Karácsony, Szilveszter és egyéb jó kis ünnepek :)

Started by VASH, 2003-12-01, 20:43:30

Previous topic - Next topic

Baldy

QuoteOriginally posted by ignus
Na kinek mit hozott a kicsi dzsizisz?:D

Anime DVD-t!!!! :):):)
Meg mellé még pár dolgot, de az érdektelen! Kaptam anime DVD-t! Köszi kicsi öcsi! :hopp:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Sky

Hát utólag Happy Karácsonyt és előre is Boldog Neues Jahr!
Mess with the best,
Die like the rest...

Baldy

Neked is!
Bár én még nem mondom azt, hogy BUÉK, azzal megvárom a dec 31 éjfélt :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

kisvirag

Utólag is merry kristmas!

dzsizisz hozott sok minden jót, szilveszteri ruhát meg mogyorót (na jó csak mogyorós csokit...., de az is jóóóóó )
:)
meg majd ha megérem, gitárot is :)

sajna nem volt minden felhőtlen, nagypapa kórházba került :(

jaa, és ki tudja, mikor kerülök legközelebb nethez (4.én legkésőbb, szóóóval hepi nyú jír!

nya, puszika
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

QuoteOriginally posted by kisvirag
Utólag is merry kristmas!

dzsizisz hozott sok minden jót, szilveszteri ruhát meg mogyorót (na jó csak mogyorós csokit...., de az is jóóóóó )
:)
meg majd ha megérem, gitárot is :)

sajna nem volt minden felhőtlen, nagypapa kórházba került :(

jaa, és ki tudja, mikor kerülök legközelebb nethez (4.én legkésőbb, szóóóval hepi nyú jír!

nya, puszika

:_off:, de nem hagyhatom ki: gyógyulást a nagypapádnak!

ignus

QuoteOriginally posted by Trivi
:_off:, de nem hagyhatom ki: gyógyulást a nagypapádnak!

Csatlakozom! (Szerencsésebb mint az enyém aki meghalt... :( :( :( ):_off:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

kisvirag

:_off:  arigato minna...
sajna én se sok reményt látok (mondjuk 82 éves a tata... szép kor :) )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

ignus

QuoteOriginally posted by Himura-san
Az enyém is szép kort élt meg 89 évesen húnyt el a drága...:(

Jól s***be leszünk rúgva by Chronos vagy Saori... Mindenkinek részvétem, Kisvirág meg ne csüggedjen, még semmi nem biztos!
Ja és Mindenkinek utólag is Boldog Karácsonyt! :D (talán igy annyire nem off a dolog! );)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

QuoteOriginally posted by kisvirag

sajna nem volt minden felhőtlen, nagypapa kórházba került :(

 

Mielőbbi jobbulást nagyapudnak!
A miénk is elhunyt immár 3 éve, szegény még a 70-t sem érte meg :(

Amugy pedig heppí nyú jír mindenkinek! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Chronos

Most az egyszer elnézem ezeket az offtopic hozzászólásokat, de plz könnyítsétek meg munkámat azzal, hogy az offtopic threadbe postoltok ilyen jellegűeket...;)

CHRONOS

ignus

QuoteOriginally posted by Chronos
Most az egyszer elnézem ezeket az offtopic hozzászólásokat, de plz könnyítsétek meg munkámat azzal, hogy az offtopic threadbe postoltok ilyen jellegűeket...;)

CHRONOS

TNX :merci:
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Zelgadis

Errefelé a nagyapók átlagéletkora elég jó :D(az enyém is majdnem 90 volt)
Jobbulást nagypapónak kisvirag!

Chronos

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Errefelé a nagyapók átlagéletkora elég jó :D(az enyém is majdnem 90 volt)
Jobbulást nagypapónak kisvirag!
Mondtam hogy egyelőre nem szeretnék törölni, úgyhogy légyszíves ilyet legközelebb az offtopic threadbe postolj...;)

CHRONOS

Kono

Ki hova megy és hogy tölti a szilvesztert? Van aki még otthon marad magányosan rajtam kívül? :( Sajna minden összejött, akit vártam volna lemondta, buliba meg így aztán semmi kedvem menni...legalább család itthonmarad boldogítani...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Zelgadis

Én mióta az eszemet tudom a családommal töltöm a szilvesztert :)
És nem is vágyok bulikba meg haverokhoz :)
Ilyenkor legalább egyszer az évben egy kicsit beszélgethetünk nagyanyámmal a "régi szép idők" ről :) (ő mondja mi hallgatjuk)
Érdekes dolgokat is szokott ám mondani :)

:_off:
Chronos, sorry, csak itt volt téma a papó, mindenki ide írta ^^""
Több ilyen már nem lesz :angyali:

Kono

Hát tudod, nálunk meg folyton vita van, szüleimmel sajna sokszor képtelenség beszélni... Ez van, azthiszem ezen a szilveszteren is gépezni fogok leginkább unalmamban, mint az elmúlt 6 évben :(
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

ignus

QuoteOriginally posted by Kono
Hát tudod, nálunk meg folyton vita van, szüleimmel sajna sokszor képtelenség beszélni... Ez van, azthiszem ezen a szilveszteren is gépezni fogok leginkább unalmamban, mint az elmúlt 6 évben :(

Azért próbáld meg valahogy jól érezni magad! Elvégre szilveszter lesz vagy micsoda....
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kono

QuoteOriginally posted by ignus
Azért próbáld meg valahogy jól érezni magad! Elvégre szilveszter lesz vagy micsoda....

