Main Menu

escaflowne sorozat

Started by eclectic, 2003-08-18, 20:48:45

Previous topic - Next topic

Drótmalac

QuoteOriginally posted by zsozso
Hoho azt nemmondtad hogy guymelefes duel vagy sem.
Mert mondom az erdoben mikor van talalkozik allennel akkoris harcolnak 1et.
Hát, az erdei találkozásuk az is olyan mint az első melef-es párbaj, bár az erdőben Van-nak még kevesebb esélye van.(Mondhatni az élete ott csak azon múlik, hogy Allen nem olyan forrófejű, mint ő...) Ezenkívül van még egy edzőmeccsük is, a palotában.
Én úgy emlékszem, hogy konkrétan csak a két guymelef-es összecsapásra mondják ki, hogy párbajról van szó.

zsozso

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Hát, az erdei találkozásuk az is olyan mint az első melef-es párbaj, bár az erdőben Van-nak még kevesebb esélye van.(Mondhatni az élete ott csak azon múlik, hogy Allen nem olyan forrófejű, mint ő...) Ezenkívül van még egy edzőmeccsük is, a palotában.
Én úgy emlékszem, hogy konkrétan csak a két guymelef-es összecsapásra mondják ki, hogy párbajról van szó.

Ez mind igaz, de nemtudtam melyikre gondolsz ;)
Death is the only redemption

Drótmalac

QuoteOriginally posted by zsozso
Ez mind igaz, de nemtudtam melyikre gondolsz ;)
Ennek ellenére eltaláltad, hogy melyik zenéről is van szó ;)

zsozso

QuoteOriginally posted by Drótmalac
Ennek ellenére eltaláltad, hogy melyik zenéről is van szó ;)
Ofkoz mondtam hogy /me szagerto ;)
Death is the only redemption

smash++

Jó régi ez a topic.De talán valaki válaszol.Csak most néztem meg:D
Nekem igazi klasszikus lett!10/10 a sorozat.Van valami alternativ befejezés vagy valami hasonló,mert nekem nem tetszett,hogy Van-ék ellettek szeparálva.Mindenki megtalálta a boldogságot a végén csak "ők nem"(az én meglátásom szerint).Belenéztem  a movie-ba azt hittem,hogy folyatatás lesz,de nem egy alternativ történet,ehh.Azt hiszem várok vele egy kicsit.
Biztos nem léttezik valami special rész vagy egy elveszett rész vagy valami???Azt akarnám látni,hogy Van-ék összejönnek...

Rounin

Quote from: smash++ on 2006-06-20, 15:22:40
Jó régi ez a topic.De talán valaki válaszol.Csak most néztem meg:D
Nekem igazi klasszikus lett!10/10 a sorozat.Van valami alternativ befejezés vagy valami hasonló,mert nekem nem tetszett,hogy Van-ék ellettek szeparálva.Mindenki megtalálta a boldogságot a végén csak "ők nem"(az én meglátásom szerint).Belenéztem  a movie-ba azt hittem,hogy folyatatás lesz,de nem egy alternativ történet,ehh.Azt hiszem várok vele egy kicsit.
Biztos nem léttezik valami special rész vagy egy elveszett rész vagy valami???Azt akarnám látni,hogy Van-ék összejönnek...

Hát erre azt hiszem, nem sok esély látszik. Persze, ha Van-ék alatt a testvéreket érted, valamely yaoi doujinshi szektorban megtalálod a neten :lol: :comp:

Ahem, szóval doujinshiben biztos csináltak happyendet is.

smash++

Van-ék alatt,Vant és Hitomit értettem.Szerintem sincs esély rá.Úgy tünik ez tényleg befejezett anime.Se plusz rész se plusz movie(az a movie ami van jó csak  a végével ugyanaz a bajom mint a sorozat vége):D

Cobra

Jól látom, hogy az egy fekete Escaflowne?   :cool:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

smash++

Quote from: White SeeD on 2006-06-22, 08:40:31
Hogy emnnyire szeretem az anime-ot?
Ennyire :D
http://norad2.uw.hu/esca1.jpg




WOW! :jee:
Egy ilyen sorozatot lehet,hogy majd én is beszerzek vmikor.Ha lesz egy kis egyéb célra költhető pénzem(most másra megy).Ezeken a dvd-ken a movie is rajta van?Esetleg nincs rajta alternetiv befejezés :D)

chilip

Honnan lehet letölteni? Megnézném milyen... vagy ha fent van ftp-n akkor milyen néven?

chilip

Most nézem a 15. részt.  :Kiraly: az anime  :D

chilip

Quote from: White SeeD on 2006-06-28, 09:18:06
És igen, a DVD-n van még +2 extra alternatív befejezáés :jee:

Noha az eredeti a legjobb. Jól választottak. Meg van vagy 12 jelenet amit nem raktak be/kivágtak/még sem így volt.
Legalább is ez még csak az utolsó lemez. A többit még nem láttam :D

De most hogy van rendes monitorom itt az ideje az elejétől nézni :jee:

Te kis mohó  :ejnye:

Sankeshi

szerintem is jó lenne még legalább egy-két rész amiben összejön Hitomi meg Van, mert ez így eléggé nem HAPPY END :-(

Rounin

Quote from: Sankeshi on 2006-07-13, 19:43:11
szerintem is jó lenne még legalább egy-két rész amiben összejön Hitomi meg Van, mert ez így eléggé nem HAPPY END :-(

Nem a happy end teszi a jó animét =). Mellesleg kinek mi a happy end :). Van itt olyan, akinek már az is he, ha nem hal meg a főhős ^^.

Manitu

Quote from: Rounin on 2006-07-13, 20:07:30
Mellesleg kinek mi a happy end :). Van itt olyan, akinek már az is he, ha nem hal meg a főhős ^^.
Vagy épp pont fordítva :D


Kvikveg

Nos, hosszu kihagyas utan megint vegigneztem, bar beletekergetve esetenkent. Es meg mindig jo, es meg mindig a fene esne bele aki [spoiler=nememlekszem lehet-e spoilerezni]kinyiratta Folkent (Joiji Nakata-t, alias Alucardot). Argh.[/spoiler]
Es latom van jobb minosegben, nekem meg a regi volt meg. Ahol neha egy-egy felirat elmenekult szegyeneben, teret hagyva a fantaziamnak is. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Én japánul csak a filmet láttam, a sorozatot csak németül, de úgy vagy 3x is :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !