Leírások, Hírek, Linkek

Started by zsozso, 2003-06-22, 14:39:07

Previous topic - Next topic

Shizuku

QuoteOriginally posted by phr0zen
De ugye el fogja bírni a nyomdafesték?:D

Ugyan már phrOzen, hát hol itt a nyomda vagy a festék? :D

Amúgy annyit emlegettétek már a Bible Black-et, hogy nagyon kíváncsi lettem (hentai és horror ide vagy oda)! Innen letölthetõ? :)

Zelmor

QuoteOriginally posted by Shizuku
Ugyan már phrOzen, hát hol itt a nyomda vagy a festék? :D

Amúgy annyit emlegettétek már a Bible Black-et, hogy nagyon kíváncsi lettem (hentai és horror ide vagy oda)! Innen letölthetõ? :)

FTP-n fennvan.

Itachi

A Fumoffu milyen sorrendeben van fenn???????Nem tudok kiigazodni rajta.........:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ArchElf

QuoteOriginally posted by Lorenor
A Fumoffu milyen sorrendeben van fenn???????Nem tudok kiigazodni rajta.........:confused:
Szerintem a számokat illene ismerni...
:no-offense:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Itachi

Jó nem úgy értettem csak mondjuk pl az elsõ rész nekem a legalja felé van míg az utolsó a közepén......:p
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

ArchElf

QuoteOriginally posted by Lorenor
Jó nem úgy értettem csak mondjuk pl az elsõ rész nekem a legalja felé van míg az utolsó a közepén......:p
Hát igen... Valami névkezelési terminológiát nem ártana betartani (már feltöltésnél)
:no-offense:
AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

phr0zen

Ha mindenkivel rendben van,akkor ezen a 7végén nyomok egy nagyobb lélegzetvételû leírást a Kenshin OVA-ról.

Itachi

And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

zsozso

QuoteOriginally posted by Lorenor
Double fun mi...??????????:D

Elso figyelmeztetes. masodik mar nemlesz.
Death is the only redemption

VASH

Chaos Legions megjelent pc-re. Fogalmam sincs hogy honnan lehet letölteni(de nekem megvan:D) viszont érdemes utánanézni hiszen a játékot bõvítették néhány extrával ami a ps-bõl kimaradt:D

majd írok róla részletesebben ha találok honlapot amirõl le lehet tölteni...
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

#70
francba, bocs nem akartam 2 postot küldeni:ejj:
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Itachi

Basszus én még Pal ban sehol sem láttam....Íratni meg nem tudok.....:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Itachi

Vki nem tudja megmondani miért van az ,hogy az NGE(original) elsõ öt részénél nincs felirat a többinél pedig van...Pedig mindent letöltöttem ami ott volt......:confused:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

phr0zen

QuoteOriginally posted by Lorenor
Vki nem tudja megmondani miért van az ,hogy az NGE(original) elsõ öt részénél nincs felirat a többinél pedig van...Pedig mindent letöltöttem ami ott volt......:confused:

Rossz topicban kérdezed...

VASH

Naruto 60 ep. letölthetõ a rippelõ csapat serverérõl...

http://www.narutochuushin.com/main.php
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

.Attila

Yugi-OH!!!!

A hír, miszerint az RTL Klub játszani fogja a Yugi-Oh-t, nagyonis igaznak tűnik, mert nem csak a Teleholdban van benne, hanem a Színes RTV-ben is. Az időpont: szombat-vasárnaponként a Kölyökklubban (ehh...), ami 6:55-től 9:35-ig, 9:45-ig tart.

Cobra

Január 26-tól az RTL2-n elvileg lesznek új Beyblade részek.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baldy

QuoteOriginally posted by Cobra
Január 26-tól az RTL2-n elvileg lesznek új Beyblade részek.

Abból én még egy részt sem láttam, és miután RTL2 itt nincs, ezért nem is fog :) Hála istennek :) Bőven elég volt nekem ilyen a Pokemon :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Végignéztem a Ranma-t, mármint a sorozatot. Kérdés: nem folytatódik majd egyszer, vagy az anime-t végleg abbahagyták? A manga-t honnan lehetne leszedni?

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Trivi
Végignéztem a Ranma-t, mármint a sorozatot. Kérdés: nem folytatódik majd egyszer, vagy az anime-t végleg abbahagyták? A manga-t honnan lehetne leszedni?

Én úgy tudom, hogy az anime készítését évekkel ezelőtt abbahagyták. Folytatás lehetőségéről nem hallottam. :(

GaVino

Hétfő 21.15 AXN : Sakura Wars TV (25)


At the beginning of 1900's, Sakura Shinguji received the mission of defending imperial capital Tokyo and came from Sendai to Tokyo. But, the post which she was assigned was the floral unit of the popular opera group at that time. She tries to become familiar with the companion while she is perplexed what relation is in the fight and the opera. But ...

GaVino

45 és nem 15.

ha már közismer infó, akkor bocsi.

blash

a leirasokhoz nem lehetne par kepet is belinkelni, ha olyan termeszetu a hir/leiras? Hogy az olyan vizualis alkatoknak, mint en, jobb legyen :)

zsozso

QuoteOriginally posted by blash
a leirasokhoz nem lehetne par kepet is belinkelni, ha olyan termeszetu a hir/leiras? Hogy az olyan vizualis alkatoknak, mint en, jobb legyen :)

Lehet.
Death is the only redemption

emperor

Zsozso!

Ha törlöd a katonazoli által készített Zone of the Enders leírást (amivel összvisz annyi a baj, hogy a srác nem tudta, hogy a Zone of the Enders nem csak abból az egy filmből, hanem játékokból is áll. valszeg ezért szólta le a filmet, mert nem tudta, hogy csak egy kiegészítő movie a játékokhoz) Szoval akkor én megírom újra, kissé barátibb hangnembe...
Loyalty Never Dies


    zsozso

    QuoteOriginally posted by emperor
    Zsozso!

    Ha törlöd a katonazoli által készített Zone of the Enders leírást (amivel összvisz annyi a baj, hogy a srác nem tudta, hogy a Zone of the Enders nem csak abból az egy filmből, hanem játékokból is áll. valszeg ezért szólta le a filmet, mert nem tudta, hogy csak egy kiegészítő movie a játékokhoz) Szoval akkor én megírom újra, kissé barátibb hangnembe...

    Barmennyi leirast fellehet rakni akar ugyanarrol is, ha o igylatta jonak akkor igy osztalyozta le. Pontozzad ugy a sajatodban, ahogy neked tetszik :)
    Death is the only redemption

    emperor

    QuoteOriginally posted by zsozso
    Barmennyi leirast fellehet rakni akar ugyanarrol is, ha o igylatta jonak akkor igy osztalyozta le. Pontozzad ugy a sajatodban, ahogy neked tetszik :)

    Jaaaa.:)  Oké:D
    Loyalty Never Dies


      .Attila

      A VOX mostanában játszik anime-ket, előző 3 héten a Hakkenden első 3 részét játszotta, holnapután adják a 4.-et. A rákövetkező hétfőn (márc. 29.) pedig a Sárkánylovag c. anime-t adják. Sárkánylovag? -> mi ez, talán Dragon Quest vagy mi?

      Cobra

      29-én a Dragon Knight 4-ever lesz, de ezeket nemrég adták. Remélem áprilisban lesz olyan, ami még nem volt.
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      Cobra

      Német Viva-n április 5-től 22h-tól Noir , 8-tól 22:30-tól Najica
      Hide and fear, Cobra Commander is here !