Önarckép(csarnok)

Started by Baldy, 2004-01-31, 23:59:39

Previous topic - Next topic

Vóbert

Huhh... itt aztán tombol az önarckép őrület :D Én is felteszek egyet :D Amolyan... mind1 :)

That's me :)

Lányok... több önbizalmat, kevesebb önsajnálatot... Jól néztek ki, de nagyon :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Sephiroth

Quote from: VóbertHuhh... itt aztán tombol az önarckép őrület :D Én is felteszek egyet :D Amolyan... mind1 :)

That's me :)
És mi az a folt a szemed helyén? Elöszőr szemüvegre gondoltam, de rá kellett jönöm, hogy nem igazán az.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Vóbert

Quote from: SephirothÉs mi az a folt a szemed helyén? Elöszőr szemüvegre gondoltam, de rá kellett jönöm, hogy nem igazán az.

De nem ám :) Más valaki? :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

.Attila

Quote from: VóbertDe nem ám :) Más valaki? :D
Hmm... mézespuszedli :confused::D

Vóbert

Quote from: TriviHmm... mézespuszedli :confused::D

Iie... :D Lehet tovább találgatni :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Alufóliagombóc? :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: VóbertIie... :D Lehet tovább találgatni :D

Valaki rátüsszentett az arcodra, és a nagyja a szemedre ment? :D :bsd:
Amugy általában igy nézek ki orrfúlyás közben :)
Huuuuu de most fogom fel! Cuki vagyok? :) Édi-Béni? :D De gáááááz
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Neeeeeem :) Úgysem találjátok ki :) Idétlenkedtünk haverokkal :) És egy karácsonyfa égők lámpabúráját tettünk a szemünkhöz, mint egy monoklit :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Bruce

Quote from: VóbertNeeeeeem :) Úgysem találjátok ki :) Idétlenkedtünk haverokkal :) És egy karácsonyfa égők lámpabúráját tettünk a szemünkhöz, mint egy monoklit :D
Igazad volt. Ezt ki nem találtuk volna...  :rolleyes:

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Vóbert

Quote from: Bruce579Igazad volt. Ezt ki nem találtuk volna...  :rolleyes:

Na igen :) vén létemre baromságokkal szórakozom  :rolleyes:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

#730
NA, akkor most nyhehehehe... rólam is egy kép. Évszázados hagyományt török meg, neten itt először az arcom! (talán jobb lett volna, ha nem töröm meg :D )

(kép mindjárt jön, csak előbb postolni kell, meg kivágni a felesleges részeket...türelem :P )

Énekelgettem marek-napokon (amolyan diáknapok) a Bebopból a Rain-t, mikor hiretelen az igazgatónő hangja szólított fel: "Péter, fordulj csak meg!". Nem meglepő, hogy enyhén idióta, kényszerhelyzetes arckifejezést öltöttem magamra -_-"

Sori leépülve
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Itachi

Quote from: SoridanNA, akkor most nyhehehehe... rólam is egy kép. Évszázados hagyományt török meg, neten itt először az arcom! (talán jobb lett volna, ha nem töröm meg :D )

(kép mindjárt jön, csak előbb postolni kell, meg kivágni a felesleges részeket...türelem :P )

Énekelgettem marek-napokon (amolyan diáknapok) a Bebopból a Rain-t, mikor hiretelen az igazgatónő hangja szólított fel: "Péter, fordulj csak meg!". Nem meglepő, hogy enyhén idióta, kényszerhelyzetes arckifejezést öltöttem magamra -_-"

Sori leépülve
Szerintem tök normális.. :confused:  :zen:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Soridan

Quote from: LorenorSzerintem tök normális.. :confused:  :zen:

Jahh... de nem önmagamhoz képest... ennél én _sokkal_ de _sokkal_ jóképűbb vagyok :D (igenis az!)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Moloko

Quote from: SoridanJahh... de nem önmagamhoz képest... ennél én _sokkal_ de _sokkal_ jóképűbb vagyok :D (igenis az!)
akkor ezt a kijelentést kéretik AZONNAL képekkel alátámasztani!!! :D:D

Soridan

Quote from: Angelakkor ezt a kijelentést kéretik AZONNAL képekkel alátámasztani!!! :D:D

Jajj, Angyalvirág drága! (kéretik nem megsértődni kéremszépen nagyon alássan :) ) Ha tehetném...előbb még el is kell készülnie...különben csak rajz van :rolleyes:
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanJajj, Angyalvirág drága! (kéretik nem megsértődni kéremszépen nagyon alássan :) ) Ha tehetném...előbb még el is kell készülnie...különben csak rajz van :rolleyes:

Scanneld be magad :) Vagy rajzold körbe :) :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Moloko

Quote from: VóbertScanneld be magad :) :D
Ezt már egyszer Tiaro felvetette, de kénytelen volt rájönni hogy egy .3d kiterjesztés nem a legnyerőbb ötlet :)

Baldy

Quote from: SoridanJahh... de nem önmagamhoz képest... ennél én _sokkal_ de _sokkal_ jóképűbb vagyok :D (igenis az!)

Látom nem csak az én egom nagy itt ezen a forumon :D
Csak igy tovább Soridan! Majd várunk egy jobb képet rólad, de majd sugd meg, ki volt a plasztikai műtét levezetője :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: AngelEzt már egyszer Tiaro felvetette, de kénytelen volt rájönni hogy egy .3d kiterjesztés nem a legnyerőbb ötlet :)

Pedig már reménykedtem :P
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Quote from: BaldyLátom nem csak az én egom nagy itt ezen a forumon :D
Csak igy tovább Soridan! Majd várunk egy jobb képet rólad, de majd sugd meg, ki volt a plasztikai műtét levezetője :D:D:D

Hogy itt milyen gonosz emberek vannak  :hehe:  :hehe:  :hehe: Fúúúúúúúúúúj  :rotflol:  :rotflol:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

ignus

Quote from: VóbertHogy itt milyen gonosz emberek vannak  :hehe:  :hehe:  :hehe: Fúúúúúúúúúúj  :rotflol:  :rotflol:


Nem gonosz ő, csak hát tudod konkurenciát érzékel! :D (jujuj, bocsi Baldy, mingyá küldöm pmben a dicséreteket kiengesztelésképp! :D )
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Vóbert

Quote from: ignusNem gonosz ő, csak hát tudod konkurenciát érzékel! :D (jujuj, bocsi Baldy, mingyá küldöm pmben a dicséreteket kiengesztelésképp! :D )

Na most már számolom, hogy kik a "gonoszak" :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Baldy

Quote from: ignusNem gonosz ő, csak hát tudod konkurenciát érzékel! :D (jujuj, bocsi Baldy, mingyá küldöm pmben a dicséreteket kiengesztelésképp! :D )

Eddig még 0 dicséretet kaptam PM-ben ugyhogy huzz bele jobban! :)
Amugy ne aggódj Vóbert! Én nem vagyok gonosz, csak egy kőkemény paraszt bunkó, néha tele szívvel lélekkel :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Vóbert

Quote from: BaldyEddig még 0 dicséretet kaptam PM-ben ugyhogy huzz bele jobban! :)
Amugy ne aggódj Vóbert! Én nem vagyok gonosz, csak egy kőkemény paraszt bunkó, néha tele szívvel lélekkel :D:D:D

Ismerem az érzést :) Néha nekem is mondják... :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: BaldyLátom nem csak az én egom nagy itt ezen a forumon :D
Csak igy tovább Soridan! Majd várunk egy jobb képet rólad, de majd sugd meg, ki volt a plasztikai műtét levezetője :D:D:D

/me előkapja sokszorosan csataviselt SZÚR-O-MATA távirányítású ACME nehézlovaskopjáját, és tisztes távolságból Baldy hátába vezeti  :uzi: Nesze galád :)

/még jó, hogy előre felvérteztem magam anti-Baldy tablettákkal :D /
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Baldy

Quote from: Soridan/me előkapja sokszorosan csataviselt SZÚR-O-MATA távirányítású ACME nehézlovaskopjáját, és tisztes távolságból Baldy hátába vezeti  :uzi: Nesze galád :)

/még jó, hogy előre felvérteztem magam anti-Baldy tablettákkal :D /

Még szerencse, hogy ANTI-SZÚR-O-MATA berendezést hordok magamon a nap minden percében :D
Jah és mégegy rossz hír: az anti-Baldy tabletták nem 100%-ig működő képesek, és még ráadásul hajhullást is okoz :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Soridan

Blehh... akkor VÁG-O-MATA pallost kapsz, harántszélmalomvágással :p

Egyébként rájöttem, hogy az anti-Baldy tabletták nem működnek, mert ha úgy lenne, most nem merült volna rá fel az igény ]=D /kölcsön brutál visszajár/

Egyébként: arcszkennelés nem káros hatású? Már csak azért... mert ha macskát lehet, akkor talán nekem is sikerülne :rolleyes: :)
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Pandóra

Mindenki nagyon szép. :ad:
"Ever wonder why I never really truly connect
Although my eyes are open
I can hold your gaze
But I am never connected
Never connected"
(D. Hayes: Darkness)

Moloko

ma voltam a kedvezményes ruha és cipővásáron a pstadionoknál.
sikerült felpróbálnom egy olyan szerkót, hogy irigykedő pillantásokkal nézegettem a tükörben álló iszonyatosan jó nőt :D
a dolognak 2 szépséghibája volt :) a szoknya 3 cm-rel rövidebb volt a kelleténél, a top pedig jó lett volna ha 1 számmal kissebb, mert így ha az ember előrehajolt kiesett belőle ami ki tud esni :D:D:D
fotó híjján megpróbálkoztam vele, hogy lerajzoljam a kompozíciót, de sajnos nem sikerült olyan jól, hogy tükrözni tudja a valóságos fílinget, úgyhogy majd próbálkozom ismét és amikor sikerül elcsípni a dolog hangulatát, majd kerül kép a fanartba. de ne tessék rá számítani.

Shock12

Quote from: Angela dolognak 2 szépséghibája volt :) a szoknya 3 cm-rel rövidebb volt a kelleténél, a top pedig jó lett volna ha 1 számmal kissebb, mert így ha az ember előrehajolt kiesett belőle ami ki tud esni :D:D:D
Nem értem, hogy ez miért baj... :confused: ...