Vampires

Started by Kalibur, 2003-09-16, 17:56:36

Previous topic - Next topic

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Kalibur programváltozás. Dolgom akadt ezért Saori-t keresd a chat-en OK. Ő fog várni rád és megbeszélitek mi hogy lessz.
Na By. Have a good game.


:bsd:  By:Tac-csont
Ez azt jelenti, hogy mostan Saori samanál kell jelentkeznem egy kiadós valagrugdosásra ? Merthogy nálam is volt programváltozás (jegyzőköny írás, sikertelen leadás, bevásárlás...)
Nagyon sajnálom, tudom, nem vagyok eccerű eset. De azért remélem egyszer csak összejön :rolleyes:
Télleg, mi van Saorival? Rég láttam erre... Megbántottalak testvér? Szólj kérlek...!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

Saori csak rengeteget játszik D2 már televan fullos karikkal.
Szerintem csak ezért ír ritkábban. Én már a közelébe sem
érek az én karijaimmal. Részemről meg np a dolog csak remélem.
Saori nem várt túl sokat rád. Holnap is jövök nemtudom mikor mert úgy látom szünet miatt sok lessz a programváltozásom.


:bsd:  By:Tac-csont

Tac-csont

Itt az idő ,hogy megmondjam
Boldog Karajcsont avagy  Bloody Christmas  mindenkinek.


:bsd:  By:Tac-csont

Saori

QuoteOriginally posted by Kalibur
Ez azt jelenti, hogy mostan Saori samanál kell jelentkeznem egy kiadós valagrugdosásra ? Merthogy nálam is volt programváltozás (jegyzőköny írás, sikertelen leadás, bevásárlás...)
Nagyon sajnálom, tudom, nem vagyok eccerű eset. De azért remélem egyszer csak összejön :rolleyes:
Télleg, mi van Saorival? Rég láttam erre... Megbántottalak testvér? Szólj kérlek...!

Ittvagyok testvér^^ Csont komának igaza van, télleg sokat jáccok mostanában de nem ez az oka annak hogy ritkábban írok...csak azért írtam ritkábban, mert meg vagyok halva rendesen~.~..De most itt a szünet, én is újra éledezem, és megyek is vadászni:) Úgyhogy mostantól megint többet láttok majd erre:)
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Saori

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Itt az idő ,hogy megmondjam
Boldog Karajcsont avagy  Bloody Christmas  mindenkinek.


:bsd:  By:Tac-csont

Ja és igen:) Minden Vértestvéremnek (nameg a potenciális áldozatoknak is) Bloody Christmas! (az áldozatoknak remélem az utolsót...;) )
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Saori
Ja és igen:) Minden Vértestvéremnek (nameg a potenciális áldozatoknak is) Bloody Christmas! (az áldozatoknak remélem az utolsót...;) )

:zen:


:bsd:  By:Tac-csont

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Itt az idő ,hogy megmondjam
Boldog Karajcsont avagy  Bloody Christmas  mindenkinek.


:bsd:  By:Tac-csont
Nincs még kicsit korán ehhez? Vagy később már nem ültök számítógép elé ?
De ám legyen, mit nekem néhány nap...:D
Bloody Christmas to all amongst God (and Satan if you choose)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Kalibur
Nincs még kicsit korán ehhez? Vagy később már nem ültök számítógép elé ?
De ám legyen, mit nekem néhány nap...:D
Bloody Christmas to all amongst God (and Satan if you choose)

Azért írtam előre mert valószínű ,hogy nem leszek itthon de nem tuti csak lehet és nem venném a már régóta működésképtelen
szivemre ,hogy ne kívánjak kedves Vértestvéreimnek egy ilyet :D


:bsd:  By:Tac-csont

walaki

Ha vampiros animet kerestek (sorry csak a 7.oldalig+az utolsot olvastam L, lehet mar valaki Mlitette) akkor javaslom a chrno crusade-t...igaz vampir meg nem volt benne, de gargoyle mar igen, es ez biztato :) Az elso resztol ne ijedjetek meg nem csak ilyen poenos reszek vannak benne :)

