Legjobb bishonenek

Started by Eleanor, 2004-02-01, 14:15:35

Previous topic - Next topic

Eleanor

Nos, mivel legszebb anime lányok téma már van, és Emarsharae
percenként :_piszka: hogy indítsam el ezt a topicot, a súlyosabb következmények elkerülése végett megteszem. :angyali:  Szóval, álljon itt egy kisebb sarok a legjobb anime pasiknak :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Uh, ezt megkaptam. :D  The Farf made me do it! Honest!

Nade... Akkor legyen itt egy... Schwarz kép, Brad, Nagi, Farf és Schu.
A kedvenceim a két pszichopata jobbra. :rotflol:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Moloko

na akkor már én is küldök :)

Eleanor

"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Na... kicsi a forgalom. Hátha Aya fellendíti...
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Kalibur

QuoteOriginally posted by Emarsharae
Na... kicsi a forgalom. Hátha Aya fellendíti...
Aya mindig :D
"What doesn't kill you merely postpones the inevitable."

Moloko

QuoteOriginally posted by Eleanor
és ő kicsoda? :)
a thunder emperor a getbackersből... a rendes neve most nem jut eszembe...

Moloko

na ez a nemtudomki a Kamikazebol... talán Kalibur tudja hogy kicsoda...

Saori

Természetesen Inuyasha :D //nekem legalábbis :D
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Emarsharae

És Yohjit se hagyjuk ki. :D A pasi sex on legs... so to speak.
(Mondja ezt egy Schuldig fan...)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

Na jó, legyen egy Schu is, vagy szörnyű halált halok... :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

na, még lefekvés előtt post-olok egy képet... ha már Yohji meg Aya... :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

deyo

Asszem én se fogok sokat postolini ide, de azért egy tiszteletképet küldenék:-))
Hímnemű lévén nem hinném, hogy nagyon mérvadó lenne az ízlésem a férfiak terén, de sztem ha nő lennék ő lenne az egyik kedvencem... mert hát amikor kiválasztok egy anime karaktert messze nem a külső a legfontosabb... pont azért választottam őt az avataromnak is, mert igen szimpatikus... sőt... sok szempontból még  maga a karakter is hasonlít rám:-))

roderick

QuoteOriginally posted by deyo
Asszem én se fogok sokat postolini ide, de azért egy tiszteletképet küldenék:-))
Hímnemű lévén nem hinném, hogy nagyon mérvadó lenne az ízlésem a férfiak terén, de sztem ha nő lennék ő lenne az egyik kedvencem... mert hát amikor kiválasztok egy anime karaktert messze nem a külső a legfontosabb... pont azért választottam őt az avataromnak is, mert igen szimpatikus... sőt... sok szempontból még  maga a karakter is hasonlít rám:-))

Shannon rúlzzz... :)
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Emarsharae

QuoteOriginally posted by deyo
... mert hát amikor kiválasztok egy anime karaktert messze nem a külső a legfontosabb...

Hm... aranyos. Nem értem, mi lenne vele a baj külsőre. Ugyan nem ismerem (bocsi) de normálisnak tűnik... (és ez szomorú. :ejj: )

Tudom, rossz szokás, de nekem a 'rosszfiúk' jönnek be. Persze nem akármilyenek. Csak a jobbak. Vagy az őrültek. :angyali:
De persze leginkább az számít, hogy mennyire ... emberi a karakter. Szóval nem csak három fő tulajdonság összeragasztva pár felületes hobbival és egy szemfájdító hajszínnel. Meg a gonosz vigyorral. Az nem jön be. A szenvedő gonosz, na az már igen. :ad:
Szeretem a belső vívódásokat. Akinek van kedve vívódni, az hülye már nem lehet. De nem lesz minden jóképű anime pasi a kedvencem. :ejnye:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

