Ismeri valaki a(z) ... animét?

Started by Ramiz, 2003-12-05, 10:53:51

Previous topic - Next topic

deyo

QuoteOriginally posted by Gauss_chan
Igen, a DNA2 vége nekem se jött be igazán. Bár ha azért fejezték be így, hogy előkészítsenek egy következő sorozatot, akkor egye fene nem bánom. :D  Bár ez sajna nem valószínű. :)
Vki azt mondta, hogy azért lett ez a vége, mert így volt reális... van benne vmi... ha az ember reálisan gondolkodik akkor ez volt a helyes  döntés Karin részéről.....:-((
A folytatást meg én is elviselném, de tekintve a kiadási dátumot, ha terveztek volna folytatást akkor valszeg már megcsinálták volna:-(((

Sky

Sajnos emlékeim már kissé megkoptak, úgyhogy valaki frissítse fel...
Az anno az RTL2-n futott Saber Rider anime?
(tudom hogy hülye kérdés de már nem emlékszem...)
Mess with the best,
Die like the rest...

Cobra

réges - régen, egy messzi - messzi...... szóval valamelyik német adón ment, bár akkkor talán még RTL2 se volt
Hide and fear, Cobra Commander is here !

TurboK

QuoteOriginally posted by Cobra
réges - régen, egy messzi - messzi...... szóval valamelyik német adón ment, bár akkkor talán még RTL2 se volt
Nem a Vox volt az? Az Armitageot még azon láttam.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Sky

Az RTL2-n ment...
De anime v. nem?
Mess with the best,
Die like the rest...

.Attila

Match-eltem az animenfo-n, és ez lett az eredmény:

Kiki's Delivery Service
Mahou Tsukai Tai

Ismeri valaki ezeket? Az előbbiről hallottam már, de milyenek?
A Kiki's Delivery Service 8.9 pontot kapott.
A Mahou Tsukai Tai TV 8.4 pontot. Reálisak?

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Match-eltem az animenfo-n, és ez lett az eredmény:

Kiki's Delivery Service
Mahou Tsukai Tai

Ismeri valaki ezeket? Az előbbiről hallottam már, de milyenek?
A Kiki's Delivery Service 8.9 pontot kapott.
A Mahou Tsukai Tai TV 8.4 pontot. Reálisak?
Kicsit túlértékeltek, de sebaj...;)
Ismerem mindkettőt...:)
Ez a kettő kifejezetten gyerekeknek készült...

CHRONOS

Zodd

A kiki nek szerintem reális nagyon szép anime. Miyazaki-tól egyik kedvenc.
A ogm mel még vannak problémák de élvezhető, csak kérlek még ne írd ki cd-re a felirat ****akodik sokat, nem tudom rendesen megycsinláni.
Bocs ez már nem annyira ide tartozott... ;)
:bsd:

.Attila

Szóval inkább a gyerekeknek készült... Végülis a Sent to Chihiro is annak tűnt, mégis én nagyon élveztem (igaz, szerintem csak 1x nézhető).

Néztem másokat, remélem ezeket is ismeri valaki:

Legend of Basara
Laputa: Castle in the sky (látva egy képet, az animáció már nem tetszene asszem, nem az én stílusom, de ha jó a történet, megér egy próbát).

Spectre

QuoteOriginally posted by Trivi
Szóval inkább a gyerekeknek készült... Végülis a Sent to Chihiro is annak tűnt, mégis én nagyon élveztem (igaz, szerintem csak 1x nézhető).

Néztem másokat, remélem ezeket is ismeri valaki:

Legend of Basara
Laputa: Castle in the sky (látva egy képet, az animáció már nem tetszene asszem, nem az én stílusom, de ha jó a történet, megér egy próbát).

A kiki bár nem a kedvenc Miyazakim, de aranyos, szerintem érdemes megnézni. A Mahou Tsukai Tai már picit érdekesebb, nekem annyira nem jött be. A Laputát nagyon szeretem, azt csak ajánlani tudom. Egyébként Miyazaki legtöbb munkájának hasonló a rajzstílusa, hamar meg lehet szokni. Nekem egyébként tetszik.

Spec
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Ramiz

Szerintem Miyazaki kommersz és mindenki számára élvezhető animéket csinál. Ha valakinek először kell animét mutatnom, akkor az tuti Miyazaki.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Spectre

QuoteOriginally posted by Ramiz
Szerintem Miyazaki kommersz és mindenki számára élvezhető animéket csinál. Ha valakinek először kell animét mutatnom, akkor az tuti Miyazaki.

Hmm. Kommersz. Erről nekem a pálinka jut eszembe. Maradjunk annyiban, hogy a többség ált. szereti Miyazaki műveit.
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

.Attila

Nincs fent az Adventures Of The Mini Goddess? Vagy nem tudja valaki beszerezni? Nagyon kíváncsi lennék rá, mert az Ah! My Goddess nagyon tetszett.

Sky

Ha már Miyazaki akkor Neku No Onegashi?
Mess with the best,
Die like the rest...

