):):)
Amugy is szerintem egy nő kinézete mindig másodlagos. A legfontosab, hogy milyen jól érzed magad vele. Aztán jöhet a papirzacskó a fejen trükk :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelgadis

merkur  ?!?!?!?!?

Baaaldyyy !!! hogy beszélsz !?!?! :haha: :hahaha:

amugy //www.roshi.hu és itt pictures/cosplay, na itt aztán lehet csemegézni aki az ilyet szereti :)

(remélem itt nincs az a hüjeség hogy "nem illik más animés oldalakat belinkelni", de ha mégis szójjá Cronos, és törlöm :) bár sztem akkor már törölve lesz úgyis)

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
Aztán jöhet a papirzacskó a fejen trükk :hopp:

nem igazan temabavago, de errol eszembejutott, hogy Majgull Axelsson "Áprilisi boszorkány" c konyveben volt egy hasonlo jelenet :) (egyebkent nem egy vidam konyv)
(a kerdesedre a valaszt nem reszleteznem nyilvanosan)
varrni meg korantsem olyan egyszeru :D meg kell azt tervezni elotte :) es meg kell keresni azt az anyagot.... (sot meg is kell venni :/ )

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
varrni meg korantsem olyan egyszeru :D meg kell azt tervezni elotte :) es meg kell keresni azt az anyagot.... (sot meg is kell venni :/ )

Tudom, van egy-két olyan hölgyismerősöm, akik szoktak varrni, az egyik most nekem épp egy Mátrixból Neo féle bőrkabátot készit, szóval már várom amikor kész lesz :) Ők szokták tehát mesélni, hogy mi mindennel jár egy ilyen. De tudod: ha az ember eltervez valamit, akkor azt vigye is véghez! (huuu de okosat mondtam! még én is meglepődtem rajta!) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Zelgadis

Már majdnem a mátrix 2 be v 3 ba illő megabölcsességet mondtál :D

Lenne nekem is 1 ilyen barátnőm aki neoruhát varr :) mennék én is cosplayni :hopp:

Moloko

QuoteOriginally posted by Zelgadis

Lenne nekem is 1 ilyen barátnőm aki neoruhát varr :) mennék én is cosplayni :hopp:

en gondolkodtam rajta, hogy egy haveromnak azt varrok karacsonyra, de aztan lemondtam rola... foleg mert nem volt kedvem ilyen nagy ajandekot adni neki :)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Baldy
Tudom, van egy-két olyan hölgyismerősöm, akik szoktak varrni, az egyik most nekem épp egy Mátrixból Neo féle bőrkabátot készit, szóval már várom amikor kész lesz :)  

Ha tudsz mindenképp abba gyere a szombati meet-re! :D

noriko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Ha tudsz mindenképp abba gyere a szombati meet-re! :D
hohó! magyar cosplay contest!:D gyerünk gyerünk! mondjuk én bizti nem öltöznék be semminek. matrózblúztól is örültem mikor megszabadultam! igaz, így utólag (főleg animék után) néha mármár hiányzik!:p
amúgy keresgéltem még jó cosplay képeket, de rá kellett jönnöm, sokkal könnyebb szörnyűségekre lelni:eek:  láttam pl. egy extra dagadt Kikit! azt szívesen betettem volna, csak nagyított kép nem jött be...lehet hogy jobb is így!:D
"I wish I could, but I don't want to."

Chronos

QuoteOriginally posted by Zelgadis
merkur  ?!?!?!?!?

Baaaldyyy !!! hogy beszélsz !?!?! :haha: :hahaha:

amugy //www.roshi.hu és itt pictures/cosplay, na itt aztán lehet csemegézni aki az ilyet szereti :)

(remélem itt nincs az a hüjeség hogy "nem illik más animés oldalakat belinkelni", de ha mégis szójjá Cronos, és törlöm :) bár sztem akkor már törölve lesz úgyis)
Más siteot belinkelni nyugodtan lehet...
Nem tudom hogy feltételezhetted rólam, hogy ilyen baromság miatt kitöröltem volna 1 postot...
Idáig is csak a súlyosan offtopic hozzászólásokat írtottam, egyáltalán nem voltam "véreskezű"...
És azt sem alkalmaztam, amit egy külföldi fórumban elég gyakran megcsinált a moderator, vagyis pár offtopic hozzászólás miatt a teljes threadet törölte...(mind az 1000valahány hozzászólással együtt)
Na jó ez is off volt...:)

