Anime információs sarok

Started by .Attila, 2004-07-02, 21:26:26

Previous topic - Next topic

shyrk

Üdv Mindenkinek!

Asszem ez a kérdés leginkább ide illik :

Létezik valami ( lehetõleg nem japán nyelvû ) adatbázis ahol esetleg rendezõk illetve character designerek alapján lehet keresni??

A Juuni Kokki ( Twelve Kingdoms kinek hogy tetszik ) készítõinek más alkotásaiba szeretnék belenézni.

Néztem a Juuni Kokki official weblapját is de sajna full japán és még véletlenül sem lehet nyelvet váltani.... :(
Probáltam a google-ban név szerint rájuk keresni de leginkább csak japán nyelvû oldalakat kaptam találatként vagy azt se :(

Elõre is köszi!

Shyrk

Mattanja

Quote from: shyrkA Juuni Kokki ( Twelve Kingdoms kinek hogy tetszik ) készítõinek más alkotásaiba szeretnék belenézni.
Itt mindenkire és mindenre rákereshetsz.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Damnatus

Hali!

A Vampire Hunter D, és a Vampire Hunter D Special Edition ugye két különbözõ film? (A Bloodlust tudom, hogy más)

Fazék

Quote from: DamnatusHali!

A Vampire Hunter D, és a Vampire Hunter D Special Edition ugye két különbözõ film? (A Bloodlust tudom, hogy más)
lehet hogy rosszul emlékszem, de sztem ugyanaz a 2, az SE változatot én töltöttem föl azt hisztem, hogy legyen egy picit jobb minõségû változat inkább belõle. talán, lehetséges, de nem biztos. sajnos csak rövidtávú memóriám van, azt viszont nem tudom megállni, hogy a teljes bizonytalanság ködének leple alatt lévõség ellenére ne próbáljak meg válaszolni :)

Damnatus

Hali!

Akkor megerõsítettél eddigi sejtésemben, ami azt a bizonytalanságot jelenti, hogy nem tudom, hogy azonos-e a kettõ. Így le kell töltenem az avit, és összehasonlítani az ogm-mel.

Marfy

Quote from: shyrkÜdv Mindenkinek!

Asszem ez a kérdés leginkább ide illik :

Létezik valami ( lehetõleg nem japán nyelvû ) adatbázis ahol esetleg rendezõk illetve character designerek alapján lehet keresni??

A Juuni Kokki ( Twelve Kingdoms kinek hogy tetszik ) készítõinek más alkotásaiba szeretnék belenézni.

Néztem a Juuni Kokki official weblapját is de sajna full japán és még véletlenül sem lehet nyelvet váltani.... :(
Probáltam a google-ban név szerint rájuk keresni de leginkább csak japán nyelvû oldalakat kaptam találatként vagy azt se :(

Elõre is köszi!

Shyrk

Itt is találhacc pár hasznos dolgot ;).

Dragon

Quote from: Blimplehet hogy rosszul emlékszem, de sztem ugyanaz a 2, az SE változatot én töltöttem föl azt hisztem, hogy legyen egy picit jobb minõségû változat inkább belõle. talán, lehetséges, de nem biztos. sajnos csak rövidtávú memóriám van, azt viszont nem tudom megállni, hogy a teljes bizonytalanság ködének leple alatt lévõség ellenére ne próbáljak meg válaszolni :)
Én pont egy pár napja vetettem össze õket pár beletekeréssel, és nekem ugyanannak tûnt, és az SE jobb minõségûnek, szóval a simát töröltem.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

shyrk

Üdv!

Shiroi , Noki :  :merci:  ( Shiroi : neked duplán :)  )

Shyrk

Manu

Kijött a Saishu Heiki Kanojo 1-13 ep. DVDRip .ogm formátumban, az AnimXplsion gondozásában :hopp:
Tölthetõ innen

Mattanja

Quote from: ManuKijött a Saishu Heiki Kanojo 1-13 ep. DVDRip .ogm formátumban, az AnimXplsion gondozásában :hopp:
Tölthetõ innen
KÖSZ! :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Quote from: ManuKijött a Saishu Heiki Kanojo 1-13 ep. DVDRip .ogm formátumban, az AnimXplsion gondozásában :hopp:
Tölthetõ innen
Örök hálám !