Udv : walaki

Kalibur

QuoteOriginally posted by walaki
Ha vampiros animet kerestek (sorry csak a 7.oldalig+az utolsot olvastam L, lehet mar valaki Mlitette) akkor javaslom a chrno crusade-t...igaz vampir meg nem volt benne, de gargoyle mar igen, es ez biztato :) Az elso resztol ne ijedjetek meg nem csak ilyen poenos reszek vannak benne :)

Udv : walaki
Yo walaki ! Köszi ;)
Amennyire szegényes memóriám még szolgál, azt tudnám mondani, talán még nem lett említve, de az se lett volna baj, ha mégis (tulajdonképpen eredetileg télleg ezért indítottam a témát, de ez már a múlt ködébe vész(valahol a szerves kémia vizsga és a bevbió között integethet, de nemtom hol...)). Ja, ne aggódj,  első részeken nem akadunk fenn. Akkor sokmindent nem néztem volna meg...

Oh, ha már témánál vagyunk: van itt olyan kedves jótét lélek, akinek megvan a VHD- Bloodlust és esetleg kölcsön is akarja adni? (Most konkrétan nem néztem utánna, de asszem az ftp-n nem az van...persze javítsatok, ha tévedek!)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Kalibur
Yo walaki ! Köszi ;)
Amennyire szegényes memóriám még szolgál, azt tudnám mondani, talán még nem lett említve, de az se lett volna baj, ha mégis (tulajdonképpen eredetileg télleg ezért indítottam a témát, de ez már a múlt ködébe vész(valahol a szerves kémia vizsga és a bevbió között integethet, de nemtom hol...)). Ja, ne aggódj,  első részeken nem akadunk fenn. Akkor sokmindent nem néztem volna meg...

Oh, ha már témánál vagyunk: van itt olyan kedves jótét lélek, akinek megvan a VHD- Bloodlust és esetleg kölcsön is akarja adni? (Most konkrétan nem néztem utánna, de asszem az ftp-n nem az van...persze javítsatok, ha tévedek!)

:D  A fütyörészéts itt ,hogy is kell Smileizni ? :D
Vampire Hunter D - Bloodlust <== fenn van usteam-en.
Én meg is néztem (sok sok fütyörészés)


:bsd: By:Tac-csont

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tac-csont
:D  A fütyörészéts itt ,hogy is kell Smileizni ? :D
Vampire Hunter D - Bloodlust <== fenn van usteam-en.
Én meg is néztem (sok sok fütyörészés)


:bsd: By:Tac-csont
BLEEEEEE !
Mondtam, hogy nem néztem utánna! Én totál abban voltam, hogy láttam én arra VHD-t, csak nem azt ami nekem kell! Ilyen az élet... hülyék nékü nem lenne teljes :D
Ezt neked: :hehe:
(de azért köszi a felhomályosítást :p )
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

Régen nem szóltam bele ebbe a threadbe, olyan kényelmes az a koporsó;) de ezt be kell pótolnom hiszen: I'm Vash, I become tamed by devouring my own wings.

VHD-nek létezik másik változata vagy csak én nem értem a nyelveteket?
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Tac-csont

QuoteOriginally posted by Kalibur
BLEEEEEE !
Mondtam, hogy nem néztem utánna! Én totál abban voltam, hogy láttam én arra VHD-t, csak nem azt ami nekem kell! Ilyen az élet... hülyék nékü nem lenne teljes :D
Ezt neked: :hehe:
(de azért köszi a felhomályosítást :p )

:merci:


:bsd:  By:Tac-csont

Saori

QuoteOriginally posted by VASH
Régen nem szóltam bele ebbe a threadbe, olyan kényelmes az a koporsó;) de ezt be kell pótolnom hiszen: I'm Vash, I become tamed by devouring my own wings.

VHD-nek létezik másik változata vagy csak én nem értem a nyelveteket?

