Main Menu

Counter-Strike

Started by [BouNCE], 2004-01-20, 11:00:03

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: katzA CS, egy ingyenes kiegészítõ a HL-hez. A HL1.-hez azt hiszem a CS 1.6-os verzió van most. Ha a CS:Source-al akarsz játszani velünk  ;)  akkor HL2-t kell venned/beszerezned (~10k)
Ok, de ha lehet, akkor inkább a DVD-s verziót szerezném be. Van remény arra, hogy Mo-on találjon az ember DVD-s verziót?

Fazék

Quote from: TriviOk, de ha lehet, akkor inkább a DVD-s verziót szerezném be. Van remény arra, hogy Mo-on találjon az ember DVD-s verziót?
tudtommal csak a collector's edition 20k-ért, amit már nem igazán érdemes szvsz megvenni, mert nem adnak érte annyi pluszt... sima dvd-s verziót több boltból is úgy hallottam, hogy nem fognak behozni

Marfy

Quote from: Blimptudtommal csak a collector's edition 20k-ért,
Jaja de a HL2-n és a CS-n kívül megkapod a HL1 et source motorral és Day of Defeat-et is szintén source motorral és egy XL-es HL pólót már megérei :D.

.Attila

Halvány fogalmam sincs, mit tudnék kezdeni a source motorral, pólóért meg 10k-t nem adok. Akkor marad a CD-s, majd legfeljebb egy másfél hét múlva, addig tanulás.

.Attila

No, be is szerváltam, már csak helyet kell neki paszírozni :)

Marfy

Quote from: TriviNo, be is szerváltam, már csak helyet kell neki paszírozni :)
Ez aztán gyorsan ment :).

.Attila

Na, CS: Source-oztam a neten egy kicsit, eddigi statom:
jónéhány halál + 1 team mate-et megöltem :D:D:D
Nem látszik, hogy teljesen newbie vagyok :rolleyes:
Kéne egy kis help: kellenének a parancsok, hogy mit hogyan lehet, mert ezt a játék így nem nagyon mondja el. Vásárolni már tudok, nagyon nehéz feladat volt rájönni, hogy a Buy a B gombbal megy :)
Nade chat-elni azt nem tudok, akárhogy keresem, meg mást se nagyon tudok. Meghalni, azt már profi módon :)

Xipe

na akkor olvass.

jatekban a chat ket modon tortenik, irasban es beszedben.

irni is ketfele keppen tudsz.
az y gombbal nyitod meg a mindenki altal lathato beszedet, es u-val a csak a csapatodnak szant uzeneteket.

ha nem valtozott akkor alapbol a v gombbal tudod a mikrofonodat is hasznalni.

ha scirpt-et szeretnel irni arra hogy gyorsabban tudj fegyvert venni(igaz ez egy het jatek utan mar automatikusan menni fog) akkor arra keresek neked valami olvasnivalot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xaga


.Attila

Ok, közben már megtaláltam mindent, de azért köszönöm :)
Script meg nem kell, mert a fegyvervásárlás jó gyorsan megy mindenféle segítség nélkül.
Már csak gyakorolnom kéne vhogy. Ti hol szoktatok lenni? Én ma este a LAMA nemtommi CS: Source @ //www.inforadio.hu-n voltam fent.

Xipe

hat, ha esetleg 1.6-al is jatszol akkor leirom hol talalsz meg.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Xipehat, ha esetleg 1.6-al is jatszol akkor leirom hol talalsz meg.
Csak CS: Source-om van.

Shadowolf

Quote from: TriviMár csak gyakorolnom kéne vhogy. Ti hol szoktatok lenni?

Itt van pár hely amit katz-tól tudok:
GH: 217.27.212.66:27031
CS:S: 195.56.147.44:27015
OBI: 195.228.156.146:27015
Nosztalgia CS: 217.113.53.34:27020
CSHU FUN: 152.66.224.115:27016

Dragon

ömm, a "nosztalgia" itt mit jelent?
1.5?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Shadowolf

Quote from: bpka000ömm, a "nosztalgia" itt mit jelent?
1.5?

Ez a server neve. Amúgy ezek mind CS:S serverek.

katz

Quote from: ShadowolfItt van pár hely amit katz-tól tudok:
CS:S: 195.56.147.44:27015
CSHU FUN: 152.66.224.115:27016
A CSHU FUN egy ideje nem megy :( , lehet visszaálltak vmi korábbi verzióra. :confused:
A CS:S-en meg állandóan office megy. Nem baj ugyis az a kedvencem :lol: Majd jó lesz találkozóhelynek bemelegíteni ;)

katz

Quote from: TriviCsak CS: Source-om van.
Úgy tudtam az alap HL2 mellé járnak a régi cuccok is, nekem legalábbis kiirja, hogy letölthetném a régi CS-t is.

