Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Tac-csont

a sok * alatt B_a_s_t_a_r_d volt.

Kalibur

Tac, megvan a Redemption?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Ha a Vampire Masqurade - Redemptionra gondolsz ami egy 2CD-s PC játék. Noss akkor IGEN megvan !!!

Relunx

Ha már Vámpirokról van szó egy animében az már csak jó lehet! :D

Ajánlai tudom a fentebb felsoroltakon kívûl a
Phantom Quest Corparation-t!

Legalábbis az egyik részében egy vámpírt tesz hüvösre a fõhõsnõ!

Relunx

Tac-csont

thx the info

Kalibur

A) Igen arra a játékra gondoltam. Nehéz végignyomni?

B)Én a vámpíroknak szurkolok :D :D :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Hát figy én úgy a 2. pálya tályán meghaltam.
Az a baj  a játékkal az ellenfelek A) túl gyengék és kevés pontot kapsz rá B) a fõellenségek viszont olyan eõsek hogy úgyse gyõzöd le õket azzal a karival ami akkor lehet neked. Szóval elméletileg az a játék egy végigvihetetlen mizéria. Hacsak nem Cheatelsz.

Dschneider

QuoteOriginally posted by Giskard
Lehet, hogy meg sem éri megnézni. Talán annyira el van cs*szve.
De azért pls nézz utánna, ha nem túl nagy fáradtság. Esetleg megéri.
-
Giskard

Utánakérdeztem, nem low-cost, hanem elég igényes TV-sorozat, aki látta azt mondja jól átültették a rendszert, jók a klánábrázolások, szóval szódával elmegy.

Giskard

Sajna a Redemtionnal nem játszottam. Csak a demo verzióval
Emlékszem, örültem, hogy végre realtime is kipróbálhatom a vampire-t.
visziont késõbb világos lett, hogy xarul csinálták meg az action-t. És ugye a redemption teljes játék is hack&slash, nem ? Tehát...
Ez egy körökre osztott szerepjáték lenne. Pont a körökre osztottságot és a szerepjáték részét hagyták ki.

Egyébként a Redemption nem masquerade, hanem The Dark Age. A vámpírüldözéasek idején.

a masquerade-et a (kicsivel sötétebb)jelenben kell elképzelni ahol egy a városban lakó vámpírnak óvnia kell magát a leleplezõdéstõl.

Amúgy, ha a filmsorozat Dark Age akkor még jobb :) Vagyis nem... mind2 nagyon frankó lenne.
-
Dschneider: Nincs véletlenül pontos címe ennek a sorozatnak ? Remélem letölthetõ valahonnét.
-
Juteszembe: a Vhitch Hunter Robinban talán késõbb lesz egy-két vámpíros rész, amirõl gyanítom hogy a legjobban fog hasonlítani a masquerade-hez. Az egész sorozat tisztára Hunter-es. - Ez is white wolf roleplaying game és ugyanabban a világban játszódik ahol a masqe., csak a vámpírvadászok szemszögébõl.
-
sorry, hogy így ajnározom meg ismételgetem ezt a masquerade-t de be kell valljam: én nehezen tudok jobb vampire világot elképzelni. E mellett az összes többi halvány kópiának tûnik  :)

roderick

QuoteJuteszembe: a Vhitch Hunter Robinban talán késõbb lesz egy-két vámpíros rész, amirõl gyanítom hogy a legjobban fog hasonlítani a masquerade-hez. Az egész sorozat tisztára Hunter-es. - Ez is white wolf roleplaying game és ugyanabban a világban játszódik ahol a masqe., csak a vámpírvadászok szemszögébõl.

Hmm... hát nemigazán vannak benne vámpírok, az elején nekem is nagyon hunter hangulatúnak tűnt a dolog, de a sorozat második felében már azért jobban eltér...

A Vampire játékot amúgy minden csít nélkül végignyomtam :kiraly:  , le is kapartam a falat a végén, és van benne mondern rész is, csak a fele van a középkorban

Quotene is álmodj róla, próbáltunk vele játszani de aztán jöttek a csajok és ok csak D&D tudnak jáccani ugyhogy az bukta volt
Hűű, ha én ilyet mondanék a nővérém letépné a minden kiálló testrészem
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Kalibur

QuoteOriginally posted by Giskard

 Egyébként a Redemption nem masquerade, hanem The Dark Age.

??? Nem állítom, hogy fullra értem a problémát... Van ugye a számítógépes játék, ami a Vampire the Masquerade - Redemption címet viseli. Dark ageről még nem hallottam... de valószínüleg én vagyok a baka.

sorry, hogy így ajnározom meg ismételgetem ezt a masquerade-t de be kell valljam: én nehezen tudok jobb vampire világot elképzelni. E mellett az összes többi halvány kópiának tûnik  :) [/B]

Soha ne sajnáld :) tényleg jó :)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

Wooops, némiképp eltojtam azt az idézgetést, de sebaj. Majd fizetek jogdíjat, OK Gis?