Megpróbálom...köszi a bíztatást! De NÉLKÜLE semmi sem ugyan az már...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Zelgadis
Én mióta az eszemet tudom a családommal töltöm a szilvesztert :)
És nem is vágyok bulikba meg haverokhoz :)

Én is így vagyok vele. Nem is tudnám elképzelni a szilvesztert másképp, mint hogy a famíliával ünnepeljem.

Kono: nem tudom, pontosan mi történt veled, de szerintem jobb, hogyha minél hamarabb túl leszel rajta, mert azzal, hogy emészted magadat, nem érsz el semmi jót
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Még én se tudom, most hogy állunk....de igyekszem megoldani! Kedvesek vagytok, pedig pár hete azt hittem nincs itt keresnivalóm...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Még én se tudom, most hogy állunk....de igyekszem megoldani! Kedvesek vagytok, pedig pár hete azt hittem nincs itt keresnivalóm...

Én már tudom, hogy állok exkedvesemmel, és mit ne mondjak: Elég "széppé" tette az ünnepeket számomra (****kasztikus hangsúllyal kiejtendő - a szerk.)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Baldy.... Részvétem akkor neked is, én még ott tartok, hogy lemondta szilvesztert és még azt se tudom együtt vagyunk v. ex egyáltalán...
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

Baldy

QuoteOriginally posted by Kono
Baldy.... Részvétem akkor neked is, én még ott tartok, hogy lemondta szilvesztert és még azt se tudom együtt vagyunk v. ex egyáltalán...

Akkor inkább neked jár a részvét... Ez a legrosszabb időszak szerintem...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kono

Hát én még bizakodó vagyok, tudod bízom még benne, hogy jól fog dönteni...akár mi is lesz, a remény hal meg utoljára!
...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei...

ignus

QuoteOriginally posted by Kono
Megpróbálom...köszi a bíztatást! De NÉLKÜLE semmi sem ugyan az már...

Ahogy a bohóc mondta: VAN MÁSIK!
Anti-off: Kellemes szilvesztert mindenkinek! :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

kisvirag

Sziilveszter :))
én kb 4-5 éve járok el bulikba, és éjfélig mindig jó, de aztán mindig megzuhanok valamin...
szóval valami bibi mindig volt eddig. talán mer annyira jót akar az ember bulizni.... mindig igy van, ha készül az ember ****ul sül el, ha meg nem is akar, akkor meg fergetegesen jó lesz.
mi különben idén barátomnál csinálunk házibulit
egyik szobába zene, másikba meg gitározás activityzés meg dumálás lesz .))
én nagyon remélem, idén jó lesz :))
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kalibur

QuoteOriginally posted by ignus
Ahogy a bohóc mondta: VAN MÁSIK!
Anti-off: Kellemes szilvesztert mindenkinek! :D
Igen, ennek már ideje volt, mielőtt megjelenik A moderátor és elekzd itten véresen törölgetni...:D
De azért még offolok kicsit, mert most jött el az a határ, ahonnan már nincs számmra visszaút, és meg kell kérdeznem Kono sant, mire ez a kifejezett önbizalomhiány? Már több helyen is írtad barátom (remélem ezzel nem sértelek meg...), hogy megtűrni meg ilyesmi... , te asszem régebbi tag vagy akkor, mint én, nemtom hogy vagy vele, de én erre ilyen rekesszük ki fazonokat még nemigen láttam...

Hogy végre újra in topic legyek BUÉK !! (ezt úgyis leírom majd még a maga idejében is, de sebaj :D )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Chronos

// Kijavítottam a thread címét, mert szúrta a szemem az a nagy Á betű...;) //

CHRONOS

Baldy

QuoteOriginally posted by Chronos
// Kijavítottam a thread címét, mert szúrta a szemem az a nagy Á betű...;) //

CHRONOS

Most elvetted a topic jellegzetes címét :)
Igy már nincs kedvem ideirni :D:D:D

Amugy még annyit a szilveszterről, hogy én ugyan mindig familiával ünneplem, azért mindig is az lesz a véleményem: Everytime is partytime, partytime is anytime (spy the ghost- everybody) :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ekuseru

mostanában irtó ritkán szólalok meg de azért
Mindenkinek kellemetes ünnepeket kivánok!  :)

és hogy csatlakozzak az előttem szólókhoz:
Én is itthon töltöm a szilvesztert a családdal és nem bánom :p
日本 - 中國 - 한국