A legnagyobb mellboséggel rendelkezo anime karakter

Started by cysteve, 2004-02-17, 14:22:56

Previous topic - Next topic

Xellos

Quote from: NeoExDeathSakaki az Azumangából.. :)

Tényleg, ebben igazad van :) . Bár a Love Hinában is láttam jópár nagy mellbőséggel rendelkező leányzót
I'm Xellos, the tricker priest^_^

.Attila

Quote from: ExoSzerintem a Puni Puni Poemi-ből a kékhajú csaj (nemt'om hogyhívják).  :D
Őt már én is mondtam ;)

Shadowolf

Quote from: TriviŐt már én is mondtam ;)

És a nevét ugyanúgy nem tudtad. :rolleyes: :p :D

Exo

Quote from: TriviŐt már én is mondtam ;)
Bocs...azt én nem láttam! :)  Sumi mase!

DE! Utánanéztem és Shii Aasu-nek hívják és 18 éves.  :D

Vóbert

Szerintem a Bible Black-ben a csajok igencsak el vannak eresztve :) ezen a téren...
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Vóbert

Apropó, mielőtt még elfelejteném :) Elárulná nekem valaki, hogy a japánok miért rajzolnak meg minden lányt, hölgyet, nőt hatalmas keblekkel? Mert nem mintha gond lenne, de soha nem hiszem el, hogy egy 16-18 éves lánynak ekkora kell, hogy legyen, nem beszélve, hogy általában az animében előforduló lányok 99% hihetetlen alakkal rendelkezik... :) Ez valami elnyomott érzés kifejezése? vagy csak egyszerűen a japánok ennyire buknak a nagy mellekre? :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

Micsoda topic... asztamindenit... :D ... Igen... az Eiken OVA-t nem láttam, de már postoltam belőle gif-et... :D ... És tényleg csak igazat tudok adni Zsozsoéknak... Ott mindenki lenyomja az itt felsoroltakat... ;).
Ezenfelül én még azért beszállnék a másodikok sorolásába... Legyen ez a Divergence Eve gárdája (Bárki... mondjuk Mizaki is simán...), és ha hentai szerűségből is lehet, akkor most a G-taste-ben is volt néhány "ízléses" párocska halmocska... meg a Teachers Petből is Tagami sensei viszi a pálmát.

Saori

Quote from: Shock12akkor most a G-taste-ben is volt néhány "ízléses" párocska halmocska...

Hmm..most hogy mondod..^^"..Meg a Private Psicho Lesson vagy miafene.. abban is a pszichológusnőnek..hááát..
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Soridan

Quote from: VóbertApropó, mielőtt még elfelejteném :) Elárulná nekem valaki, hogy a japánok miért rajzolnak meg minden lányt, hölgyet, nőt hatalmas keblekkel? Mert nem mintha gond lenne, de soha nem hiszem el, hogy egy 16-18 éves lánynak ekkora kell, hogy legyen, nem beszélve, hogy általában az animében előforduló lányok 99% hihetetlen alakkal rendelkezik... :) Ez valami elnyomott érzés kifejezése? vagy csak egyszerűen a japánok ennyire buknak a nagy mellekre? :)

Ugyaaan, vannak kevésbé 'erős' karakterek... várjál... *erősen töpreng*... ehh, 13 évesnél idősebb egy se jut eszembe, aki ne lenne ebbe a threadbe illő :D
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Vóbert

Quote from: SoridanUgyaaan, vannak kevésbé 'erős' karakterek... várjál... *erősen töpreng*... ehh, 13 évesnél idősebb egy se jut eszembe, aki ne lenne ebbe a threadbe illő :D

Na igen, és a 13 évesek is túlfejlettek... :)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

Quote from: VóbertApropó, mielőtt még elfelejteném :) Elárulná nekem valaki, hogy a japánok miért rajzolnak meg minden lányt, hölgyet, nőt hatalmas keblekkel? Mert nem mintha gond lenne, de soha nem hiszem el, hogy egy 16-18 éves lánynak ekkora kell, hogy legyen, nem beszélve, hogy általában az animében előforduló lányok 99% hihetetlen alakkal rendelkezik... :) Ez valami elnyomott érzés kifejezése? vagy csak egyszerűen a japánok ennyire buknak a nagy mellekre? :)
Effektíve a magyarázat kereshető a Japánok IRL alap anatómiai felépítésében... Alacsonyak, a nők nagyrészt vékonyak, éshát plasztikai hekkelés nélkül jórészt kerítés effekt... (Ugye Ignus ?!... :p)... A rajzokban így vágyaiknak adnak hangot (ahol minden testméret az IRL arányokhoz képest lényegesen nagyobb...)

