Offtopic - Archive #1 - 2003-09 - 2006-03

Started by Shock12, 2003-09-25, 01:10:44

Previous topic - Next topic

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Exo
Jaja, a firewall télleg fontos!

-nak tűnik :D Meg mondjuk az is, csakhát nem mindenható...

Nem lehetne kibővíteni a smileykat egy WinSux-szal is? Pl. BillGeccet lődöz szét a sima smiley :) Így nem tudok vizuálisan anyázni :D

Exo

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
-nak tűnik :D Meg mondjuk az is, csakhát nem mindenható...

Nem lehetne kibővíteni a smileykat egy WinSux-szal is? Pl. BillGeccet lődöz szét a sima smiley :) Így nem tudok vizuálisan anyázni :D
Ezt én is szorgalmaznám! :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Cobra
Xaga tűzfal nélkül fogalmad sincs, hogy mik mászkálnak a gépedben  :D :hehe:

Hmmm, a gépemben valószínü elektronok mászkálnak nagy sebességgel. De az hogy mik mászkálnak a portokon keresztöl az már nem tudom. Nem nagyon szeretnék de kénytelen leszek felrakni a Zone Alarm-ot.

Karma XXL

QuoteOriginally posted by Xaga
Hmmm, a gépemben valószínü elektronok mászkálnak nagy sebességgel. De az hogy mik mászkálnak a portokon keresztöl az már nem tudom. Nem nagyon szeretnék de kénytelen leszek felrakni a Zone Alarm-ot.

:ejnye: ne zonealarmot! A Kerio Personal Firewall jobb :D
Mondjuk én ipkungfut használok (LINUX POWAAAA! :D)

ignus

Emberek újra szerelmes vagyok... Vagy inkább mégjobban! Most jött haza barátnőm egy hét sielésből! na mindegy, most mindenki hülyének fog nézni a fórumon, de nincs itthon senki, és valakinek el kellett mondani/le kellett irni. A fórum úgyis a harmadik otthonom! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Karma XXL

QuoteOriginally posted by ignus
Emberek újra szerelmes vagyok... Vagy inkább mégjobban! Most jött haza barátnőm egy hét sielésből! na mindegy, most mindenki hülyének fog nézni a fórumon, de nincs itthon senki, és valakinek el kellett mondani/le kellett irni. A fórum úgyis a harmadik otthonom! :D

Jó neked :rolleyes:

Amúgy mi a második otthonod? :confused:

ignus

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Jó neked :rolleyes:

Amúgy mi a második otthonod? :confused:

Barátnő... Ja és apámnál is lehet, csak ott annyira nem vagyok szivesen... :(
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Karma XXL

QuoteOriginally posted by ignus
Barátnő... Ja és apámnál is lehet, csak ott annyira nem vagyok szivesen... :(

Jogos :D

ignus

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Jogos :D

NA nem AZÉRT vagyok ilyen véleményen... azaz nem csak azért! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moloko

QuoteOriginally posted by Xaga
Hmmm, a gépemben valószínü elektronok mászkálnak nagy sebességgel. De az hogy mik mászkálnak a portokon keresztöl az már nem tudom. Nem nagyon szeretnék de kénytelen leszek felrakni a Zone Alarm-ot.
szerintem jó választás :) nekem még nem volt vele bajom (viszont norton personal firewallt nem ajánlom)

Moloko

QuoteOriginally posted by ignus
Emberek újra szerelmes vagyok... Vagy inkább mégjobban! Most jött haza barátnőm egy hét sielésből! na mindegy, most mindenki hülyének fog nézni a fórumon, de nincs itthon senki, és valakinek el kellett mondani/le kellett irni. A fórum úgyis a harmadik otthonom! :D
jó dolog is az :D
nem nézünk hülyének, inkább örülünk veled (legalábbis én, mert nem tudom hogy mennyire beszélhetek itt mások nevében ilyen témában :rolleyes: :D)

Exo

QuoteOriginally posted by Angel
szerintem jó választás :) nekem még nem volt vele bajom (viszont norton personal firewallt nem ajánlom)
Ami norton-nal kezdődik, azt én se ajánlom!
Egy rakat sz*r az egész!