deyo

#15
QuoteOriginally posted by Saori
Természetesen Inuyasha :D //nekem legalábbis :D
Ha már Inu Yasha... nem mondom, hogy nem lehetne róla jobb képet szerezni, de legalább 1 legyen róla:-))
QuoteOriginally posted by Emarsharae
Tudom, rossz szokás, de nekem a 'rosszfiúk' jönnek be. Persze nem akármilyenek. Csak a jobbak. Vagy az őrültek. :angyali:
De persze leginkább az számít, hogy mennyire ... emberi a karakter. Szóval nem csak három fő tulajdonság összeragasztva pár felületes hobbival és egy szemfájdító hajszínnel. Meg a gonosz vigyorral. Az nem jön be. A szenvedő gonosz, na az már igen. :ad:
Szeretem a belső vívódásokat. Akinek van kedve vívódni, az hülye már nem lehet. De nem lesz minden jóképű anime pasi a kedvencem. :ejnye:
Hát ilyen most sajna nem jut eszembe... ha esetleg találok egyet, akkor felrakom ide:-)))

Eleanor

ő nem rosszfiú... kedvenc mondatom tőle: "I'm so beautiful..."-belenéz a tükörbe, csillog-villog, tökéletes -"...I scare even myself.." :hopp: :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Zelgadis

#17
lol topic ez :D

már csak poénból is végignéztem a képeket (hogy nézzek ki hogy tetszek az anime kedvelő csajoknak ^^")
De ha már itt tartunk küldök is egyik "ó-ha-én-ilyen-lehetnék" kedvencemről :) )

(amellett hogy "gizda" még jó fej is :) igen jó fej :) de inkább mindenki nézze meg a sorozatot :P)

Emarsharae

Ismerem, láttam, nem rossz, de sajna nincs jelen eleget a sorozatban... :(
Amúgy meg Ashton Gyoro és Ururun módban szimpi. :hopp:

De Schuldigról lehetetlen lebeszélni. :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Michi

Nuriko a FY-ból az 1ik nagy kedvencem, kétséges nemi identitása ellenére is.Rajta kívül még Hotohori ,Kiba ,Tsume ,Chichiri ,Kazuki és Midou Ban a kedvenceim.A fentebb látható szöszi Thunder Emperor igazi neve egyébként Amano Ginji és tényleg nagyon aranyos.
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall

Emarsharae

Heh, heh. Épp tegnap éjjel jutott eszebe, hogy Nuriko még nem került fel, és milyen dolog már az... :ejj:
De hát akkor nem kell aggódnom. :D  Már csak azt nem tudom, hogy Tomo-t, vagy Tasuki-t rakjam fel... Na jó, az dönti el, melyikről van perpill fent a gépen több képem. Vagy jobb.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

hmm.. Tasukin én is gondolkodtam... hát, akkor nekem marad Nakago.. :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

noriko

wow! ilyen topicon már én is gondolkodtam!;)
akkor hát jöjjön pár az én válogatásomból:
:D
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

"I wish I could, but I don't want to."

noriko

Inuyasha is jó...hátmég a tesója!:D
"I wish I could, but I don't want to."

noriko

oké, utcsó, ígérem na.
"I wish I could, but I don't want to."

Moloko

QuoteOriginally posted by noriko
oké, utcsó, ígérem na.
Sanot tényleg szeressük :D

Eleanor

QuoteOriginally posted by noriko
oké, utcsó, ígérem na.

nahéé, azért tessék még képeket feltenni... :D  még sook-soook ilyet :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Hm... Tooya. Naja. Jó, jó, de kicsit élettelen. :ejj:
Akkor már inkább Alex. :hopp:
Bár jó lett volna ha eldönti, mégis mit akar a sorozatban és hogy melyik oldalra áll...

(Igen, a szőke az Alex, a háttérben a cuki kis barna ha jól sejtem Wei nevezetű és testőr...)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Michi

Nézzük csak...ki is legyen...megvan! Akabane-kun az ultimate bishi joker!
All those beautiful people
I want to have them all
All those porcelain models
If only i could make them fall