Ja, és Roderick, én nem vérengzek... legalábbis nem túl sokat :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Valaki egy kis Bloody Mary-t :)

Kalibur

Én, én én !!!! Hol?:hopp: :hopp: :hopp:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Ja bocs csak túl sok Vampire Musicot halgattam mostanság és rámjön az ihatnék. Amúgy csak én vagyok így vagy más is utálja a vakító napfényt ?! Nekem sosincs kihúzva a függöny itthon.
Már jó 1 éve. Amúgy Hellsing kiri. Bár én Victorya helyében nem a vérivás miatt problémáznék annál sokkal égetõbb gondjai is lesznek majd.

Kalibur

Mint például??
Ha egyéb vérrel kapcsolatos dologra gondolnál, nemigen hiszem, hogy ezzel lesz még valaha problémájan:D

(Lipton az én teám... :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Mijen égetõ gondja mondjuk Miyun égetõ gond az helyesebb.
Ha egyszer belefárad a Vámpír szerepbe elég nehéz ügy lessz neki meghalni. Magától nem fog és megölni sem könnyû dolog.
A halandók is beleunnak az életükbe néha idõ elõtt lásd az öngyilkosok arhívumát !!! Sok sok ember tornyokból ugrál le mérgezi magát vagy leszúrja van választék bõven. Nincsenek barátai csak a mestere van neki. Ha van is barátja mindíg azzal a tudattal kell élni hogy 100% hogy meghal elég hamar és akkor hiányozni fog. Ez az egyik ok amiért a Vámpírok igen csak meghúzzák magukat és nem szednek össze százával barátokat.
Stb.....stb... Elõbb vagy utóbb egyedül lessz és lehet hogy 100éven át senki nem áll majd mellette. Ez azért egy vámpírnak sem jó dolog. Elvégre van szívük :-] Amík ketté nem szelik de akkor már úgy is mindegy. Meg ilyesmikre gondoltam.

Acélpatkány

#47
Off:
Tac-csont, szedd össze magad helyesírásilag, mert ez valami siralmas! :beken:
Nem mutatsz jó példát a többi fórumozónak. Elõbbi hozzászólásodban legalább 5 hiba van. Soronként...

Kalibur

1) Tac, én más véres problémákra gondoltam, de mind1. Abban amit írtál igazad is van, addig a pontig, hogy van e szívük... embere (ill élõholtja) válogatja. Ezért szeretem én Louis-t. Neki van.
2) Helyesírás: Na, abban is van valami :) de nem véres az eset
(mmm vééér jami :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Kalibur thx. Acélpatkány meg csak annyit ahelyesírásról hogy majd hozzászoksz a vesszõt sohasemhasználó igen csak kusza stílusomhoz a hazai pályán már tavaj megszokta mindenki itt is meg fogjátok (remélem).

Kalibur

Megszokni azt éppen sokmindent meg lehet.
Kérdés: Mit jelent az, 'hazai pályán' ?

Mindenki másnak, aki esetleg idelátogat: Még mindig várok minden akárcsak kicsit is vámpír vonatkozású animét, mangát, akármit a témából, és mégegyszer köszönöm azoknak, akik már segítettek :merci:
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."


Kalibur

#52
VÁÁÁÁ, köszikösziköszi. Ezt még nem is láttam, mondjuk nem is magyar weben kerestem rá...

Esetleg te is fellelhetõ vagy arrafelé?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

V.H D-rõl honnan tudnék infót szerzni mert érdekelne a neve annak a tenyébemászó parazitának:D


(Végtére is, nem vagy te olyan rossz ember. Csak rosszul öltözöl...)
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

VASH

ja és indítványoznám egy hellsing és egy vámpír smily bevezetését:D
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Kalibur

Jó kérdés Vash. Én annyyit hallottam egy õsfantól, hogy tulajdonképp senki sem tudja igazán ki/mi a kéz... Vannak olyan vad elméletek is, hogy az maga drakula, meg a fene se tudja még mi, de ez nekem kicsit ködös. Nem derül ki.
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Kalibur

QuoteOriginally posted by VASH



(Végtére is, nem vagy te olyan rossz ember. Csak rosszul öltözöl...)
Ezt hogyan kell érteni ?
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Kalibur
VÁÁÁÁ, köszikösziköszi. Ezt még nem is láttam, mondjuk nem is magyar weben kerestem rá...

Esetleg te is fellelhetõ vagy arrafelé?

Én a Miskolci Elíziumon a Nosferatu Klánba jelentkeztem !!!
Egyenlőre ennyi. A Klánvezér azt mondta Online ban nem ígér semmit csak hogy egyszer megpróbál élőben talizni és ott megdumáljuk a dolgot. Hazai pálya Powa :-]

Chronos

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ezt hogyan kell érteni ?
Nézd meg a Vampire Hunter D: BloodLust-nak az utolsó 1 percét...;)

CHRONOS

Giskard

Igen, ez a miskolci honlap vampire-live, méghozzá a masquerade-bõl. az már igencsak húzós :))
De sajna nem sok köze van az animéhez.