Chronos

Quote from: ManuAnimXplsion
LOL!!!! :)

CHRONOS

Feldin

Quote from: ShiroiKÖSZ! :merci:
Szerintem ezt fel is tehetné vki, nem?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: ChronosLOL!!!! :)

CHRONOS
:confused: Mi olyan vicces? :confused:

Moha

Quote from: FeldinSzerintem ezt fel is tehetné vki, nem?
Micsoda igények kérem! :rolleyes:
Én feltenném amúgy szivesen, de nekem már nem fér be a letöltése sem a korlátba... Talán decemberben.
Quote from: Trivi:confused: Mi olyan vicces?:confused:
Pár magánhangzó kimaradt. De azért szerintem sem akkora poén.

Manu

Quote from: MohaPár magánhangzó kimaradt. De azért szerintem sem akkora poén.

Jah, éjfél fele írtam, miután befejeztem egy igen lélekromboló melót. Bocs!

Vagy szokás szerint a csapattal van valami baj. Ezt nem tudhatom, nem ismerem õket - mutass utat Chronos mester, ne õrlõdjek itt kételyek között  :hehe: :D

Isi101

Én elkezdtem leszeddni, de nagyon lassan jön, valószínû mire fel tudnám tölteni valaki már rég megelõz...
De ha nem, nagyon szívesen feltöltöm, csak jöjjön le végre :((2k körül jön)

Mattanja

Quote from: Isi101Én elkezdtem leszeddni, de nagyon lassan jön, valószínû mire fel tudnám tölteni valaki már rég megelõz...
De ha nem, nagyon szívesen feltöltöm, csak jöjjön le végre :((2k körül jön)
Hagyd, mint már említettem a Mik kerülnek fel?-ben, én holnap el tudom kezdeni a feltöltést, ha zsozso is beleegyezik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Quote from: ShiroiHagyd, mint már említettem a Mik kerülnek fel?-ben, én holnap el tudom kezdeni a feltöltést, ha zsozso is beleegyezik.
/Me megkönnyebbült sóhaj.....
Köszi

Chronos

Quote from: Trivi:confused: Mi olyan vicces? :confused:
Az, hogy egybõl ki bírtam olvasni hogy AnimeXplosion-t akart írni...  :lol:

Régen volt egy kislemezem, amire ráírtam egy régi játék nevét, ami az Another World volt, csak még nem bírtam rendesen írni, és ezt írtam helyette, hogy: Athoner Lorwd

:)

CHRONOS

Dragon

Quote from: ChronosAz, hogy egybõl ki bírtam olvasni hogy AnimeXplosion-t akart írni...  :lol:

Régen volt egy kislemezem, amire ráírtam egy régi játék nevét, ami az Another World volt, csak még nem bírtam rendesen írni, és ezt írtam helyette, hogy: Athoner Lorwd

:)

CHRONOS
nos ez itt most eléggé OFF, de:
Aoccdrnig to a rscheearch at Cmabrigde Uinervtisy, it deosnt mttaer in waht oredr the ltteers in a wrod are, the olny iprmoetnt tihng is taht the frist and lsat ltteer be at the rghit pclae. The rset can be a total mses and you can sitll raed it wouthit porbelm. Tihs is bcuseae the huamn mnid deos not raed ervey lteter by istlef, but the wrod as a wlohe.  
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Iorltinekntáteinns
Elsõ látásra megy? :hehe:


Chronos

Quote from: TriviIorltinekntáteinns
Elsõ látásra megy? :hehe:
Elsõ látásra nem... :hehe:
Térjünk vissza a témához... :)

CHRONOS

Feldin

Quote from: ChronosAz, hogy egybõl ki bírtam olvasni hogy AnimeXplosion-t akart írni...  :lol:

Régen volt egy kislemezem, amire ráírtam egy régi játék nevét, ami az Another World volt, csak még nem bírtam rendesen írni, és ezt írtam helyette, hogy: Athoner Lorwd

:)

CHRONOS
Ez a :lol:
Az de jó játék volt!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Chronos

Quote from: FeldinAz de jó játék volt!
OFF: Bizony ám! :)

CHRONOS

Shadowolf

Quote from: ChronosOFF:

CHRONOS

:eeek: Senpai! :ejnye:

Chronos

Quote from: Shadowolf:eeek: Senpai! :ejnye:
Sorry...:)
Nem offolok többet... :rolleyes:

CHRONOS

Mattanja

Aluminum_Studio_-_Closer.mpg amv ez melyik animébõl van, nem tudjátok véletlenül? Remélem nem vagyok túlságosan  :_off: ?!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiAluminum_Studio_-_Closer.mpg amv ez melyik animébõl van, nem tudjátok véletlenül? Remélem nem vagyok túlságosan  :_off: ?!
Key the Metal Idol
amúgy ezután a klipp után én is kedvet kaptam hozzá :)