Cobra

Én Norton Internet Security 2003-at használok és meg vagyok vele elégedve, csak mindjárt lejár a subsciption
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kalibur

Ééés sikerült!! Végre végigolvastam mindent! Melyik volt az az őrült, aki pangásra panaszkodott? Tegnap este jártam itt uójára, erre ma 2 oldal vár... Na mind1
Shadow, jó látni, hogy kicsit talán már jobb hangulatban vagy :p
További javulást!
(és ismét egy post, ami nem szólt tk semmiről...:rolleyes: :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ééés sikerült!! Végre végigolvastam mindent! Melyik volt az az őrült, aki pangásra panaszkodott? Tegnap este jártam itt uójára, erre ma 2 oldal vár... Na mind1
Shadow, jó látni, hogy kicsit talán már jobb hangulatban vagy :p
További javulást!
(és ismét egy post, ami nem szólt tk semmiről...:rolleyes: :D )
dehogynem! sütött belőle a lelkesedés és jóindulat (vagy csak mindenben magamat látom? :rolleyes: ), és ez mindenkinek hasznos :D

Kalibur

QuoteOriginally posted by Angel
dehogynem! sütött belőle a lelkesedés és jóindulat (vagy csak mindenben magamat látom? :rolleyes: ), és ez mindenkinek hasznos :D
thx :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Exo

QuoteOriginally posted by Kalibur
Shadow, jó látni, hogy kicsit talán már jobb hangulatban vagy :p
További javulást!
Quotedehogynem! sütött belőle a lelkesedés és jóindulat (vagy csak mindenben magamat látom?  ), és ez mindenkinek hasznos
Hű, itt még mindig harapni(mérni) lehet a feszültséget a levegőben. :p :D

.Attila

Trójai problémára:
Proport: állandóan figyeli a portokat, mindössze 160 kByte a progi, és mindent lelő, amit ismer persze (márpedig rengeteget ismer, csak nem tudom, honnan kell frissíteni, na ennek majd utánakérdezek).

Sötét Angyal

Helló!
Nem találok egy linket, ami egyszer (valamelyik topicban) fel volt téve ide. Szinkronszínészeket kerestek rajzfilmhez. Meg tudja mondani valaki, hogy hol volt ez, vagy a linket?
Köszi:merci:
"Bár fárad a szárnyad,
Tudod, hogy nem pihenhetsz még
Pusztítsd a káoszt
Ez a szerep, amit rádoszt
Minden küldetés és bevetés"

ElfWarrior

QuoteOriginally posted by Cobra
Én Norton Internet Security 2003-at használok és meg vagyok vele elégedve, csak mindjárt lejár a subsciption

Kell a 2004-es?
Ha tudást keresel
Nálam nem
Csak Énemnél
Leled, Kedves

Shadowolf

QuoteOriginally posted by Kalibur
(és ismét egy post, ami nem szólt tk semmiről...:rolleyes: :D )

Az offtopic-ban ez amúgy sem feltétlenül alapkövetelmény. :p :D
Amúgy köszike neked is! :o :)

Xaga

QuoteOriginally posted by Trivi
Trójai problémára:
Proport: állandóan figyeli a portokat, mindössze 160 kByte a progi, és mindent lelő, amit ismer persze (márpedig rengeteget ismer, csak nem tudom, honnan kell frissíteni, na ennek majd utánakérdezek).

THX

Exo

Mondjon má valaki please, valami jó stratégiai játékot(nem túl vasigényeset), amit érdemes letölteni(és hogy honnan)!
A Heroes4-gyel már mindenem tele van...:D

Cobra

ElfWarrior: kösz, ha kell, akkor van honnan leszedni.

Exo: Heroes4 expansionok ? :)
Ha van normális internetkapcsolatod (64k<), akkor esetleg próbáld ki a Battlefield1942-t (természetesen multiplayerben), igaz az inkább fps, mint stratégia, de nem olyan, mint a CS vagy az Unreal
Hide and fear, Cobra Commander is here !

noriko

QuoteOriginally posted by Sötét Angyal
Helló!
Nem találok egy linket, ami egyszer (valamelyik topicban) fel volt téve ide. Szinkronszínészeket kerestek rajzfilmhez. Meg tudja mondani valaki, hogy hol volt ez, vagy a linket?
Köszi:merci:
offtopic 70-ik oldala, ha arra gondolsz. ;)  (amúgy animeszinkron.uw.hu)
"I wish I could, but I don't want to."