Dragon

Quote from: ShadowolfEz a server neve. Amúgy ezek mind CS:S serverek.
ah, so
kár
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

És melyiken szoktatok lenni? Oda mennék én is, csakhogy ismerõs is legyen már.
Ja igen, szûrõbe mit írjak, mert így rohadt sok közül kell válogatnom?

Shadowolf

Quote from: TriviÉs melyiken szoktatok lenni? Oda mennék én is, csakhogy ismerõs is legyen már.

Én a fentiek közül bármelyiken lehetek. Ugyanez vonatkozik katzra is (lévén õ adta a címeket :D)

QuoteJa igen, szûrõbe mit írjak, mert így rohadt sok közül kell válogatnom?

Europe, és hogy a ping lehetõleg 50 alatt legyen (bár ha szereted a lag maratonokat, akkor lehet nagyobb is :D).

katz

#170
Quote from: ShadowolfEurope, és hogy a ping lehetõleg 50 alatt legyen (bár ha szereted a lag maratonokat, akkor lehet nagyobb is :D).
Nekem Europra 1 kanyi magyart nem adott ki korábban :confused: Ezek szerint kis hazánk, Abszurdisztán vhol Ázsiában lehet :ejj:
Trivi: javaslom a CS:S szervert. Egész nap az office pálya megy és azt hiszem itt nincs TK. Ideális gyakorlásra. Én is általában ott szoktam kezdeni a napot egy kis n00b vadászattal. :uzi:
A lag maratonba szvsz nagyon poén a teleportálós rész. :D Hirtelen odateleportál eléd az ellen és fejbelõ.

Shadowolf

Quote from: katzÉn is általában ott szoktam kezdeni a napot egy kis n00b vadászattal. :uzi:

Kivétel amikor a n00b vadász le téged. :D

katz

Quote from: ShadowolfKivétel amikor a n00b vadász le téged. :D
:lol:
Nekem a legjobban az tetszik, h amikor megyünk ketten és szembejön egy ellen, akkor mindig engem kezd el lõni! Jobb esetben Shadowolf lelövi elölem, rosszabb esetben én meghalok és Shadowolf lelövi az ellent :bruhuhu:

Shadowolf

Quote from: katz:lol:
Nekem a legjobban az tetszik, h amikor megyünk ketten és szembejön egy ellen, akkor mindig engem kezd el lõni! Jobb esetben Shadowolf lelövi elölem, rosszabb esetben én meghalok és Shadowolf lelövi az ellent :bruhuhu:

Nézd a pozitív oldalát a dolognak: amikor együtt megyünk, én megspórolom magamnak a kevlar árát. :hopp:

katz

Quote from: ShadowolfNézd a pozitív oldalát a dolognak: amikor együtt megyünk, én megspórolom magamnak a kevlar árát. :hopp:
:lol:
Quote from: ShadowolfKivétel amikor a n00b vadász le téged. :D
Na, igen. Ez akkor van amikor te a másik csapatban játszol ;)

Shadowolf

Quote from: katzNa, igen. Ez akkor van amikor te a másik csapatban játszol ;)

Vagy amikor amikor egy csapatban vagyunk és mellélövök. :D

Cobra

All Seeing Eye-t próbáltátok már szerverkeresésre? ( //www.udpsoft.com ) Van Buddy list is, ahva ha berakjátok egymás nickjét, akkor kis szerencsével   :)  megmutatja, ki éppen hol játszik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

katz

Quote from: CobraAll Seeing Eye-t próbáltátok már szerverkeresésre? ( //www.udpsoft.com ) Van Buddy list is, ahva ha berakjátok egymás nickjét, akkor kis szerencsével   :)  megmutatja, ki éppen hol játszik.
Nekem nem jön be az oldal :beken:
Van a CS:S-ben is buddy list, csak éppen 139 Shadowolf van benne. :eeek: Minden kis n00b igy hivatja magát :lol:

Shadowolf

Quote from: katzMinden kis n00b igy hivatja magát :lol:

Tudtam én, hogy az egész világ engem akar lejáratni. :D Majd akkor átírom Shadowolf (Hun)-ra vagy alami hasonlóra. ;)

.Attila

Benéztem a CS:S-re... hát nem egyszerû :rolleyes:
Bár vmi miatt dc-ztem egyet, és most meg nem fogadja el az accountomat a steam server.