Spectre

QuoteOriginally posted by Sky
Ha már Miyazaki akkor Neku No Onegashi?

Az Neko no Ongaeshi és a rendezője Morita Hiroyuki. Miyazakihoz annyi köze van, hogy szintén Ghibli film (bár lehet, van még valami, de én nem tudok róla).
"Don't worry. I struck you with the back of the sword. Oh, sorry. This sword is double-bladed."
"One must admire how well the laws of physics were written."

Sky

Én úgy tudtam hogy Miyazaki, azt meg elgépeltem...
Mess with the best,
Die like the rest...

Chronos

QuoteOriginally posted by Trivi
Nincs fent az Adventures Of The Mini Goddess? Vagy nem tudja valaki beszerezni? Nagyon kíváncsi lennék rá, mert az Ah! My Goddess nagyon tetszett.
Nagyon lassú forrásból, de éppen szedem le a DVDRipeket...:)
Pár rész már le is ért, de csak akkor fogom feltölteni, ha lejött az egész...;)

CHRONOS

.Attila

QuoteOriginally posted by Chronos
Nagyon lassú forrásból, de éppen szedem le a DVDRipeket...:)
Pár rész már le is ért, de csak akkor fogom feltölteni, ha lejött az egész...;)

CHRONOS

Dejó dejó (és nem deyo :) ), én addig szurkolok a sávszélességnek, hogy csak nőjön (akár a tiéd, vagy akiről töltesz).

Ramiz

A The Soultaker az milyen, jó? Sztoriját ismeritek?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

deyo

QuoteOriginally posted by Ramiz
A The Soultaker az milyen, jó? Sztoriját ismeritek?
Sztem nagyon jó... lehet, hogy ezért sokan megköveznének de nekem jobban tetszik, mint a Hellsing... (mondjuk az is nagyon jó)... ha esetleg elkezdted megnézni az első pár részt, akkor csak annyit mondok, hogy ne add fel... anno 1-2 éve én is az első 2 rész alapján ítélve nem néztem meg, de a későbbi részekben kialakul a dolog... korrekt befejezés meg minden:-)))
A sztoriról nemtom mit mondhatnék, hogy ne lőjek le semmi poént... nemtom mennyire tudsz angolul, de nézd meg ezt a linket:
Soul Taker

Baldy

Ki ismeri a K.O. Beasts c. animét?
Állítólag 7 részből áll, 2 DVD-re fért fel ez a mű, aminek első lemezét öcsikémtől megkaptam karácsonyra :) Nekem nagyon megtetszett, és kiváncsi lennék, honnan szedhetném le a 4-7. részeket...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Réges régen (kb. 3 éve), egy messzi-messzi galaxisban (Kölnben) vettem egy posztert, ami az Iczer One anime-ből van.
Ismeri valaki az előbb említett anime-t? Ha már van ilyen poszterem, akkor megnézném, persze ha érdemes. Animenfo itt nem különösebben használható, mert van 2 jó meg 2 rossz értékelés, így gyakorlatilag ott vagyok, ahonnan kiindultam, azaz sehol.

Ramiz

A Lupin III-ból németen láttam párat,  :cool:   volt, aki ismeri: a sorozat jobb vagy a filmek magukban is?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zodd

QuoteOriginally posted by Ramiz
A Lupin III-ból németen láttam párat,  :cool:   volt, aki ismeri: a sorozat jobb vagy a filmek magukban is?
Sajnos én a sorozatot nem láttam, de a filmek nagyon tetszenek, sehogy sem tudom megszerezni azt a fránya sorozatot :confused:
:bsd:

Cobra

Ami az MTV-n ment a Lupin-ból, az ha jól emlékszem, akkor a '90-es években kiadott OVA-k, a sorozat valamikor a '70-es években kezdődött, de mintha lett volna újabb is. Talán a //www.mtv.de -n találsz több infot, linket, nekem is onnan rémlik amit leírtam.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Ramiz

És ha már film, akkor melyik?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

Ramiz! honnan van meg neked a Memories?

Ramiz

Mivel nekem nincsen gyors (és korlátlan) internet-hozzáférésem, rendeltem - csak így tudok animéhez jutni. Kell az internetcím (vagy inkább a Memories)?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moloko

QuoteOriginally posted by Ramiz
Mivel nekem nincsen gyors (és korlátlan) internet-hozzáférésem, rendeltem - csak így tudok animéhez jutni. Kell az internetcím (vagy inkább a Memories)?
utóbbi sokkal inkább :D

.Attila

Tud valaki ajánlani egy jó, humoros anime-t? Olyan Ranma, Love Hina, Azumanga Daioh szerű.
Inu Yasha, Kenshin megfelel a célnak?
Tud valaki egy ezeknél rövidebb sorozatot, pl. 26 részest?
Ezeket már láttam:
Ranma
Love Hina
Azumanga Daioh
Excel Saga
Puni Puni Poemi (bár szerintem ez borzalmas volt)
Iketeru Futary

Ezektől kíméljetek most:
GTO
FLCL