Xaga

Dilemmák, dilemmák.
DVD-re akarom kiírni az animéimat viszont (I) ha azt akarom hogy asztali lejátszokon nézhesem csak 3 részt tudok kiírni (II) viszont ha mint adat DVD-t írom ki akkor 19 részt (tekinsünk 1 részt 245MB) tudok kíirni de nem tudom lejátszani az asztali lejátszon.
Dilemmák, dilemmák, ha az I-es megoldást választom az rohad sokba kerül viszont kényelmes megoldás tv nézni animét a II megoldás sokkal olcsobb viszont csak a gépen tudom megnézni őket. :bruhuhu: oly nehéz a választás

Exo

QuoteOriginally posted by Xaga
Dilemmák, dilemmák.
DVD-re akarom kiírni az animéimat viszont (I) ha azt akarom hogy asztali lejátszokon nézhesem csak 3 részt tudok kiírni (II) viszont ha mint adat DVD-t írom ki akkor 19 részt (tekinsünk 1 részt 245MB) tudok kíirni de nem tudom lejátszani az asztali lejátszon.
Dilemmák, dilemmák, ha az I-es megoldást választom az rohad sokba kerül viszont kényelmes megoldás tv nézni animét a II megoldás sokkal olcsobb viszont csak a gépen tudom megnézni őket. :bruhuhu: oly nehéz a választás
Talán az utóbbit ajánlanám, mert azt a kis kényelmi különbséget talán fel lehet áldozni a jókora megtakarításért cserébe.
Elvileg a monitor is egy kis Tv, nem? :D

Xaga

QuoteOriginally posted by Exo
Talán az utóbbit ajánlanám, mert azt a kis kényelmi különbséget talán fel lehet áldozni a jókora megtakarításért cserébe.
Elvileg a monitor is egy kis Tv, nem? :D

Lényegében igen, viszont nagyon goldolkodom azon hogy a videokártyámnak van TV kimenete nem tudja vki milyen kábál kell ahoz hogy rá birjam kötni a gépet a tvre???

Exo

QuoteOriginally posted by Xaga
Lényegében igen, viszont nagyon goldolkodom azon hogy a videokártyámnak van TV kimenete nem tudja vki milyen kábál kell ahoz hogy rá birjam kötni a gépet a tvre???
Elvileg S-Video kábellel kell összekötni őket.(ez a minőségibb megoldás)
Vagy ott a sima videokábel (pl.: lásd Nintendo) módszer, de ez nem lesz olyan jó minőségű.
Hangot átvinni lehet, hogy kell kábel, lehet, hogy nem! (amikor én jáccottam ezt a tv-vel nekem nem kellett)

Karma XXL

#3689
QuoteOriginally posted by Xaga
Lényegében igen, viszont nagyon goldolkodom azon hogy a videokártyámnak van TV kimenete nem tudja vki milyen kábál kell ahoz hogy rá birjam kötni a gépet a tvre???

Exo elkezdte mondani, amit egyszer tanítottam neki :D

Szóval kell[list=1]
  • 1 db S-Video kábel
  • 1 db jack -> 2 RCA átalakító
  • 2 db RCA kábel
  • 1 db jack -> 2 jack elosztó a kényelem kedvéért, hogy ne kelljen mindig ki-be húzogatni a csatlakozókat
  • [/list=1]

    Feltéve, hogy a TV-dnek/videódnak S-Video és RCA csatlakozói vannak. De ha olyanod van, mint nekem, tehát csak EuroSCART (fogkefe) csatlakozód van, kell még:
[list=1]
  • 1 S-Video+RCA -> EuroSCART átalakító
  • és persze egy olyan videó/TV, aminek van EuroSCART csatlakozója
  • [/list=1]


    Nekem ez kb. összesen 3-4000 forintomba került másfél éve.