Vóbert

Quote from: Shock12Effektíve a magyarázat kereshető a Japánok IRL alap anatómiai felépítésében... Alacsonyak, a nők nagyrészt vékonyak, éshát plasztikai hekkelés nélkül jórészt kerítés effekt... (Ugye Ignus ?!... :p)... A rajzokban így vágyaiknak adnak hangot (ahol minden testméret az IRL arányokhoz képest lényegesen nagyobb...)

na igen, nem hiába mondják, hogy az egyik legperverzebb nép a japán  :hehe:  De hagyjuk... mondjuk meg tudom érteni őket... bár azért ez egy kicsit pszichológiai esetnek tűnik... mondjuk azé nem gond a dolog, mert kinek ne tetszenének a hölgyek ;)
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Shock12

Quote from: Vóbertna igen, nem hiába mondják, hogy az egyik legperverzebb nép a japán  :hehe:  De hagyjuk... mondjuk meg tudom érteni őket... bár azért ez egy kicsit pszichológiai esetnek tűnik... mondjuk azé nem gond a dolog, mert kinek ne tetszenének a hölgyek ;)
Háát... igen... a kérdés az, hogy egy kisebb mellbőséggel rendelkező anime szereplő, aki mondjuk több, mint 16 (nem Shinobu, vagy valami hasonlóra kell itt gondolni...) van, akkor az is ekkora sikert arat... Valahogy nekem Lina jobban bejött, mint a kebelcsodák... és személy szerint ez rám IRL esetben hatványozottan érvényes... ^^''l

de ez már erősen :_off:

Saori

Quote from: Shock12Háát... igen... a kérdés az, hogy egy kisebb mellbőséggel rendelkező anime szereplő, aki mondjuk több, mint 16 (nem Shinobu, vagy valami hasonlóra kell itt gondolni...) van, akkor az is ekkora sikert arat... Valahogy nekem Lina jobban bejött, mint a kebelcsodák... és személy szerint ez rám IRL esetben hatványozottan érvényes... ^^''l

de ez már erősen :_off:

:_off:
Különben is IRL mennyi hátproblémájuk lehet az ekkora keblekkel megáldott hölgyeknek ...:p
/ :_off:
"Seishin ittou nanigoto ka narazaran"

Chronos


Vóbert

Az Akirából a srác, miután olyan jól megdagadt :D Abbaj aztán van :D  :rotflol:  :rotflol:  :rotflol:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Soridan

Quote from: VóbertNa igen, és a 13 évesek is túlfejlettek... :)

Hehh, csak eszembe jutott egy 13+, nem kifejezetten erős chara: Kagome!
Ehavi bölcsesség: Három út vezet a mennyországba. Milyen kár, hogy senki nem jár rajtuk.

Relunx

Nah, belöktem pár képet Mai Shiranui-ről a hentai könyvtárba a pic-ekhez.

Várom véleményeket...

Relunx

Vóbert

Quote from: RelunxNah, belöktem pár képet Mai Shiranui-ről a hentai könyvtárba a pic-ekhez.

Várom véleményeket...

Relunx

Huh.... de régen néztem a képeket :)

Nagyon QL mindegyik :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Relunx

Tnx! Igyekeztem a legjobbakat kiválogatni!

Ma is felpakolok pár képet, de most Tifa Lockhart-ról, a Final Fantasy7-ből!
Enjoy it! :lazza:

Relunx

Vóbert

Huhh... belekukkantottam a Goldenboy-ba... huhh... hát ebben vannak kemény mellbőséggel megáldott hölgyek :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertHuhh... belekukkantottam a Goldenboy-ba... huhh... hát ebben vannak kemény mellbőséggel megáldott hölgyek :D

Azt meghiszem. Na jó volt?
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaAzt meghiszem. Na jó volt?

Amit eddig láttam, az király :) Majd megnézem egyben, aztán véleményt mondok :D De tényleg nagyon jónak tűnik :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertAmit eddig láttam, az király :) Majd megnézem egyben, aztán véleményt mondok :D De tényleg nagyon jónak tűnik :D

Csak egy baja van, rövid. Elbírtam volna még egy pár részt.
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaCsak egy baja van, rövid. Elbírtam volna még egy pár részt.

Ja gondolom :) Nézve a gyerek ügyetlenkedését a gyönyörű nők körül... ami persze mindig Oe pofára esésével végződik.... nagyon jó :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertJa gondolom :) Nézve a gyerek ügyetlenkedését a gyönyörű nők körül... ami persze mindig Oe pofára esésével végződik.... nagyon jó :D

Elbírnám azt a hölgykoszorút  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaElbírnám azt a hölgykoszorút  :rotflol:

Én csak hús-vérben, mert így nemsokat lehet velük kezdeni :D :D :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertÉn csak hús-vérben, mert így nemsokat lehet velük kezdeni :D :D :D

Én is úgy gondoltam síkban nem az igazi  :rotflol:
Teacher Banzai!!!

Vóbert

Quote from: TotyaÉn is úgy gondoltam síkban nem az igazi  :rotflol:

Ja :) Síkban nem jönnek ki a domborulatok :D És ugye abban van a lényeg :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Totya

Quote from: VóbertJa :) Síkban nem jönnek ki a domborulatok :D És ugye abban van a lényeg :D

Ahogy mondod.  :)
Teacher Banzai!!!