CHRONOS

zsozso

Roshii-t 1ik csatin levo haver csinalja, a cosplay rovatot pedig ua a csatin levo masik haver, de egyebkent sem problema ;)
Death is the only redemption

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
matrózblúztól is örültem mikor megszabadultam! igaz, így utólag (főleg animék után) néha mármár hiányzik!:p

nem tudom hogy ez offtopic-e?

en 4 evig olyan suliba jartam hogy unnepekre kutelezo volt a matrozbluz :) de azt kivantam, hogy barcsak egesz evben minden nap kotelezo lenne :) erre atmentem egy suliba, ahol megcsak unnepek se vannak, nemhogy kotelezo egyenruha.... sebaj, majd regi osztalyom ballagasra benezek - termeszetesen matrozbluzban :)

egy japan csaj azt mondta nekem, hogy szerinte a legjobb az egyenruhaban az, hogy nem kell kivalasztani, hogy aznap mit vegyel fel a suliba :)

egyebkent az egyik postban volt egy kep, amin egy srac volt, szoknyaban meg matrozbluzban alulrol lefenykepezve - na csak hozzatennem, hogy az a kep egy csinalmany :) feltehetoleg egy csajt fenykepeztek le, es utana odabiggyesztettek a srac fejet :)

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
nem tudom hogy ez offtopic-e?

en 4 evig olyan suliba jartam hogy unnepekre kutelezo volt a matrozbluz :) de azt kivantam, hogy barcsak egesz evben minden nap kotelezo lenne :) erre atmentem egy suliba, ahol megcsak unnepek se vannak, nemhogy kotelezo egyenruha.... sebaj, majd regi osztalyom ballagasra benezek - termeszetesen matrozbluzban :)

egy japan csaj azt mondta nekem, hogy szerinte a legjobb az egyenruhaban az, hogy nem kell kivalasztani, hogy aznap mit vegyel fel a suliba :)

egyebkent az egyik postban volt egy kep, amin egy srac volt, szoknyaban meg matrozbluzban alulrol lefenykepezve - na csak hozzatennem, hogy az a kep egy csinalmany :) feltehetoleg egy csajt fenykepeztek le, es utana odabiggyesztettek a srac fejet :)

Egy lány aki rajong az egyenruha viselésért :eek: Ez eléggé új számomra. :D A legtöbb csaj akit ismerek ki nem állhatja őket, nemhogy még szándékosan is hordanák. Az animék befolyásoltak vagy mindig is így éreztél?

A cosplay amúgy tök jó dolog, csak mint az általad említett képből is látható egyesek egy kicsit túlzásba viszik. :D

Moloko

QuoteOriginally posted by Shadowolf
Egy lány aki rajong az egyenruha viselésért :eek: Ez eléggé új számomra. :D A legtöbb csaj akit ismerek ki nem állhatja őket, nemhogy még szándékosan is hordanák. Az animék befolyásoltak vagy mindig is így éreztél?

A cosplay amúgy tök jó dolog, csak mint az általad említett képből is látható egyesek egy kicsit túlzásba viszik. :D

hat szerintem ez kizarolag a SM-nak tudhato be :) foleg mert majdnem teljesen olyan is az egyenruha ami nekunk volt :)

Tiaro

:D
Kétszer is elolvastam a postodat, míg rájöttem hogy az SM nem S/M, úgy ugyanis kissé más következtetések szűrhetőek le rólad...:rolleyes:
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

Moloko

QuoteOriginally posted by Tiaro
:D
Kétszer is elolvastam a postodat, míg rájöttem hogy az SM nem S/M, úgy ugyanis kissé más következtetések szűrhetőek le rólad...:rolleyes:
igy viszont en vonhatok le rolad kovetkeztetest :) - de inkabb nem kovetkeztetgetek. (lusta vagyok igy edzes utan gondolkodni :) )

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Angel
igy viszont en vonhatok le rolad kovetkeztetest :) - de inkabb nem kovetkeztetgetek. (lusta vagyok igy edzes utan gondolkodni :) )

Miféle edzés után? (gyanakodó tekintet) :D

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
igy viszont en vonhatok le rolad kovetkeztetest :) - de inkabb nem kovetkeztetgetek. (lusta vagyok igy edzes utan gondolkodni :) )

Én is kiváncsi lennék arra az edzésre :)
De arra még inkább, hogy hol kötelező matrózblúzban iskolába járnia a csajoknak. Már csak azért is, mert oda néha én is ellátogatnék :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

Hogy egyeseknek milyen fantáziája van  :ejj:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Sephiroth