VHD-nek van egy első része..de az nem olyan jó...rajzban és történetben is elmarad a Bloodlusttól...IMHO
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

Na azthiszem én itt kiszálok témábol  :D  Most megyek is beüzemelni Scannelt aztén zuhélly fenyőfa aztán még fene tudlya mifene lessz még itt. Holnap jönni ám ide. Mert ,hogy azért csak.
Sok Vérzacsit mindenkinek és ne olvaszátok le a hútőt.


:bsd:  By:Tac-csont

Kalibur

QuoteOriginally posted by VASH
Régen nem szóltam bele ebbe a threadbe, olyan kényelmes az a koporsó;) de ezt be kell pótolnom hiszen: I'm Vash, I become tamed by devouring my own wings.

VHD-nek létezik másik változata vagy csak én nem értem a nyelveteket?
Nna. Tömören annyi, mint ami Saori testvér vázolt, azzal a kiegészítéssel, hogy az első rész (Vampire hunter D) tulajdonképpen az eredeti VHD. 1983-as (egyidős velem) ha jól emlékszem, és mint ilyen valóban nem a grafikai megvalósítás csúcsa, de azért el lehet fogadni. Amennyire én tudom (még nem volt időm letölteni, ergo megnézni...) a Bloodlust, tehát itt a másodiknak nevezett rész tuadonkepp az eredeti felturbózott változata lenne kicsit újrarajzolva, meg tuggya még a fene, milyen változtatásokkal...

Tac uram, értettem. Én mindenképp itt leszek. Ja, jó szórakozást a scannellel, a fával, meg úgy mindennel!
Vash: örülök, hogy itt is látlak :p
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

VASH

QuoteOriginally posted by Kalibur
Vash: örülök, hogy itt is látlak :p


Leszek is;) , a szárnyak meg ne tévesszenek meg, hiszen mi mind angyalok vagyunk csak néha el kell játszani az ördög szerepét is valakinek...

Erre vagyunk mi itt,...hehe **és Vash visszahúzódott a szoba egyik sötét sarkába, arcán a tipikus vámpír mosolyal...**
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Cobra

Még egy trófea ..... hahahahaha
:uzi: :morci:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

VASH

QuoteOriginally posted by Cobra
Még egy trófea ..... hahahahaha
:uzi: :morci:

Sorry de valami csöpög a plafonról;)

Mögötted:morci:

http://www.sfquest.nl/_borders/alien.jpg
You can't stop me
I love the world with all its lies
You can't stop me
I'm close enough to kiss the sky
keep it to myself
keep it to myself

Tac-csont

Áááh igen thx. A Scannel nagyon Rullz. 600*1200dpi 48Bit :D
Egy sima A4-es lapot felnyomot enkem 3500*2??? nagyon állati.
2,5MB egy jpg akkora ,hogy erre abazinagy 17 colos 1600*1400-as monitorra se fér ki gondolj bele :D . Ha valakinek kell Scannelni valamit rám számíthat KOMOLY !!! Most szórakozok még ezzel.
Aztán jó8 meg 9 mindenkinek. R.I.P. By: Me :D :D :D


:bsd:  By:Tac-csont

Tac-csont

#801
Már bocs de megint a kihalás szélén látszi a Vampire nemzedék.
Tudom ,hogy ünnep van és ilyenkor sok a kívánatos áldozat meg
egyéb de ide is írhatnátok néha. Nekem 2 napig egyáltalán nem
volt működőképes a gép 3.-nap este hoztam helyre tegnap pontosabban.
Írja le szépen mindenki mit kapott barátoktól.
Házipók ,hány zacsi vértasak ,esetleg egy egész fagyasztott
vöröskereszttől frissen lopott vérszállítmány ,kés ,kard bármi.


:bsd:  By:Tac-csont

Saori

Ahojj..én még megvagyok, tegnap este falatoztam is jót..bár most egyelőre minden összejött nekem, de remélem lesznek még jobb napjaim...:(
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

Közhírré tétetik a OP-rendszerem egy kalap .... még annyi sincs.
MAgátol lefagy stb.. szóval várható ,hogy idén egyáltalán nem vagy ha igen csak ritkán jövök fel. Még van kb 1,5 - 2 hét mire megjön kölcsön gyári 98 és eg yformázással kezdem. Aztán meglátom ,hogy lessz.


:bsd:  By: Tac-csont

Cobra

Ha bírja a géped, akkor rakjál fel XP SP1-et, ha nem, akkor 98SE-t. A fagyás nem lehet, hogy vírustól vagy rosszabb esetben hardverhibától van ?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Tac-csont

Cobra nem kell lámának nézni azt akinek mindíg vangondja géppel. Még szép hogy lehet Vírustol is de frissen formázott vinyón ehm. Most raktam fel ME-t mert más nem eresztett egyszerűen XP- volt fenn borzasztó volt azon se ment jól film és azon nem jött be ent. ME meg most olyan mint egy 3 héten át agyonnyúzott 98 ami már összeomlás szélén áll pedig ezt az ME-t tegnap este raktam fel. HA 3 proginál több fut 80% hogy kifagyasztja magát a gép. És Bootolni se igen akar ám. Többnyire 10-15 perc mire elindul ez a .... NAmeg 98-ben nemrég berakom mplaert az is szaggatott és csúszot ahang. " nap mulva megy tökéletesen. 3 nappal ezután kiírja a progi mindenre hogy Slow CPU Autio video minden Uotpu meg egyéb. És azótra se emgy jól pedig Enterpryse is volt fenn azon az egyen ment jól de azon valamiért nem volt jó a kép. A OP-redszer képéröl van szó nem a Filmekéröl. JA meg ilyen hogy tök frissen rakott ME és ha ICQ + Outlook és chat.hu megy akkor már be be szaggat néha azene.
Amikor ezlőtt 2-3* ennyi progi futott egyszerre etgy 98-on. Nem ezen semmi se seggít. Lemegyek szépen Szirmára elkérem gyári 98-at aztán formázom mindkt partíciót aztán AZT felrakom. Ha akkor se lessz jó akkor Kamikaze.


:bsd:  By: Tac-csont

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tac-csont
. Ha akkor se lessz jó akkor Kamikaze.


:bsd:  By: Tac-csont
Hogy a Taxit idézzem: Kamika mi?
Ezzel tk csak azt akartam kérdezni, akkor mi lesz?
Nna mind1 Kalibur jelentkezik. MÉG én is megvagyok... Aktívan gyűjtögetek a szűkösebb időkre amikor a házból se lesz időm kimozdulni :rolleyes:
Jó szerencsét mindeninek ;)
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Saori

QuoteJó szerencsét mindeninek ;) [/B]

Kösz, testvér, elkelne már ...:rolleyes:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Tac-csont

Höhö holnap megyek megvenni VAmpire Masqurade nagykönyvet.
Nagyon kiri lessz ,de ha zárva lessz a Vallaha páholy én poufffff.
Akkor a pofályukra mert akkor mehetek át Plazaba venni könyvet.
Be van biztosítva tutyira legyen valahol nekem egy könyv.
Meg kell venni egy két dobókocekot is meg jesmi. Aztán a
Vampire ruházatomon alakítok amig el nem fogy a pénzem és az
asszem hamar el fog ám.


:bsd:  By:Tac-csont

Kalibur

QuoteOriginally posted by Tac-csont
Höhö holnap megyek megvenni VAmpire Masqurade nagykönyvet.
Nagyon kiri lessz ,de ha zárva lessz a Vallaha páholy én poufffff.
Akkor a pofályukra mert akkor mehetek át Plazaba venni könyvet.
Be van biztosítva tutyira legyen valahol nekem egy könyv.
Meg kell venni egy két dobókocekot is meg jesmi. Aztán a
Vampire ruházatomon alakítok amig el nem fogy a pénzem és az
asszem hamar el fog ám.


:bsd:  By:Tac-csont
Takarékosság, testvér ! Takarékosság.
Különben a nagy alapkönyvet veszed? (láttam már fél tucat kiegészítőt, és lassan kezdek elveszni köztük...)


off de nyomatékosan kijelentem, én úúúútálom az állatrendszertant!!!
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."