QuoteOriginally posted by Baldy
....hol kötelező matrózblúzban iskolába járnia a csajoknak. Már csak azért is, mert oda néha én is ellátogatnék :D

Japan?:rolleyes: :hopp:
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Moloko

2ésfél órás gladiátor edzés. (//www.gladiator.hu - mert biztos visszakerdeznetek :))

a masik meg hogy az en sulimban sem volt mindennapra kotelezo a matrozbluz - csak azt mondtam, hogy szivesen jarnek olyan suliba. De van par suli ahol hordatnak meg matrozbluzt az iskolai unnepsegeken. Konkreten most csak a Moriczot tudnam mondani, de erettsegi meg ballagas, meg iskolakezdes idejen tele szokott lenni a varos matrozbluzos holgyemenyekkel.

Shadowolf

Hát az biztos. Az ember már kezdi azt hinni, hogy egy kikötőbe tévedt. :D

Tiaro

Milyen fantáziája, kinek?

Ja, hogy rossz az, aki rosszra gondol, jójó tudom... :D Sorry.

Egyébként se kötözködök olyan lányokkal, akik szabadidejükben kardokkal csépelnek másokat... :)

Na jó, léptem mert Chronos bácsi leharapja a fejemet offkodásért...
I walk a lonely road / The only one that I have ever known
Don't know were it goes / But it's home to me and I walk alone
I walk this empty street / On the boulevard of broken dreams
Where the city sleeps / And I'm the only one and I walk alone

noriko

QuoteOriginally posted by Angel
2ésfél órás gladiátor edzés. (//www.gladiator.hu - mert biztos visszakerdeznetek :))
mielőtt valaki beszólna: ez szerintem igenis on topic, nézzétek meg a képeket!:)
aztán... sugoi!! nagyon érdekesnek tűnik ez a gladiátorosdi! :D Hogy keveredtél oda? és milyen fegyvereket használsz? és és a képeket nézve felmerült bennem, hány lány jár oda? én speciel kettőt láttam, lehet hogy egyik pont te voltál:p
aztán, hogy tényleg nehogy túlzottan off legyen.. neked is van olyan pöpec gladiátor szerkód?:D
"I wish I could, but I don't want to."

Zelgadis

QuoteOriginally posted by Angel
De van par suli ahol hordatnak meg matrozbluzt az iskolai unnepsegeken.


Anime hangulat magyarországon :D Már csak a mindenféle színű hajak, meg az EKKORA szemek hiányoznak ^^"" És akkor beöltözni valami vonzó shonennek, és irány a helyszín :D

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
mielőtt valaki beszólna: ez szerintem igenis on topic, nézzétek meg a képeket!:)
aztán... sugoi!! nagyon érdekesnek tűnik ez a gladiátorosdi! :D Hogy keveredtél oda? és milyen fegyvereket használsz? és és a képeket nézve felmerült bennem, hány lány jár oda? én speciel kettőt láttam, lehet hogy egyik pont te voltál:p
aztán, hogy tényleg nehogy túlzottan off legyen.. neked is van olyan pöpec gladiátor szerkód?:D
szerintem ha erre valaszolok, az mar offtopic lesz :) de azert valaszolok.
szooval... imho meg csak 1 eve jarok edzeni, olyan pöpec gladiator-szerkom meg nincsen, de a tunikamra mar buszken felvarrhattam 4 piros csikot (vagyis az elso vizsgat kitunoen letettem) es van egy gladiusom (sima romai rovidkard).
jelenleg 6 lany van a nagyszamu csapatban, ebbol 3 regi, 3 ujabb (koztuk en is).

Baldy

És hogy azért még öltözködéshez kötődjék a téma: A Xéna-utánzatok is "oben ohne" style-ban mászkálnak? :)
?ert akkor oda is ellátogatnék :) Pedig haver nem is mesélte, hogy oda csajok is hajlandóak járni...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Moloko

QuoteOriginally posted by Baldy
És hogy azért még öltözködéshez kötődjék a téma: A Xéna-utánzatok is "oben ohne" style-ban mászkálnak? :)
?ert akkor oda is ellátogatnék :) Pedig haver nem is mesélte, hogy oda csajok is hajlandóak járni...

1.) nem.
2.) milyen haver?

Baldy

QuoteOriginally posted by Angel
1.) nem.
2.) milyen haver?

1.: Kiábránditó :)
2.: Jó haver :D

Két kardos üzemmódban szokott szórakozni, és már pár éve csinálja. Bár tény: erről már köbö két éve beszéltem vele, szóval azt sem tudom, hogy csinálja-e még mindig.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.